کاغذهای فوتوگلاسه مناسب چه پرینترهایی است | شرکت HP

کاغذهای فوتوگلاسه مناسب چه پرینترهایی است | شرکت HP
اطلاعاتی درباره ی کاغذهای فوتوگلاسه و پرینترهای مخصوص عکاسی. نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش اچ پی | شماره تماس: 89392-021

کاغذهای فوتوگلاسه مناسب چه پرینترهایی است | شرکت HP

کاغذهای فوتوگلاسه مناسب چه پرینترهایی است؟

کاغذ فوتوگلاسه چیست؟

می توان به راحتی گفت که کاغذهای فوتوگلاسه بهترین و پرفروش ترین کاغذ، میان کاغذهای عکس به حساب می آیند. اکثر عکس ها بروی کاغذ فوتوگلاسه به راحتی چاپ می شوند و ماندگار می مانند.

کاغذهای فوتوگلاسه را خیلی راحت می توان تشخیص داد، اصولا کاغذهایی هستند که یک سطح براق بروی آنها ساکن است و جنس نرمی دارند.

کاغذ های فوتوگلاسه از گوشه، برق و درخشش خاصی دارند و این درخشش خاص جزء عواملی است که مردم به سمتش جذب می شوند و آن را دوست دارند، همچنین این کاغذ عکس برای تولید رنگ های خاص و پرجنب و جوش بسیار شناخته شده می باشد.

یکی از ضعف های کاغذ فوتو گلاسه به جا ماندن اثر انگشت بروی آن می باشد ، این کاغذ بسیار به اثر انگشت حساس می باشد و می تواند به راحتی اثر انگشت شما را بروی عکس نشان دهد. کاغذهای فوتوگلاسه به دلیل براق بودن به نور خورشید بسیار حساس می باشند و در مقابل نور، عکس را محو می کنند و شما شاهد اثری چون بازتاب فلزی یا شیشه ایی بروی عکس هستنید.

البته باید اضافه کرد که این کاغذ برای قاب،کاغذ مناسبی نیست زیرا به دلیل براق بودن کاغذ و شیشه شدت بازتاب بسیار بیشتر می شود. کاربرد این کاغذ، برای چاپ عکس های روزمره می باشد که شما ترجیح می دهید آن را میان خانواده یا دوستانتان به اشتراک بگذارید.

با این همه ویژگی، کاغذهای فوتوگلاسه همچنان پرفروش ترین نوع در کاغذهای عکس به حساب می آیند و همه ی ما با این کاغذها به خوبی آشنا هستیم.

پرینتر های مخصوص عکس اکثرا به راحتی با این کاغذ جور می شوند و عکس را به خوبی بروی این کاغذ چاپ می کنند اما پیشنهاد می شود قبل از خرید پرینتر مخصوص عکس ، در رابطه با دستگاه ،تحقیقاتی کاملی را انجام دهید.

لینک هایی که ممکن است برای شما مفید باشد

تانکی کردن جوهر پرینتر ، پرینتر مخصوص عکس ، خرید کارتریج جوهر افشان یا لیزری ، تعمیرگاه مجاز پرینتر HP

 

اچ پی آبا نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش  اچ پی

شما می توانید برای مشاوره و خرید با متخصصان ما تماس بگیرید

تلفن:89392-021

همچنان شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

کانال های اچ پی

 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Country: Iran