چه پرینترهایی قابلیت نصب تانک دارند؟ | شرکت HP

چه پرینترهایی قابلیت نصب تانک دارند؟ | شرکت HP
اچ پی آبا نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش HP

چه پرینترهایی قابلیت نصب تانک دارند؟ | شرکت HP

چه پرینترهایی قابلیت نصب تانک دارند؟

تا به حال تولید کنندگان دستگاه های چاپگر، پرینترهای خانگی را به میزان قابل توجه ی پایین تر از قیمت هزینه های خود فروختند و با استفاده از کارتریجهای گرانقیمت خود، سود خود را به فروش برگردانده اند، اما این شرکت ها تصمیم دارد مدل کسب و کار خود را با دقت بالا ببرد و پرینترهای خود را با تانک های قابل انعطاف تولید کنند.
شرکت های تولید کننده ادعا کرده اند که با خرید این پرینترهای تانک دار کاربران می توانند در مصرف و هزینه های خود تا 50 درصد صرفه جویی کنند و این کار صرفا جهت راحتی کاربران در نظر گرفته شده است. چاپگرهای جوهرافشان به راحتی می توانند هزینه ای را برای نگهداری در هنگام جایگزینی کارتریج داشته باشند.
در ضمن همیشه اولین کارتریج پرینتر شما از مقدار کمتری جوهر یا تونر برخورد دار است
خرید و جایگزینی کارتریج ها غیر اقتصادی هستند و اغلب مصرف کنندگان با استفاده از کارتریج های دوباره پر شده و بازیافت شده از سوی بازار کمک می کنند تا در هزینه ها صرفه جویی کنند.
در مواجهه با از دست دادن مواد مصرفی، تولیدکنندگان عمده چاپگر با یک بند در توافقنامه کاربری خود، در صورت استفاده از کارتریج پر شده و یا بازیافتی گارانتی شرکت خود را باطل می کنند. تولیدکنندگان همچنان مدل جدید چاپگر و کارتریج را معرفی می کنند تا کار شخص ثالث را سخت تر کند. اما همه چیز تغییر می کند، تولیدکنندگان در امر پایین اوردن هزینه های مواد مصرفی به حرف های خریداران گوش می کنند و راه حلی پیدا می کنند.تولید کنندگان شروع به تولید پرینترهایی که دارای مخزن تانک هستند می شوند.
در حال حاضر به نظر می رسد تولید کنندگان تجهیزات اصلی این قانون را ایجاد می کنند. پرینتر جوهر افشان با سیستم تغذیه جوهر به مشتریان اجازه می دهد مقدار زیادی از چاپ را بدون نیاز به جایگزینی کارتریج تولید کند.
به طور معمول این تانک های جوهر می تواند از 6000 تا 7000 صفحه را به طور کامل چاپ کنندو در مقایسه با کارتریج های معمولی که فقط برای 300 تا 1000 صفحه مناسب بودند این آمار رضایت مصرف کننده را جلب می کند.

شما می توانید برای مشاوره و خرید با متخصصان ما تماس بگیرید

تلفن:89392-021

اچ پی آبا نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش HP

همچنان شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

کانال های اچ پی

 

Country: Iran