پرینتر دست دوم اچ پی HP laserjet pro p1102 | شرکت HP

پرینتر دست دوم اچ پی HP laserjet pro p1102 | شرکت HP
پرینتر دست دوم اچ پی HP laserjet pro p1102 - برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ی 89392-021 تماس حاصل فرمایید

پرینتر دست دوم اچ پی HP laserjet pro p1102 | شرکت HP

پرینتر دست دوم اچ پی HP laserjet pro p1102 – نمایندگی رسمی اچ پی HP | برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ی 89392-021 تماس حاصل فرمایید


 

HP laserjet pro p1102 | برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید

 

پرینتر دست دوم اچ پی HP laserjet pro p1102

 

 

چاپگر دست دوم P1102

مرحله ی اول آماده سازی یک پرینتر کارکرده توسط تکنسین ها و کارشناسان  انجام می شود.  نمایندگی رسمی پرینترهای اچ پی در طی یک عملیات کامل تمامی استانداردهای پرینترهای کارکرده را بررسی و در صورت به بخش تعمیرات ارسال می کند.

در این قسمت پرینترهای کارکرده پس از تست های فنی و رفع ایراد مورد تایید تکنسین قرار می گیرند. سپس با حضور تکنسین های حرفه ای در بخش فنی پس از تکمیل و اتمام تمامی سرویس ها و تست های اولیه ، پرینتر  به قسمت نهایی جهت تست اخر منتقل می شود و پس از تایید مرحله ی آخر و تایید صحت و سلامت دستگاه، پرینتر آماده ی بسته بندی و ارسال می شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با پرینترهای دست دوم با شماره ی ۸۹۳۹۲۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

 

چرا پرینتر کارکرده بخرم؟

 

چرا به سراغ پرینترهای دسته دوم برویم ؟ اصلی ترین دلیل برای خرید چاپگرکارکرده ، قیمت بسیار بالای این چاپگرها باشد.

البته هزینه های بسیار بالای نگهداری مواد مصرفی چون کارتریج و دیگر قطعات و تمامی مخارج در غالب تعمیر و … باعث می شود که کاربران بجای خرید پرینتر لیزری نو از پرینتر های لیزری دست دوم استفاده کنند.

شما می توانید با خرید یک پرینتر کارکرده که کیفیت ، سرعت و کیفیت مانند پرینتری نو داشته باشد در هزینه های خود تا مقدار بسیار زیادی صرفه جویی کنید .

 

کارتریج پرینتر 1102

نمایندگی رسمی HP قبل از به فروش رسیدن پرینترهای دست دوم تمامی قطعات و مواد مصرفی چاپگر را توسط کارشناسان طی چندین مرحله تست و در صورت لزوم رفع ایراد می کند

پس از انجام تمامی تست های پرینتر 1102 ، حال نوبت به تست کارتریج و تمام قطعات مصرفی این پرینتر می رسد . در این مرحله ی کارتریج  و تمامی مواد مصرفی پرینتر 1102 توسط تکنسین های بخش فنی مربوط به کارتریج مورد آزمایش و تست قرار می گیرد ، پس از انجام تمامی تست ها کارتریج برای شارژ به کارگاه شارژ نمایندگی اچ پی ارسال می شود و در مرحله ی آخر کارتریج بدون هیچ ایرادی آماده برای نصب روی پرینتر می باشد.

 

گارانتی پرینتر کارکرده ی P1102

تمامی پرینتر های لیزری دست دو، در این مرکز توسط کارشناسان و تکنسین های بخش فنی مورد آزمایش و سرویس قرار گرفته اند و از هیچ نظر دچار خرابی و آسیب دیدگی نمی باشند. لازم به ذکر است تمامی محصولات دسته دوم در این مرکز دارای ۱ سال گارانتی معتبر می باشد که شما می توانید بدون کوچکترین مشکل از آن را تهیه کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با پرینترهای دست دوم با شماره ی ۸۹۳۹۲۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

 

 

لینک هایی که ممکن است برای شما مفید باشند :

قیمت پرینترهای لیزری مشکی ، قیمت پرینترهای لیزری رنگی ، فروش کارتریج جوهری HP ، فروش کارتریج لیزری HP ، مرکز ماشین های اداری و رایانه ، تعمیرگاه مجاز پرینترهای اچ پی ، فروشگاه مرکزی محصولات HP

 

 

پرینتر دست دوم اچ پی HP laserjet pro p1102

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Country: Iran