HP logo
HP search

نمایندگی HP چاپگرهای اچ پی

نمایندگی مجاز اچ پی HP
نمایندگی HP چاپگرهای اچ پی | برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ی 89392-021 تماس حاصل فرمایید.
موضوع مقاله:
مقاله های مرتبط:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

نمایندگی HP چاپگرهای اچ پی  – نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش چاپگر HP | برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با چاپگرهای HP با شماره ی 89392-021 تماس حاصل فرمایید.

 

نمایندگی HP چاپگرهای اچ پی

 

چاپگر چیست؟ نمایندگی اچ پی

یکی از لوازم جانبی کامپیوتر که متن یا تصویر ایجاد شده توسط رایانه را بر روی یک کاغذ (یا سایر رسانه های مشابه) چاپ می کند.

انواع چاپگرها شامل چاپگرهای سوزنی، پرینترهای لیزری، پرینترهای جوهر افشان و پرینترهای سه بعدی هستند.

چاپگرهای از اواسط دهه 1980 محبوب شده و به سرعت زیاد شده اند. شاید یکی از دلایل مهم رشد سریع این نوع پرینتر ها قیمت مناسب برای کیفیت و عملکرد آنها باشد.

نمایندگی HP چاپگرهای اچ پی

نمایندگی HP چاپگرهای اچ پی

 

 

 

تاریخچه ی ساخت دستگاه چاپگر | نمایندگی اچ پی

اولین چاپگر الکترونیکی در سال 1968 ساحته شد. چاپگرهای اصلی به طور عمده از مکانیزم و تکنولوژی ماشین های تایپ کننده استفاده می کردند که نتایج آنها بسیار کم کیفیت و کند بود. در سالهای 1984 و 1985 با معرفی نخستین پرینتر HP LaserJet تحول بزرگی در صنعت چاپ بوجود آمد .

 

 

 

چاپگر جوهرافشان چیست

چاپگر جوهر افشان تولید تصاویر سیاه و سفید و رنگی را با کمک قطره های کوچک جوهر بر روی ورق بااستفاده از منافذ کوچک بر روی هد ایجاد می کند.

به طور کلی رنگ در چاپگرهای جوهر افشان به سه گروه تقسیم می شود: آبی، زرد، قرمز و سیاه که همه ی انها برای انجام دستور صادر شده به صورت گروهی عملیات چاپ را انجام می دهند.

از رنگ سیاه، درون این چاپگر برای چاپ متن و تصاویر سیاه و سفید استفاده می شود.

می توان گفت که چاپگرهای جوهر افشان قیمت های معقولانه تری نسبت به پرینترهای لیزری دارند و البته باید اضافه کرد که  این چاپگرها برای استفاده عمومی مناسب تر می باشند.

 

 

چاپگر لیزری  چیست

پرینترهای لیزری ، مانند یک سیستم الکترواستاتیک در فتوکپی عمل می کنند. سرعت چاپگرهای لیزری بیشتر از سایر چاپگرها می باشد و البته از نظر کیفیت، از کیفیت مناسبی برخوردار می باشند.

معمولا سرعت چاپ در چاپگرهای لیزری بین 5 تا 9 صفحه در دقیقه در حالت چاپ تمام صفحه می باشد. سرعت چاپ تصاویر گرافیکی ای هم معمولا بین 2 تا 6 صفحه بر دقیقه می باشد.( بستگی به نوع پرینتر لیزری شما دارد)

– استفاده از چاپگرهای لیزری بهترین روش برای چاپ متن های بزرگ می باشد.

یکی از ویژگی های جالب استفاده از پرینتر های  لیزری ،کاهش هزینه های اضافی چاپ می باشد ، این به این معنی است که اگر شما تعداد زیادی سند برای چاپ کردن و … دارید می توانید با خرید یک پرینتر لیزری در هزینه های خود به شکل چشم گیری صرفه جویی کنید.
به طور کلی، چاپگر لیزری بهترین انتخاب برای یک محیط بزرگ دفتر یا اداره است که نیاز به چاپ متنهای زیادی در طول روز دارند.

 

 

 

گارانتی چاپگرهای اچ پی نمایندگی HP 

لازم به ذکر است تمامی محصولات HP در این مرکز دارای ۱ سال گارانتی معتبر می باشد که شما می توانید بدون کوچکترین مشکل آن را تهیه کنید.

( برای کسب از اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما با شماره ی ۸۹۳۹۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید )

شما می توانید برای مشاوره و خرید با متخصصان ما تماس بگیرید

تلفن:۸۹۳۹۲-۰۲۱

 

 

لینک هایی که ممکن است برای شما مفید باشد:

تعمیر مادربرد لپ تاپ لنوو ، فروشگاه مرکزی لپ تاپ ایسر ، فروش کارتریج جوهری HP ، فروش کارتریج لیزری HP ، مرکز ماشین های اداری و رایانه ، تعمیرگاه مجاز پرینترهای اچ پی ، فروشگاه مرکزی محصولات HP

 

 

 

همچنان شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید