HP logo
HP search

نمایندگی محصولات اچ پی HP products

نمایندگی مجاز اچ پی HP
نمایندگی محصولات اچ پی HP products| برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ی 89392-021 تماس حاصل فرمایید
موضوع مقاله:
مقاله های مرتبط:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

نمایندگی محصولات اچ پی HP products|نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش اچ پی HP |  برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ی 89392-021 تماس حاصل فرمایید .

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش اچ پی 89392-021 تماس حاصل فرمایید

 

نمایندگی محصولات اچ پی HP products

 

تاکنون شرکت اچ پی،محصولات موفق و زیادی  را به بازار عرضه کرده، تعمیر کلی محصولات HP   ، نیاز به دانش و مهارت در زمینه ی خود را دارد که با کمک  کارشناسان با تجربه و متخصص که با تمامی ساختار محصولات HP آشنا هستند این کار آسان شده . تسلط و آشنایی با بخش های مختلف و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد هریک از مدلهای  اچ پی، باعث می شود که کارشناسانِ ما  قادر به عیب‌یابی و تعمیر صحیح دستگاه شما با بهترین خدمات باشند. شما می توانید با مراجعه به نمایندگی رسمی از تمامی خدمات مربوط به محصولات HP برخورددار شوید
نمایندگی محصولات اچ پی HP products

نمایندگی محصولات اچ پی HP products

 

شروع به کار شرکت اچ پی

اچ پی HP یکی از پر ستاره ترین شرکت های دنیا در زمینه ی فناوری رایانه و ساخت لوازم الکترونیکی محسوب می شود . HP متعلق به کشور آمریکا است که در سال 1939 شروع به فعالیت در حوزه ی تولید لپ تاپ و قطعات دیجیتالی کرد. اچ پی نمایندگی و مراکز مجاز زیادی سر تا سر نیا دارد ام دفتر مرکزیاین برند در شهر پالوآلتو در کالیفرنیا قرار دارد .

اچ پی توسط هیولت و پکارد با سرمایه ایی بسیار جزئی تاسیس شد .  نام این برند بزرگ نیز از ابتدای اسم دیوید پاکارد و ویلیام ردینگتون هیولت الگو برداری شده است.

امروزه شرکت اچ پی ، شرکتی محبوب و مشهور در ساخت انواع قطعات و محصولات الکتریکی به حساب می آید و بیش از 370 هزار نفر در جهان برای این شرکت کار می کنند.

اچ پی یکی از موفق ترین شرکت های دنیا در زمینه ی فناوری رایانه و ساخت لوازم الکترونیکی محسوب می شود . اچ پی برندی چند ملیتی است که در سال 1939 در امریکا به صورت رسمی شروع به فعالیت کرده است.

 

لینک هایی که ممکن است برای شما مفید باشند

 

محصولات HP

لپ تاپ های HP

پرینتر های HP

اسکنر های HP

پلاترهای HP

کارتریج های HP

سرور های HP

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات پس از فروش مورد استفاده محصولات شما با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید

 

 

شما می توانید برای مشاوره و خرید با متخصصان ما تماس بگیرید

تلفن:89392-021

همچنان شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید