HP logo
HP search

نمایندگی مجاز لپ تاپ اچ پی HP

نمایندگی مجاز اچ پی HP
نمایندگی مجاز لپ تاپ اچ پی HP | برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ی 89392-021 تماس حاصل فرمایید
موضوع مقاله:
مقاله های مرتبط:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

نمایندگی مجاز لپ تاپ اچ پی HP | نمایندگی رسمی اچ پی مفتخر است در امر مشاوره و خرید محصولات HP به شما یاری برساند ۸۹۳۹۲-۰۲۱| نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش لپ تاپ اچ پی HP


 

نمایندگی مجاز لپ تاپ اچ پی HP

 اچ پی HP یکی از پر ستاره ترین شرکت های دنیا در زمینه ی فناوری رایانه و ساخت لوازم الکترونیکی محسوب می شود . HP متعلق به کشور آمریکا است که در سال 1939 شروع به فعالیت در حوزه ی تولید لپ تاپ و قطعات دیجیتالی کرد. اچ پی نمایندگی و مراکز مجاز زیادی سر تا سر نیا دارد ام دفتر مرکزیاین برند در شهر پالوآلتو در کالیفرنیا قرار دارد .

اچ پی توسط هیولت و پکارد با سرمایه ایی بسیار جزئی تاسیس شد .  نام این برند بزرگ نیز از ابتدای اسم دیوید پاکارد و ویلیام ردینگتون هیولت الگو برداری شده است.

امروزه شرکت اچ پی ، شرکتی محبوب و مشهور در ساخت انواع قطعات و محصولات الکتریکی به حساب می آید و بیش از 370 هزار نفر در جهان برای این شرکت کار می کنند.

اچ پی یکی از موفق ترین شرکت های دنیا در زمینه ی فناوری رایانه و ساخت لوازم الکترونیکی محسوب می شود . اچ پی برندی چند ملیتی است که در سال 1939 در امریکا به صورت رسمی شروع به فعالیت کرده است.

نمایندگی مجاز لپ تاپ اچ پی HP

نمایندگی مجاز لپ تاپ اچ پی HP

 

نمایندگی مجاز لپ تاپ اچ پی HP  با بهره گیری از بروزترین تجهیزات توانسته تمامی اختلالات و ایراد ها را با کمک کارشناسان دوره دیده خود به راحتی پشت سر بگذارد. همچنان شما میتوانید پیش از مراجعه به نمایندگی  اچ پی HP مشکلات و پرسش های خود را با کارشناسان ما به صورت تلفنی مطرح کرده و از آنها راهنمایی های لازم را، دریافت کنید(۸۹۳۹۲-۰۲۱)

 

لینک هایی که ممکن است برای شما مفید باشد:

تعمیر مادربرد لپ تاپ لنوو ، فروشگاه مرکزی لپ تاپ ایسر ، نمایندگی مجاز لپ تاپ دل ، نمایندگی رسمی اچ پی