HP logo
HP search

نمایندگی فکس اچ پی HP Fax

نمایندگی مجاز اچ پی HP
نمایندگی فکس اچ پی HP Fax | برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ی 89392-021 تماس حاصل فرمایید
موضوع مقاله:
مقاله های مرتبط:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

 نمایندگی فکس اچ پی HP Fax

| شما می توانید برای خرید و یا تعمیر فکس اچ پی خود با شماره ی 89392-021 تماس حاصل فرمایید | نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش محصولات اچ پیHP

 

اچ پی  ..!

اچ پی HP یکی از پر ستاره ترین شرکت های دنیا در زمینه ی فناوری رایانه و ساخت لوازم الکترونیکی محسوب می شود . HP متعلق به کشور آمریکا است که در سال 1939 شروع به فعالیت در حوزه ی تولید لپ تاپ و قطعات دیجیتالی کرد. اچ پی نمایندگی و مراکز مجاز زیادی سر تا سر نیا دارد ام دفتر مرکزیاین برند در شهر پالوآلتو در کالیفرنیا قرار دارد .

اچ پی توسط هیولت و پکارد با سرمایه ایی بسیار جزئی تاسیس شد .  نام این برند بزرگ نیز از ابتدای اسم دیوید پاکارد و ویلیام ردینگتون هیولت الگو برداری شده است.

امروزه شرکت اچ پی ، شرکتی محبوب و مشهور در ساخت انواع قطعات و محصولات الکتریکی به حساب می آید و بیش از 370 هزار نفر در جهان برای این شرکت کار می کنند.

اچ پی یکی از موفق ترین شرکت های دنیا در زمینه ی فناوری رایانه و ساخت لوازم الکترونیکی محسوب می شود . اچ پی برندی چند ملیتی است که در سال 1939 در امریکا به صورت رسمی شروع به فعالیت کرده است.

 

 دستگاه فکس چیست ؟

 

دستگاه فکس دستگاهی است که وظیفه ی آن ارسال و دریافت نامه های اداری با استفاده از خطوط تلفن است. دستگاه فکس ابتدا کاغذ وارد شده را درون دستگاه اسکن می کند و پس از دریافت اطلاعات، آن را از طریق تلفن ارسال می کند .

نحوه ی کار دستگاه فکس

دستگاه فکس در ابتدا دستور داده شده را به صورت کد برای ارسال تبدیل می کند و پس از آن ، عملیات ارسال را از طریق سیگنال ها آغاز می کند  ! بدین صورت که دستگاه فکس مبدا اطلاعات مورد نظر کاربر را به صورت کد از طریق سیگنال به دستگاه فکس مقصد ارسال می کند و در مرحله ی آخر سیگنال های دریافت شده توسط دستگاه مقصد به صورت نوشته بروی کاغذ چاپ می شود.


دستگاه های فکس انواع مختلفی دارند و به سه گروه لیزری ، حرارتی و کاربنی تقسیم می شوند که بنا بر نیاز و نوع کار کاربر انتخاب و خریداری می شوند. به عنوان مثال، در یک شرکت کوچک که تعداد کمی فکس ارسال و دریافت می شود ، دستگاه های حرارتی مناسب تر از دیگر مدل ها می باشند زیرا این نوع فکس ها از سرعت پایین تری برخوردارند و بیشتر توانایی انجام کار های سبک را دارند.

فکس های کاربنی سرعتی بالاتر نسبت به مدل حرارتی دارند و در آخر دستگاه های لیزری هستند که با توجه به عملکرد و سرعت بالایشان برای شرکت ها و ادارات در نظر گرفته شده اند.

 نمایندگی فکس اچ پی HP Fax

نمایندگی فکس اچ پی HP Fax

 

 نمایندگی فکس اچ پی HP Fax   با بهره گیری از بروزترین تجهیزات توانسته تمامی اختلالات و ایراد ها را با کمک کارشناسان دوره دیده خود به راحتی پشت سر بگذارد. همچنان شما میتوانید پیش از مراجعه به نمایندگی  اچ پی HP مشکلات و پرسش های خود را با کارشناسان ما به صورت تلفنی مطرح کرده و از آنها راهنمایی های لازم را، دریافت کنید(۸۹۳۹۲-۰۲۱)

 

لینک هایی که ممکن است برای شما مفید باشد:

نمایندگی مجاز سامسونگ ، مرکز ماشین های اداری و رایانه ، پرینترهای مخصوص عکس ، چاپگر سامسونگ ، تعمیرگاه مرکزی پرینترهای سامسونگ