مقرون به صرفه ترین پرینترها کدامند؟ | شرکت HP

مقرون به صرفه ترین پرینترها کدامند؟ | شرکت HP
اچ پی آبا نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش HP

مقرون به صرفه ترین پرینترها کدامند؟ | شرکت HP

مقرون به صرفه ترین پرینترها کدامند؟


امروزه بسیاری از پرینترهای چند منظوره مناسب و با قیمت های بسیار رقابتی در بازار وجود دارند، بنابراین شما برای انتخاب یک چاپگر جدید اقدام می کنید. بعضی از آنها را وقتی خریداری می کنید، انگیزه های نقدی را به ما ارائه می دهند، بنابراین این پیشنهادات ارزش چشم گیری دارند. برای اینکه همه چیز را ساده تر کنیم، در ادامه درباره ی مقرون به صرفه ترین پرینترها بحث می کنیم.
اغلب مردم می دانند زمانی که یک پرینتر میخرند قیمت واقعی آن اون چیزی نیست که بروی اتیکت دستگاه خورده، باید توجه کرد که دستگاه مورد نظرشان در ادامه چه خرج هایی دارد و مواد مصرفی آن به چه صورت می باشد.
پس از مدتی چاپ کردن ، خواهید دید که کل هزینه کارتریج های چاپگر شما از قیمت پرینترتان فراتر رفته است یعنی مواد مصرفی پرینتر شما بعد از مدتی از قیمت دستگاهتان بالاتر رفته و همچنان این موضوع ادامه دارد.
 

چه چیزی باعث صرفه جویی در چاپگر می شود؟

هزینه ی چاپگر شما در هر صفحه، اما فقط این موضوع نیست که جلوگیری از آن باعث صرفه جویی در هزینه ها می شود ما سعی می کنیم چند نکته ی دیگر را به شما یادآوری کنیم
قیمت چاپگر.  پیشتر گفتیم که قیمت چاپگر تنها عامل در هنگام خرید نیست.  این موضوع ممکن است تنها مورد توجه قرار نگیرد، اما مطمئنا هنوز رمزهایی برای تأثیرگذاری در این باره است. اگر شما یک کاربر خانگی هستید، احتمالا نیازی به سرعت وعملکرد بالای پرینتر برای کسب و کار ندارید. اگر شما با حجم بالا چاپ می کنید، کمی بیشتر صرف چاپگر می شود که می تواند حجم کار شما را جابجا کند.
پرینتر مورد نظر شما دارای قابلیت هایی است که به آن نیاز ندارید، پس سعی کنید آن را نخرید و پرینتری انتخاب کنید که به اندازه ی مصرف شما قابلیت دارد.  تمرکز بر یک دستگاه که قابلیت های مورد نیاز شما را فراهم می کند و صرف نظر کردن از قیمت چاپگر پیشین. هنگامی که لیستی از پرینترها را بر اساس عملکرد آنها می بینیم، می توانید به موارد بعدی که بازدهای جوهری هستند برویم.

هزینه چاپگر شما در هر صفحه مهمترین عامل برای تعیین هزینه واقعی چاپگر شما و نحوه کارکرد آن در پرینتر جوهری است. کارتریج های جوهری مختلف برای چاپ مقدار مشخصی از صفحات طراحی شده اند تا قبل از اینکه جایگزین شوند. تعداد صفحات که یک کارتریج می تواند چاپ کند، عملکرد صفحه ی آن نامیده می شود. برای دریافت هزینه در هر صفحه، هزینه کارتریج را با عملکرد صفحه خود تقسیم کنید. در حالت ایدآل، هزینه کمتر برای هر صفحه و جوهر بیشتر برای چاپگر شما مفید است. خرج های اضافی پای جوهر کارتریج ، هزینه چاپگر شما را بیشتر است.

پرینترهای جوهرافشان و پرینترهای لیزری ، رقابت این دو برادر برای به صرفه بودن در هزینه ها اما کدام یکی تا الان پیروز این رقابت بوده؟ در این قسمت پرینترهای لیزری به راحتی  نسبت به پرینترهای جوهرافشان در رتبه ی بالاتر قرار گرفته اند زیرا صرفه تر می باشند. کارتریج های لیزری نسبت به کارتریج های جوهرافشان صفحات بیشتری را چاپ می کنند و سرعت و عملکرد بالاتری دارند به همین دلیل در ابتدا این پرینترهای لیزری هستند که گران تر ظاهر می شوند ولی در ادامه کاملا به صرفه تر از پرینتر های جوهرافشان هستند.

قیمت چاپ و هزینه هر صفحه دو عامل مهم برای خرید یک چاپگر است. با این حال، چیزهایی که ارزش آن را دارند باید مورد توجه قرار بگیرند، زیرا این موضوع می تواند به طور چشمگیری بر هزینه های کلی چاپگر تاثیر بگذارد.

تعداد کارکرد کارتریج پرینتر، این قسمت بستگی به نوع و شرایط کاری شما دارد. اگر شما در طول روز به تعداد زیادی برگه جهت چاپ کردن نیاز دارید یا در شرکت مشغول به کار هستید این پرینترهای لیزری هستند که با تعداد چاپ بیشتر و پر سرعت تر به شما در امر صرفه جویی در هزینه ها کمک می کند اما اگر شما یک کاربر خانگی می باشید و استفاده ی کمی از پرینتر خود دارید می توانید پرینتر جوهرافشان را اتنخاب کنید.

انتخاب با شماست…

شما می توانید برای اطلاع بیشتر با متخصصان ما تماس بگرید

 

 

تلفن:89392-021

 

همچنان شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

کانال های اچ پی

 

Country: Iran