HP logo
HP search

مرکز تعمیرات مادربرد لپ تاپ در تهران

مرکز تعمیرات مادربرد لپ تاپ در تهران

یکی از اساسی و اصلی ترین قطعات درون یک لپ تاپ،مادربرد آن می باشد. مادربرد ستون و پایه ی هر سیستم به حساب می آید، مادربردها یکی از مهم ترین وظایف را در سیستم های ما انجام می دهند البته باید اضافه کنم که تشخیص یک مادربرد سالم از مادربرد خراب کار بسیار سخت و دشواریست و نمی توان به صورت قاطع تشخیص داد که مادربرد شما چه مدت زمانی عمر می کند یا خراب می شود. البته با چک کردن بعضی عوامل می توان تشخیص داد که مادربرد شما در چه وضعیتی قرار دارد.

یکی از نشانه های یک مادربرد خراب، نگاه کردن وتشخیص دادن خازن هاست، که کاری بسیار سخت می باشد و نیاز به تخصص های لازم خود را دارد.

یکی دیگر از عوامل خرابی یک مادربرد، منظم کار نکردن لپ تاپ می باشد که ممکن است مشکل از طرف مادربرد دستگاه باشد.

مادربرد ها جزء یکی از گرانترین قطعات در لپ تاپ ها به حساب می آیند و در اکثر مواقع تعویض و یا تعمیر این قطعه هزینه های زیادی را دربر می گیرند.

علت خرابی مادربرد لپ تاپ چیست؟

عوامل زیادی باعث خرابی مادربردها می شوند!

آبخوردگی، بزرگترین دشمن برای یک مادربرد آب می باشد که در بیشتر مواقع علت خرابی مادربردها  آبخوردگی می باشد، در این حالت اصطلاحا می گویند مادربرد سوخته است

ضربه، تحت هرشرایطی باید از لپ تاپ خود در مقابل ضربه دیدن محافظت کنید، ضربه ها قدرت از کار انداختن مادربرد و دیگر قطعه ها را دارند.

برای توضیحات بیشتر در این زمینه اینجا کلیک کنید

بسیاری از افراد بعد از تعویض و یا تعمیر مادربرد دستگاه خود رضایت کامل را پیدا نمی کنند بدین دلیل که بسیاری از مراکز ، از مادربردهای غیر اورجینال استفاده می کنند و این مسئله باعث کندی و نامنظم کار کردن لپ تاپ شما می شود البته در بعضی از مواقع امکان آسیب رساندن به دیگر قطعات لپ تاپ نیز وجود دارد.

پیشنهاد می شود برای تعمیر یا تعویض مادربرد و تعمیر لپ تاپ خود به نمایندگی و مراکز معتبر مراجعه نمایید.

اچ پی آبا نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش  اچ پی

شما می توانید برای مشاوره و خرید با متخصصان ما تماس بگیرید

تلفن:89392-021

همچنان شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

کانال های اچ پی

telegram plus google twitter facebook instagram

iran map