HP logo
HP search

قیمت DVDrw لپ تاپ سامسونگ ، دی وی دی رایتر Samsung

نمایندگی مجاز اچ پی HP
قیمت DVDrw لپ تاپ سامسونگ ، دی وی دی رایتر Samsung | برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ی 89392-021 تماس حاصل فرمایید
موضوع مقاله:
مقاله های مرتبط:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

قیمت DVDrw لپ تاپ سامسونگ ، دی وی دی رایتر Samsung | برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ی 89392-021 تماس حاصل فرمایید | نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش لپ تاپ سامسونگ 

با پیشرفت روز به روز تکنولوژی ، حافظه ها هم روند پیشرفت را پیش گرفتند و از زمان تولید اولیه تا به امروزشان  تغییرات اساسی پیدا کردن ، با این حال که فلش ها و هارد ها محبوبیت بسیاری را بین مردم به دلیل کوچک بودن ، قابل حمل ، و حجم زیاد حافظه دارند ولی همچنان از دیسک ها قدیمی و کم حافظه استفاده های زیادی می شود.

 

در گذشته CD-ROM و CD-Writer ها بودند که وظیفه ی خواندن اطلاعات سی دی را داشتند ولی امکان رایت کردن دی وی دی در آنها وجود نداشت اما با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی DVDrw ها قابلیت خواندن و رایت کردن سی دی و دی وی دی ها را پیدا کردند.

 

کلمه ی دی وی دی (DVD) مخفف کلمه ی Digital Versatile Disc (دیسک دیجیتالی همه کاره) یا Digital Video Disc ( دیسک دیجیتالی ویدیوایی) می باشد.

 

 در رابطه با خرابی دی وی دی رایترها باید اضافه کرد که نیمی از گزارشات خرابی دی وی دی رایترها مربوط به نقص فنی در درب آن ها می باشد.

قیمت DVDrw لپ تاپ سامسونگ ، دی وی دی رایتر Samsung

قیمت DVDrw لپ تاپ سامسونگ ، دی وی دی رایتر Samsung

 

چه عواملی باعث خرابی دی وی دی رایترها می شود؟

یکی از مهمترین عامل ها در خرابی دی وی دی رایترهای لپ تاپ ، ضربه ها سنگین ، جابه جایی و نحوه ی نادرست قرار گرفتن دیسک بروی دی وی دی رایترها می باشد البته استفاده از CD های مخدوش و غیر استاندارد یکی دیگر از عواملی است که میتواند به DVDrw دستگاه شما آسیب برساند. پیشنهاد می شود از دی وی دی رایتر خود مقابل عوامل بالا مراقبت کنید.

 

شما می توانید با مراجعه به نمایندگی رسمی از تمامی خدمات مربوط به لپ تاپ های سامسونگ برخورددار شوید، تیم کارشناسی ما با گذراندن دوره های تخصصی تعمیر لپ تاپ سامسونگ قادراند تمامی اختلالات در حوزه ی مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری را رفع ایراد کنند.

 

نمایندگی رسمی تعمیرات دی وی دی رایتر لپ تاپ سامسونگ توانسته با بهره گیری از بروزترین تجهیزات تمامی اختلالات و ایراد ها را با کمک کارشناسان دوره دیده خود به راحتی پشت سر بگذارد. همچنان شما میتوانید پیش از مراجعه به نمایندگی سامسونگ  مشکلات و پرسش های خود را با کارشناسان ما به صورت تلفنی مطرح کرده و از آنها راهنمایی های لازم را دریافت کنید(۸۹۳۹۲-۰۲۱)

قیمت DVDrw لپ تاپ سامسونگ ، دی وی دی رایتر Samsung

لینک هایی که ممکن است برای شما مفید باشند :

تعمیر مادربرد لپ تاپ سامسونگ ، فروشگاه مرکزی لپ تاپ سامسونگ  ،نمایندگی مجاز سامسونگ ، نمایندگی رسمی سامسونگ ، تعمیرگاه مجاز لپ تاپ سامسونگ