HP logo
HP search

قیمت فیوزینگ پرینترهای سامسونگ Samsung

نمایندگی مجاز اچ پی HP
قیمت فیوزینگ پرینترهای سامسونگ Samsung | برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ی 89392-021 تماس حاصل فرمایید
موضوع مقاله:
مقاله های مرتبط:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

قیمت فیوزینگ پرینترهای سامسونگ Samsung | برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ی ۸۹۳۹۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید | نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش سامسونگ Samsung

 

چرا کاغذ پس از بیرون آمدن از چاپگر حرارت بالایی دارد..!

این حرارت از کجاست ؟

آیا این حرارت مربروط به خرابی دستگاه می شود؟

 

– این حرارت برای فیوزینگ است ! فیوزینگ، یک جفت غلطک گرم درون چاپگر است که وظیفه ی آن این است که تونر را بر روی کاغذ چاپ کند.

روش کار فیوزینگ به گونه ایی است که پس از خارج شدن کاغذ ، حرارت زیادی را حس می کنیم اما این به این معنی یا اخطار نیست که پرینتر ما دچار نقص شده است.

وظیفه ی فیوزینگ درون دستگاه های چاپگر چیست ؟

 

ذرات تونر به کاغذ متصل می شوند تا متن و تصاویر دلخواه شما را بروی کاغذ منتقل کنند، سپس، دستور شما به فیوزینگ هدایت می شود تا تونر بتواند به کاغذ برسد و به طور دائم باقی بماند.

برای فعال کردن این تابع،  گرما و فشار بروی فیوزینگ اعمال می شوند. پس از آنکه کاغذ از طریق مونتاژ شدن فیوزینگ منتقل گردد ،به سینی خروجی تحویل داده می شود.
گرمای زیاد کاغذ بخاطر فیوزینگ چاپگرها می باشد و این گرما به دلیل سرعت عملکرد بالا پرینتر ، برای انجام دادن عملیات به وجود می آید .

 

به دلیل برخورد و سایش ثابت درون پرینترها ،لازم است  هر چند وقت یکبار فیوزینگ پرینتر خود را تعویض کنید زیرا  ذرات گرد و خاک از تونر و مقوا در بخش های مختلف چاپگر قرار می گیرند و این موضوع می تواند به دستگاه شمابه صورت جدی آسیب وارد کند.


 معمولا در هنگام پرینت گرفتن یا  چاپ کردن، تونر کارتریج  بر روی قسمت های مختلفی از پرینتر اسپری می شود و همچنین گرد و غبار کاغذ نیز در داخل پرینتر تجمع می یابند که مدام در حال حرکت هستند، ایجاد تمام این ذرات،  خراش هایی بر روی فیوزینگ ایجاد می کند که حاصل آن خطوط های نامربوط بروی کاغذ های چاپ شده می باشد .

قیمت فیوزینگ پرینترهای سامسونگ Samsung

قیمت فیوزینگ پرینترهای سامسونگ Samsung

شما میتوانید برای خرید یا تعویض فیوزینگ پرینتر سامسونگ خود با شماره ی ۸۹۳۹۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید

 

لینک هایی که ممکن است برای شما مفید باشد:

نمایندگی مجاز سامسونگ ، مرکز ماشین های اداری و رایانه ، پرینترهای مخصوص عکس ، چاپگر سامسونگ ، تعمیرگاه مرکزی پرینترهای سامسونگ