در مورد پرینترهای فوتواسمارت بیشتر بدانیم | شرکت HP

در مورد پرینترهای فوتواسمارت بیشتر بدانیم | شرکت HP
اچ پی آبا نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش HP

در مورد پرینترهای فوتواسمارت بیشتر بدانیم | شرکت HP

در مورد پرینترهای فوتواسمارت بیشتر بدانیم

چاپگرهای فوتواسمارت و چاپگرهای لیزری به اهداف کاملا متفاوت می پردازند و انتخاب اشتباه  از سوی شما می تواند هزینه ی زیادی در بر داشته باشد، انتخاب اشتباه می تواند کیفیت چاپ هایتان را خراب کند و شما را به آن چیزی که لازم است نرساند. هر دوی این پرینترها قابلیت و ویژگی های خاص خودشان را دارند و هر دو از ویژگی های چند منظوره استفاده می کنند اما برای برنامه های مختلف طراحی شده اند. چاپگرهای فوتواسمارت توانایی بسیار بالایی در چاپ عکس دارند، در حالی که آفیس جتبرای انجام وظایف کلی و کوچک چاپ کسب و کار بهینه شده است.
پرینتر افیس جت برای ارائه خروجی با کیفیت بالا تقریبا شبیه به پرینتر لیزری می باشند. در بالاترین کیفیت خود، افیس جت ها با بالاترین کیفیت تصاویر چاپی با وضوح 4800 تا 1200 نقطه در اینچ را چاپ می کند. دیگر پرینترها به رزولوشن 600 در 600 دست می یابند. چاپگرهای  فوتواسمارت، از سوی دیگر، با رزولوشن 9600 تا 2400 نقطه در اینچ چاپ می کنند. این رزولوشن بالاتر اجازه می دهد تا آنها با دقت بیشتری رنگ های مختلف چاپ کنند.


چاپگرهای  فوتواسمارتبرای استفاده نسبتا سبک طراحی شده اند. یک چاپگر فوتواسمارت مانند 7250 طراحی شده تا 1250 صفحه در هر ماه چاپ کند. افیس جتها طراحی شده اند تا چاپ بیشتری را انجام دهند، طراحی مناسب آنها برای استفاده در یک محیط کاری مناسب است.  معمولا از پرینترهای فوتواسمارت برای کارهای سبک استفاده می کنند و این پرینترها سر سختی پرینترهایی که در فضا های شلوغ کار می کنند را ندارند.

فوتواسمارت ها و بعضی از پرینترهای آفیس جت از جوهر های رنگی استفاده می کنند. جوهرهای مبتنی بر رنگ که از رنگ مایع تشکیل شده اند، رنگ های بسیار واضح را تولید می کنند اما در طول زمان می توانند منحرف شوند. جوهر های مبتنی بر رنگدانه که در برخی از ادوات افیس جت استفاده می شوند، ذرات جامد میکروسکوپی رنگدانه رنگ را در مایع متوقف می کنند و باعث دوام بیشتر و همچنین بیشتر بودن طول عمر می شوند. چاپگرها در هر دو سری دارای حداقل چهار رنگ مختلف هستند – آبی ، قرمز، زرد و سیاه – اما برخی از فوتواسمارت ها رنگ بیشتری در خصوص افزایش توانایی خود برای چاپ عکس تولید می کنند.


هر دو سری از پرینترها معمولا گزینه های اتصال مشابهی را ارائه می دهند. پورت های USB استاندارد برای اتصال مستقیم به کامپیوتر هستند، همچنین پورت های اینترنت هستند که به شما اجازه می دهد تا چاپگر را به یک هاب شبکه متصل کرده یا سوئیچ برای اشتراک گذاری در میان چندین کامپیوتربرقرار کنید. بعضی از چاپگرها، در هر دو خانواده نیز اتصالات بی سیم را پشتیبانی می کنند. چاپگرهای فوتواسمارت نیز گاهی به کارت حافظه و اتصالات USB PictBridge مجهز هستند که به شما اجازه می دهد عکس ها را مستقیما از یک دوربین یا کارت بدون نیاز به یک کامپیوتر، چاپ کنید.

www.hpaba.com

 

شما می توانید برای مشاوره و خرید با متخصصان ما تماس بگیرید

تلفن:89392-021

اچ پی آبا نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش HP

همچنان شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

کانال های اچ پی

 

Country: Iran