خرید پرینتر | شرکت HP

خرید پرینتر | شرکت HP
شرکت اچ پی|نمایندگی رسمی شرکت hp آشنایی با مشخصات فنی پرینتر نقاط قوت و نقاط ضعف محصول نسبت به نوع کاربری و عملکرد آنها

خرید پرینتر | شرکت HP

 خرید پرینتر

  برای خرید و رفع ایراد دستگاه خود با شماره ی 89392-021 تماس بگیرید

چگونه می توان یک پرینتر مناسب را خریداری کرد

قبل از خرید هر پرینتر بهتر است نوع آن را با نوع نیاز خود مطابقت بدهیم، در خرید پرینتر خیلی مهم است که یک دستگاهی مناسب را خریداری کنیم که در طول استفاده ازآن دچار مشکل نشویم.

برای یک خرید خوب قبل ازهرکاری نیاز به یک سری دانش و اطلاعات داریم، پس بهتراست قبل از خرید، تحقیقی درباره ی نوع و کاربرد کالا انجام دهیم یکی از راحت ترین روش های ممکن برای جست وجو و تحقیق درباره ی یک کالا استفاده از سامانه (سایت) می باشد و به راحتی می توان به نکات فنی،معایب و مزایای دستگاه پی برد و در آخر یک خریدی مطمئن را انجام داد.  با این روش هم در وقت صرفه جویی شده و هم اطلاعات کاملی نسبت به دستگاه  کسب کرده ایم

پرینترها به دو دسته ی جوهرافشان و لیزری تقسیم می شوند ،کارتریج های پرینترهای جوهرافشان با جوهرو پرینترهای لیزری با تونر پرمی شوند که نوع کاربردیشان با یکدیگر متفاوت است.

پرینترهای لیزری، پرینترهایی هستند که به طور معمول از آنها می توان در هر کجا استفاده کرد و میشه گفت پرینترهای بی دردسری به شمار می آیند. بیشتر اداره و شرکت ها از پرینترهای لیزری استفاده میکنند زیرا قدرت و توانایی بالاتری نسبت به پرینترهای جوهرافشان دارند. 

پرینتر های جوهرافشان، برای چاپ عکس و کارهای گرافیکی این پرینترهای جوهرافشان هستند که نسبت به پرینترهای لیزری یه سروگردن بالاتر قرار دارند زیرا کیفیت چاپ این دستگاه ها در این زمینه بهتر از پرینترهای لیزری بوده و توانایی بالاتری دارد.

اکثر افراد در نگاه اول پرینترهای جوهری را به پرینترهای لیزری ترجیح می دهند به این دلیل که قیمت پایین تری نسبت به پرینترهای لیزری دارند، اما باید اضافه کنم در طول مصرف از پرینترهای جوهری علاوه بر آن که نیاز به نگهداری بالایی دارند تعداد پرینتی هم که می دهند پایین ترمی باشد و بعد یه مدت استفاده نکردن از دستگاه جوهر آن خشک شده و دیگر قابل استفاده نمی باشد و  باید کارتریج های دستگاه تعویض گردد و بعد از خرید این دستگاه به خود می آید که به اندازه پول این دستگاه خرج کردید و همچنان این هزینه ها ادامه دارد

پرینترها به دو دسته (رنگی)(سیاه و سفید) تقسیم می شوند

پرینترهای سیاه وسفید برای چاپ کردن نوشته ،تحقیق ،مقاله و کارهایی در این سبک استفاده می شود.

پرینترهای رنگی علاوه بر دارا بودن قابلیت های پرینتر سیاه و سفید، مناسب چاپ کردن کارهای گرفیکی و چاپ کردن عکس درهر شکل و اندازه می باشند پرینترهای لیزری توسط اشعه های لیزری خود و پودری که آن را تونرمی نامند عملیات پرینت را انجام می دهند اما نوع کار بروی پرینترهای جوهرافشان متفاوت می باشد، شکل کار این دستگاه بصورت پرتاپ جوهر می باشد، جوهر موجود درون کارتریج بروی کاغذ پرتاپ می شود وعملیات چاپ انجام خواهد شد.

چه نکاتی را برای خرید پرینتر باید رعایت کرد

  • کیفیت چاپ دستگاه
  • نوع کارتریج دستگاه
  • حداکثر توانایی چاپ در یک روز/ ماه
  • قابلیت چاپ درو
  • اندازه و صدای دستگاه (متناسب با نوع کاربری)
  • قابلیت اتصال به سیستم عامل های مختلف

 

تعمیرات پرینتر اچ پی HP| نمایندگی رسمی اچ پی HP

 توصیه می شود دستگاه های پرینتر به طور معمول هر چند ماه یکبار سرویس بشوند ؛ همچنین در صورتی که شارژ کارتریج دستگاه تمام شد شما می توانید با مراجعه به مراکز شارژ کارتریج خود را شارژ کرده و دوباره استفاده کنید.

مانند هر تخصصی ، تعمیرات پرینتر هم نیاز به مهارت خاص خود را دارد و پیشنهاد می شود برای تعمیر دستگاه خود حتما به نمایندگی های معتبر مراجعه کنید

آدرس : خیابان سپهبدقرنی روبروی بیمارستان آپادانا ساختمان نگین قرنی پلاک 218طبقه2

شماره ی تماس : 89392-021

(اچ پی آبا نمایندگی مجاز فروش و خدمات پس از فروش محصولات اچ پی در ایران)

No votes yet.
Please wait...

Country: Iran