تعمیر مادربرد لپ تاپ در نمایندگی HP شرق تهران | شرکت HP

تعمیر مادربرد لپ تاپ در نمایندگی HP شرق تهران | شرکت HP
برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما به شماره ی ۸۹۳۹۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید

تعمیر مادربرد لپ تاپ در نمایندگی HP شرق تهران | شرکت HP

تعمیر مادربرد لپ تاپ در نمایندگی HP شرق تهران | نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش HP | برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما به شماره ی ۸۹۳۹۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید

 

تعمیر مادربرد لپ تاپ در نمایندگی HP شرق تهران

تعمیر مادربرد لپ تاپ در نمایندگی HP شرق تهرانبرد در لپ تاپ ها نقش مغز متفکر و اصلی ترین قطعه را  دارد البته هر سسیستمی حساس ترین عضو آن برد ها می باشند  که باید از آنها در مقابل خطرات نگهدازی کنیم . نمایندگی مادربرد لپ تاپ اچ پی در شرق تهران | تعمیر مادربرد لپ تاپ اچ پیشما می توانید با مراجعه به نمایندگی تعمیر لپ تاپ HP   با تشخیص کارشناسان بخش تعمیر ما لپ تاپ خود را در دست تعمیر قرار دهید. در صورت تشخیص کارشناسان و تکنسین های ما مبنی بر بازسازی مادربرد  ، مادربرد  پس از اعلام  و کسب رضایت از سوی شما در قسمت کارشناسی، چک و رفع ایراد می شود و سپس از کارشناسی به تعمیرگاه مرکزی مادربرد لپ تاپ اچ پی ارسال می گردد. برای استفاده ی مجدد از لپ تاپ ، تعویض مادربرد الزامی می باشد ، . نمایندگی رسمی تعمیر مادربرد اچ پی بهره گیری از بروزترین تجهیزات توانسته تمامی اختلالات و ایراد ها را با کمک کارشناسان دوره دیده خود به راحتی پشت سر بگذارد. همچنان شما میتوانید پیش از مراجعه به نمایندگی HP  مشکلات و پرسش های خود را با کارشناسان ما به صورت تلفنی مطرح کرده و از آنها راهنمایی های لازم را، دریافت کنید .

 

 

 

مادربرد چیست ؟

یکی از ساده ترین راه های آشنایی و معرفی مادربرد های لپ تاپ HP را می توان به گونه بیان کرد : مادربرد، سطحی صاف الکتریکی مانند یک تخته درون یک لپ تاپ است و یکی از اساسی ترین و مهمترین قطعات در یک لپ تاپ به حساب می آید .

مادربرد مجموعه ی بسیاری از قطعات ریز و انواع ای سی ها بروی یک تخته می باشند. اصلی ترین قطعه ، هدایت کننده و مغز هر سیستم برد آنها می باشد که با کمک آن می توانند وظیفه ی کاری هر یک از قطعات را تعیین و کنترل کنند. تمامی قطعات برای کار کردن به یک قطعه ی اصلی یا یک سیستم مشترک نیاز دارند و مادربرد لپ تاپ دقیقا مانند یک سیستم مرکزی در قلب لپ تاپ می باشد که کنترل قطعات را بر دست گرفته است . هر گونه مشکل درون مادربرد ها عملکرد کلی سیستم شما را به هم می ریزند. وظیفه ی اصلی مادربرد کنترل و ارتباط قطعات با یکدیگر می باشد.

تعمیر مادربرد لپ تاپ در نمایندگی HP شرق تهران

تعمیر مادربرد لپ تاپ در نمایندگی HP شرق تهران

 

 

محصولات اچ پی در سبد کالاهای دیجیتال ما !

یکی از دلایلی که ما محصولات و لپ تاپ های اچ پی را برای خرید و استفاده انتخاب می کنیم چیست ؟ برترین برند ؟ طراحی و ساخت با کیفیت؟ امنیت بالا ؟

اچ پی سالهای زیادی را صرف طراحی و ساخت محصولات اداری و رایانه ها کرده است، تمامی این سالها با گسترش و پیشرفت چشم گیر خود تنها به دنبال ساخت محصولات برتر بوده و هموراه در این راه موفقیت های زیادی را کسب کرده استدر تمامی این سالها  به تمامی کاربران و مشتریان لپ تاپ های اچ پی ثابت شده که  شایسته ترین برندهای تولید کننده ی محصولات اداری و الکترونیکی این برند بزرگ است  و همیشه  دارای سابقه های درخشانی در امر فروش و خدمات پس از فروش لپ تاپ اچ پی به مشتریان خود بودهاچ پی توانسته طی این سالها با تولیدات با کیفیت و کارآمد خود ، برندی محبوب بین مشتریان و مصرف کنندگان ماشین های اداری و رایانه ایی بشوداچ پی یکی از موفق ترین شرکت های دنیا در زمینه ی ساخت لپ تاپ می باشد . اچ پی را برندی چند ملیتی است در آمریکا می باشد که در سال 1939-2018  به صورت رسمی شروع به فعالیت کرده است. 

 

 

 

سرویس لپ تاپ های HP

برند های زیادی در صنعت تولید لپ تاپ در کنار اچ پی در حال رقابت می باشند اما از لپ تاپ می توان به عنوان وسیله ایی یاد کرد که که پس از مدتی استفاده دچار مشکل های جزئی می شود و حتما باید به آن رسیدگی کرد. لپ تاپ های اچ پی مانند هر برند دیگری پس از مدتی نیاز به سرویس و در صورت لزوم تعویض قطعات دارد این لپ تاپ ها  پس از کار کردن در یک بازه ی زمانی طولانی و استفاده ی مرتب بنا به هر دلیلی دچار ضعف و از کار افتادن قطعات مکانیکی می شوند.

 در صورت تشخیص کارشناسان ما مبنی بر تعمیر و بازسازی مادربرد لپ تاپ اچ پی ، مادربرد  پس از رضایت شما در قسمت کارشناسی، چک و رفع ایراد می شود و سپس از کارشناسی به تعمیرگاه مرکزی مادربرد لپ تاپ اچ پی ارسال می گردد.89392

 

 

چه عواملی برای مادربردها تهدید جدی محسوب می شوند ؟

 

بیشترین و رایج ترین نوع تهدید برای مادربردهای لپ تاپ اچ پی برخورد ، لپ تاپ با آب و مایعات می باشد و پس از برخورد با آب لپ تاپ دچار مشکل یا اصطلاحا می گویم برد لپ تاپ سوخته است. امکان سالم ماندن برد لپ تاپ در مقابله با مایعات چیزی کمتر از 1 درصد می باشد ، پس باید از لپ تاپ خود در مقابل این دشمن به خوبی نگهداری کنیم.

بدافزارها یکی دیگر از تهدیدات موجود در مقابله با برد ها می باشند ؛ وارد شدن این ویروس ها از هر طریق به لپ تاپ های اچ پی ممکن است ، می توانند در قالب یک ورودی نا مطمئن مانند فلش و یا نصب درایو خود را مانند ویریوس پخش کنند. نصب درایو های  باعث می شود که لپ تاپ HP در حالت استندبای قرار گیرد ، وقتی لپ تاپ بیش از حد معمول در حالت استند بای بماند ،به لپ تاپ آسیب جدی وارد می شود

 

یکی از مهمترین عوامل در نگهداری مادربرد سرویس مداوم سالیانه دستگاه است ، فراموش نکنید لپ تاپ ها هم نیاز به سرویس دوره ای دارند و الزاما نباید بهداز خراب شدن روانه تعمیرگاه شوند

 

 

خرابی فن لپ تاپ های اچ پی و آسیب آن به مادربرد

زمانی را در نظر بگیرید که شما در حال استفاده از لپ تاپ هستید و فن دستگاه  شما بنا به دلایل خاصی به درستی کار نمیکند ، اولین پیامد دستگاه ، داغ شدن بیش از حد  استاندارد سیستم می باشد در این حالت مادربرد لپ تاپ اچ پی شما تحت فشار قرار می گیرد و در نهایت میسوزد . برای جلوگیری از این تهدید روش های زیادی موجود می باشد که ساده ترین آن استفاده از سیستم خنک کننده ( کول پد ها ) می باشد ، استفاده از این دستگاه ها تاثیر بسیار زیادی بر عمر لپ تاپ شما می گذارد. مطمئنا میدانید که استفاده از لپ تاپ روی سطوح ناصاف مثل رختخواب باعث بسته شدن مجراهای هوای زیر لپ تاپ شده و در نهایت لپ تاپ داغ میکند بسته شدن راه هوا در قاب کف دستگاه تهویه هوا را در داخل لپ تاپ سخت میکند پس لپ تاپ خود را روی سطح صاف مثل کول پد بگذاریم تا هوا در زیر آن جریان داشته باشد.

 

 

تعمیر مادربرد لپ تاپ در نمایندگی HP شرق تهران | خدمات شرق تهران
تعمیر مادربرد لپ تاپ در نمایندگی HP شرق تهران

تعمیر مادربرد لپ تاپ در نمایندگی HP شرق تهران

سرویس تخصصی کلیه قطعات لپ تاپHP جهت بهینه سازی عملکرد دستگاه و کاهش استهلاک قطعات.

انجام آزمایشات جامع جهت تست کلیه قطعات و کارکرد آنها در لپ تاپ

تعمیر و تعویض قطعات مصرفی لپ تاپHP جهت کاهش هزینه مصرفی.

بروز رسانی قطعات و کیت های لپ تاپ HP در صورت ارائه از سوی کمپانی های سازنده جهت رفع اختلالات.

مشاوره و راهنمایی مصرف کنندگان در خصوص عملکرد لپ تاپHP و سایر دستگاهها، نگهداری آنها و سرویس های زمانبندی شده دوره ای .ارائه گزارش در خصوص صحت عملکرد و کارکرد تجهیزات و جزئیات مربوط به لپ تاپ.

نصب و تنظیمات تجهیزات جانبی جدید از جمله نرم افزار درایور و ماژول های جانبی.

 

اگر لپ تاپ های شما برای چند ثانیه ایی روشن می شوند و پس از مدت کوتاهی یکباره خاموش می شوند، درصد زیادی امکان دارد که مشکل از خالی بودن باطری لپ تاپ شما باشد برای مطمئن شدن این موضوع می توانید  ابتدا لپ تاپ را  به برق وصل شده و سپس آن را روشن کنید. اگر جوابی نگرفتید می توانید کابل ها و آداپتور لپ تاپ خود را بررسی کنید و از سلامت آنها اطمینان کامل را کسب کنید. احتمال کمی وجود دارد که این مشکل از برد لپ تاپ اچ پی باشد اما ممکن است به دلیل قطعی – کم شدن و زیاد شدن ولتاژ برق ، قطعه ی کنترل کننده ی برد شما آسیب دیده شده باشد.

 

وظیفه ی CPU در لپ تاپ های اچ پی

Central Processor Unit  یکی از مهمترین قطعات و پردازنده های مادربرد لپ تاپ های اچ پی می باشد

اصلی ترین وظیفه ی CPU در لپ تاپ ها :

مدیریت تمامی پردازش های لپ تاپ

بررسی و تکمیل تمامی الگوهای محاسباتی و دیگر عملکرد های منطقی لپ تاپ ها

دسترسی و کنترل مستقیم بر قطعات برد اصلی

تعمیر مادربرد لپ تاپ در نمایندگی HP شرق تهران

تعمیر مادربرد لپ تاپ در نمایندگی HP شرق تهران

 

 

گارانتی محصولات اچ پی نمایندگی HP

تعمیر مادربرد لپ تاپ در نمایندگی HP شرق تهران | لازم به ذکر است تمامی محصولات HP در این مرکز دارای ۱ سال گارانتی معتبر می باشد که شما می توانید بدون کوچکترین مشکل آن را تهیه کنید.

( برای کسب از اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما با شماره ی ۸۹۳۹۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید

شما می توانید برای مشاوره و خرید با متخصصان ما تماس بگیرید

تلفن:۸۹۳۹۲-۰۲۱

 

لینک هایی که ممکن است برای شما مفید باشد:

تعمیر مادربرد لپ تاپ لنوو ، فروشگاه مرکزی لپ تاپ ایسر ، فروش کارتریج جوهری HP ، فروش کارتریج لیزری HP ، مرکز ماشین های اداری و رایانه ، تعمیرگاه مجاز پرینترهای اچ پی ، فروشگاه مرکزی محصولات HP

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Country: Iran