HP logo
HP search

تعمیر اسکنر در نمایندگی HP تهران

نمایندگی مجاز اچ پی HP
تعمیر اسکنر در نمایندگی HP تهران | نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش اسکنر HP | برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ی ۸۹۳۹۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.
موضوع مقاله:
مقاله های مرتبط:
تعمیر اسکنر در نمایندگی HP تهران  | نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش اسکنر HP | برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما به شماره ی ۸۹۳۹۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.
 

تعمیر اسکنر در نمایندگی HP تهران

 

نخستین اسکنر عکس ، اسکنر استوانه ای شکل  بود که در سال ۱۹۵۷ در آمریکا و در ادارهٔ ملی استاندارد توسط کیریش، راسل کیریش ساخته شد و اولین تصویر اسکن شده ، تصویر والدن کیریش ، فرزند راسل بود که وضوحی برابر با ۱۷۶پیکسل داشت.

اسکنر ، وسیله ایی دیجیتال مانند یک لینک ( رابط ) در صنعت تکنولوژی به حساب می آیند ! اسکنرها با کمک از روشنایی ( نور اسکن) میتواند ، عکس ، متن و..  را  به تصویرهای دیجیتال تبدیل کند.

 

تعمیر اسکنر در نمایندگی HP تهران

تعمیر اسکنر در نمایندگی HP تهران

تعمیرات اسکنر اچ پی در نمایندگی HP

نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش HP مفتخر است در زمینه ی خرید و تعمیر دستگاه اسکنر HP  با کمک کارشناسان و تنکنسین های واحد اسکنر HP به شما یاری برساند.

شما می توانید برای کسب اطلاعات دقیق در رابطه با نوع پلاتر خود ، کارتریج مصرفی  و نحوه ی شارژ آن با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

( برای کسب از اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما با شماره ی ۸۹۳۹۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید )

خرید اسکنر اچ پی نمایندگی HP

 

مهمترین نکته در انتخاب یک اسکنر ، نوع کاری است که خریدار از اسکنر  انتظار دارد. اسکنر ها دارای مدلها و ویژگی های متنوعی می باشند . همین موضوع باعث شد هنگام  خرید ، خریدار با مشکلات زیادی رو به رو شود. اگر به دنبال اسکنر برای تصاویر خود هستید، بیش از هر چیز دیگر، باید به وضوح و تاثیر رنگ در اسکنر توجه کنید. اسکنرهای استوانه ای تصاویر را با کیفیت بسیار مناسب تولید می کنند ، اما ،قیمت بالا این اسکنر  و البته  ویژگی هایش باعث شده برای هرکاری مناسب نباشد .

هنگام خرید یک اسکنر، علاوه بر اجزای سخت افزاری دستگاه ، نرم افزارهایی نیز به شما ارائه می شود که به کمک آن می توانید طرز صحیح استفاده از دستگاه و سایر ویژگی های دیگر را آموزش ببینند

 

اسکنرهای HP نمایندگی اچ پی

اچ پی اسکنرهای زیادی ساخته که رایج ترین آن اسکنرهای (Desktop) همانگونه که از اسم این اسکنرها مشخص است، این مدل اسکنر، اسکنر رومیزی می باشد و  مانند اسکنرهای Flatbed  پرفروش و پر استفاده می باشند.

  Flatbed  همان اسکنرهای  معمولی می باشند ؛  Flatbed جزء پرفروش ترین اسکنرها می باشند.

دسته بعدی اسکنرهای قابل حمل نامیده هستند ، این اسکنرها کاملا دستی بوده و  بر خلاف دو نوع قبلی، برای استفاده از این اسکنر  کاربر باید هد اسکنر را به سند منتقل کند و البته  لازم به ذکر است که کیفیت آنها نسبتا ضعیف می باشد.

  نوع دیگری از اسکنرها ، اسکنرهای شیت- فد  Sheet-fed  است که تفاوت زیادی با اسکنرهای رومیزی ندارند ،  تنها ویژگی در این دو مدل نوع اتصال اسکن ، ابعاد و شکل ظاهری آنها می باشد.

آخرین نوع از اسکنرها ،Drum Scanners است. این اسکنر بسیار دقیق و البته از لحاظ قیمتی گران می باشد . این مدل اسکنر بیشتر برای استفاده در صنعت چاپ مورد خرید واقع می شود.

 

 

گارانتی محصولات اچ پی نمایندگی HP

لازم به ذکر است تمامی محصولات HP در این مرکز دارای ۱ سال گارانتی معتبر می باشد که شما می توانید بدون کوچکترین مشکل آن را تهیه کنید.

( برای کسب از اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما با شماره ی ۸۹۳۹۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید )

شما می توانید برای مشاوره و خرید با متخصصان ما تماس بگیرید

تلفن:۸۹۳۹۲-۰۲۱

تعمیر اسکنر در نمایندگی HP تهران

تعمیر اسکنر در نمایندگی HP تهران

 

لینک هایی که ممکن است برای شما مفید باشد:

نمایندگی مجاز سامسونگ ، مرکز ماشین های اداری و رایانه ، پرینترهای مخصوص عکس ، چاپگر سامسونگ ، تعمیرگاه مرکزی پرینترهای سامسونگ

 

همچنان شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

telegram plus google twitter facebook instagram

iran map