تعمیرات لپ تاپ-Laptop repairs | شرکت HP

تعمیرات لپ تاپ-Laptop repairs | شرکت HP
تعمیرات لپ تاپ، بهبود بخشیدن به سرعت و عملکرد لپ تاپ و نکاتی که باید برای نگهداری از لپ تاپ بدانیم

تعمیرات لپ تاپ-Laptop repairs | شرکت HP

برای تعمیر و رفع ایراد دستگاه خود با شماره ی 89392-021 تماس بگیرید

تعمیرات لپ تاپ

 

  تعمیرات لپ تاپ کاری بسیار حساس و ظریف می باشد و نیاز به تمرکز و  مهارت خاصی  دارد ، از آن جایی که این تخصص جزء رشته ی الکترونیک  می باشد پس تکنسین باید دارای  مدرک تحصیلی معتبر و یا دوره دیده ی  تعمیرات لپ تاپ باشد تا بتواند از پس این کاربه خوبی بر بیاید، به همین علت  ضروری است در مواقعی که لپ تاپ شما دچار خرابی می شود با مراجعه به مراکزو نمایندگی های معتبر دستگاه خود را در دست تعمیر بگذارید.

تعمیرات لپ تاپ

اغلب مردم در خانه یا محل کار خود ازیک یا چند لپ تاپ استفاده می کنند خوب هماگونه که می دانیم این وسیله کاربردهای بیشماری در روند زندگی ما دارد و یه جورایی استفاده نکردن ازاین دستگاه سرعت کارهای ما را کند و ضعیف می کند

برای خرید یک لپ تاپ خوب باید فاکتورهایی را در نظر بگیریم که بعدا با مشکل رو به رو نشویم

یکی از مهمترین گزینه های درخرید لپ تاپ، قطعات این سیستم می باشد. بسیار باید به این نکته توجه کرد که بعدا با مشکلاتی از قبیل نبودن قطعات و یا به سختی پیدا شدنشان مواجه نشویم.

 چه عواملی می توانند دستگاه مارا تهدید کنند:

 

این سوال برای ما پیش می آید که چرا باید از لپ تاپ خود مواظبت کنیم؟ لپ تاپ ها جایگزین بسیار مناسبی برای کامپیوترهای رومیزی که وسایل تشکیل دهنده ی آنها هر کدام به صورت جداگانه بوده، می باشند.

 وزن کم، این دستگاه ها که معمولا بین 1 تا 5 کیلوگرم میباشند ، قابلیت جابه جایی را به ما می دهد که به اطلاعات خود در هرزمان و مکان دسترسی داشته باشیم و در اخر کم حجم و کم جا  بودن این دستگاه از مزایای بسیار پراهمیت به حساب می آید.

در کنار این امکانات و مزایا ، معایبی هم هستند که باید به آنها نیز توجه کرد:

 

 

 

چه نکاتی را رعایت کنیم تا عمر دستگاهمان بیشتر شود:

یکی از نکات مهم، در نگهداری لپ تاپ استفاده صحیح از آن می باشد

(باتری لپ تاپ یکی از مهمترین قطعه ها در لپ تاپ به شمار می آید)

  • باید توجه داشته باشیم در استفاده های طولانی مدت از دستگاهمان مستقیم آن را به برق وصل نکنیم زیرا این کار به باتری دستگاه آسیب می زند.

بهتر است برای این کار باتری را از دستگاه خارج کنیم.

  • نوسانات برق می توانند به لپ تاپ های ما آسیب بزنند پس بهتر است برای این که مشکلی برای دستگاه پیش نیاید از محافظ جریان برق استفاده کنیم.
  • لپ تاپ ها به دلیل حجم کوچکشون بیشتر در دسترس قرار دارند ، پس به طبع کثیف خواهند شد، یکی از مواردی که طول عمر لپ تاپ را بالا می برد تمیز نگه داشتن دستگاه می باشد .
  • استفاده از کول پد می تواند عمر لپ تاپ را افزایش دهد ، کول پد دستگاه خنک کننده می باشد که زیر لپ تاپ گذاشته می شود و با فنی که درونش وجود دارد دمای لپ تاپ را تنظیم میکند. کول پد با برق خود لپ تاپ کار میکند.

 

لازم به ذکر است در صورتی که لپ تاپ شما با مشکلی مواجه شد، حتما برای رفع ایراد آن به مرکز و یا نمایندگی های معتبر جهت تعمیر و ایراد گیری مراجعه کنید.

 

No votes yet.
Please wait...

Country: Iran