مکانیزم بکار رفته در کارتریج های اچ پی، مجموعه ای از داده های رنگی ایجاد شده توسط دانشمندان اچ پی است که بیشترین رنگ ها را در سیستم سازگار با پرینتر اچ پی در یک مدل چاپی خاص نشان می دهد.

نمایندگی رسمی اچ پی در تهران
نمایندگی رسمی اچ پی در تهران

آشنایی با سیستم چاپ اچ پی

هنگامی که یک پرینتر اچ پی کالیبراسیون می شود، سیستم پردازشگر پرینتر اچ پی برای توسعه این داده های به خصوص، بهینه سازی شده و توسعه داده است تا مشتری بتواند بهترین چاپ استاندارد را از پرینتر اچ پی تحویل بگیرد. ما توجه سیستم خاص پرینترهای اچ پی و انواع مدل های پرینتر، تنظیمات دستگاه، مجموعه جوهر، موتور رنگ و کاغذی که استفاده می شود، و زمانی که ما این اطلاعات رنگی را توسعه می دهیم تمام تلاش خود را نموده ایم تا همه این عوامل بتواند بر خروجی رنگ تاثیر بگذارد.

نمایندگی پرینتر اچ پی
نمایندگی پرینتر اچ پی

در نمایندگی پرینتر اچ پی ما نمودار رنگ PDF قابل چاپ را برای همه دستگاه های پرینتر اچ پی ارائه می کنیم. نمودار رنگ PDF شامل مجموعه ای از داده های رنگی (در CMYK یا RGB) است که مخصوص پرینترهای اچ پی ساخته شده است.

شما همچنین می توانید با نمایندگی اچ پی در تهران تماس بگیرید تا فایل های پشتیبانی اضافی نرم افزار (یعنی رنگ پالت های Adobe Illustrator، Adobe Photoshop، Adobe Indesign، Macromedia Freehand، CorelDRAW، و غیره …) را دریافت کنید و یا پرینتر اچ پی خود را برای پشتیبانی رنگ اضافی پرینتر اچ پی بروز کنید.

نمایندگی پرینتر اچ پی
نمایندگی پرینتر اچ پی

ما دوست داریم از مصرف کنندگان و برندها بشنویم؛ لطفا با نمایندگی اچ پی درتهران تماس بگیرید.

در نمایندگی پرینتر اچ پی ما به طور جدی به حفظ حریم خصوصی احترام می گذاریم، لطفا به سیاست حفظ حریم خصوصی ما مراجعه کنید تا در مورد سیسات شرکت اچ پی بیشتر بدانید.

نمایندگی اچ پی ایران
نمایندگی اچ پی ایران

نمایندگی اچ پی در تهران در قبال شما مسئول است و لطفا به یاد داشته باشید که استفاده شما از این سایت پذیرش شرایط اچ پی است.

تبلیغات در سایت نمایندگی پرینتر اچ پی توسط شبکه های تبلیغاتی کشور انجام و کنترل می شود. نمایندگی پرینتر اچ پی محصولات و خدمات مورد نظر را ارزیابی می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر به سؤالات متداول اچ پی مراجعه کنید.

نمایندگی پرینتر اچ پی
نمایندگی پرینتر اچ پی

اطلاعات در وب سایت نمایندگی پرینتر اچ پی به طور کلی واقعی و ملموس است ولی به عنوان جایگزینی برای مشاوره حقوقی صحیح در نظر گرفته نشده است. نمایندگی پرینتر اچ پی هیچ دلیلی برای صحت اطلاعات ارائه شده ارائه نمی دهد و هیچ مسئولیتی در قبال خسارات و زیان ناشی از استفاده از آن ندارد.

در نمایندگی پرینتر اچ پی همه حقوق محفوظ است محتویات این سایت ممکن است بدون اجازه کتبی مجددا منتشر شود، مجددا چاپ، بازنویسی و یا تجدید شود.

نمایندگی پرینتر اچ پی
نمایندگی پرینتر اچ پی

درایورهای چاپگر و اسکنر برای پرینتر اچ پی

اگر شما یک چاپگر قدیمی دارید که از تکنولوژی اچ پی پشتیبانی نمی کند، ضروری است نرم افزار راه اندازی مورد نیاز برای استفاده از پرینتر اچ پی را نصب کند.

بسیاری از پرینترها و اسکنرها از تکنولوژی های بدون درایو مانند AirPrint یا IPP Everywhere استفاده می کنند که درایور اضافی روی سیستم اچ پی شما نیست. اما اشخاص ثالث هنوز هم می توانند برای دستگاه های قدیمی تر که نیاز به یک درایو دارند در دسترس باشند. همیشه برای به روز رسانی نرم افزار قبل از اتصال دستگاه به پرینتر اچ پی خود برای اولین بار چک کنید. اگر درایو مناسب از HP در دسترس باشد، نمایندگی پرینتر اچ پی آن را ارائه می کند.

نمایندگی پرینتر اچ پی
نمایندگی پرینتر اچ پی

نمایندگی اچ پی

بسیاری از فروشندگان چاپگرها و اسکنرها تکنولوژی هایی مانند AirPrint را پذیرفته اند و دیگر دستگاه های قدیمی را ارائه نمی دهند. اگر چاپگر شما در چند سال گذشته ساخته شده باشد، احتمالا به یک درایو نیاز دارد. این فهرست برای اهداف مرجع ارائه شده است و دیگر به روز نمی شود.

نمایندگی پرینتر اچ پی
خدمات و تعمیرات پرینتر های اچ پی در دستگاه های چاپ (WS-Print) با ویندوز ویستا معرفی شد و یک پروتکل اتصال برای چاپ و اسکن لوازم جانبی ارائه شود.

نمایندگی اچ پی تعمیرات
نمایندگی اچ پی تعمیرات

آشنایی با نمایندگی پرینتر اچ پی

تکنولوژی نمایندگی پرینتر اچ پی یک چارچوب مشترک برای توصیف و به اشتراک گذاری اطلاعات فراهم می کند. در نتیجه، ویندوز با مجموعه ای از پروتکل ها برای مصرف و کنترل خدمات در دستگاه های متصل به شبکه همراه است.

چهار ویژگی خدمات اچ پی برای چاپ و اسکن وجود دارد، به منظور کمک به تولید کنندگان دستگاه ها از تجربه بهبود یافته مشتری در هنگام اتصال، نصب و استفاده از دستگاه ها با ویندوز استفاده شود.

نمایندگی رسمی اچ پی
نمایندگی رسمی اچ پی

برای ویندوز 8، طرح چاپ خدمات وب در دستگاه (WSD) به v1.1 به روز شده است. این نسخه از طرح (به نام WS-Print v1.1) برای پشتیبانی از تنظیمات درایور افزایش یافته، نمایش رنگ بهتر برای جوهر / تونر و شناسه مدل دستگاه به روز شد.

برای ویندوز 8.1، WS-Print شامل تمام عناصر عملیاتی و الگوی استفاده شده در WS-Print v1.1 است، اما تعریف خدمات چاپ برای خدمات اچ پی در دستگاه ها به روز شده است. و وب سرویس های جدید در دستگاه های چاپ WS-Print v1.2 است.

نمایندگی اچ پی تعمیرات
نمایندگی اچ پی تعمیرات

در WS-Print v1.2 پشتیبانی از عنصر schema جدید و عملیات جدید اضافه شده است. عنصر schema جدید “SupportsWSPrintV12” برای شناسایی پشتیبانی از WS-Print V1.2 استفاده می شود. عملیات جدید، “SetPrinterElements” یک مشتری را قادر می سازد مقدار عنصر طرح را در چاپگر تنظیم کند. برای مثال، مشتری می تواند یک عنصر سفارشی به نام “InkHeadAlignmentValue” که چاپگر اچ پی آن را برای هد جوهر افشان استفاده می کند تنظیم میکند.

برای راحتی شما، مشخصات در بخش دانلود درایورهای اچ پی ارائه می شود، در قالب کامل و مستقل، همراه با Web Serv مربوط به آنها است.

در زمینه چاپگرهای اچ پی، توضیحات زبان (WSDLs) و XML تعاریف طرح (XSDs). و چهار سرویس ها و در مورد مشخصات دستگاه ها شامل قرارداد مجوز اسناد فنی می باشد که به کیت توسعه ی درایور اچ پی اشاره دارد.

بخش های زیر اطلاعات دقیق تر درباره جنبه های مختلف پرینترهای اچ پی را ارائه می دهد.

نمایندگی اچ پی ایران
نمایندگی اچ پی ایران

نمودار نمایندگی پرینتر اچ پی

نمودارهای توالی نمایندگی پرینتر اچ پی، تعامل بین مشتری و چاپگر را برای تعیین نسخه S-Print که پشتیبانی می شود، نشان می دهد و سپس برای بازیابی عناصر طرح ریزی شده توسعه یافته است.

پرینتر لیزری تک کاره اچ پی HP LaserJet Enterprise 605dn | پرینتر لیزری تک کاره اچ پی مدل 605dn به وزن تقریبی 25 کیلو گرم می باشد که امکاناتی نظیر اسکن، کپی و فاکس را ندارد و لازم به ذکر است که سرعت و کیفیت و خصوصیات این پرینتر لیزری بیشتر متناسب با کاربری های اداری یا سازمانی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی اچ پی HP تماس حاصل فرمایید.

 

پرینتر لیزری تک کاره HP 605DN

سرعت بخشیدن به نتایج کسب و کار و مدیریت ساده و کمک به کاهش اثرات زیست محیطی در کنار امنیت زیاد و اختیاری، بالارفتن درصد بهره وری قابل اعتماد بدون کم گذاشتن در کیفیت نهایی، چاپ دو طرفه بصورت خودکار و همچنین از روی تلفن های هوشمند، تبلت ها و یا لپ تاپ های دیگر تنها بخشی از معرفی پرینتر لیزری تک کاره کمپانی اچ پی تحت مدل 605dn می باشد.

 

HP laserjet Enterprise  605DN

605dn یعنی اتصال، مدیریت و کمک به حفظ داده های امن با ویژگی های تعبیه شده در ساختار دستگاه. خرید و بکار گیری این مکعب چاپی کوچک یعنی: صرفه جویی در وقت، کمک به کاهش هزینه های مصرفی و کار با صبر کمتر

نقاط قوت

 • پورت شبکه با سرعت بالای انتقال داده
 • صفحه نمایش رنگی
 • HP ePrint, Apple AirPrint™, Mopria-certified
نقاط ضعف

 • قیمت بالای کارتریج اورجینال
 • حساسیت بالای مواد مصرفی
 • عدم استفاده از wi-fi

 

پرینتر تک کاره HP 605DN

پرینتر لیزری تک کاره اچ پی 605dn با وزن تقریبی 25 کیلوگرم و ابعاد نسبتا بزرگ خود مناسب برای استفاده در هر محیط اداری یا سازمانی می باشد. اچ پی 605dn با داشتن سینی کاغذی 100 برگه ای و 500 برگه ای شما را از کنترل و شمارش برگه های ورودی برای عمل چاپ تا مدت زمان زیادی بی نیاز کرده است. این چاپگر با ساپورت سیستم عامل های Android و Ios و چاپ از هر نوع تلفن های هوشمند و تبلت و لپ تاپی و دارا بودن صفحه نمایش LCD خطی و همچنین چاپ پی یا پی و بی درنگ و اتصال از طریق USB و سیستم بازیافت کارتریج و کاهش مصرف انرژی با داشتن دکمه خاموش و روشن کردن و نشر و اشتراک گذاری مطالب با استفاده از اتصال به اینترنت و کلی ویژگی های دیگر باعث شده است تا پرینتر 605dn اچ پی از پرینتر های پر کاربرد در محیط های اداری و یا سازمانی به شمار رود.

 

پرینتر لیزری تک کاره اچ پی HP LaserJet Enterprise 605dn
پرینتر لیزری تک کاره اچ پی HP LaserJet Enterprise 605dn
مشخصات فنی پرینتر لیزری مشکی اچ پی 605DN
گارانتی محصول
گارانتی 1 ساله رسمی
نوع کاربری (توصیه شده)
اداری – سازمانی
 تک کاره اچ پی HP LaserJet 605dn
سایز کاغذ
A4
قابلیت چاپ دورو
حداقل – حداکثر حافظه
1.5 گیگابایت
DPI کیفیت چاپ
1200×1200 dpi
A4 چاپ در دقیقه
58 برگ در دقیقه
ظرفیت چاپ در ماه
225000 برگ
سازگار با سیستم عامل
-Windows XP (SP3) all 32-bit editions (XP Home, XP Pro, etc.), Windows Vista all 32-bit editions (Home Basic, Premium, Professional, etc.), Windows 7 all 32-bit and 64-bit editions Windows 8/8.1 all 32-bit and 64-bit editions (excluding RT OS for Tablets), Windows 10 all 32-bit and 64-bit editions (excluding RT OS for Tablets) Windows OS compatible with Universal Print Driver (From HP.com): Windows XP (SP3) 32-bit and 64-bit editions (XP Home, XP Pro, etc.), Windows Vista all 32-bit and 64-bit editions (Home Basic, Premium, Professional, etc.), Windows 7 all 32-bit and 64-bit editions, Windows 8/8.1 all 32-bit and 64-bit editions (excluding RT OS for Tablets), Windows 10 all 32-bit and 64-bit editions (excluding RT OS for Tablets) Mobile OS (In-OS drivers): Android, Windows 8/8.1/10 RT Linux OS (In-OS HPLIP): SUSE Linux (12.2, 12.3, 13.1), Fedora (17, 18, 19, 20), Linux Mint (13, 14, 15, 16, 17), Boss (3.0, 5.0), Ubuntu (10.04, 11.10, 12.04, 12.10, 13.04, 13.10, 14.04, 14.10), Debian (6.0.x, 7.x) Other OS: UNIX
نوع اتصال
پورت USB 2.0 , پورت Ethernet
کارتریج پرینتر HP
HP 81A toner Cartridge

پرینتر لیزری چندکاره اچ پی HP LaserJet Pro MFP 426fdn | پرینتر لیزری چند کاره اچ پی مدل 426fdn به وزن تقریبی 13 کیلو گرم می باشد که امکان چاپ و اسکن و کپی و فاکس را می دهد لازم به ذکر است که سرعت و کیفیت و خصوصیات این پرینتر لیزری بیشتر متناسب با کاربری های اداری یا سازمانی است
برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی اچ پی HP تماس حاصل فرمایید

پرینتر لیزری HP 426FDN

چاپ سریع، اسکن با وضوح بالا، کپی با کیفیت، فاکس بی اشکال، عملکردی قوی تر نسبت به سایر مدل های پیشین، طریقه کار آسان، شروع به کار کم صدا دستگاه و پاسداری از سطح استاندارد چاپ لیزری مشکی تنها بخش کوچکی از معرفی پرینتر لیزری اچ پی 426fdn می باشد. 426fdn با اجرای راحت و بدون دردسر فایل های مایکروسافت ورد و پاورپوینت و چاپ با استفاده از انرژی کمتری نسبت به رقبای پیشرفته توسط کارتریج تونر اصلی با JetIntelligence و همچمین مدیریت راحت دستگاه با استفاده از صفحه نمایش رنگی لمسی و چاپ و به اشتراک گذاشتن منابع با اترنت و شبکه های بی سیم و کلی ویژگی های دیگر توانسته در بازار های فروشی؛ برای خود جایگاهی دست و پا کند.

 

پرینتر لیزری چندکاره 426FDN

اگر تونر دستگاه 426fdn تمام شود شما علاوه بر اینکه می توانید برایش تونر جدید را بخرید، امکان شارژ مجدد تونر را هم دارید. تونر مورد استفاده برای این دستگاه پرینتر اچ پی HP 26A Toner می باشد.

پرینتر لیزری 426 FND

یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین پرینتر های کمپانی اچ پی می باشد که دارای ویژگی هایی نظیر؛ انجام امور چهار گانه چاپ، کپی، فاکس و اسکن، سینی کاغذ 150 برگی که نشان دهنده کارایی این دستگاه برای محیط های اداری و سازمانی است، ADF یا همان سیستم تغذیه خودکار دستگاه 35 برگه ای، حافظه 256 مگابایتی، توان کار بالای این دستگاه که حدود 80 هزار برگ می باشد، سرعت اسکن بالا و با رزولوشن 1200 dpi، قابلیت چاپ دور و خودکار، سرعت فاکس 33.6kbps با امکان قابلیت نصب گوشی تلفن و شمارگیری بصورت خودکار، سرعت کپی 40 برگه ای در دقیقه و صفحه نمایش رنگی لمسی که کنترل کل دستگاه را در اختیار شما قرار می دهد از دیگر ویژگی های این پرینتر لیزری می باشد

 

پرینتر لیزری چندکاره اچ پی HP LaserJet Pro MFP 426fdn
پرینتر لیزری چندکاره اچ پی HP LaserJet Pro MFP 426fdn
مشخصات فنی پرینتر لیزری چندکاره ی HP MFP 426FDN
گارانتی محصول
گارانتی 1 ساله رسمی
نوع کاربری (توصیه شده)
اداری – سازمانی
 HP LaserJet MFP M426FDN
سایز کاغذ
A4-A5-A6-B4-B5-B6
قابلیت چاپ دورو
حداکثر حافظه
256 مگابایت
–600*1200 dpi
A4 چاپ در دقیقه
 40 برگ در دقیقه
80000 برگ
سازگار با سیستم عامل
WINDOWS 2000/XP/7/VISTA/MAC/SERVER 2003/2008
نوع اتصال
پورت USB 2.0 , پورت Ethernet
کارتریج پرینتر HP
HP 26A toner Cartridge

پرینتر لیزری سه کاره اچ پی HP LaserJet MFP M775dn پرینتر لیزری سه کاره اچ پی مدل M775dn به وزن تقریبی 22 کیلو گرم می باشد که امکان چاپ و اسکن و کپی را می دهد

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی اچ پی HP تماس حاصل فرمایید


پرینتر اچ پی HP M775DN

پرینترهای لیزری پرینترهایی هستند که با ورودشان به دنیای صنعت چاپگرها تحولات عظیمی را بوجود آورده اند. مصرف این پرینترها به نسبت پرینترهای جوهری خیلی پایین تر است ولی در مقابل هم باید اعتراف کرد که وضوح چاپ پرینترهای جوهری به مراتب از لیزری بیشتر است که خوب این مسئله هم با داشتن پرینتری به مانند M775dn بطور کامل برطرف شده باید دانست! M775dn یک پرینتر سه کاره (پرینت، فاکس و کپی) لیزری رنگی کمپانی بزرگ اچ پی می باشد که با ویژگی، توانایی و سخت افزارهای بدون نقص خود می تواند نیاز های شما را در امور مربوطه بطور کامل رفع نماید.لازم به ذکر است که سرعت و کیفیت و خصوصیات این پرینتر لیزری بیشتر متناسب با کاربری های اداری یا سازمانی است

 

 

پرینتر سه کاره ی HP 775DN

در خصوص این مدل باید گفت که افزایش بهره وری و راحتی در مدیریت چاپ را برای شما به ارمغان می آورد، گردشی کار ساده در کل قسمت های دستگاه شما را حیرت زده خواهد کرد

نقاط قوت

 • امکان اتصال به شبکه
 • پرینت دو رو به صورت اتوماتیک
 • LCD رنگی لمسی
نقاط ضعف

 • عدم چاپ عکس
 • حساسیت بالای مواد مصرفی پرینتر

پرینتر لیزری سه کاره ی اچ پی M775DN

همانطور که در بالا گفته شد، M775dn یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین پرینتر های کمپانی اچ پی می باشد که دارای ویژگی هایی نظیر؛ انجام امور سه گانه چاپ، کپی و اسکن، سینی کاغذ 350 برگی که نشان دهنده کارایی این دستگاه برای محیط های اداری و سازمانی است، ADF یا همان سیستم تغذیه خودکار دستگاه 100 برگه ای، حافظه 1536 مگابایتی، توان کار بالای این دستگاه که حدود 120 هزار برگ می باشد، سرعت اسکن بالا و با رزولوشن 600 dpi، قابلیت چاپ دور و خودکار، سرعت کپی 30 برگه ای در دقیقه و صفحه نمایش رنگی لمسی که کنترل کل دستگاه را در اختیار شما قرار می دهد از دیگر ویژگی های این پرینتر لیزری رنگی می باشد. لازم به ذکر است که نصب و راه اندازی این مدل بسیار آسان بوده و همین امر هم سبب گشته تا این مدل یعنی M775dn .یکی از پرفروش ترین های بازار فروش پرینتر های سه کاره دنیا قرار بگیرد.
پرینتر لیزری سه کاره اچ پی HP LaserJet MFP M775dn
پرینتر لیزری سه کاره اچ پی HP LaserJet MFP M775dn
مشخصات فنی پرینتر لیزری HP M775DN
گارانتی محصول
گارانتی 1 ساله رسمی
نوع کاربری (توصیه شده)
اداری – سازمانی
 لیزری سه کاره رنگی اچ پی HP LaserJet M775DN
سایز کاغذ
A3-A4-A5-A6-B5
قابلیت چاپ دورو 
حداکثر حافظه
1536 مگابایت
600*600 dpi
A4 چاپ در دقیقه
30 برگ در دقیقه
120000 برگ
google.com
سازگار با سیستم عامل
WINDOWS 8/XP/7/VISTA/MAC/SERVER 2003/2008
نوع اتصال
پورت USB 2.0 , پورت Ethernet
کارتریج پرینتر HP
HP 340A-341A-342A-343A toner Cartridge

پرینتر لیزری تک کاره اچ پی HP LaserJet 606dn |  پرینتر لیزری تک کاره اچ پی مدل 606dn به وزن تقریبی 29 کیلو گرم می باشد که امکاناتی نظیر اسکن، کپی و فاکس را ندارد و لازم به ذکر است که سرعت و کیفیت و خصوصیات این پرینتر لیزری بیشتر متناسب با کاربری های اداری یا سازمانی است.
برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در نمایندگی در نمایندگی رسمی اچ پی HP تماس حاصل فرمایید

پرینتر لیزری تک کاره 606DN

سرعت بخشیدن به نتایج کسب و کار و مدیریت ساده و کمک به کاهش اثرات زیست محیطی در کنار امنیت زیاد و اختیاری، بالارفتن درصد بهره وری قابل اعتماد بدون کم گذاشتن در کیفیت نهایی، چاپ دو طرفه بصورت خودکار و همچنین از روی تلفن های هوشمند، تبلت ها و یا لپ تاپ های دیگر تنها بخشی از معرفی پرینتر لیزری تک کاره کمپانی اچ پی تحت مدل 606dn می باشد. 606dn را باید آخرین نسل از پرینتر های سری 600 این کمپانی دانست که مناسب برای اداره و سازمان های بزرگ می باشد.

 

پرینتر لیزری 606DN اچ پی

پرینتر لیزری تک کاره اچ پی 606dn با وزن تقریبی 29 کیلوگرم و ابعاد نسبتا بزرگ خود مناسب برای استفاده در هر محیط اداری یا سازمانی می باشد.

نقاط قوت

 • پورت شبکه با سرعت بالای انتقال داده
 • صفحه نمایش رنگی
 • HP ePrint, Apple AirPrint™, Mopria-certified
نقاط ضعف

×

 • وزن بالا پرینتر

 

 

پرینتر لیزری HP 606DN

606dn یعنی اتصال، مدیریت و کمک به حفظ داده های امن با ویژگی های تعبیه شده در ساختار دستگاه. خرید و بکار گیری این مکعب چاپی کوچک یعنی: صرفه جویی در وقت، کمک به کاهش هزینه های مصرفی و کار با صبر کمتر! در خصوص تک کاره لیزری 606dn نیز همچنین باید گفت که این پرینتر از یک صفحه نمایش 4 خطی و یک پد 10کلیدی برخوردار است که در کنترل و هدایت دستگاه به کمک شما می آید تا با راحتی بیشتری به امور چاپی خود رسیدگی کنید.

 

پرینتر لیزری 606DN تک کاره
پرینتر لیزری تک کاره اچ پی HP LaserJet 606dn
پرینتر لیزری تک کاره اچ پی HP LaserJet 606dn

پرینتر جوهرافشان سه کاره اچ پی HP Deskjet Multifunction 2131 | پرینتر جوهری سه کاره اچ پی مدل 2131 به وزن تقریبی 3.4 کیلو گرم می باشد که امکان چاپ و اسکن و کپی را می دهد لازم به ذکر است که سرعت و کیفیت و خصوصیات این پرینتر جوهری بیشتر متناسب با کاربری های اداری یا سازمانی است

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی اچ پی HP تماس حاصل فرمایید.

 

پرینتر جوهرافشان HP 2131

پرینترهای جوهری پرینترهایی هستند که بیشتر برای چاپ عکس و تصاویر گرافیکی بکار می روند. مصرف این پرینترها به نسبت پرینترهای لیزری خیلی بیشتر است ولی در مقابل هم باید اعتراف کرد که سرعت چاپ پرینترهای لیزری به مراتب از جوهری بیشتر است که خوب این مسئله هم با داشتن پرینتری به مانند 2131 بطور کامل برطرف شده باید دانست! 2131 یک پرینتر سه کاره (پرینت، فاکس و کپی) جوهری رنگی کمپانی بزرگ اچ پی می باشد که با ویژگی، توانایی و سخت افزارهای بدون نقص خود می تواند نیاز های شما را در امور مربوطه بطور کامل رفع نماید.

 

 

پرینتر جوهری HP 2131

در خصوص این مدل باید گفت که افزایش بهره وری و راحتی در مدیریت چاپ را برای شما به ارمغان می آورد، گردشی کار ساده در کل قسمت های دستگاه شما را حیرت زده خواهد کرد، امکان چاپ در حجم بسیار بالا و در طیف وسیعی از کاغذها تا حداکثر سایز کاغذ A4 و در کل، کلی خصوصیات دیگر که در زیر به گوشه ای از آن ها پرداخته ایم نمایانگر این هست که مدل 2131 جوهری رنگی، یک پرینتر مقرون به صرفه به شمار می رود.

 

 

جوهرافشان سه کاره HP 2131

همانطور که در بالا گفته شد، 2131 یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین پرینتر های جوهری کمپانی اچ پی می باشد که دارای ویژگی هایی نظیر؛ انجام امور سه گانه چاپ، کپی و اسکن، سینی کاغذ 60 برگی که نشان دهنده کارایی این دستگاه برای محیط های اداری و سازمانی است، توان کار بالای این دستگاه که حدود 1000 هزار برگ می باشد، سرعت اسکن بالا و با رزولوشن 1200 dpi، قابلیت چاپ دور و خودکار ندارد، سرعت کپی 5 برگه ای در دقیقه در رنگ مشکی و سرعت کپی 3 برگه ای در رنگی و پنل کلیدی که کنترل کل دستگاه را در اختیار شما قرار می دهد از دیگر ویژگی های این پرینتر جوهری رنگی می باشد. لازم به ذکر است که نصب و راه اندازی این مدل بسیار آسان بوده و همین امر هم سبب گشته تا این مدل یعنی 2131.یکی از پرفروش ترین های بازار فروش پرینتر های سه کاره دنیا قرار بگیرد
پرینتر جوهرافشان سه کاره اچ پی HP Deskjet Multifunction 2131
پرینتر جوهرافشان سه کاره اچ پی HP Deskjet Multifunction 2131
مشخصات فنی پرینتر جوهری 2131
نام کامل محصول
پرینتر جوهرافشان سه کاره اچ پی HP Deskjet Multifunction 2131
گارانتی محصول
گارانتی رسمی ۱ ساله
نوع کاربری (توصیه شده)
اداری – سازمانی

نمایندگی فروش پرینتر  HP

سایز کاغذ
A4-B5-A6-DL envelope
DPI کیفیت چاپ مشکی
1200 ‎1200 x
DPI کیفیت چاپ رنگی
1200 × 4800
چاپ و کپی در دقیقه (مشکی- رنگی)
20 برگ مشکی – 16 برگ رنگی
حافظه داخلی
×
ظرفیت چاپ در ماه
1000 برگ
سازگاری با سیستم عامل
Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7
وزن
3.7  کيلوگرم

پرینتر HP قابلیت چاپ دو رو ×
نوع اتصال:
USB

پرینتر جوهرافشان تک کاره اچ پی HP Officejet Pro X451dw | پرینتر جوهرافشان اچ پی تک کاره X451DW نسلی جدید از سری جوهری تک کاره های اچ پی با قابلیت های جدید و کاربردی تر از نسل قدیم  جوهرافشان ها

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی اچ پی HP تماس حاصل فرمایید

 

پرینتر تک کاره ی HP X451DW

لازم به ذکر است که نصب و راه اندازی این مدل بسیار آسان بوده و همین امر هم سبب گشته تا این مدل یعنی X451dw یکی از پرفروش ترین های بازار فروش پرینتر های سه کاره دنیا قرار بگیرد؛ دیگر موردی که در این خصوص باید گفت چاپ بی سیم و محافظت از اطلاعات از طریق PIN می باشد. صرفه جویی تا 50٪ بر روی کاغذ با چاپ دو طرفه خودکار، و حفظ بازده در سرعت دستیابی به موفقیت نیز از دیگر امکانات این مدل می باشد. رنگ حرفه ای، کیفیت کم نظیر و سرعتی به مراتب بیشتر از پرینترهای لیزری باعث شد است که استقبال بسیار بالایی از این مدل جوهری در بازارهای داخلی و خارجی به عمل بیاید.

 

 

پرینتر جوهرافشان X451DW

پرینتر جوهرافشان اچ پی X451dw یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین پرینتر های جوهری کمپانی اچ پی می باشد و جزء مدلهایست که در مقایسه با پرینتر های لیزری اچ پی ، قابلیت کمتری ندارد. پرینتر جوهرافشان X451DW  دارای ویژگی هایی نظیر؛ انجام تخصصی عمل چاپ با بهترین سرعت و کیفیت، سینی کاغذ 500 برگی که نشان دهنده کارایی این دستگاه برای محیط های اداری و سازمانی است، توان کار بالای این دستگاه که حدود 50000 هزار برگ می باشد، رزولوشن 1200dpi، قابلیت چاپ دور و خودکار دارد، سرعت کپی 55 برگه ای در دقیقه مشکی و رنگی و صفحه نمایش LCD که کنترل کل دستگاه را در اختیار شما قرار می دهد از دیگر ویژگی های این پرینتر جوهری رنگی می باشد.

 

 

 

جوهرافشان تک کاره HP X451DW

نقاط قوت

 • سرعت بالای پرینتر
 • کیفیت بازده ی بالا
 • حافظه ی داخلی قدرتمند
 • توانمند سازی با مدیریت آسان
 • قابلیت متنوع – جزئیات فراوان
 • سرعت دو برابر پرینترهای لیزری
نقاط ضعف  

 • مواد مصرفی پر خرج
 • عدم وجود LCD تصویر در این مدل

 

 

 

پرینتر جوهرافشان تک کاره اچ پی HP Officejet Pro X451dw
پرینتر جوهرافشان تک کاره اچ پی HP Officejet Pro X451dw
مشخصات فنی پرینتر جوهرافشان HP 451DW
نام کامل محصول
پرینتر جوهرافشان تک کاره اچ پی مدل  HP Officejet Pro X451dw
گارانتی محصول
گارانتی رسمی ۱ ساله
نوع کاربری (توصیه شده)
اداری – سازمانی

نمایندگی فروش پرینتر  HP

سایز کاغذ
A5 – A6 – B5 – A4
DPI کیفیت چاپ مشکی
1200 ‎1200 x
DPI کیفیت چاپ رنگی
1200 ‎2400 x
چاپ و کپی در دقیقه (مشکی- رنگی)
55 صفحه در دقیقه
حافظه داخلی
512MB
ظرفیت چاپ در ماه
50000 برگ
سازگاری با سیستم عامل
–Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP (SP3, 32-bit), Mac OS X v10.6, Mac OS X Lion, Mac OS X Mountain Lion, Linux
وزن
17  کيلوگرم

پرینتر HP قابلیت چاپ دو رو
نوع اتصال:
USB-Ethernet-Wireless

پرینتر جوهرافشان تک کاره اچ پی HP Officejet Pro X551dw نسل جدید و کاربردی پرینترهای جوهرافشان اچ پی ؛ پرینتر X551DW از سری پرینترهای قدرتمند اچ پی است که قابلیت اپ تا 75000 برگ A4 را دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی اچ پی HP تماس حاصل فرمایید.

 

پرینتر جوهرافشان HP X551DW

X551dw پرینتری از جنس  آینده  دستگاه های جوهرافشان ؛ X551Dw اچ پی از سری پرینترهای جوهری است که با خصوصیاتی نظیر پرینترهای لیزری اما با نصف هزینه و دو برابری کیفیت از سوی کمپانی همیشه فعال اچ پی به بازار آمده است. خصوصیات این مدل یعنی X551dw دقیقا مطابق با مدل قبلی این سری از پرینترهای اچ پی می باشد. رنگ حرفه ای، کیفیت کم نظیر و سرعتی به مراتب بیشتر از پرینترهای لیزری باعث شد است که استقبال بسیار بالایی از این مدل جوهری در بازارهای داخلی و خارجی به عمل بیاید.

 

 

 

 

جوهرافشان تک کاره X551DW

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی اچ پی HP تماس حاصل فرمایید . کارشناسان ما در نمایندگی رسمی اچ پی مفتخراند تا تمامی مشکلات شما را رفع و  بهترین خدمات را به شما ارائه بدهند . برای خرید و یا تعمیر پرینتر جوهرافشان تک کاره ی HP X551DW به نمایندگی رسمی مراجعه فرمایید.

نقاط قوت

 • سرعت بالای پرینتر
 • پردازنده ی قوی
 • توانایی چاپ ماهیانه ی بالا
 • حافظه ی داخلی قدرتمند
 • توانمند سازی با مدیریت آسان
 • قابلیت متنوع – جزئیات فراوان
 • سرعت دو برابر پرینترهای لیزری
نقاط ضعف  

 • مواد مصرفی پر خرج
 • سرعت پایین کپی

 

 

 

 

 

 

پرینتر جوهرافشان تک کاره اچ پی HP Officejet Pro X551dw
پرینتر جوهرافشان تک کاره اچ پی HP Officejet Pro X551dw

پرینتر HP X551DW

X551dw یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین پرینتر های جوهری کمپانی اچ پی می باشد که دارای ویژگی هایی نظیر؛ انجام تخصصی عمل چاپ با بهترین سرعت و کیفیت، سینی کاغذ 500 برگی که نشان دهنده کارایی این دستگاه برای محیط های اداری و سازمانی است، توان کار بالای این دستگاه که حدود 75000 هزار برگ می باشد، رزولوشن 1200dpi، قابلیت چاپ دور و خودکار دارد، سرعت چاپ 70 برگه ای در دقیقه مشکی و رنگی و صفحه نمایش LCD اینچی 4.3 که کنترل کل دستگاه را در اختیار شما قرار می دهد از دیگر ویژگی های این پرینتر جوهری رنگی می باشد.

 

 

اگر جوهر دستگاه X551dw تمام شود شما علاوه بر اینکه می توانید برایش جوهر جدید را بخرید، امکان شارژ مجدد جوهر را هم دارید. جوهر مورد استفاده برای این دستگاه پرینتر اچ پی HP 970A Toner می باشد.
مشخصات فنی پرینتر X551DW
نام کامل محصول
پرینتر جوهرافشان تک کاره اچ پی HP Officejet Pro X551dw
گارانتی محصول
گارانتی رسمی ۱ ساله
نوع کاربری (توصیه شده)
اداری – سازمانی

نمایندگی فروش پرینتر  HP

سایز کاغذ
A4 A5 A6 B5 (JIS) B6 (JIS) 16K 10 x 15 cm L,Hagaki,envelopes (B5,C5,C6,DL,Chou #3,Chou #4)
DPI کیفیت چاپ مشکی
1200 ‎1200 x
DPI کیفیت چاپ رنگی
1200 ‎2400 x
چاپ و کپی در دقیقه (مشکی- رنگی)
70 صفحه در دقیقه
حافظه داخلی
512MB
ظرفیت چاپ در ماه
75000 برگ
سازگاری با سیستم عامل
Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP (SP3, 32-bit), Mac OS X v10.6, Mac OS X Lion, Mac OS X Mountain Lion, Linux
وزن
17  کيلوگرم

پرینتر HP قابلیت چاپ دو رو
نوع اتصال:
USB-Ethernet-Wireless

پرینتر لیزری تک کاره اچ پی HP LaserJet Pro 102a مدیریت و کمک به حفظ داده های امن با ویژگی های تعبیه شده در ساختار دستگاه خرید و به کارگیری این پرینتر را در طیف گسترده ای از کاربران ایجاد کرده | نمایندگی رسمی اچ پی


 

نظرات کاربران پرینتر لیزری اچ پی HP LaserJet Pro 102a

 

 

قبل از هر چیز بهتر است نظرات کاربران که قبلا این پرینتر را تهیه کردند بخوانید

کارتریجش گرونه اصن به صرفه نیست شارژ کردم خوب بود ولی چرا انقدر گرون؟

به نسبت قیمتش بد نیست خیلی گرون شده پرینترهای اداری اچ پی دیگه داره

اسباب بازی تولید میکنه به جای چاپگر

اینکه بدون مکث پرینت میکنه اون هم با صدای خیلی کم عالیه.

در مجموع همونطور که گفته شده مقرون به صرفه است.
کارتریجش خاص نیست و همه جا هم پیدا میشه.
داشتن صفحه نمایش بهش کلاس خاصی بخشیده!!!
من این پرینتر رو دارم خیلی هم بازده ای خوبی داره
مناسب برای استفاده های اداری و خانگی با کارتریج استاندارد

 

پرینتر لیزری تک کاره اچ پی 102a با وزن تقریبی 5 کیلوگرم و ابعاد نسبتا کوچک خود مناسب برای استفاده در هر محیط اداری یا خانگی می باشد. اچ پی 102a با داشتن سینی کاغذی 150 برگی شما را از کنترل و شمارش برگه های ورودی برای عمل چاپ تا مدت زمان زیادی بی نیاز کرده است.

 

پرینتر لیزری تک کاره اچ پی HP LaserJet Pro 102a
پرینتر لیزری تک کاره اچ پی HP LaserJet Pro 102a

 

این چاپگر با ساپورت سیستم عامل های Android و ios و چاپ از هر نوع تلفن های هوشمند و تبلت و لپ تاپی و دارا بودن صفحه نمایش LCD خطی و همچنین چاپ پی در پی و بی درنگ و اتصال از طریق USB و سیستم بازیافت کارتریج و کاهش مصرف انرژی با داشتن دکمه خاموش و روشن کردن و نشر و اشتراک گذاری مطالب با استفاده از اتصال به اینترنت و کلی ویژگی های دیگر باعث شده است تا پرینتر 102a اچ پی از پرینتر های پر کاربرد در محیط های اداری و یا خانگی به شمار رود.

 

 

 

پرینتر لیزری تک کاره اچ پی HP LaserJet Pro 102a

 

مشخصات اچ پی HP LaserJet Pro 102a

 

گارانتی محصول
گارانتی 1 ساله رسمی
نوع کاربری (توصیه شده)
اداری – خانگی
 اچ پی HP LaserJet Pro 102a
سایز کاغذ
A4 – A5 – A6 – B5
قابلیت چاپ دورو
×
حداکثر حافظه
128 مگابایت
– 600 × 600dpi
A4 چاپ در دقیقه
23 صفحه در دقیقه
10000 برگ
google.com
سازگار با سیستم عامل
WINDOWS 8-7-vista-2003-2008-XP
نوع اتصال
-Hi Speed USB 2.0
کارتریج پرینتر HP
HP 17A toner Cartridge

پرینتر  لیزری تک کاره اچ پی HP LaserJet Pro M12a سرعت 20 برگ در دقیقه و توان چاپ 5000 برگ درماه ایده خوبی برای کاربران اداری نیست اما قطعا کاربران خانگی را به نسبت قیمتی که در مقایسه با پرینترهای سازمانی ، اداری میپردازند راضی نگه خوهد داشت.


 

 

بررسی پرینتر لیزری تک کاره اچ پی HP LaserJet Pro M12a

 

حافظه 8 مگ درون این پرینتر خیلی برای اجرای دستورات گوناگون فضا اختصاص نمیدهد اما در خصوص کارهای خانگی کاملا توقعات کاربران را تامین میکند.

پشتیبانی سینی کاغذ پرینتر لیزری تک کاره اچ پی HP LaserJet Pro M12a از سایزهایی چون-A4 A5 A6 B5 Postcards Envelopes (C5, DL, B5) از قابلیت های چشمگیر نیست اما تنوع خاصی در مصرف سایزهای گوناگون به پرینتر بخشیده.

پرینتر لیزری تک کاره اچ پی HP LaserJet Pro M12W
پرینتر لیزری تک کاره اچ پی HP LaserJet Pro M12a

پرینتر لیزری تک کاره اچ پی HP LaserJet Pro M12a بخاطر سازگاری با سیستم عامل های متنوعی چون-Windows 10,8.1,8,7,Windows Vista,Windows 2008,Windows 2003,Mac OS X v 10.11,v 10.10,v 10.9 امکان برقراری ارتباط با بیشتر دیوایس های موجود در بازار روز ایران را داراستو این یکی از رابط های کاربری آسان و در عین حال گسترده را برای کاربران مهیا کرده.


 اچ پی HP LaserJet Pro M12a


-HP 79A toner Cartridge در قلب پرینتر hp 12a نسل جدید از تونرهای لیزری اچ پی را در برمیگیرد که به مدد وجود امکانات شارژ در نمایندگی رسمی اچ پی قابلیت شارژ را به کاربران این دستگاه ارائه داده است.
ودر آخر بطور کلی مشخصات فنی پرینتر لیزری تک کاره اچ پی HP LaserJet Pro M12a به این ترتیب است :

 HP LaserJet Pro M12a

گارانتی محصول
گارانتی 1 ساله رسمی
نوع کاربری (توصیه شده)
خانگی
 تک کاره اچ پی HP LaserJet Pro M12a
سایز کاغذ
-A4 A5 A6 B5 Postcards Envelopes (C5, DL, B5)
قابلیت چاپ دورو
×
حداکثر حافظه
-8 مگابایت
– 600 × 600dpi
A4 چاپ در دقیقه
–30 برگ در دقیقه
5000 برگ
google.com
سازگار با سیستم عامل
-Windows 10,8.1,8,7,Windows Vista,Windows 2008,Windows 2003,Mac OS X v 10.11,v 10.10,v 10.9
نوع اتصال
-Hi Speed USB 2.0
کارتریج پرینتر HP
-HP 79A toner Cartridge
کارتریج چیست قسمت دوم
کارتریج چیست قسمت دوم