کارتریج مخصوص پلاتر اچ پی HP | در رابطه با کارتریج پلاترهای اچ پی HP باید بگویم که این دستگاه ها تفاوت  زیادی با چاپگر های کوچکتر خود ندارند . تفاوت این کارتریج و این چاپگر با سایر پرینترها، اندازه ،  توانایی چاپ در اندازه های بزرگ تر می باشد.

 

 

 

پلاتر های اچ پی HP

کارتریج مخصوص پلاتر اچ پی HP
کارتریج مخصوص پلاتر اچ پی HP

پلاتر های اچ پی HP  ماشین های مخصوص چاپ هستند و برای چاپ گرافیک، چاپ نقشه یا تصاویر بزرگ در صنعت چاپ  مورد استفاده قرار می گیرند.

پلاترهای HP می توانند عکس های مورد نظر مصرف کنندگان و کاربران را در هر اندازه ایی چاپ کنند

 

 

 

نوع کار این دستگاه چاپ غول پیکر به این صورت است که هد موجود درون دستگاه بروی کاغذ مخصوص حرکت می کنند و پس از پاشیدن رنگ بروی سطح کاغذ ، به تدریج تصویر و یا نقشه ی مورد نظر کاربران تشکیل می شود.

 

پلاتر ها مشخصات و ساختار مشابه با دستگاه های  معمولی دارند اما از اصلی ترین ویژگی های آنها نمی توان به  توانایی این دستگاه ها  در چاپ تصاویر سایز بزرگتر  با کیفیت بی نظیر اشاره کرد.

پلاترهای اچ پی با کمک کارتریج های مخصوص پلاتر می توانند این کار را با حداکثر کیفیت ممکن در حداقل زمان انجام دهند ، البته پلاتر های اچ پی HP می توانند اشکال و حروف را هم ترسیم کنند.

 

دقت کارتریج پلاتر اچ پی HP

دقت تفکیک رنگ و ظرافت کار، کارتریج پلاتر در چاپ طرح  نقشه و یا عکسها  بسیار زیاد و دقیق می باشد ؛ اما مانند دیگر چاپگرها کارتریج ها در ساخت کیفیت حرف اول را می زنند و  لزوما نوع و درجه ی کیفی کارتریج ها بروی کار این دستگاه ها بسیار موثر می باشند.

نوع عمل کارتریج پلاترها و خود دستگاه های پلاتر به گونه ایی است که برای چاپ متن گزینه ی مناسب و قابل اعتمادی نمی باشند.

 

کارتریج مخصوص پلاتر اچ پی HP
کارتریج مخصوص پلاتر اچ پی HP

چرا کارتریج و پلاتر اچ پی برای چاپ متن مناسب نمی باشند؟  

عملکرد کارتریج مخصوص پلاتر اچ پی HP و نوع کار دستگاه  ، به گونه ایی می باشد که مناسب برای چاپ متن نیستند. در مرحله ی اول سرعت کافی برای چاپ متن را ندارند و زمان زیادی را وقف چاپ یک متن معمولی می کنند. در این شرایط ؛ و چاپ بهتر متن پیشنهاد می شود از چاپگرهای معمولی استفاده نمایید.

در مرحله ی دوم ، این کارتریج ها برای چاپ متن زیاد اقتصادی به حساب نمی آیند و هزینه های چاپی شما بیشتر از شرایط معمولی چاپگر ها می شود.

 

 

 

 

 

کارتریج مخصوص پلاتر اچ پی HP
کارتریج مخصوص پلاتر اچ پی HP

کارتریج های اچ پی HP مخصوص پلاتر

راحت ترین کار برای کارتریج مخصوص پلاتر اچ پی HP تفکیک رنگ و چاپ تصویر با کیفیت در کمترین زمان می باشد. پلاتر مورد استفاده ی این کارتریج ها توانایی چاپ با نقاط متعدد پیکسلی را دارند و به آسانی از پس چاپ های بزرگ بر می آیند.

عموما از کارتریج ها و پلاتر های اچ پی HP برای چاپ نمودار های بزرگ ، تصاویری مانند ، بنرهای بزرگ تبلیغاتی و … استفاده می شود .

 

 

 

 

کارتریج اورجینال پلاتر های اچ پی  HP

 

کارتریج های مخصوص پلاتر اچ پی HP در واقع مخزن های هستند که ترکیب اصلی رنگها و منبع اصلی چاپ درون آنها قرار گرفته است.

چاپ کارتریج های مخصوص پلاتر اچ پی به وسیله پاشیدن قطرات ریز منبع جوهر بروی سطح کاغذ از طریق منافذ بسیار ریز،  انجام می شود. همانند دیگر محصولات چاپی اچ پی HP کارتریج های مخصوص پلاتر اچ پی HP از چهار رنگ اصلی تشکیل شده اند. نام کارتریج های مخصوص پلاتر اچ پی به ترتیب : آبی (Cyan)، قرمز (Magenta)، زرد (Yellow)، مشکی (Black) می باشد.

 

 

 

چیپست کارتریج مخصوص پلاتر اچ پی HP

چیپ هر کدام از این کارتریج ها به صورت جداگانه بوده و اطلاعات کارتریج مورد نظر را به صورت تکی و دقیق به نمایش می گذارند. چیپست ،  کارتریج های مخصوص پلاتر اچ پی HP میزان جوهر باقی مانده و توانایی چاپ کارتریج را نشان می دهند.   

 

 

 

کارتریج های کمکی پلاتر های اچ پی HP
کارتریج مخصوص پلاتر اچ پی HP
کارتریج مخصوص پلاتر اچ پی HP

کارتریج ها عموما به چهار رنگ اصلی تقسیم می شوند اما در بعضی از شرایط ، برای دستیابی به کیفیت و چاپ بهتر کارتریج های کمکی به پرینتر ها اضافه می شوند که توانایی تفکیک رنگ بالاتری نسبت به کارتریج های معمولی  دارند.

کارتریج های جوهری مخصوص  با احتساب کارتریج های کمکی  ، شامل شش رنگ می شوند . چهار رنگ اصلی  آبی cyan  ، قرمز magenta ، زرد yellow ،  مشکی  و دو رنگ کمکی آنها شامل مشکی (PBK) و خاکستری (Gray)  است.

 

 

 

 

شارژ کارتریج مخصوص پلاتر اچ پی HP
https://hp-co.org/
https://hp-co.org/

شارژ کارتریج  جوهرافشان مخصوص پلاتر ، هوشمندانه ترین روش برای کاهش هزینه های بالای خرید کارتریج اورجینال و جدید مخصوص پلاتر می باشد با این روش می توانید از کارتریج قدیمی خود مجددا استفاده نمایید.

شارژ کارتریج جوهری پلاتر عملی بسیار حرفه ایی و متخصصانه می باشد که نیازمند کارشناسان کاربلد این حرفه می باشد پس پیشنهاد می شود برای شارژ کارتریج مخصوص پلاتر اچ پی HP حتما به نمایندگی رسمی اچ پی HP مراجعه فرمایید.

 

 

چیپست پلاتر های اچ پی HP

ابزاری کوچک بروی مادربرد پلاتر های اچ پی ؛ چیپست ها از طریق فرکانس با دستگاه چاپ در ارتباط می باشند و وظیفه ی اصلی آنها ذخیره ی اطلاعات شاخص ، ورودی و تمامی اطلاعات مورد نظر پلاتر اچ پی HP درون خود می باشد.

این چیسپت ها  هشدارهایی را به مصرف کننده نشان می دهند که بسیار کاربردی و مهم می باشند برای مثال ، اندازه ی باقی مانده ی جوهر درون کارتریج ، جاگیریر اشتباه کارتریج مخصوص پلاتر اچ پی HP درون دستگاه ، اطلاع تمام وضیعت های پلاتر و …

 

کارتریج مخصوص پلاتر اچ پی HP
کارتریج مخصوص پلاتر اچ پی HP
مخزن جوهر پلاترهای اچ پی HP

پلاتر ها دستگاه های بزرگی می باشند که توانایی چاپ با سرعت بسیار بالا و کیفیت بی نظیر را دارند اما در بعضی از شرایط کارتریج های موجود خود پلاتر جوابگوی خواسته های مصرف کنندگان نمی باشد و کاربران مجبور به شارژ و یا خرید کارتریج در بازه های زمانی کوتاه می شوند. خوب مسلما هزینه های زیادی بابت این کار می پردازند که شاید زیاد خوشایند نباشد. اما مخزن کارتریج جوهر پلاتر اچ پی چه کمکی می تواند بکند؟

مخزن جوهر کارتریج جوهری پلاتر اچ پی HP می تواند آسان ترین راه کاهش هزینه های زیاد چاپی شما باشند. شما می توانید با استفاده از این مخزن ها تعداد زیادی تصویر و یا … را چاپ کنید و پس از تمام شدن ، آن را به راحتی شارژ کنید.

کارتریج جوهری پلاتر HP 72 color | کارتریج جوهری پلاتر اچ پی 771 در چهار رنگی اصلی و چهار رنگ کمکی تهیه شده است این کارتریج مناسب پلاتر z6200 اچ پی می باشد . نمایندگی فروش کارتریج

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی اچ پی HP تماس حاصل فرمایید

 

کارتریج پلاتر جوهری 771 HP

کارتریج اورجینال 771  color اچ پی z6200 در حال حاضر از بهترین های موجود در بازار به حساب می آید و  باعث افزایش طول عمر دستگاه پلاتر شما و همچنین دستیابی به نهایت کیفیت تعیین شده از سوی کمپانی سازنده این کارتریج خواهد شد، مطمئنا رسیدن به کیفیت مطلوب و بالا در چاپ از اولویت های اول خود مصرف کنندگان و کاربران محترم می باشد.

 

 

کارتریج مورد استفاده ی پلاتر جوهرافشان z6200 اچ پی HP 771 در هشت رنگ می باشد  . برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان  نمایندگی فروش کارتریج همراه شوید.  خرید کارتریج اورجینال و فابریک  771 اچ پی می تواند هوشمندانه ترین راه برای چاپ با کیفیت اسناد و تصاویر مورد نظر شما باشد، این کارتریج پر قدرت و  بی نظیر دارای 8 رنگ مجزا می باشد. این عمر باعث شده که کیفیت و گرافیک اسناد شما به حداکثر برسد.

کارتریج 771 پلاتر Z6200

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خرید و یا شارژ کارتریج پلاتر اچ پی با کارشناسان ما در نمایندگی فروش کارتریج اچ پی همراه شوید

 

کارتریج پلاتر HP z6200 color

کارتریج 771 به گونه ای طراحی و تولید شده است که شما به راحتی می توانید آن را در محیط های کاری و یا خانگی خود تعویض نمایید

سرویس چاپگرهای اچ پی یکی از اولویت های مهم می باشد که باید به آن توجه داشت.

نقاط قوت

نقاط ضعف

  • قیمت بالای کارتریج اورجینال رنگی
  • تعداد بالای کارتریج های غیر اورجینال در بازار

 

 

کارتریج جوهری پلاتر HP 771 color
کارتریج جوهری پلاتر HP 771 color
مشخصات فنی کارتریج پلاتر 771 HP
تعداد پرینت کارتریج پلاتر ×
رنگ کارتریج
جوهری رنگی ( matte black – red – magenta – yellow  – light magenta – light cyan – photo black – gray )
گارانتی محصول
گارانتی طول مصرف فقط برای نمونه طرح اصلیHP
 HP 771 color
پلاتر  های مرتبط :  HP z6200
سایت های زیر مجموعه

hp-co.org ، cartridgestore.ir ، hpaba.com/new ، cartridge.hpaba.com

کارتریج جوهری پلاتر HP 72 color | کارتریج جوهری پلاتر اچ پی 72 در چهار رنگی اصلی و 2 رنگ کمکی تهیه شده است این کارتریج مناسب پلاتر T1100 اچ پی می باشد . نمایندگی فروش کارتریج

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی اچ پی HP تماس حاصل فرمایید

 

کارتریج پلاتر جوهری 72 HP

کارتریج color اچ پی 1300 که در حال حاضر از بهترین های موجود در بازار به حساب می آید، کاملا مقرون به صرفه تعریف می شود و به شما احساس خریدی رضایت بخش را هدیه می دهداین کارتریج با پلاتر HP DESIGNJET T1300 سازگار می باشد . برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان  نمایندگی فروش کارتریج همراه شوید. کارتریج اورجینال اچ پی 72 پلاترهای اچ پی ، خرید کارتریج اورجینال 72 اچ پی می تواند هوشمندانه ترین راه برای چاپ با کیفیت اسناد و تصاویر مورد نظر شما باشد، این کارتریج پر قدرت و  بی نظیر دارای 6 رنگ می باشد که جهت چاپ با ،  کیفیت بالاتر  همراه رنگ های برجسته و گرافیک بالاتر به مشتری ارائه می شود  .

کارتریج 72 پلاتر T1200

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خرید و یا شارژ کارتریج پلاتر اچ پی با کارشناسان ما در نمایندگی فروش کارتریج اچ پی همراه شوید

 

کارتریج پلاتر HP 72 color

استفاده ی غیر استاندار و بیش از حد توان تعریف شده در پلاترها و پرینترهای اچ پی HP باعث آسیب رساندن به مواد مصرفی چاپگر شما می شود .

سرویس چاپگرهای اچ پی یکی از اولویت های مهم می باشد که باید به آن توجه داشت.

نقاط قوت

نقاط ضعف

  • قیمت بالای کارتریج اورجینال مشکی
  • تعداد بالای کارتریج های غیر اورجینال در بازار

 

 

کارتریج جوهری پلاتر HP 72 color
کارتریج جوهری پلاتر HP 72 color
مشخصات فنی کارتریج پلاتر 72 HP
تعداد پرینت کارتیج پلاتر ×
رنگ کارتریج
جوهری رنگی ( مشکی – آبی – زرد – قرمز )
گارانتی محصول
گارانتی طول مصرف فقط برای نمونه طرح اصلیHP
 HP 72 color
پلاتر  های مرتبط :  HP T790 – HP T1100 – HP T1200 – HP T1300
سایت های زیر مجموعه

hp-co.org ، cartridgestore.ir ، hpaba.com/new ، cartridge.hpaba.com

کارتریج جوهری پلاتر HP 11 color| کارتریج جوهری پلاتر اچ پی 11 در چهار رنگی مشکی ، آبی ، زرد و قرمز تهیه شده است این کارتریج مناسب پلاتر 111 اچ پی می باشد . نمایندگی فروش کارتریج

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی اچ پی HP تماس حاصل فرمایید

 

کارتریج پلاتر جوهری 11 HP

کارتریج اورجینال اچ پی 11 پلاتر ، خرید کارتریج اورجینال 11 اچ پی می تواند هوشمندانه ترین راه برای چاپ با کیفیت اسناد و تصاویر مورد نظر شما باشد . این کارتریج با پلاتر HP DESIGNJET 111 سازگار می باشد . برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان  نمایندگی فروش کارتریج همراه شوید. کارتریج color اچ پی 11 که در حال حاضر از بهترین های موجود در بازار به حساب می آید، کاملا مقرون به صرفه تعریف می شود و به شما احساس خریدی رضایت بخش را هدیه می دهد

 

کارتریج 11 پلاتر 111

استفاده ی غیر استاندار و بیش از حد توان تعریف شده در پلاترها و پرینترهای اچ پی HP  از نظر تعداد چاپ ماهیانه پشت سرهم و در یک روز موجب می گردد تا قطعات مصرفی دستگاه از قبیل پد و پیکاپ، کاغذ کش، هیتر، فیوزینگ و درام کارتریج دچار آسیب دیدگی های جدی شود.

کارتریج پلاتر HP 11 color

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خرید و یا شارژ کارتریج پلاتر اچ پی با کارشناسان ما در نمایندگی فروش کارتریج اچ پی همراه شوید

نقاط قوت

نقاط ضعف

  • قیمت بالای کارتریج اورجینال مشکی
  • تعداد بالای کارتریج های غیر اورجینال در بازار

 

کارتریج جوهری پلاتر HP 11 color
کارتریج جوهری پلاتر HP 11 color
مشخصات فنی کارتریج پلاتر 11 HP
تعداد پرینت کارتیج پلاتر ×
رنگ کارتریج
جوهری رنگی ( مشکی – آبی – زرد – قرمز )
گارانتی محصول
گارانتی طول مصرف فقط برای نمونه طرح اصلیHP
 HP 11 color
پلاتر  های مرتبط :    HP 111
سایت های زیر مجموعه

hp-co.org ، cartridgestore.ir ، hpaba.com/new ، cartridge.hpaba.com

کارتریج جوهری پلاتر HP 82 color تامیین کننده ی اصلی رنگ های مورد نظر و مورد تایید پلاتر جوهری HP DESIGNJET 111 , 510   کارتریج 82 پلاترهای اچ پی دارای 4 رنگ مشکی ، آبی ، زرد و قرمز می باشد .نمایندگی فروش کارتریج

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی اچ پی HP تماس حاصل فرمایید

 

کارتریج جوهرافشان پلاتر Hp 82

کارتریج پلاتر 510 اچ پی در چهار رنگی مشکی ، آبی ، زرد و قرمز تهیه و توسط نمایندگی رسمی اچ پی HP به بازار ارائه داده شده است. این کارتریج جوهری پلاتر  توانایی چاپ تا 3000 برگ را دارد. البته این تعداد کاملا به نوع استفاده ی شما بستگی دارد و ممکن است خروجی دریافت شده ی شما بیشتر یا کمتر باشد .

همچنین این کارتریج به گونه ای طراحی و تولید شده است که شما به راحتی می توانید آن را در محیط های کاری و یا خانگی خود تعویض نمایید و باز یادآوری این نکته مهم که عدم استفاده از کارتریج مناسب با چاپگر مورد استفاده شما باعث کاهش طول عمر دستگاه و ایجاد خرابی و همچنین نرسیدن به کیفیت چاپ مطلوب می شود!

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

 

کارتریج 82 پلاتر HP 510

کارتریج پلاتر 82 اچ پی نیز مانند دیگر کارتریج های جوهرافشان عملیات چاپ را با پاشیدن قطره های ریز جوهر از طریق منافذ کوچک روی هد بروی کاغذ ایجاد می کند . این عملیات بروی تمامی کارتریج های جوهرافشان اچ پی به صورت یکسان می باشد. کارتریج 82 مشکی و رنگی مخصوص پلاتر کمپانی اچ پی دارای گارانتی طول مصرف نمایندگی رسمی اچ پی HP می باشند.

 

 

کارتریج HP 82 color پلاتر

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خرید و یا شارژ کارتریج پلاتر اچ پی با کارشناسان ما در نمایندگی فروش کارتریج اچ پی همراه شوید

نقاط قوت

نقاط ضعف

  • قیمت بالای کارتریج اورجینال مشکی
  • تعداد بالای کارتریج های غیر اورجینال در بازار
کارتریج جوهری پلاتر HP 82 color
کارتریج جوهری پلاتر HP 82 color
مشخصات فنی کارتریج جوهری HP 82 پلاتر
تعداد پرینت کارتیج پلاتر 3000 برگ مشکی و 1500 برگ رنگی بسته به نوع پرینت
رنگ کارتریج
جوهری رنگی ( مشکی – آبی – زرد – قرمز )
گارانتی محصول
گارانتی طول مصرف فقط برای نمونه طرح اصلیHP
 HP 82 color
پلاتر  های مرتبط :   HP 510 – HP 111

کارتریج جوهرافشان اچ پی HP10 black 2000 2800 C4844A قابلیت استفاده در پرینترها و پلاترهای

HP 2000c/2000cxi Printer – HP 2000cse Printer – HP Business Inkjet 2800 Printer

 

بررسی کارتریج اچ پی HP10 black 2000 2800 C4844A

 

 

شفافیت انکار ناپذیر خروجی ها، رنگدانه مبتنی بر فرمول جوهر در کارتریج جوهر HP 10 سیاه و سفید، تولید سازگار با حجم چاپی بالا، نتایج حرفه ای آسان و قابل اعتماد، صرفه جویی در وقت و کلی ویژگی دیگر که در کنار این کارتریج جوهری مشکی 10 کمپانی اچ پی قرار می گیرند تا برای نیاز شما کاربران گرامی پاسخی درخور باشند را میتوان تنها بخش کوچکی از توانایی های این کارتریج جوهری مشکی دانست.

 

کارتریج جوهرافشان اچ پی HP10 black 2000 2800 C4844A
کارتریج جوهرافشان اچ پی HP10 black 2000 2800 C4844A

گاهی اوقات استفاده از کاغذهای نامرغوب و زبر به خاطر قیمت پایینی که دارند، باعث از بین رفتن زود هنگام درام در کارتریج های لیزری شده و هزینه بالاتری را نسبت به تهیه کاغذ مرغوب و با کیفیت در بر خواهند داشت.

 

 

توان چاپ کارتریج های HP

 

استفاده بیش از حدِ توانِ تعریف شده در پرینتر ها از نظر تعداد چاپ ماهیانه پشت سرهم و در یک روز موجب می گردد تا قطعات مصرفی دستگاه از قبیل پد و پیکاپ، کاغذ کش، هیتر، فیوزینگ و درام کارتریج دچار آسیب دیدگی های جدی شود.

 

بعنوان مثال ، برای پرینتری که توان چاپ ماهیانه 3000برگ را داراست و روزانه میتواند 100 برگ پرینت بگیرد نمی توان دستورپرینت 300 برگ پشت سر هم را در طول یک روز صادر کرد.


مشخصات کارتریج  HP10 black 2000 2800 C4844A


نام محصول                کارتریج جوهرافشان اچ پی HP10 black 2000 2800 C4844A
کارتریج جوهری

 HP10 black 2000 2800 C4844A

تعداد پرینت 1500 برگ بسته به نوع پرینت
رنگ کارتریج
 مشکی
گارانتی محصول
گارانتی طول مصرف HP
کارتریج جوهرافشان اچ پی HP10 black
پرینتر های مرتبط :HP 2000c/2000cxi Printer – HP 2000cse Printer – HP Business Inkjet 2800 Printer

سایت های زیر مجموعه

hp-co.org ، cartridgestore.ir ، hpaba.com/new ، cartridge.hpaba.com

 

تلگرام | hpaba
تلگرام | hpaba

کارتریج جوهرافشان اچ پی HP 11 black 2800 C4810A مورد استفاده در پرینترهای -HP Business Inkjet 2800 Printer – HP Designjet 111 24-in Printer with Roll


 

شارژ کارتریج اچ پی HP 11 black 2800 C4810A

 

قابلیت شارژ این کارتریج ها بهترین مزیت آنها برای کاربران بشمار میرود استفاده در پرینتر های عریض و Designjet  ها سبب گسترش فروش این مدل در کنار کارتریج رنگی آن شده است.

کارتریج جوهرافشان اچ پی HP 11 black 2800 C4810A
کارتریج جوهرافشان اچ پی HP 11 black 2800 C4810A

 

تانکی کردن پلاترها و پرینترهای اچ پی البته بسیار رایج تر از شارژ کارتریج شده است اما در نمایندگی رسمی اچ پی دستگاه هایی که توسط مشتریان و در مراکز غیر مجاز تانکی میشوند از گارانتی خارج شده و دیگر شامل خدمات پس از فروش نخواهند شد .

 

چرا که به عقیده کارشناسان این عمل خارج از استاندارد و باعث سوختن هد پرینتر یا پلاتر میگردد که به مراتب هزینه سنگین تری برای مصرف کنندگان نسبت به خربد کارتریج خواهد داشت.

 

نصب تانک جوهر بر روی پلاتر HP

 

غالب کاربران پلاترها برای اینکه کارتریج مجدد خریداری نکنند اقدام به نصب تانک جوهر روی دستگاه کرده و از جوهر فله ای و لیتری استفاده میکنند که کیفیت مطلوبی ندارد و در دراز مدت آسیب جدی به هد دستگاه میزند.

 

کارتریج چیست قسمت دوم
کارتریج چیست قسمت دوم

کارتریج جوهرافشان اچ پی HP 11 black 2800 C4810A از جمله کارتریج هایی ست که کاربران علاقمند تانکی کردن آن هستند لذا در تعمیرگاه مرکزی اچ پی کارشناسان ما دائما با کاربرانی سروکار دارند که از سوخته شدن هد دستگاه خود گلایه مند هستند.


مشخصات کارتریج جوهرافشان اچ پی HP 11


نام محصول                کارتریج جوهرافشان اچ پی HP 11 black 2800 C4810A
کارتریج جوهری

 HP 11 black 2800 C4810A

تعداد پرینت 200 برگ بسته به نوع پرینت
رنگ کارتریج
 مشکی
گارانتی محصول
گارانتی طول مصرف HP
 جوهرافشان اچ پی HP 11 black 2800 C4810A
پرینتر های مرتبط :

HP Business Inkjet 2800 Printer – HP Designjet 111 24-in Printer with Roll – HP Designjet 510 24-in Printer – HP Designjet 510 42-in Printer
سایت های زیر مجموعه

hp-co.org ، cartridgestore.ir ، hpaba.com/new ، cartridge.hpaba.com

 

تلگرام | hpaba
تلگرام | hpaba