کارتریج جوهری اچ پی HP | کارتریج ها ، مهمترین عامل مورد استفاده ی دستگاه های چاپی ( پرینترها ) می باشند . کارتریج های شرکت اچ پی به چندین دسته تقسیم شده اند .

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در نمایندگی اچ پی HP تماس حاصل فرمایید.

    

 

 

کارتریج جوهری اچ پی HP
کارتریج جوهری اچ پی HP

کارتریج جوهری اچ پی HP

کارتریج ها ، مهمترین عامل مورد استفاده ی دستگاه های چاپی ( پرینترها )  می باشند . کارتریج های شرکت اچ پی به چندین دسته تقسیم شده اند . کارتریج جوهرافشان اچ پی HP

کارتریج های جوهری اچ پی HP به دو دسته در رنگها تقسیم می شوند ؛ جوهری رنگی و جوهری مشکی ! کارتریج جوهری اچ پی HP رنگی دارای سه رنگ : آبی ، زرد ، قرمز می باشند که از آنها در پرینترهای جوهری رنگی استفاده می شود.

 

 

 

 

 

هد کارتریج جوهری اچ پی HP

کارتریج جوهری اچ پی HP
کارتریج جوهری اچ پی HP

 

در گروهی از پرینترهای جوهری اچ پی HP  ،  جوهر و هد  در یک کارتریج قرار دارند و اما گروهی دیگر از آنها جوهر و هد از یک دیگر  جدا شده اند.

وجود چهار رنگ اصلی سیاه، آبی، قرمز و زرد در همه پرینترهای جوهی رنگی الزامیست  و تمام رنگ های دیگر از ترکیب این چهار رنگ ساخته شده اند.

اما در بعضی از مواقع برای ترکیب رنگهای بیشتر و دسترسی به خروجی بهتر، درون پرینترهای جوهری اچ پی HP از دو رنگ کمکی اضافه استفاده می شود.

 

 

 

 

دو رنگ کمکی کارتریج های HP

دو رنگ کمکی کارتریج های جوهری رنگی همان رنگ آبی و قرمز می باشند اما به صورت کم رنگ تر از رنگ کارتریج اصلی اچ پی. این پرینترها به دلیل کیفیت بالا در چاپ و وضوح بیشتر نسبت به سایر چاپگر های موجود ؛ بیشتر در کارهایی مانند چاپ عکس ،تصویر و یا اسناد گرافیکی و … مورد استفاده قرار می گیرند.

کارتریج جوهری اچ پی HP
کارتریج جوهری اچ پی HP

 

چیپ کارتریج های جوهری اچ پی HP

درون کارتریج های جوهرافشان اچ پی HP چیپست هایی قرار داده شده است که وظیفه ی آنها اندازه گیری مقدار تونر موجود درون کارتریج می باشد. این چیپ ها جوهر موجود درون کارتریج را بر اساس توانایی چاپ تعداد صفحه ی مورد نظر محاسبه کرده و به مصرف کننده اعلام می نمایند.

کارتریج جوهری اچ پی HP
کارتریج جوهری اچ پی HP

 

با کم شدن سطح جوهر درون کارتریج جوهری اچ پی HP میزان صفحات تعریف شده ی این چیپست کاهش می یابد و در انتها با هشدار خطا پرینتر ، تمام شدن جوهر کارتریج را به مصرف کننده اطلاع می دهد.

البته پس از تمام شدن ، کارتریج توانایی شارژ مجدد را دارد و از چیپست آن نیز می توان مجدد استفاده نمود.  البته در بعضی از اوقات پس از شارژ مجدد کارتریج ، چیپست جوابگوی استفاده ی دوباره نیست و شما باید آن را تعویض کنید.

 

 

 

 

طریقه ی تشخیص کارتریج اورجینال جوهری اچ پی HP

هولوگرام نصب شده بروی کارتریج های اچ پی ، ساده ترین راه تشخیص اصلت کارتریج جوهری اچ پی HP می باشند. اما دیده شده که کارتریج های طرح و کارتریج های نامرغوب نیز چنین هولوگرامی و استفاده کرده اند اما ؛ تفاوت بین هولوگرام کارتریج جوهری اورجینال و هولوگرام کارتریج فیک بسیار آشکار می باشد.

آسان ترین راه تشخیص آنها سه بعدی بودن هولوگرام کارتریج اورجینال جوهری اچ پی HP می باشد این نمونه در کارتریج های غیر اورجینال دیده نمی شود.

 

چگونگی کار کردن کارتریج های جوهری اچ پی HP

چاپگرهای جوهری اچ پی چگونه کار می کنند؟ کارتریج های جوهری چگونه اسناد را به مرحله ی چاپ می رسانند ؟

چاپگرهای اچ پی با توجه و نوع کار کرد کارتریج جوهرافشان HP عملیات چاپ را به وسیله پاشیدن قطرات خیلی ریز جوهر روی یک صفحهٔ کاغذ انجام می دهند . منافذ بسیار ریزی  بر روی هد چاپگر های اچ پی HP  قرار دارد، باعث به وجود آوردن تصاویر سیاه و سفید و رنگی می شود.

 

کارتریج جوهری اچ پی HP
کارتریج جوهری اچ پی HP
تفاوت کارتریج لیزری و جوهری اچ پی HP

تفاوت کارتریج های لیزری و جوهری در نوع ماده ی تشکیل دهنده ی آنها می باشد اما ، کارتریج های جوهری بر خلاف کارتریج های لیزری ،  از کیفیت بالاتری برای انجام کار های گرافیکی و چاپ عکس بهرهمند می باشند.

کارتریج های جوهرافشان اچ پی HP از رنگ مایع جوهر برای چاپ اسناد درون کاست های کارتریج های خود استفاده می کنند.

 

 

رنگ های کارتریج جوهری اچ پی HP

رنگ کارتریج ها در دستگاه های چاپگر اچ پی عموما به چهار دسته تقسیم می شود. اولین کارتریج رنگی جوهری،  رنگ آبی Cyan می باشد و به ترتیب رنگهای زرد Yellow و صورتی Magenta  در ردیف دوم و سوم قرار می گیرند .

رنگ مشکی Black کارتریج های اچ پی نیز در دسته ی رنگهای اصلی قرار می گیرد که مصرف کنندگان بیشماری در صنعت چاپی دارد. در بعضی از کارتریج های اچ پی از دو رنگ کمکی نیز استفاده می شود.

این دو رنگ اضافه کارتریج های جوهری اچ پی برای چاپ بهتر و با وضوح بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

 

برای چاپ عکس حرفه ای، شما باید یک چاپگر شش رنگ داشته باشید، علاوه بر سه رنگ اصلی و یک رنگ سیاه و سفید، با استفاده از رنگ قرمز و رنگ آبی روشن ، می توانید بر روی ایجاد تصاویر با رنگ های طبیعی ، تاثیر بسزایی بگذارید.

 

نوع قدیمی چاپگرهای جوهری اچ پی به صورتی بودند که ، کارتریج‌های سه رنگ اصلی به یکدیگر متصل بودند و در صورت مشکل و اتمام  یکی از رنگ‌ها ، کاربران مجبور به تعویض به هر چهار رنگ بودند.

امروزه نوع کارتریج ها و چاپگرهای جوهری اچ پی کاملا تغییر پیدا کرده اند و به نوعی می توان گفت مسیر پیشرفت را به خوبی طی کردند. در نسل جدید کارتریج ها و پرینتر های HP  پس از اتمام یک رنگ کارتریج لازم نیست همه ی رنگها تعویض شوند.

 

 

 

 

 

کارتریج جوهرافشان اچ پی HP 662 1515 2515 2545 | کارتریج جوهرافشان رنگی متناسب با پرینتهای پر کاربرد جوهرافشان HP 1515 ، HP 2515 و … می باشد که توانایی چاپ 100 برگ A4 را دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی اچ پی HP تماس حاصل فرمایید

 

کارتریج جوهرافشان اچ پی 662 رنگی

از سری ویژگی های کارتریج جوهرافشان رنگی اچ پی HP 662 می توان به  : سه رنگ اصلی زرد و آبی و قرمز، کارکرد کارتریج آبی 100 صفحه، زرد 100 صفحه، قرمز 100 صفحه، درستی کیفیت عکس های رنگی مطابق با استاندارد های روز جهان و … اشاره کرد.

662 اچ پی اورجینال طراحی شده ، برای جلوگیری از استفاده ی کارتریج های تقلبی و نا مرغوب . ویژگی مهم این کارتریج رنگی ؛  ارائه نتایج بی عیب و نقص، صرفه جویی در زمان و هزینه، وزن سبک و در کل کارتریجی مطابق با هرآنچه که شمابرای دستگاه خود می خواهید می باشد.

 

کارتریج جوهرافشان HP 662

نقاط قوت

 • کارتریج اوریجینال
 • گارانتی طول مصرف
 • افزایش محدوده چاپ صفحه ها بطور برجسته تا آخرین قطره موجود
نقاط ضعف

 • قیمت بالای کارتریج اورجینال مشکی
 • تعداد بالای کارتریج های غیر اورجینال در بازار

 

کارتریج رنگی HP color 662

تولید اسناد و مدارک با رنگ های تازه، پایین آوردن هزینه های چاپ، دریافت خروجی با کیفیت، اعتماد به یک ارزش بزرگ تحت نام همیشه درخشان اچ پی و کلی ویژگی دیگر که در کنار این کارتریج جوهری رنگی 662 کمپانی اچ پی قرار می گیرند تا برای نیاز شما کاربران گرامی پاسخی درخور باشند را میتوان تنها بخش کوچکی از توانایی های این 662 جوهری رنگی دانست.

 

لازم به یادآوری است که چنانچه کارتریج جوهری شما به اتمام رسید از شارژ کردن دوباره آن جدا خودداری کنید چرا که این امر باعث مخلوط شدن جوهر قدیمی با جدید می شود که سبب عدم رسیدن به کیفیت استاندارد در عمل چاپی شما کاربران عزیز می گردد.
کارتریج جوهرافشان اچ پی HP 662 1515 2515 2545
کارتریج جوهرافشان اچ پی HP 662 1515 2515 2545
مشخصات فنی کارتریج جوهری 662 اچ پی

 

تعداد پرینت 100 برگ مشکی و 100 برگ رنگی بسته به نوع پرینت
رنگ کارتریج
جوهری رنگی ( مشکی – آبی – زرد – قرمز )
گارانتی محصول
گارانتی طول مصرف فقط برای نمونه طرح اصلیHP

کارتریج جوهرافشان اچ پی HP 662 1515 2515 2545

پرینتر های مرتبط :   HP -HP Deskjet Ink Advantage 1515 All-in-One Printer B2L57A-2515 All-in-One Printer CZ280A-2545 All-in-One Printer A9U23A-2645 All-in-One Printer D4H22A-3515 e-All-in-One Printer CZ279A-3545 e-All-in-One Printer A9T81A-4645 e-All-in-One Printer B4L10A r

کارتریج جوهرافشان اچ پی HP 123 1050 2050 3000 | کارتریج جوهرافشان اچ پی 123 رنگی در چهار رنگ اصلی مشکی ، آبی ، زرد و قرمز می باشد که توانایی چاپ 120 صفحه ی مشکی و 100 صفحه رنگی را دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی اچ پی HP تماس حاصل فرمایید.

 

کارتریج جوهری رنگی 123

کارتریج 123 اچ پی دارای مشخصاتی نظیر: چهار رنگ اصلی مشکی و زرد و آبی و قرمز، کارکرد کارتریج مشکی 120 صفحه ای، آبی 100 صفحه، زرد 100 صفحه، قرمز 100 صفحه، درستی کیفیت عکس های رنگی مطابق با استاندارد های روز جهان، طراحی شده برای جلوگیری از تقلب، هشدار کم وجود جوهر، ارائه نتایج بی عیب و نقص، صرفه جویی در زمان و هزینه، وزن سبک و در کل کارتریجی مطابق با هرآنچه که شمابرای دستگاه خود می خواهید می باشد

 

 

کارتریج جوهری HP 123

کارتریج های جوهری در پرینتر های جوهرافشان مورد مصرف قرار می گیرند که هر کدام از این کارتریج ها حاوی یک یا چند محفظه جوهری می باشند که به همراه یک تراشه ارتباط دهنده به پرینتر متصل می شوند.

نقاط قوت

 • کیفیت ثابت در تعداد چاپ های بالا
 • گارانتی طول مصرف
 • کاهش هزینه ها و استفاده از تکنولوژی عدم خوردگی هد
نقاط ضعف

 • قیمت بالای کارتریج اورجینال مشکی
 • تعداد بالای کارتریج های غیر اورجینال در بازار

 

کارتریج جوهرافشان رنگی HP 123

لازم به یادآوری است که چنانچه کارتریج جوهری شما به اتمام رسید از شارژ کردن دوباره آن جدا خودداری کنید چرا که باعث مخلوط شدن جوهر قدیمی و جدید می شود که سبب عدم رسیدن به کیفیت استاندارد در عمل چاپی شما کاربران عزیز می گردد.لازم به ذکر است در مورد میزان خروجی این کارتریج ها که معمولا بیشتر کاربران استفاده کننده از این کارتریج ها این سوال برایشان بوجود آمده است که چرا هیچ گاه تعداد خروجی های مصرفی این کارتریج ها با تعداد درج شده بر روی جعبه برابر نیست باید گفت که میزان استفاده از کارتریج های چه جوهری و چه لیزری به نوع سند ها بستگی دارد یعنی چنانچه تا پایان فقط اسناد و مدارک متنی چاپ گردد چه بسا به همان تعداد خروجی مندرج بر روی جعبه نیز خواهید رسید اما با چاپ عکس هایی که بیشتر صفحه را در بر می گیرند قطعا به تعداد خروجی کمتری خواهیدرسید!
مشخصات فنی کارتریج جوهری رنگی 123
تعداد پرینت 120 برگ مشکی و 100 برگ رنگی بسته به نوع پرینت
رنگ کارتریج
جوهری رنگی ( مشکی – آبی – زرد – قرمز )
گارانتی محصول
گارانتی طول مصرف فقط برای نمونه طرح اصلیHP
کارتریج جوهرافشان اچ پی HP 123 1050 2050 3000
پرینتر های مرتبط :   -HP 1000-1050-1050A-2000-2050-2050A-2050Se-2054A-3000-3050-3050A-3050SE- E3050VE-3052A-3054A

کارتریج جوهری اچ پی HP 940 color | کارتریج جوهرافشان اچ پی در چهار رنگ مشکی ، آبی ، زرد و قرمز در یک کیت. هر کدام از کارتریج های سری 940XL اچ پی جوهرافشان به صورت کیت و تکی . نمایندگی رسمی اچ پی HP

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در نمایندگی فروش کارتریج تماس حاصل فرمایید

 

کارتریج جوهری رنگی 940 اچ پی 

کارتریج جوهری اچ پی HP 940 color
کارتریج جوهری اچ پی HP 940 color

 

کارتریج جوهرافشان رنگی HP 940 در سه رنگ : HP 940XL cyan ، HP 940XL yellow و HP 940XL magenta  قابل استفاده می باشند ؛ این کارتریج ها هر کدام توانایی چاپ 1400 برگA4 را دارند. کارتریج جوهری رنگی 940XL با پرینتر لیزری رنگی HP 8000 سازگار می باشند.

کارتریج جوهرافشان اچ پی 941XL در چهار رنگ به صورت یک کیت جوهری رنگی به نمایندگی فروش کارتریج ارائه  داده شده است

کارتریج جوهرافشان 940 اچ پی قابل شارژ و استفاده مجدد مشروط بر عدم اتمام چیپ کارتریج جوهری اچ پی HP 940 COLOR برای کاربرانی که قصد خرید کارتریج نو را ندارند با ضمانت طول مصرف HP .

 

کارتریج جوهرافشان مشکی 940 HP

کارتریج جوهرافشان اچ پی 940 مشکی با توانایی و کیفیت بی نظیر خود توانسته  اصلی ترین مهره ی چاپ با کیفیت و پر سرعت پرینتر جوهرافشان 8000 باشد ، کارتریج مشکی HP 940 black توانایی چاپ تا 1000 برگ A4 را دارد. برای خرید کارتریج اورجینال HP 940 مشکی به نمایندگی رسمی فروش کارتریج مراجعه فرمایید.

کارتریج جوهری اچ پی HP 940 color
کارتریج جوهری اچ پی HP 940 color

جوهرافشان 940 اچ پی

هر کدام از کارتریج های جوهرافشان 940XL اچ پی دارای نمایندگی طول مصرف نمایندگی رسمی اچ پی HP می باشند.

نقاط قوت

نقاط ضعف

 • قیمت بالای کارتریج اورجینال مشکی
 • تعداد بالای کارتریج های غیر اورجینال در بازار

 

 

مشخصات فنی کارتریج جوهری 940 HP
تعداد پرینت 1000 برگ مشکی و 1400 برگ رنگی بسته به نوع پرینت
رنگ کارتریج
جوهری رنگی ( مشکی – آبی – زرد – قرمز )
گارانتی محصول
گارانتی طول مصرف فقط برای نمونه طرح اصلیHP
 HP 940 – 940XL color
پرینتر های مرتبط :   HP 8000

کارتریج جوهری اچ پی HP 88 color | کارتریج جوهرافشان اچ پی در چهار رنگ مشکی ، آبی ، زرد و قرمز در یک کیت. هر کدام از کارتریج های سری 88 اچ پی جوهرافشان به صورت تکی به فروش می رسد  نمایندگی رسمی اچ پی HP

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در نمایندگی فروش کارتریج تماس حاصل فرمایید

 

کارتریج جوهری 88 اچ پی 

کارتریج جوهرافشان اچ پی 88 مشکی با توانایی و کیفیت بی نظیر خود توانسته  اصلی ترین مهره ی چاپ با کیفیت و پر سرعت پرینتر جوهرافشان K 8600 باشد ، کارتریج مشکی HP 88 black توانایی چاپ تا 850 برگ a4 را دارد. برای خرید کارتریج اورجینال HP 88 مشکی به نمایندگی رسمی فروش کارتریج مراجعه فرمایید.

کارتریج جوهری اچ پی HP 88 color
کارتریج جوهری اچ پی HP 88 color

کارتریج جوهرافشان رنگی 88 HP

کارتریج جوهرافشان رنگی HP 88 در سه رنگ : HP 88 cyan ، HP 88 yellow و HP 88 magenta  قابل استفاده می باشند ؛ این کارتریج ها هر کدام توانایی چاپ 880 برگA4 را دارند. کارتریج جوهری رنگی 88 با پرینتر لیزری رنگی HP K8600 سازگار می باشند.

کارتریج جوهرافشان اچ پی 88 در چهار رنگ به صورت یک کیت جوهری رنگی به نمایندگی فروش کارتریج ارائه  داده شده است

هر کدام از کارتریج های جوهرافشان 88 اچ پی دارای نمایندگی طول مصرف نمایندگی رسمی اچ پی HP می باشند.

 

جوهرافشان 88 اچ پی

کارتریج جوهرافشان 88 اچ پی قابل شارژ و استفاده مجدد مشروط بر عدم اتمام چیپ کارتریج جوهری اچ پی HP 88 COLOR برای کاربرانی که قصد خرید کارتریج نو را ندارند با ضمانت طول مصرف HP .

نقاط قوت

نقاط ضعف

 • قیمت بالای کارتریج اورجینال مشکی
 • تعداد بالای کارتریج های غیر اورجینال در بازار

 

کارتریج جوهری اچ پی HP 88 color
کارتریج جوهری اچ پی HP 88 color

 

مشخصات فنی کارتریج جوهری 88 HP
تعداد پرینت 850 برگ مشکی و 880 برگ رنگی  بسته به نوع پرینت
رنگ کارتریج
جوهری رنگی ( مشکی – آبی – زرد – قرمز )
گارانتی محصول
گارانتی طول مصرف فقط برای نمونه طرح اصلیHP
 HP 88 color
پرینتر های مرتبط :   HP K8600

کارتریج جوهری HP 951 yellow | کارتریج جوهرافشان اچ پی 951 زرد توانایی چاپ 700 برگ A4 را دارد ، این کارتریج با پرینترهای جوهری 8100 و 8600 سازگار می باشد

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی اچ پی HP تماس حاصل فرمایید

 

کارتریج جوهرافشان زرد 951

کارتریج جوهرافشان اچ پی 951 زرد ، این کارتریج پر توان توانایی چاپ تا 700 برگ را دارد ، البته این تعداد بستگی به نوع استفاده ی شما دارد و ممکن است این تعداد بیشتر یا کمتر بشود. کارتریج جوهرافشان اچ پی 951 زرد با پرینترهای پر قدرت و محبوب اچ پی 8600 و اچ پی 8100 سازگار می باشد و شما می توانید با استفاده از آن اسناد و یا تصاویر دلخواه خود را با بهترین کیفیت چاپ نمائید . در ضمن کارتریج جوهری اچ پی 951yellow دارای گارنتی طول مصرف نمایندگی رسمی اچ پی HP می باشد و شما بدون هیچ مشکلی می توانید از آن استفاده نمائید.

 

خرید کارتریج جوهری 951 Yellow

خرید کارتریج جوهرافشان اچ پی 951 زرد اورجینال باعث ثبت گرافیک بالاتر در نوشته و تصویر های شما می شود . کارتریج های 951 زرد در قیمت های متغیری در بازار به فروش می رسد . برای خرید این کارتریج حتما به نمایندگی فروش کارتریج اچ پی مراجعه فرمایید.برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید

 

کارتریج جوهری HP 951 Yellow

نقاط قوت

نقاط ضعف

 • قیمت بالای کارتریج اورجینال مشکی
 • تعداد بالای کارتریج های غیر اورجینال در بازار

 

کارتریج جوهری HP 951 yellow
کارتریج جوهری HP 951 yellow
مشخصات فنی کارتریج پرینتر 8600 اچ پی زرد
تعداد پرینت 700 برگ بسته به نوع پرینت
رنگ کارتریج
جوهری مشکی
گارانتی محصول
گارانتی طول مصرف فقط برای نمونه طرح اصلیHP
 HP 951 color yellow
پرینتر های مرتبط :   HP 8600 – HP 8100

کارتریج جوهری اچ پی HP 564 COLOR توان چاپ 300 برگ بسته به نوع پرینت و سایز کاغذ مورد استفاده در پرینتر -HP C510 در چهار رنگ مجزا در کارتریج های مجزا بدون هد.


 

فروش کارتریج های سری HP 564 COLOR

 

کارتریج جوهری اچ پی HP 564 COLOR در چهار رنگ cyan , yellow , magente و black به ترتیب آبی زرد قرمز و مشکی در دو نمونه حجم بالا و حجم پایین با تفاوت میل جوهر درون مخزن.

 

 

 

 

تولید شده در سری جدید بسته بندی اچ پی HP با جعبه های سفید و مشکی با هولوگرام پروانه ای و کدشناسایی اصالت کارتریج از طریق سرچ در سایت hp.com

 

 

کارتریج جوهری اچ پی HP 564 COLOR
کارتریج جوهری اچ پی HP 564 COLOR


شارژ کارتریج HP 564


 

قابل شارژ و استفاده مجدد مشروط بر عدم اتمام چیپ کارتریج جوهری اچ پی HP 564 COLOR برای کاربرانی که قصد خرید کارتریج نو را ندارند با ضمانت طول مصرف HP .

 

 

شارژ کارتریج اچ پی 564
شارژ کارتریج اچ پی 564


کیت شارژ کارتریج hp 564


 

 

کیت شارژ کارتریج جوهری اچ پی HP 564 COLOR برای مصرفکنندگان خانگی که کارتریج های خود را در خانه شارژ میکنند ارائه شده در پکیج های جدید نمایندگی رسمی اچ پی HP به همراه سرنگ مخصوص و جوهر اصلی شارژ کارتریج های جوهری HP .

 

 

کیت شارژ کارتریج جوهری HP
کیت شارژ کارتریج جوهری HP

 

 

دارای مخزن اسفنجی بدون هد در رنگهای جداگانه و یک دهانه خروجی جوهر که هنگام اتصال برروی هد موجب روانه شدن جوهر برروی هد میگردد که اتفاقا عملیات شارژ و هواگیری کارتریج نیز از روی همین دهانه انجام میگردد.

 

کارتریج جوهری اچ پی HP 564 COLOR با یک ضامن کنار بدنه که هنگام جازدن درون کیت مخصوص پرینتر مانند اهرم عمل کرده و کارتریج را با کیت حمل کننده پرینتر چفت میکند.

 

کارتریج طرح اصلی اچ پی hp 564

 

بدنه ای با کوالیتی بسیار بالا به جنس پلاستیک مرغوب و تولید شده در دو نمونه اصلی و طرح اصلی برای استفاده کاربران با کاربری های متفاوت و البته کاهش هزینه چشمگیر در نمونه های طرح اورجینال.

 

 

کارتریج چیست ؟
کارتریج چیست ؟

 

 

مشخصات فنی کارتریج جوهری اچ پی HP 564 COLOR
تعداد پرینت 300 برگ بسته به نوع پرینت
رنگ کارتریج
جوهری رنگی ( مشکی آبی زرد و قرمز )
گارانتی محصول
گارانتی طول مصرف فقط برای نمونه طرح اصلیHP
 HP 564 COLOR
پرینتر های مرتبط :  HP C510

 

اینستاگرام | hpaba
اینستاگرام | hpaba

کارتریج جوهری HP 951 magenta | کارتریج جوهرافشان قرمز اچ پی از سری کارتریج های رنگی سازگار با پرینتر های جوهرافشان 8100 اچ پی می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی اچ پی HP تماس حاصل فرمایید

 

کارتریج جوهری رنگی 951 قرمز

 

فروش کارتریج جوهری قرمز اچ پی HP 951 magenta اصلی در نمایندگی رسمی اچ پی HP با هولوگرام سه بعدی پروانه ای مخصوص کارتریج های جوهری و امکان شناسایی و تشخیص از طریق کد ریجستری در برنامه اسکن موبایل. این کارتریج جوهری توسط نمایندگی رسمی اچ پی HP گارانتی طول مصرف دریافت کرده و شما بدون هیچ مشکلی می توانید از این کارتریج استفاده نمائید.

 

جوهرافشان 951 Magenta

کارتریج 951 کمپانی اچ پی طراحی شده برای ارائه ویژگی های کاربر پسند و همچنین با ارزش های بزرگ است. 951 magenta  اچ پی با چاپ اسناد مختلف با سرعت لیزری اما کیفیت جوهری در متن های سیاه و سفید و تصاویر عمل می کند. عدم هواگیری صحیح هد کارتریج موجب پس زدن جوهر درون مخزن برروی کاغذ و پرینتر خواهد شد که در این صورت پرینتر نیز میبایست باز شده و تعمیر شود.

 

کارتریج جوهرافشان HP 951 قرمز

نقاط قوت

نقاط ضعف

 • قیمت بالای کارتریج اورجینال مشکی
 • تعداد بالای کارتریج های غیر اورجینال در بازار

 

کارتریج جوهری HP 951 magenta
کارتریج جوهری HP 951 magenta
مشخصات فنی کارتریج جوهری 951HP قرمز
تعداد پرینت 700 برگ بسته به نوع پرینت
رنگ کارتریج
جوهری رنگی
گارانتی محصول
گارانتی طول مصرف فقط برای نمونه طرح اصلیHP
 HP 951 magenta
پرینتر های مرتبط :   HP 8100 – HP 8600

کارتریج جوهری اچ پی HP 178 5510 7510 چهار رنگ مجزا هر کدام در یک کارتریج مورد استفاده در پرینترهای -HP 3070-5510-5515-6510-7510 | نمایندگی رسمی اچ پی HP.


 

فروش کارتریج رنگی HP 178XL

 

کارتریج جوهری اچ پی HP 178 5510 7510 در رنگ های hp 920 cyan ( آبی) hp 920 yellow (زرد) hp 920 magenta (قرمز) hp 920 black (مشکی) با توان چاپ حدود 300 برگ برای هر رنگ بسته به نوع پرینت و سایز کاغذ.

 

کارتریج جوهری اچ پی HP 178 5510 7510بدون هد و تولید شده بصورت مخزن جوهر همراه با چیپست کنتورانداز در پک های جداگانه با بسته بندی جدید مشکی سفید هولوگرام پروانه ای.

 

کارتریج جوهری اچ پی HP 178 5510 7510
کارتریج جوهری اچ پی HP 178 5510 7510

کارتریج جوهری اچ پی HP 178 5510 7510 رنگ مشکی با دو ظرفیت معمولی و میل بالای جوهر 178XL برای کاربرانی که استفاده بیشتری از کارتریج مشکی دارند.

 

کارتریج طرح اصلی HP 178 COLOR

 

کارتریج جوهری اچ پی HP 178 5510 7510 طرح اصلی با تعداد چاپ یکسان و کیفیت مشابه برای کاربرانی که توان خرید کارتریج اورجینال را ندارند با گارانتی طول مصرف اچ پی HP

 

کارتریج جوهری اچ پی HP 178 5510 7510
کارتریج جوهری اچ پی HP 178 5510 7510

 

شارژ کارتریج رنگی HP 178

 

شارژ کارتریج جوهری اچ پی HP 178 5510 7510  مشروط به تمام نشدن چیپست روی بدنه از قسمت دهانه خروجی جوهر با گارنتی طول مصرف اچ پی HP

 

گارانتی طول مصرف اچ پی HP به معنای ضوانت تا آخرین قطره جوهر بدون بازه زمانی برای اطمینان خاطر کاربرانی که قصد شارژ یا تهیه کارتریج های طرح اورجینال را دارند فقط صدق میکند.

 

کارتریج چیست ؟
کارتریج چیست ؟

 

 

مشخصات فنی کارتریج جوهری اچ پی HP 178 5510 7510

تعداد پرینت 300 برگ بسته به نوع پرینت
رنگ کارتریج
جوهری رنگی ( مشکی آبی زرد و قرمز )
گارانتی محصول
گارانتی طول مصرف فقط برای نمونه طرح اصلیHP
 HP 178 5510 7510
پرینتر های مرتبط :  HP –HP 3070-5510-5515-6510-7510

 

اینستاگرام | hpaba
اینستاگرام | hpaba

 

 

کارتریج جوهری اچ پی HP 920 7000 6500 چهر رنگ مجزا در چهار کارتریج مجزا بدون هد ( هد جراگانه تهیه میشود ) دارای دو ظرفیت معمولی و XL برای رنگ مشکی


 

کارتریج جوهری اچ پی HP 920 7000 6500 فروش

 

کارتریج جوهری اچ پی HP 920 7000 6500 از جمله کارتریج های بدون هد که صرفا بصورت مخزن جوهر توسط شرکت اچ پی تولید شده بشمار میرود.

 

این سری از کارتریج های بدون هد HP پس از یک هر دوره مصرف در صورتیکه چیپ کنتورانداز کارتریج که روی بدنه نصب شده تا انتها تمام نشود نیز قابل شارژ هستند.

 

کارتریج جوهری اچ پی HP 920 7000 6500
کارتریج جوهری اچ پی HP 920 7000 6500

 

کارتریج جوهری اچ پی hp 920 XL میل بالا

 

اسفنج داخل این مخزن ها در کارتریج جوهری اچ پی HP 920 7000 6500 هرکدام بصورت مجزا نگهدارنده جوهر درون مخزن بوده و از همان طریق هم شارژ میگردند با آغشته شدن اسفنج به جوهر و هواگیری از روی دهانه متصل به هد امکان استفاده مکرر این کارتریج ها را فراهم آورده.

 

رنگ مشکی کارتریج جوهری اچ پی HP 920 7000 6500 در دو حجم متفاوت ، hp 920 black و hp 920 black XL اولی با حجم معمولی و دومی با حجم بالا برای کاربرانی که کار بیشتری با رنگ مشکی انجام میدهند.

 

 

 

کارتریج طرح اصلی hp 920 color

 

کارتریج جوهری اچ پی HP 920 7000 6500 طرح اصلی با قابلیت ها و مشخصات مشابه اصلی نیز برای کاربرانی که قصد کاهش هزینه های مصرفی خود را دارند در نمایندگی رسمی اچ پی hp ارائه میشود.

 

کیت شارژ کارتریج HP 920

 

کیت شارژ کارتریج جوهری اچ پی HP 920 7000 6500 برای کاربرانی که کارتریج های خودرا در خانه شارژ میکنند در پکیج های مخصوص به همراه کیت شارژ و سرنگ مخصوص ارائه میگردد.

 

کیت شارژ کارتریج جوهری HP
کیت شارژ کارتریج جوهری HP

 

گارانتی طول مصرف اچ پی برای کارتریج های شارژ شده در مرکز خدمات نمایندگی رسمی اچ پی و کارتریج های طرح اصلی ارائه شده در نمایندگی اچ پی شامل میگردد.

 

 

کارتریج چیست ؟
کارتریج چیست ؟

 

 

مشخصات فنی کارتریج جوهری اچ پی HP 920 7000 6500
تعداد پرینت 700 برگ بسته به نوع پرینت
رنگ کارتریج
جوهری رنگی ( مشکی آبی زرد و قرمز )
گارانتی محصول
گارانتی طول مصرف فقط برای نمونه طرح اصلیHP
 HP 920 7000 6500
پرینتر های مرتبط :  HP – 6000 6500 7000

 

اینستاگرام | hpaba
اینستاگرام | hpaba