چه کارتریج هایی قابلیت شارژ مجدد را ندارند، نمایندگی فروش کارتریج  ، همه ی ما می دانیم که پرینترها بدون کارتریج ، دستگاهی بی استفاده و بدون مصرف می باشند. کارتریج ها اصلی ترین قطعه برای پرینترهای لیزری و جوهرافشان به حساب می آیند . برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با کارتریج کلیک کنید. امروزه پرینترهای جوهرافشان و لیزری مصرف بسیار زیادی بین کاربران دارند. کارتریج ها نیز بسته به نوع پرینتر متفاوت می باشند و در گروه های مجزا ساخته و مصرف می شوند.

 

کارتریج های لیزری
کارتریج های لیزری

یکی از نقاط قوت کارتریج ها دسته بندی رنگهای آنها می باشد ؛ همانطور که کارتریج ها به گروه های متفاوت مانند لیزری و جوهرافشان تقسیم می شوند رنگ های آنها نیز به بخش های متفاوت جدا می شوند. کارتریج ها به دو بخش رنگی و سیاه و سفید تقسیم می شوند که شما می توانید از آنها به راحتی استفاده نمایید. کارتریج ها بسته به نوع چاپگر ، نام گذاری و ساخته شده اند و شما باید ، کارتریج مرتبط با دستگاه خود را خریداری نمایید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما در ارتباط باشید. نمایندگی کارتریج های اچ پی HP

یکی از هوشندانه ترین راه ها برای صرفه جویی در مقابل هزینه های زیاد خرید کارتریج اورجینال و نخریدن آنها ، شارژ مجدد کارتریج های پیشین دستگاه پرینتر شما می باشد. شما با این کار می توانید به راحتی در هزینه های خود صرفه جویی نمایید و با شارژ مجدد کارتریج خود ، به راحتی عملیات چاپ خود را از سر بگیرید.

 کارتریج های جوهری شارژ نمی شوند!

 

کارتریج های جوهرافشان
کارتریج های جوهرافشان

 

کارتریجهای جوهرافشان بسته به نوع تولید و مواد مصرفی درونشان ، کمی نیاز به توجه بیشتر نسبت به سایر کارتریج های قابل شارژ درون بازار را دارند.چندین الگو در رابطه با شارژ کارتریج های جوهرافشان الزامی و مهم می باشد که باید به آنها توجه نمایید. در ادامه در رابطه با نحوه ی صحیح نگهداری و شارژ کارتریج های جوهرافشان رنگی و سایه و سفید بیشتر توضیح خواهیم داد.

 

 

 

 

 

 

کارتریج هایی که قابلیت شارژ مجدد را ندارند

در بسیاری از کارتریج های لیزری و جوهری دیده می شود که پس از مصرف و تمام شدن مواد موجود درون کاست آنها ، کارتریج ها قابلیت شارژ مجدد را ندارند و نمی توانند به صورت مجدد شارژ شوند ؛ اما چه موضوعی باعث این مشکل می شود! در بسیاری از شرایط دیده شده که دلیل اصلی شارژ نشدن کارتریج، ایجاد و وجود نقص فنی درون کارتریج می باشد. نقص در کارتریج ممکن است از اختلال مواد و قطعات درون کارتریج باشد.

 

یکی از دلایل شارژ نشدن مجدد کارتریج ها ، چیپ درون آنها می باشد که مانع از شارژ مجدد این قطعه می شود. این قطعه وظایف بسیاری درون دستگاه های پرینتر و البته  کارتریج را دارد. یکی از وظایف اصلی این قطعه مدیریت بخش چاپ و صفحات می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با چیپ کارتریج ها کلیک فرمایید. ( البته هنگام شارژ کارتریج ، چیپست آن را می توانید تعویض می نمایند)

 

کارتریج لیزری اچ پی
کارتریج لیزری اچ پی

سعی کنید در هنگام خرید پرینتر مورد نیاز خود ، به قطعات و کارتریج آن توجه بسیاری داشته باشید. در بسیاری از شرایط دیده شده است که کاربران پرینترهایی راتهیه کرده اند که کارتریج ها و قطعات اصلی آن به سختی پیدا می شود. قیمت کارتریج شما نیز موضوع بسیار مهمی است که باید به آن توجه بسیاری شود،  زیرا که یک کارتریج لیزری و یا جوهرافشان را نمی توان مدام شارژ کرد ، با این کار است کارتریج شما پس از دو یا چندبار شارژ  کاملا مستهلک شود و دیگر قادر به پاسخگویی نیاز های شما نباشد .

 

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در نمایندگی فروش کارتریج تماس حاصل فرمایید

 

تعمیر و شارژ مجدد کارتریج

مرکز تعمیرات و شارژ مجاز  با استفاده و  بهره گیری از بروزترین تجهیزات کارگاهی ، قادر به پشت سر گذاشتن تمامی اختلالات و ایراد ها با کمک کارشناسان خود می باشد. همچنین شما میتوانید پیش از مراجعه به نمایندگی مجاز مشکلات و پرسش های خود را ، با کارشناسان ما به صورت تلفنی مطرح کرده و از آنها راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

 

 

چه عواملی موجب خرابی کارتریج ها می شود
کارتریج جوهرافشان اچ پی
کارتریج جوهرافشان اچ پی

 

هوا و محل نگهداری کارتریج ، در عملکرد این قطعه تاثیر بسزایی دارد و ممکن است یکی از راه های تخریب کننده ی کارتریج ها باشد. کارتریج های لیزری به دلیل داشتن تونر درون کاست خود نباید مدام در فضاهای مرطوب قرار گیرند ، در غیر این صورت و قرار گیری در محیط های نا مناسب دچار اختلال می شوند.   ورود هوا به درون کارتریج های جوهری نیز می تواند عاملی تخریب کننده باشد زیرا که می تواند به راحتی جوهر درون کاست را خشک نماید.

 

 

 

نفوذ آب به درون کارتریج ها یکی از عوامل بسیار مخرب برای کارتریج ها می باشد  ؛ با ورود آب به کارتریج ، این قطعه در کوتاه ترین زمان از بین می رود ، به طوری که استفاده ی مجدد از کارتریج را غیر ممکن می سازد. سعی کنید از نگه داشتن کارتریج ها در نزدیکی هرگونه مایعات خودداری کنید.

 

قیمت کارتریج اچ پی 901 در سایت اچ پی حدود 5.99 دلار است. (قیمت ها ممکن است برای AK و HI متفاوت باشد.) توجه: قیمت های پایین تر از فروشندگان متفرقه دیگر در مورد قیمت کارتریج اچ پی 901 غیر اصلی ممکن است. کارتریج جوهری HP 901 با: پرینترهای اچ پی Officejet 4500، J4540، J4550، J4580، J4680 کار می کنند.

نمایندگی رسمی اچ پی در تهران
نمایندگی رسمی اچ پی در تهران

بهترین قیمت کارتریج اچ پی 901

چاپ حرفه ای را در هنگام استفاده از کارتریج اصلی HP و کارتریج تونری انتظار داشته باشید. عملکرد قابل اعتماد، نتایج صفحه سازگار و بی نظیر از کارتریج اچ پی 901 مورد انتظار است. با کارتریج اصلی HP، شما همچنین می توانید از چاپ مجدد هزینه ها اجتناب کنید و به کارایی بی نظیری که از چاپگر HP خود انتظار دارید، اطمینان حاصل کنید.

در مقایسه با قیمت کارتریج استاندارد HP با کارتریج و جوهر های بی کیفیت، قیمت کارتریج اچ پی901 بسیار مناسب است. بر اساس نتایج منتشر شده توسط شرکت اچ پی، صرفه جویی در مصرف بیشتر و چاپ بیشتر بدون تعویض کارتریج، اغلب با کارتریج های اصلی HP XL و کارتریج Original HP X تونر مشاهده شده است.

نمایندگی کارتریج اچ پی
نمایندگی کارتریج اچ پی

کدام کارتریج جوهر و یا تونر برای چاپگرهای اچ پی لازم است؟ این یک سوال بسیار رایج است و ما می توانیم به سرعت و به راحتی برای شما پاسخ دهیم. همه چیزهایی که شما باید بدانید مدل چاپگر اچ پی است و اینکه آیا می خواهید جوهر رنگی یا سیاه یا تونر رنگی داشته باشید.

خرید از نمایندگی اچ پی باعث می شود تا کارتریج های مناسب را را با قیمت مناسب انتخاب کنید. به سادگی مدل چاپگر یا نام تجاری خود را در جعبه جستجو وارد کنید و یا با ما تماس بگیرید.

شماره تلفن نمایندگی رسمی اچ پی در ایران  تهران 89392 می باشد.

نمایندگی اچ پی تعمیرات
نمایندگی اچ پی

اگر شماره کارتریج اچ پی را می دانید، فقط آن را به ما اعلام کنید. ما گزینه های بزرگی برای انتخاب داریم، انتخاب گسترده، تضمین قیمت و تحویل فوری در تهران و کلیه شهرستانها.

کارتریج های خود را از طریق نمایندگی رسمی کارتریج اچ پی دریافت کنید.

 

کارتریج اچ پی 901

کارتریج جوهر افشان کارتریج اچ پی 901 فابریک بوده و از نظر کیفیت چاپ و تعداد پرینت عالی می باشد، این کارتریج شامل گارانتی تعویض می باشد.
قیمت کارتریج اچ پی 901
قیمت کارتریج اچ پی 901

کارتریج HP 901 Black Ink-CC653AN
قیمت: 5.99 دلار
حمل و نقل رایگان در سفارش بیش از 25 عدد.
توجه: اگر قیمت کارتریج اچ پی 901 پایین تر از 5 دلار باشد، مشکوک به غیر اصلی است.
اطمینان حاصل کنید که قیمت کارتریج اچ پی 901 را سایت اصلی اچ پی مطابقت دهید.
کارتریج جوهر HP 901 با پرینترهای مدل HP Officejet 4500، J4540، J4550، J4580، J4680 کار می کند.
چاپ دوبرابربیشتر با کارتریج اچ پی 901 مدل ایکس.
عملکرد کارتریج اچ پی 901(تقریبا) 200 صفحه نوشته معمولی است.
کارتریج اچ پی 901 در بسته بندی جدید Original HP 901 جوهر کارتریج (CC653AN) ارائه شد.

کارتریج جوهرافشان یکی از قسمت‌های مهم پرینترهای لیزری است که دارای جوهری است که در هنگام چاپ بر روی کاغذ قرار می‌گیرد. کارتریج اچ پی 901 جوهرافشان ممکن است دارای یک یا چند مخزن مجزا برای جوهر باشد. برخی از مدل‌ تراشه‌ای را هم در کارتریج تعبیه می‌کنند که با پرینت ارتباط برقرار کرده و اطلاعات کارتریج را به آن ارسال می‌کند.

اکثر شرکت‌های تولیدکننده از سیستم‌های حرارتی در کارتریج‌های خود استفاده می‌کنند. (به‌استثنای پرینترهای اپسون که از سیستمpiezoelectric استفاده می‌کنند). شاید آسان‌ترین و کم‌دردسرترین روش استفاده از مخزن باشد. مخزن شامل چندین کارتریج به همراه شیلنگ‌هایی است که به تانکر جوهر در بیرون از پرینتر متصل هستند. در این روش به جای شارژ کارتریج، کاربر جوهر لازم را در مخزن این سیستم پر می‌کند. اولین‌ مدل‌های مخزن کارتریج از کارتریج‌های اصلی ساخته شده توسط شرکت‌ تولیدکننده استفاده می‌کردند. این کارتریج‌ها سوراخ شده و شیلنگ‌هایی به آن‌ها متصل می‌شدند که از سوی دیگر به تانکر جوهر متصل بودند. امروزه این مخزن‌ها که به صورت عمده در چین تولید می‌شوند، تماما از تجهیزات مشابه استفاده کرده و دارای چیپ‌ست‌های Auto Reset هستند. البته تمامی کارتریج‌ها و پرینترها با این سیستم سازگار نیستند.

کارتریج اچ پی 901 با مشخصات و شماره فنی HP 901 Black Original Cartridge – CC653AN ارائه می شود.

کارتریج جوهری HP 901 با پرینترهای اچ پی مدل HP Officejet 4500، J4540، J4550، J4580، J4680 کار می کند.

عملکرد کارتریج (تقریبی): 200 صفحه و چاپ 2x بیشتر با جوهر اصلی اچ پی و قابلیت شارژ و دوباره پر کردن.

نمایندگی رسمی اچ پی در تهران
نمایندگی رسمی اچ پی در تهران

آشنایی با کارتریج اچ پی 901

کارتریج اچ پی 901 اصلی با طراحی ویژه ای برای کار با چاپگر های اچ پی می باشد تا به طور پیوسته در طول عمر کارتریج نتایج برجسته ای ارائه کند.

اطمینان حاصل کنید که کارتریج اچ پی 901 هر بار با جوهر اصلی اچ پی پر شود.

هنگام خرید، چه چیزی در جعبه کارتریج اچ پی 901 است: یک کارتریج جوهریOriginal HP 901 به شماره (CC653AN) به رنگ سیاه.

کارتریج جوهری اچ پی HP 901 BLACK
کارتریج جوهری اچ پی HP 901 BLACK

سوال: چگونه زمان تعویض کارتریج اچ پی 901 را تشخیص بدهم؟
پاسخ: اگریک سایه خاکستری بر روی کاغذ دیدید، یا اینکه مطالب به سختی قابل خواندن است و زمانی که صفحه به پایان رسید ولی چاپ قابل خواندن نیست. یک صفحه خوب است ولی دوتای دیگر  خوب نیست، یعنی هنگام تعویض یا شارژ کارتریج است.

نمایندگی رسمی شارژ کارتریج اچ پی
نمایندگی رسمی شارژ کارتریج اچ پی

سوال: آیا ساخت کارتریج اچ پی 901 از سال 2009 تغییر کرده است؟
پاسخ: نه، کارتریج اچ پی 901 همچنان به همان کیفیت در حال ساخت است.

سوال: آیا کارتریج اچ پی 901 با چاپگر 8610 کار می کند؟
جواب: بله

سوال: تفاوت بین 901 XL و کارتریج اچ پی 901 چیست؟
پاسخ: XL حدود 2 تا 3 برابر بیشتر چاپ می کند.

خدمات پس از فروش اچ پی
خدمات پس از فروش اچ پی

کارتریج HP 901 Black Ink – CC653AN

بررسی هایی در مورد کارتریج اچ پی 901

نیاز به جایگزینی کارتریج.

1- من کارتریج اچ پی 901 را در ماه اوت سال 2018 برای مدرسه خرید و جایگزین کردم. از اواسط سپتامبر من شروع به استفاده از آن کردم. در طی چندین هفته برای چاپ گزارش های آزمایشگاهی که حدود 2-3 صفحه طول دارند، و یک بار در هفته استفاده می کردم. در اواسط اکتبر در حال چاپ آزمایشات بودم، پرینتر گزارش داد که جوهر به طور کامل به پایان رسیده است. من نمی دانم چگونه این امکان پذیر است.

پاسخ مرکز خدمات اچ پی: تعداد صفحه که در مورد کارتریج توضیح داده می شود در مورد یک صفحه متن معمولی است. صفحات چاپی با تعداد عکس و متن و نمودارهای رنگی بسیار پرمصرف هستند. دفعه بعد شما باید 901 XL را استفاده کنید، که معمولن 700 صفحه را چاپ می کنند، امیدوارم توضیحات دقیق باشد.

نمایندگی کارتریج اچ پی
نمایندگی کارتریج اچ پی

2- من کارتریج اچ پی 901 را در 1 اوت 2018 خریدم و از آن استفاده نکردم، چون نیاز نداشتم. وقتی آن را نصب کردم ابتدای ماه سپتامبر بود. من آن را چندین بار استفاده کردم کارتریج اچ پی 901 در بهترین حالت مطالب را چاپ کرد.

در ماه بعد من آن را با یک کارتریج نو جایگزین کردم تا کیفیت چاپ پرینتر اچ پی بهتر و خوب باشد. متاسفانه کارتریج جدید بزودی خشک شد. من این موضوع را درک نمی کنم، من این کارتریج را ارزان خریدم، مطمئنا استاندارد نبوده. ولی دقیقا 112 صفحه چاپ شد اما کارتریج اچ پی 901 قبلی 146 صفحه چاپ کرده بود.

پاسخ مرکز خدمات اچ پی:

کارتریج های چاپگر گران هستند ما می دانیم و ما آن را به عنوان هزینه چاپ می پذیریم. ولی مطمئن باشید هیچ ارزانی بی علت نیست. قیمت کارتریج اچ پی 901 اصلی گرانتر است. آیا واقعا برای خرید چیزی که برای آن هزینه می کنیم ، کیفیت مهم نیست؟

همواره توصیه می کنیم کارتریج اچ پی 901 اصلی بخرید. کارتریج های غیر اصلی، واقعا عملکرد کارتریج کارتریج اچ پی 901 را ندارد.

کارتریج جوهری اچ پی HP | کارتریج ها ، مهمترین عامل مورد استفاده ی دستگاه های چاپی ( پرینترها ) می باشند . کارتریج های شرکت اچ پی به چندین دسته تقسیم شده اند .

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در نمایندگی اچ پی HP تماس حاصل فرمایید.

    

 

 

کارتریج جوهری اچ پی HP
کارتریج جوهری اچ پی HP

کارتریج جوهری اچ پی HP

کارتریج ها ، مهمترین عامل مورد استفاده ی دستگاه های چاپی ( پرینترها )  می باشند . کارتریج های شرکت اچ پی به چندین دسته تقسیم شده اند . کارتریج جوهرافشان اچ پی HP

کارتریج های جوهری اچ پی HP به دو دسته در رنگها تقسیم می شوند ؛ جوهری رنگی و جوهری مشکی ! کارتریج جوهری اچ پی HP رنگی دارای سه رنگ : آبی ، زرد ، قرمز می باشند که از آنها در پرینترهای جوهری رنگی استفاده می شود.

 

 

 

 

 

هد کارتریج جوهری اچ پی HP

کارتریج جوهری اچ پی HP
کارتریج جوهری اچ پی HP

 

در گروهی از پرینترهای جوهری اچ پی HP  ،  جوهر و هد  در یک کارتریج قرار دارند و اما گروهی دیگر از آنها جوهر و هد از یک دیگر  جدا شده اند.

وجود چهار رنگ اصلی سیاه، آبی، قرمز و زرد در همه پرینترهای جوهی رنگی الزامیست  و تمام رنگ های دیگر از ترکیب این چهار رنگ ساخته شده اند.

اما در بعضی از مواقع برای ترکیب رنگهای بیشتر و دسترسی به خروجی بهتر، درون پرینترهای جوهری اچ پی HP از دو رنگ کمکی اضافه استفاده می شود.

 

 

 

 

دو رنگ کمکی کارتریج های HP

دو رنگ کمکی کارتریج های جوهری رنگی همان رنگ آبی و قرمز می باشند اما به صورت کم رنگ تر از رنگ کارتریج اصلی اچ پی. این پرینترها به دلیل کیفیت بالا در چاپ و وضوح بیشتر نسبت به سایر چاپگر های موجود ؛ بیشتر در کارهایی مانند چاپ عکس ،تصویر و یا اسناد گرافیکی و … مورد استفاده قرار می گیرند.

کارتریج جوهری اچ پی HP
کارتریج جوهری اچ پی HP

 

چیپ کارتریج های جوهری اچ پی HP

درون کارتریج های جوهرافشان اچ پی HP چیپست هایی قرار داده شده است که وظیفه ی آنها اندازه گیری مقدار تونر موجود درون کارتریج می باشد. این چیپ ها جوهر موجود درون کارتریج را بر اساس توانایی چاپ تعداد صفحه ی مورد نظر محاسبه کرده و به مصرف کننده اعلام می نمایند.

کارتریج جوهری اچ پی HP
کارتریج جوهری اچ پی HP

 

با کم شدن سطح جوهر درون کارتریج جوهری اچ پی HP میزان صفحات تعریف شده ی این چیپست کاهش می یابد و در انتها با هشدار خطا پرینتر ، تمام شدن جوهر کارتریج را به مصرف کننده اطلاع می دهد.

البته پس از تمام شدن ، کارتریج توانایی شارژ مجدد را دارد و از چیپست آن نیز می توان مجدد استفاده نمود.  البته در بعضی از اوقات پس از شارژ مجدد کارتریج ، چیپست جوابگوی استفاده ی دوباره نیست و شما باید آن را تعویض کنید.

 

 

 

 

طریقه ی تشخیص کارتریج اورجینال جوهری اچ پی HP

هولوگرام نصب شده بروی کارتریج های اچ پی ، ساده ترین راه تشخیص اصلت کارتریج جوهری اچ پی HP می باشند. اما دیده شده که کارتریج های طرح و کارتریج های نامرغوب نیز چنین هولوگرامی و استفاده کرده اند اما ؛ تفاوت بین هولوگرام کارتریج جوهری اورجینال و هولوگرام کارتریج فیک بسیار آشکار می باشد.

آسان ترین راه تشخیص آنها سه بعدی بودن هولوگرام کارتریج اورجینال جوهری اچ پی HP می باشد این نمونه در کارتریج های غیر اورجینال دیده نمی شود.

 

چگونگی کار کردن کارتریج های جوهری اچ پی HP

چاپگرهای جوهری اچ پی چگونه کار می کنند؟ کارتریج های جوهری چگونه اسناد را به مرحله ی چاپ می رسانند ؟

چاپگرهای اچ پی با توجه و نوع کار کرد کارتریج جوهرافشان HP عملیات چاپ را به وسیله پاشیدن قطرات خیلی ریز جوهر روی یک صفحهٔ کاغذ انجام می دهند . منافذ بسیار ریزی  بر روی هد چاپگر های اچ پی HP  قرار دارد، باعث به وجود آوردن تصاویر سیاه و سفید و رنگی می شود.

 

کارتریج جوهری اچ پی HP
کارتریج جوهری اچ پی HP
تفاوت کارتریج لیزری و جوهری اچ پی HP

تفاوت کارتریج های لیزری و جوهری در نوع ماده ی تشکیل دهنده ی آنها می باشد اما ، کارتریج های جوهری بر خلاف کارتریج های لیزری ،  از کیفیت بالاتری برای انجام کار های گرافیکی و چاپ عکس بهرهمند می باشند.

کارتریج های جوهرافشان اچ پی HP از رنگ مایع جوهر برای چاپ اسناد درون کاست های کارتریج های خود استفاده می کنند.

 

 

رنگ های کارتریج جوهری اچ پی HP

رنگ کارتریج ها در دستگاه های چاپگر اچ پی عموما به چهار دسته تقسیم می شود. اولین کارتریج رنگی جوهری،  رنگ آبی Cyan می باشد و به ترتیب رنگهای زرد Yellow و صورتی Magenta  در ردیف دوم و سوم قرار می گیرند .

رنگ مشکی Black کارتریج های اچ پی نیز در دسته ی رنگهای اصلی قرار می گیرد که مصرف کنندگان بیشماری در صنعت چاپی دارد. در بعضی از کارتریج های اچ پی از دو رنگ کمکی نیز استفاده می شود.

این دو رنگ اضافه کارتریج های جوهری اچ پی برای چاپ بهتر و با وضوح بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

 

برای چاپ عکس حرفه ای، شما باید یک چاپگر شش رنگ داشته باشید، علاوه بر سه رنگ اصلی و یک رنگ سیاه و سفید، با استفاده از رنگ قرمز و رنگ آبی روشن ، می توانید بر روی ایجاد تصاویر با رنگ های طبیعی ، تاثیر بسزایی بگذارید.

 

نوع قدیمی چاپگرهای جوهری اچ پی به صورتی بودند که ، کارتریج‌های سه رنگ اصلی به یکدیگر متصل بودند و در صورت مشکل و اتمام  یکی از رنگ‌ها ، کاربران مجبور به تعویض به هر چهار رنگ بودند.

امروزه نوع کارتریج ها و چاپگرهای جوهری اچ پی کاملا تغییر پیدا کرده اند و به نوعی می توان گفت مسیر پیشرفت را به خوبی طی کردند. در نسل جدید کارتریج ها و پرینتر های HP  پس از اتمام یک رنگ کارتریج لازم نیست همه ی رنگها تعویض شوند.

 

 

 

 

 

کارتریج جوهرافشان اچ پی HP 662 1515 2515 2545 | کارتریج جوهرافشان رنگی متناسب با پرینتهای پر کاربرد جوهرافشان HP 1515 ، HP 2515 و … می باشد که توانایی چاپ 100 برگ A4 را دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی اچ پی HP تماس حاصل فرمایید

 

کارتریج جوهرافشان اچ پی 662 رنگی

از سری ویژگی های کارتریج جوهرافشان رنگی اچ پی HP 662 می توان به  : سه رنگ اصلی زرد و آبی و قرمز، کارکرد کارتریج آبی 100 صفحه، زرد 100 صفحه، قرمز 100 صفحه، درستی کیفیت عکس های رنگی مطابق با استاندارد های روز جهان و … اشاره کرد.

662 اچ پی اورجینال طراحی شده ، برای جلوگیری از استفاده ی کارتریج های تقلبی و نا مرغوب . ویژگی مهم این کارتریج رنگی ؛  ارائه نتایج بی عیب و نقص، صرفه جویی در زمان و هزینه، وزن سبک و در کل کارتریجی مطابق با هرآنچه که شمابرای دستگاه خود می خواهید می باشد.

 

کارتریج جوهرافشان HP 662

نقاط قوت

 • کارتریج اوریجینال
 • گارانتی طول مصرف
 • افزایش محدوده چاپ صفحه ها بطور برجسته تا آخرین قطره موجود
نقاط ضعف

 • قیمت بالای کارتریج اورجینال مشکی
 • تعداد بالای کارتریج های غیر اورجینال در بازار

 

کارتریج رنگی HP color 662

تولید اسناد و مدارک با رنگ های تازه، پایین آوردن هزینه های چاپ، دریافت خروجی با کیفیت، اعتماد به یک ارزش بزرگ تحت نام همیشه درخشان اچ پی و کلی ویژگی دیگر که در کنار این کارتریج جوهری رنگی 662 کمپانی اچ پی قرار می گیرند تا برای نیاز شما کاربران گرامی پاسخی درخور باشند را میتوان تنها بخش کوچکی از توانایی های این 662 جوهری رنگی دانست.

 

لازم به یادآوری است که چنانچه کارتریج جوهری شما به اتمام رسید از شارژ کردن دوباره آن جدا خودداری کنید چرا که این امر باعث مخلوط شدن جوهر قدیمی با جدید می شود که سبب عدم رسیدن به کیفیت استاندارد در عمل چاپی شما کاربران عزیز می گردد.
کارتریج جوهرافشان اچ پی HP 662 1515 2515 2545
کارتریج جوهرافشان اچ پی HP 662 1515 2515 2545
مشخصات فنی کارتریج جوهری 662 اچ پی

 

تعداد پرینت 100 برگ مشکی و 100 برگ رنگی بسته به نوع پرینت
رنگ کارتریج
جوهری رنگی ( مشکی – آبی – زرد – قرمز )
گارانتی محصول
گارانتی طول مصرف فقط برای نمونه طرح اصلیHP

کارتریج جوهرافشان اچ پی HP 662 1515 2515 2545

پرینتر های مرتبط :   HP -HP Deskjet Ink Advantage 1515 All-in-One Printer B2L57A-2515 All-in-One Printer CZ280A-2545 All-in-One Printer A9U23A-2645 All-in-One Printer D4H22A-3515 e-All-in-One Printer CZ279A-3545 e-All-in-One Printer A9T81A-4645 e-All-in-One Printer B4L10A r

کارتریج جوهرافشان اچ پی HP 123 1050 2050 3000 | کارتریج جوهرافشان اچ پی 123 رنگی در چهار رنگ اصلی مشکی ، آبی ، زرد و قرمز می باشد که توانایی چاپ 120 صفحه ی مشکی و 100 صفحه رنگی را دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی اچ پی HP تماس حاصل فرمایید.

 

کارتریج جوهری رنگی 123

کارتریج 123 اچ پی دارای مشخصاتی نظیر: چهار رنگ اصلی مشکی و زرد و آبی و قرمز، کارکرد کارتریج مشکی 120 صفحه ای، آبی 100 صفحه، زرد 100 صفحه، قرمز 100 صفحه، درستی کیفیت عکس های رنگی مطابق با استاندارد های روز جهان، طراحی شده برای جلوگیری از تقلب، هشدار کم وجود جوهر، ارائه نتایج بی عیب و نقص، صرفه جویی در زمان و هزینه، وزن سبک و در کل کارتریجی مطابق با هرآنچه که شمابرای دستگاه خود می خواهید می باشد

 

 

کارتریج جوهری HP 123

کارتریج های جوهری در پرینتر های جوهرافشان مورد مصرف قرار می گیرند که هر کدام از این کارتریج ها حاوی یک یا چند محفظه جوهری می باشند که به همراه یک تراشه ارتباط دهنده به پرینتر متصل می شوند.

نقاط قوت

 • کیفیت ثابت در تعداد چاپ های بالا
 • گارانتی طول مصرف
 • کاهش هزینه ها و استفاده از تکنولوژی عدم خوردگی هد
نقاط ضعف

 • قیمت بالای کارتریج اورجینال مشکی
 • تعداد بالای کارتریج های غیر اورجینال در بازار

 

کارتریج جوهرافشان رنگی HP 123

لازم به یادآوری است که چنانچه کارتریج جوهری شما به اتمام رسید از شارژ کردن دوباره آن جدا خودداری کنید چرا که باعث مخلوط شدن جوهر قدیمی و جدید می شود که سبب عدم رسیدن به کیفیت استاندارد در عمل چاپی شما کاربران عزیز می گردد.لازم به ذکر است در مورد میزان خروجی این کارتریج ها که معمولا بیشتر کاربران استفاده کننده از این کارتریج ها این سوال برایشان بوجود آمده است که چرا هیچ گاه تعداد خروجی های مصرفی این کارتریج ها با تعداد درج شده بر روی جعبه برابر نیست باید گفت که میزان استفاده از کارتریج های چه جوهری و چه لیزری به نوع سند ها بستگی دارد یعنی چنانچه تا پایان فقط اسناد و مدارک متنی چاپ گردد چه بسا به همان تعداد خروجی مندرج بر روی جعبه نیز خواهید رسید اما با چاپ عکس هایی که بیشتر صفحه را در بر می گیرند قطعا به تعداد خروجی کمتری خواهیدرسید!
مشخصات فنی کارتریج جوهری رنگی 123
تعداد پرینت 120 برگ مشکی و 100 برگ رنگی بسته به نوع پرینت
رنگ کارتریج
جوهری رنگی ( مشکی – آبی – زرد – قرمز )
گارانتی محصول
گارانتی طول مصرف فقط برای نمونه طرح اصلیHP
کارتریج جوهرافشان اچ پی HP 123 1050 2050 3000
پرینتر های مرتبط :   -HP 1000-1050-1050A-2000-2050-2050A-2050Se-2054A-3000-3050-3050A-3050SE- E3050VE-3052A-3054A

کارتریج جوهری اچ پی HP 940 color | کارتریج جوهرافشان اچ پی در چهار رنگ مشکی ، آبی ، زرد و قرمز در یک کیت. هر کدام از کارتریج های سری 940XL اچ پی جوهرافشان به صورت کیت و تکی . نمایندگی رسمی اچ پی HP

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در نمایندگی فروش کارتریج تماس حاصل فرمایید

 

کارتریج جوهری رنگی 940 اچ پی 

کارتریج جوهری اچ پی HP 940 color
کارتریج جوهری اچ پی HP 940 color

 

کارتریج جوهرافشان رنگی HP 940 در سه رنگ : HP 940XL cyan ، HP 940XL yellow و HP 940XL magenta  قابل استفاده می باشند ؛ این کارتریج ها هر کدام توانایی چاپ 1400 برگA4 را دارند. کارتریج جوهری رنگی 940XL با پرینتر لیزری رنگی HP 8000 سازگار می باشند.

کارتریج جوهرافشان اچ پی 941XL در چهار رنگ به صورت یک کیت جوهری رنگی به نمایندگی فروش کارتریج ارائه  داده شده است

کارتریج جوهرافشان 940 اچ پی قابل شارژ و استفاده مجدد مشروط بر عدم اتمام چیپ کارتریج جوهری اچ پی HP 940 COLOR برای کاربرانی که قصد خرید کارتریج نو را ندارند با ضمانت طول مصرف HP .

 

کارتریج جوهرافشان مشکی 940 HP

کارتریج جوهرافشان اچ پی 940 مشکی با توانایی و کیفیت بی نظیر خود توانسته  اصلی ترین مهره ی چاپ با کیفیت و پر سرعت پرینتر جوهرافشان 8000 باشد ، کارتریج مشکی HP 940 black توانایی چاپ تا 1000 برگ A4 را دارد. برای خرید کارتریج اورجینال HP 940 مشکی به نمایندگی رسمی فروش کارتریج مراجعه فرمایید.

کارتریج جوهری اچ پی HP 940 color
کارتریج جوهری اچ پی HP 940 color

جوهرافشان 940 اچ پی

هر کدام از کارتریج های جوهرافشان 940XL اچ پی دارای نمایندگی طول مصرف نمایندگی رسمی اچ پی HP می باشند.

نقاط قوت

نقاط ضعف

 • قیمت بالای کارتریج اورجینال مشکی
 • تعداد بالای کارتریج های غیر اورجینال در بازار

 

 

مشخصات فنی کارتریج جوهری 940 HP
تعداد پرینت 1000 برگ مشکی و 1400 برگ رنگی بسته به نوع پرینت
رنگ کارتریج
جوهری رنگی ( مشکی – آبی – زرد – قرمز )
گارانتی محصول
گارانتی طول مصرف فقط برای نمونه طرح اصلیHP
 HP 940 – 940XL color
پرینتر های مرتبط :   HP 8000

کارتریج جوهری اچ پی HP 88 color | کارتریج جوهرافشان اچ پی در چهار رنگ مشکی ، آبی ، زرد و قرمز در یک کیت. هر کدام از کارتریج های سری 88 اچ پی جوهرافشان به صورت تکی به فروش می رسد  نمایندگی رسمی اچ پی HP

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در نمایندگی فروش کارتریج تماس حاصل فرمایید

 

کارتریج جوهری 88 اچ پی 

کارتریج جوهرافشان اچ پی 88 مشکی با توانایی و کیفیت بی نظیر خود توانسته  اصلی ترین مهره ی چاپ با کیفیت و پر سرعت پرینتر جوهرافشان K 8600 باشد ، کارتریج مشکی HP 88 black توانایی چاپ تا 850 برگ a4 را دارد. برای خرید کارتریج اورجینال HP 88 مشکی به نمایندگی رسمی فروش کارتریج مراجعه فرمایید.

کارتریج جوهری اچ پی HP 88 color
کارتریج جوهری اچ پی HP 88 color

کارتریج جوهرافشان رنگی 88 HP

کارتریج جوهرافشان رنگی HP 88 در سه رنگ : HP 88 cyan ، HP 88 yellow و HP 88 magenta  قابل استفاده می باشند ؛ این کارتریج ها هر کدام توانایی چاپ 880 برگA4 را دارند. کارتریج جوهری رنگی 88 با پرینتر لیزری رنگی HP K8600 سازگار می باشند.

کارتریج جوهرافشان اچ پی 88 در چهار رنگ به صورت یک کیت جوهری رنگی به نمایندگی فروش کارتریج ارائه  داده شده است

هر کدام از کارتریج های جوهرافشان 88 اچ پی دارای نمایندگی طول مصرف نمایندگی رسمی اچ پی HP می باشند.

 

جوهرافشان 88 اچ پی

کارتریج جوهرافشان 88 اچ پی قابل شارژ و استفاده مجدد مشروط بر عدم اتمام چیپ کارتریج جوهری اچ پی HP 88 COLOR برای کاربرانی که قصد خرید کارتریج نو را ندارند با ضمانت طول مصرف HP .

نقاط قوت

نقاط ضعف

 • قیمت بالای کارتریج اورجینال مشکی
 • تعداد بالای کارتریج های غیر اورجینال در بازار

 

کارتریج جوهری اچ پی HP 88 color
کارتریج جوهری اچ پی HP 88 color

 

مشخصات فنی کارتریج جوهری 88 HP
تعداد پرینت 850 برگ مشکی و 880 برگ رنگی  بسته به نوع پرینت
رنگ کارتریج
جوهری رنگی ( مشکی – آبی – زرد – قرمز )
گارانتی محصول
گارانتی طول مصرف فقط برای نمونه طرح اصلیHP
 HP 88 color
پرینتر های مرتبط :   HP K8600

کارتریج جوهری HP 951 yellow | کارتریج جوهرافشان اچ پی 951 زرد توانایی چاپ 700 برگ A4 را دارد ، این کارتریج با پرینترهای جوهری 8100 و 8600 سازگار می باشد

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی اچ پی HP تماس حاصل فرمایید

 

کارتریج جوهرافشان زرد 951

کارتریج جوهرافشان اچ پی 951 زرد ، این کارتریج پر توان توانایی چاپ تا 700 برگ را دارد ، البته این تعداد بستگی به نوع استفاده ی شما دارد و ممکن است این تعداد بیشتر یا کمتر بشود. کارتریج جوهرافشان اچ پی 951 زرد با پرینترهای پر قدرت و محبوب اچ پی 8600 و اچ پی 8100 سازگار می باشد و شما می توانید با استفاده از آن اسناد و یا تصاویر دلخواه خود را با بهترین کیفیت چاپ نمائید . در ضمن کارتریج جوهری اچ پی 951yellow دارای گارنتی طول مصرف نمایندگی رسمی اچ پی HP می باشد و شما بدون هیچ مشکلی می توانید از آن استفاده نمائید.

 

خرید کارتریج جوهری 951 Yellow

خرید کارتریج جوهرافشان اچ پی 951 زرد اورجینال باعث ثبت گرافیک بالاتر در نوشته و تصویر های شما می شود . کارتریج های 951 زرد در قیمت های متغیری در بازار به فروش می رسد . برای خرید این کارتریج حتما به نمایندگی فروش کارتریج اچ پی مراجعه فرمایید.برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید

 

کارتریج جوهری HP 951 Yellow

نقاط قوت

نقاط ضعف

 • قیمت بالای کارتریج اورجینال مشکی
 • تعداد بالای کارتریج های غیر اورجینال در بازار

 

کارتریج جوهری HP 951 yellow
کارتریج جوهری HP 951 yellow
مشخصات فنی کارتریج پرینتر 8600 اچ پی زرد
تعداد پرینت 700 برگ بسته به نوع پرینت
رنگ کارتریج
جوهری مشکی
گارانتی محصول
گارانتی طول مصرف فقط برای نمونه طرح اصلیHP
 HP 951 color yellow
پرینتر های مرتبط :   HP 8600 – HP 8100

کارتریج جوهری اچ پی HP 564 COLOR توان چاپ 300 برگ بسته به نوع پرینت و سایز کاغذ مورد استفاده در پرینتر -HP C510 در چهار رنگ مجزا در کارتریج های مجزا بدون هد.


 

فروش کارتریج های سری HP 564 COLOR

 

کارتریج جوهری اچ پی HP 564 COLOR در چهار رنگ cyan , yellow , magente و black به ترتیب آبی زرد قرمز و مشکی در دو نمونه حجم بالا و حجم پایین با تفاوت میل جوهر درون مخزن.

 

 

 

 

تولید شده در سری جدید بسته بندی اچ پی HP با جعبه های سفید و مشکی با هولوگرام پروانه ای و کدشناسایی اصالت کارتریج از طریق سرچ در سایت hp.com

 

 

کارتریج جوهری اچ پی HP 564 COLOR
کارتریج جوهری اچ پی HP 564 COLOR


شارژ کارتریج HP 564


 

قابل شارژ و استفاده مجدد مشروط بر عدم اتمام چیپ کارتریج جوهری اچ پی HP 564 COLOR برای کاربرانی که قصد خرید کارتریج نو را ندارند با ضمانت طول مصرف HP .

 

 

شارژ کارتریج اچ پی 564
شارژ کارتریج اچ پی 564


کیت شارژ کارتریج hp 564


 

 

کیت شارژ کارتریج جوهری اچ پی HP 564 COLOR برای مصرفکنندگان خانگی که کارتریج های خود را در خانه شارژ میکنند ارائه شده در پکیج های جدید نمایندگی رسمی اچ پی HP به همراه سرنگ مخصوص و جوهر اصلی شارژ کارتریج های جوهری HP .

 

 

کیت شارژ کارتریج جوهری HP
کیت شارژ کارتریج جوهری HP

 

 

دارای مخزن اسفنجی بدون هد در رنگهای جداگانه و یک دهانه خروجی جوهر که هنگام اتصال برروی هد موجب روانه شدن جوهر برروی هد میگردد که اتفاقا عملیات شارژ و هواگیری کارتریج نیز از روی همین دهانه انجام میگردد.

 

کارتریج جوهری اچ پی HP 564 COLOR با یک ضامن کنار بدنه که هنگام جازدن درون کیت مخصوص پرینتر مانند اهرم عمل کرده و کارتریج را با کیت حمل کننده پرینتر چفت میکند.

 

کارتریج طرح اصلی اچ پی hp 564

 

بدنه ای با کوالیتی بسیار بالا به جنس پلاستیک مرغوب و تولید شده در دو نمونه اصلی و طرح اصلی برای استفاده کاربران با کاربری های متفاوت و البته کاهش هزینه چشمگیر در نمونه های طرح اورجینال.

 

 

کارتریج چیست ؟
کارتریج چیست ؟

 

 

مشخصات فنی کارتریج جوهری اچ پی HP 564 COLOR
تعداد پرینت 300 برگ بسته به نوع پرینت
رنگ کارتریج
جوهری رنگی ( مشکی آبی زرد و قرمز )
گارانتی محصول
گارانتی طول مصرف فقط برای نمونه طرح اصلیHP
 HP 564 COLOR
پرینتر های مرتبط :  HP C510

 

اینستاگرام | hpaba
اینستاگرام | hpaba