شرایط گارانتی اچ پی

شرایط گارانتی اچ پی
برای دانلود درایور محصولات اچ پی به صفحه دانلود در سایت اچ پی مراجعه کنید. سپس در قسمت جستجوی محصول نام دستگاه و مدل آن را تایپ نموده و جستجو را کلیک کنید ویکی از نتایج بدست آمده که نام دقیق دستگاه شما می باشد را انتخاب نمایید

شرایط گارانتی اچ پی

• محصولات اچ پی به عنوان محصولاتی با کیفیت توسط شرکت اچ پی آبا فروخته و گارانتی می شود.
• در صورت وجودمشکل در هریک ازمحصولات اچ پی چه از نظر مواد اولیه و چه از نظر کار در کارکرد عادی،این محصولات تنها طبق دامنه پوشش و شرایط گارانتی که توسط شرکت اچ پی آبا و یا تحت گارانتی زیمابی ارائه شده،تعمیر یا تعویض می گردند،مشروط بر آنکه هیچ تغیر و تبدیل غیر مجاز در محصول یا سیستمی که محصول مذکور قسمتی ار آن را تشکیل می دهد ایجاد نشده باشد.شرکت اچ پی آبا بابت هزینه کار یا دیگر هزینه های وارده بواسطه تعمیر یا تعویض خارج از گارانتی،یا محصولاتی که دچار آسیب فیزیکی شده اند،مسئولیتی را نمی پذیرد.
• شرکت اچ پی آبا ارائه خدمات با مهارت و دقت لازم و به شیوه صحیح را تضمین می نماید.

شرایط خارج از گارانتی:
دستکاري و مخدوش شدن هولوگرام و علائم شناسايي دستگاه، مانند شماره سريال دستگاه، سريال گارانتي، برچسب سرويس سازنده (Service Tag) يا ساير علائم مندرج بر روي دستگاه يا کارت گارانتي، به گونه‌اي که مانع از احراز هويت و شناسايي دستگاه تحت ضمانت يا موجب تشکيک در اصالت آن ‌باشد، موجب ابطال ضمانت دستگاه است.

دستکاري سخت‌افزاري دستگاه، تحت هر عنوان توسط افراد غيرمجاز موجب ابطال ضمانت دستگاه خواهد شد.
خرابي ناشي از ضربه، شکستگي، تغيير فرم ظاهري، استفاده از ولتاژ نامناسب، آتش‌سوزي، آبديدگي و نفوذ مايعات، شوک الکتريکي، حوادث طبيعي، کار در محيط‌هاي آلوده به گرد و غبار بسيار زياد يا رطوبت منجر به زنگ‌زدگي، اکسيداسيون يا تجمع قطرات آب روي قطعات، و همچنين خرابي ناشي از استفاده و اتصال به دستگاه‌ها و لوازم جانبي غيراصلي مشمول خدمات گارانتی نمیشود.
در صورتي که قطعات قابل تعويض توسط کاربر مانند باتري، حافظه (RAM) و هارد‌ديسک، بدون باز شدن محفظه اصلي دستگاه تعويض شده باشند، اين قطعات تعويض شده مشمول ضمانت نخواهند بود و اگر در حين تعويض اين قطعات به اجزاي ديگر دستگاه صدمه وارد شده باشد، ضمانت کل دستگاه باطل خواهد شد. تشخيص اين امر بر عهده کارشناسان شرکت اچ پی آبا است.
مسئوليت شرکت اچ پی آبا محدود به برطرف کردن اشکالات سخت‌افزاري دستگاه تحت پوشش ضمانت است. خدمات نرم‌افزاري اعم از توليد يا کپي يا نصب ریکاوری سی دی / دی وی دی، نصب و ارتقاء سيستم عامل، درايورها، نرم‌افزارهاي کاربردي، ويروس‌زدايي، بازيابي رمز عبور، تهيه پشتيبان از فايلهاي مورد نياز، مراقبت نرم‌افزاري، رفع ايراداتي که ريشه در مشکلات نرم‌افزاري دارد و ساير خدمات نرم‌افزاري اساساً مربوط به کاربر است و کلاً جزو تعهدات شرکت اچ پی آبا در اين ضمانت‌نامه نيست. در صورتي که به منظور تکميل مراحل تعميرات نياز به انجام هر يک از موارد فوق‌الذکر باشد، هزينه آنها بر عهده خريدار خواهد بود.

نکات ضروری:
• گارانتی لپ تاپ اچ پی به مدت 1 سال از تاریخ شروع گارانتی مندرج برروی کارت گارانتی محاسبه می گردد.
• گارانتی لپ تاپ های دیگرنیز(درصورت تخصیص گارانتی) به مدت 1 سال از تاریخ شروع گارانتی مندرج برروی کارت گارانتی محاسبه می گردد
• تعداد محدودي پيکسل هميشه خاموش يا هميشه روشن يا روشن بصورت ناقص در صفحه نمايشگر، به عنوان «نقص مجاز توليد» تلقي شده و خرابي مشمول گارانتي محسوب نمي‌شود
• مسؤوليت مراقبت، حفاظت و تهيه نسخه پشتيبان از اطلاعات، Data و نرم‌افزارهاي کاربر با خود وي است. در هر صورت اگر به هر دليل، از جمله بر اثر عيب سخت‌افزاري تحت پوشش ضمانت يا حتي به دليل اشتباه کاربري کارشناسان شرکت، اطلاعات يا نرم‌افزار نصب شده در دستگاه از بين برود، هيچ گونه مسئوليتي متوجه شرکت اچ پی آبا نيست
• بازيابي رمز عبور BIOS يا رمز عبور سيستم عامل جزو خدمات مشمول اين ضمانتنامه نيست و در مواردي ممکن است از نظر فني نيز کلاً غيرممکن باشد
• حمل دستگاه خراب به مرکز خدمات پس از فروش تحويل گرفتن آن بر عهده دارنده دستگاه بوده و در صورت ارسال از طريق پست يا باربري، مسؤوليت صدمات احتمالي در حين حمل با خريدار است.

شرایط گارانتی لپ تاپ های اچ پی:
با وجود رعایت بالاترین استانداردهای ممکن در تولید صفحات نمایش TFT LCD ،ممکن است هنوز پاره‌ای مشکلات جزیی تصویری وجود داشته باشد. این مشکلات جزیی تصویری، تاثیری در کارایی محصول شما نخواهد داشت. با این وجود اچ پی برای صفحه TFT LCD کالای شما تنها با حداقل شرایط زیر خدماتی ارائه می دهد:
1-3 نقطه روشن یا 5 نقطه تاریک و یا در کل 8 نقطه تاریک و روشن، یا
2-2 نقطه روشن همجوار ویا 2 نقطه تاریک همجوار ،یا
3-3 نقطه روشن و یا تاریک در یک محدوده به قطر 15 میلی متر

شرایط تعویض و تعمیر قطعات :
• شرکت اچ پی آبا بر اساس تشخيص کارشناسي خود، قطعه يا قطعات معيوب دستگاه تحت پوشش را تعمیرو یا تعويض خواهد کرد.
• در صورتیکه قطعه تعویضی به علت قدیمی بودن موجود نباشد شرکت اچ پی آبا می تواند قطعه مورد نظر را با دریافت ما به التفاوت Upgrade نماید • در صورت عدم امکان تعمیر و یا طولانی شدن فرایند تهیه لوازم یدکی بیشتر از یک ماه، قطعه مذکور تعویض خواهد شد.

پشتیبانی محصولات اچ پی
میانگین زمان تعمیرات در دوره گارانتی 1 هفته است

حوادث غیرمترقبه
محصول تمامی مشتریان که نزد شرکت به امانت گذارده شده در صورت از بین رفتن در حوادث غیرمترقبه از قبیل سیل و زلزله و ... ، کل مبلغ مربوطه جهت جلب رضایت مشتری به وی پرداخت می گردد و یا دستگاه نو با مدل مشابه تهیه و ارائه خواهد شد. در صورتیکه بروز حوادث غیرمترقبه مانند سیل یا زلزله و یا آتش سوزی و تحریم باعث طولانی شدن زمان تعمیرات گردد، زمان مذکور به صورت روز شمار به مدت گارانتی آن اضافه می شوذ.
توجه
کلیه هزینه های ارسال و دریافت دستگاه ها از تمامی شهرستان ها به تهران و بالعکس بر عهده ی مشتری می باشد .

شرایط گارانتی اچ پی
Country: Iran
مقاله های مرتبط

انواع گارانتی اچ پی

شرایط گارانتی اچ پی

خدمات گارانتی اچ پی

مرکز خدمات اچ پی

نمایندگی رسمی اچ پی

تعمیرات مجاز اچ پی

نمایندگی اچ پی

خدمات اچ پی

تالار گفتگوی اچ پی

پلاتر چیست؟

پرينتر چند کاره چیست؟
پرينتر تک کاره چیست؟
پرینتر لیزری چیست؟
پرینتر جوهرافشان چیست؟
آموزش نصب پرینتر
نحوه تشخیص اصالت کارتریج
آموزش تعویض تونر کارتریج پرینتر لیزری
کارتریج تقلبی چیست؟
آموزش شارژ کارتریج جوهرافشان
فروشگاه آنلاین اچ پی
فروشگاه اینترنتی اچ پی مرجع فروش اینترنتی کلیه محصولات Hewlett Packard
دانلود درایورهای اچ پی
دانلود مستقیم درایورهای HP با لایسنس معتبر نمایندگی اچ پی
مقاله های اچ پی
ارائه مقاله های اچ پی با کیفیت تصویری و محتوایی بالا در زمینه کالاهای HP