کاغذ خردکن REMO 1500

کاغذ خردکن REMO 1500 | برای خلاص شدن از شر کاغذهای باطله ، سی دی ، کارت اعتباری و … می توانید به راحتی از رمو 1500 استفاده نمائید ، این کاغذ خردکن با قابلیت های زیاد و وزن پایین مناسب برای هر محیط کاری می باشد. | برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما همراه شوید

 

دستگاه کاغذ خردکن REMO 1500

در هر محیط کاری تعداد زیادی کاغذ باطله ، کارت اعتباری به درد نخور و … پیدا می شود که مزاحمت زیادی ایجاد کرده اند . کاغذ خرد کن 1500 با وزن حدود 3 کیلوگرمی خود می توان به راحتی شما را در حذف کردن این موارد همراهی کند ، این دستگاه با وزن پایین خود به راحتی قابل حمل می باشد.

کاغذ خردکن REMO 1500 | با وزن 3.5 کیلوگرم و قابلیت چرخش به مدد چرخ های متحرک و خرد کردن  CD DVD و کارتهای اعتباری بصورت پودری و توان موتور 180وات از میان رده های رمو  به نظر میرسد.

 

خرید کاغذ خردکن 1500 رمو

با کاغذ خردکن رمو 1500 شما می توانید با خیال مطمئن شده از نابودی کامل اسناد و فایل های دیگر خود، به سایر کارهایتان رسیدگی نمایید. کاغذ خردکن 1500 رمو  دارای ویژگی هایی نظیر: ظرفیت ورودی 12برگه ای، سرعت برش 5متری در دقیقه، ورودی جدای مخدوش کردن CD، شروع و پایان خودکار دستگاه، بهره مندی از محافظ حرارتی موتور، تیغه های فولادی تقویت شده، و قدرت موتور 180W واتی می باشد.

 

کاغذ خردکن REMO 1500
کاغذ خردکن REMO 1500

 

 

نقاط قوت کاغذ خردکن REMO 1500

تعداد ورودی کاغذ ۱۲ برگ A4
قطع خودکار دستگاه هنگام تماس انگشتان با دهانه ورودیقابلیت برگشت کاغذ در صورت انصراف
دارای محافظ حرارتی موتور

 

 

 

مشخصات فنی کاغذ خرد کن رمو remo 1500
نام کامل محصول
کاغذ خردکن REMO 1500
گارانتی محصول
گارانتی 1 ساله رسمی
وظایف
کاغذ،کارت اعتباری ، cd خرد کن

کاغذ خردکن REMO 1500

نوع برش
پودری ریز
سایز برش
۳۵*۴ میلیمتر
دهانه برش کاغذ
۲۲۰ میلیمتر
سرعت برش
۵متر
حجم مخزن
۱۵لیتر
قدرت موتور
۱۸۰W
ابعاد دستگاه
۴۸۵*۲۲۰*۴۱۰
وزن دستگاه
3.9 کیلو گرم

 

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند *
شما می توانید از این تگ های HTML و ویژگی ها استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>