صفحه نخست کارتریج مخصوص پلاترکارتریج مخصوص پلاتر اچ پی HP

کارتریج مخصوص پلاتر اچ پی HP

کارتریج مخصوص پلاتر اچ پی HP | در رابطه با کارتریج پلاترهای اچ پی HP باید بگویم که این دستگاه ها تفاوت  زیادی با چاپگر های کوچکتر خود ندارند . تفاوت این کارتریج و این چاپگر با سایر پرینترها، اندازه ،  توانایی چاپ در اندازه های بزرگ تر می باشد.       پلاتر های […]
بازدیدها : 432 | تلفن گویا : 89392-021
QR
کد Quick Response (کد پاسخ سریع)، یک نوع بارکد دو بعدی است که می تواند با استفاده از گوشی های هوشمند و دستگاه های اختصاصی خواندن کد QR خوانده شود، که به طور مستقیم با اسکن یک کد QR به سایت متصل شوید.

کد QR کالا : 728
Need help?
Contact us now

کارتریج مخصوص پلاتر اچ پی HP | در رابطه با کارتریج پلاترهای اچ پی HP باید بگویم که این دستگاه ها تفاوت  زیادی با چاپگر های کوچکتر خود ندارند . تفاوت این کارتریج و این چاپگر با سایر پرینترها، اندازه ،  توانایی چاپ در اندازه های بزرگ تر می باشد.

 

 

 

پلاتر های اچ پی HP

کارتریج مخصوص پلاتر اچ پی HP

کارتریج مخصوص پلاتر اچ پی HP

پلاتر های اچ پی HP  ماشین های مخصوص چاپ هستند و برای چاپ گرافیک، چاپ نقشه یا تصاویر بزرگ در صنعت چاپ  مورد استفاده قرار می گیرند.

پلاترهای HP می توانند عکس های مورد نظر مصرف کنندگان و کاربران را در هر اندازه ایی چاپ کنند

 

 

 

نوع کار این دستگاه چاپ غول پیکر به این صورت است که هد موجود درون دستگاه بروی کاغذ مخصوص حرکت می کنند و پس از پاشیدن رنگ بروی سطح کاغذ ، به تدریج تصویر و یا نقشه ی مورد نظر کاربران تشکیل می شود.

 

پلاتر ها مشخصات و ساختار مشابه با دستگاه های  معمولی دارند اما از اصلی ترین ویژگی های آنها نمی توان به  توانایی این دستگاه ها  در چاپ تصاویر سایز بزرگتر  با کیفیت بی نظیر اشاره کرد.

پلاترهای اچ پی با کمک کارتریج های مخصوص پلاتر می توانند این کار را با حداکثر کیفیت ممکن در حداقل زمان انجام دهند ، البته پلاتر های اچ پی HP می توانند اشکال و حروف را هم ترسیم کنند.

 

دقت کارتریج پلاتر اچ پی HP

دقت تفکیک رنگ و ظرافت کار، کارتریج پلاتر در چاپ طرح  نقشه و یا عکسها  بسیار زیاد و دقیق می باشد ؛ اما مانند دیگر چاپگرها کارتریج ها در ساخت کیفیت حرف اول را می زنند و  لزوما نوع و درجه ی کیفی کارتریج ها بروی کار این دستگاه ها بسیار موثر می باشند.

نوع عمل کارتریج پلاترها و خود دستگاه های پلاتر به گونه ایی است که برای چاپ متن گزینه ی مناسب و قابل اعتمادی نمی باشند.

 

کارتریج مخصوص پلاتر اچ پی HP

کارتریج مخصوص پلاتر اچ پی HP

چرا کارتریج و پلاتر اچ پی برای چاپ متن مناسب نمی باشند؟  

عملکرد کارتریج مخصوص پلاتر اچ پی HP و نوع کار دستگاه  ، به گونه ایی می باشد که مناسب برای چاپ متن نیستند. در مرحله ی اول سرعت کافی برای چاپ متن را ندارند و زمان زیادی را وقف چاپ یک متن معمولی می کنند. در این شرایط ؛ و چاپ بهتر متن پیشنهاد می شود از چاپگرهای معمولی استفاده نمایید.

در مرحله ی دوم ، این کارتریج ها برای چاپ متن زیاد اقتصادی به حساب نمی آیند و هزینه های چاپی شما بیشتر از شرایط معمولی چاپگر ها می شود.

 

 

 

 

 

کارتریج مخصوص پلاتر اچ پی HP

کارتریج مخصوص پلاتر اچ پی HP

کارتریج های اچ پی HP مخصوص پلاتر

راحت ترین کار برای کارتریج مخصوص پلاتر اچ پی HP تفکیک رنگ و چاپ تصویر با کیفیت در کمترین زمان می باشد. پلاتر مورد استفاده ی این کارتریج ها توانایی چاپ با نقاط متعدد پیکسلی را دارند و به آسانی از پس چاپ های بزرگ بر می آیند.

عموما از کارتریج ها و پلاتر های اچ پی HP برای چاپ نمودار های بزرگ ، تصاویری مانند ، بنرهای بزرگ تبلیغاتی و … استفاده می شود .

 

 

 

 

کارتریج اورجینال پلاتر های اچ پی  HP

 

کارتریج های مخصوص پلاتر اچ پی HP در واقع مخزن های هستند که ترکیب اصلی رنگها و منبع اصلی چاپ درون آنها قرار گرفته است.

چاپ کارتریج های مخصوص پلاتر اچ پی به وسیله پاشیدن قطرات ریز منبع جوهر بروی سطح کاغذ از طریق منافذ بسیار ریز،  انجام می شود. همانند دیگر محصولات چاپی اچ پی HP کارتریج های مخصوص پلاتر اچ پی HP از چهار رنگ اصلی تشکیل شده اند. نام کارتریج های مخصوص پلاتر اچ پی به ترتیب : آبی (Cyan)، قرمز (Magenta)، زرد (Yellow)، مشکی (Black) می باشد.

 

 

 

چیپست کارتریج مخصوص پلاتر اچ پی HP

چیپ هر کدام از این کارتریج ها به صورت جداگانه بوده و اطلاعات کارتریج مورد نظر را به صورت تکی و دقیق به نمایش می گذارند. چیپست ،  کارتریج های مخصوص پلاتر اچ پی HP میزان جوهر باقی مانده و توانایی چاپ کارتریج را نشان می دهند.   

 

 

 

کارتریج های کمکی پلاتر های اچ پی HP
کارتریج مخصوص پلاتر اچ پی HP

کارتریج مخصوص پلاتر اچ پی HP

کارتریج ها عموما به چهار رنگ اصلی تقسیم می شوند اما در بعضی از شرایط ، برای دستیابی به کیفیت و چاپ بهتر کارتریج های کمکی به پرینتر ها اضافه می شوند که توانایی تفکیک رنگ بالاتری نسبت به کارتریج های معمولی  دارند.

کارتریج های جوهری مخصوص  با احتساب کارتریج های کمکی  ، شامل شش رنگ می شوند . چهار رنگ اصلی  آبی cyan  ، قرمز magenta ، زرد yellow ،  مشکی  و دو رنگ کمکی آنها شامل مشکی (PBK) و خاکستری (Gray)  است.

 

 

 

 

شارژ کارتریج مخصوص پلاتر اچ پی HP
https://hp-co.org/

https://hp-co.org/

شارژ کارتریج  جوهرافشان مخصوص پلاتر ، هوشمندانه ترین روش برای کاهش هزینه های بالای خرید کارتریج اورجینال و جدید مخصوص پلاتر می باشد با این روش می توانید از کارتریج قدیمی خود مجددا استفاده نمایید.

شارژ کارتریج جوهری پلاتر عملی بسیار حرفه ایی و متخصصانه می باشد که نیازمند کارشناسان کاربلد این حرفه می باشد پس پیشنهاد می شود برای شارژ کارتریج مخصوص پلاتر اچ پی HP حتما به نمایندگی رسمی اچ پی HP مراجعه فرمایید.

 

 

چیپست پلاتر های اچ پی HP

ابزاری کوچک بروی مادربرد پلاتر های اچ پی ؛ چیپست ها از طریق فرکانس با دستگاه چاپ در ارتباط می باشند و وظیفه ی اصلی آنها ذخیره ی اطلاعات شاخص ، ورودی و تمامی اطلاعات مورد نظر پلاتر اچ پی HP درون خود می باشد.

این چیسپت ها  هشدارهایی را به مصرف کننده نشان می دهند که بسیار کاربردی و مهم می باشند برای مثال ، اندازه ی باقی مانده ی جوهر درون کارتریج ، جاگیریر اشتباه کارتریج مخصوص پلاتر اچ پی HP درون دستگاه ، اطلاع تمام وضیعت های پلاتر و …

 

کارتریج مخصوص پلاتر اچ پی HP

کارتریج مخصوص پلاتر اچ پی HP

مخزن جوهر پلاترهای اچ پی HP

پلاتر ها دستگاه های بزرگی می باشند که توانایی چاپ با سرعت بسیار بالا و کیفیت بی نظیر را دارند اما در بعضی از شرایط کارتریج های موجود خود پلاتر جوابگوی خواسته های مصرف کنندگان نمی باشد و کاربران مجبور به شارژ و یا خرید کارتریج در بازه های زمانی کوتاه می شوند. خوب مسلما هزینه های زیادی بابت این کار می پردازند که شاید زیاد خوشایند نباشد. اما مخزن کارتریج جوهر پلاتر اچ پی چه کمکی می تواند بکند؟

مخزن جوهر کارتریج جوهری پلاتر اچ پی HP می تواند آسان ترین راه کاهش هزینه های زیاد چاپی شما باشند. شما می توانید با استفاده از این مخزن ها تعداد زیادی تصویر و یا … را چاپ کنید و پس از تمام شدن ، آن را به راحتی شارژ کنید.

برچسب ها :
#
#
#
#
پروفایل نویسنده: نمایندگی اچ پی
Country: Iran

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کارتریج مخصوص پلاتر اچ پی HP | نمایندگی رسمی اچ پی | نمایندگی اچ پی | نمایندگی hp
کارتریج مخصوص پلاتر اچ پی HP | در رابطه با کارتریج پلاترهای اچ پی HP باید بگویم که این دستگاه ها تفاوت  زیادی با چاپگر های کوچکتر خود ندارند . تفاوت این کارتریج و این چاپگر با سایر پرینترها، اندازه ،  توانایی چاپ در اندازه های بزرگ تر می باشد.       پلاتر های […]
View Details

فروشگاه آنلاین اچ پی
فروشگاه اینترنتی اچ پی مرجع فروش اینترنتی کلیه محصولات Hewlett Packard
دانلود درایورهای اچ پی
دانلود مستقیم درایورهای HP با لایسنس معتبر نمایندگی اچ پی
مقاله های اچ پی
ارائه مقاله های اچ پی با کیفیت تصویری و محتوایی بالا در زمینه کالاهای HP