کارتریج لیزری مشکی HP 10A 2300 Q2610A

کارتریج لیزری مشکی HP 10A 2300 Q2610A | کارتریج لیزری مشکی اچ پی از سری کارتریج های با کیفیت و کاربر پسند این کمپانی بوده که توانایی چاپ تا 6000 برگ A4 را دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی اچ پی HP تماس حاصل فرمایید

 

کارتریج لیزری HP 10Aمشکی

اگر به دنبال کیفیتی بالا در عملیات های چاپی هستید و به خروجی مناسب اسناد خود ، اهمیت می دهید ؛ پیشنهاد می شود اگر تمامی اولویت های ذکر شده،  مورد نظر شما اند حتما از کارتریج اورجینال لیزری اچ پی 10A مشکی برای چاپ اسناد خود استفاده کنید . برای یک خرید مطمئن و استفاده از کارتریج اورجینال ،  می توانید به نمایندگی رسمی فروش کارتریج HP مراجعه فرمایید ، لیزری مشکی اچ پی HP 10A   برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

کارتریج لیزری 10A Black

چرا کارتریج های لیزری مشکی با مشکلاتی مانند تونر ریزی و چاپ نامرغوب صفحات مواجه می شود ؟ در این شرایط  قطعا مخزن تونر زائد پراست ویا بلید خوب عمل نمیکند و تونر اضافه ایکه روی درام میماند را خوب تمیز نمیکند

نقاط قوت

نقاط ضعف

  • قیمت بالای کارتریج اورجینال
  • حساسیت بالای مواد مصرفی کارتریج

 

 

 

کارتریج 10A لیزری مشکی

کارتریج لیزری مشکی اچ پی 10A از سری کارتریج های محبوب کمپانی HP می باشد که توانایی چاپ تا 6000 برگ A4 را دارد. این کارتریج مورد مصرف پرینترهای لیزری اچ پی 2300 و … می باشد .وقتی کارتریج داخل دستگاه ارور میدهد و شما روی صفحه مانیتور خود با پیغام کارتریج خالی و یا تعویض کارتریج مواجه میشوید چیپ دستگاه سوخته یا رو به اتمام است .

 

کارتریج لیزری مشکی HP 10A 2300 Q2610A
کارتریج لیزری مشکی HP 10A 2300 Q2610A
مشخصات فنی کارتریج لیزری مشکی 10A
نام محصول                    HP 10A
کارتریج لیزری مشکی
کارتریج لیزری اچ پی Q2610A

 

تعداد پرینت 6000 صفحه
رنگ کارتریج مشکی | Black
گارانتی محصول
گارانتی طول مصرف HP

پرینتر های مرتبط به کارتریج  10A مشکی

HP 2300

سایت های زیر مجموعه

hp-co.org ، cartridgestore.ir ، hpaba.com/new ، cartridge.hpaba.com

نمایندگی رسمی اچ پی HP در ایران

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند *
شما می توانید از این تگ های HTML و ویژگی ها استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>