کارتریج جوهری اچ پی HP 564 COLOR

کارتریج جوهری اچ پی HP 564 COLOR توان چاپ 300 برگ بسته به نوع پرینت و سایز کاغذ مورد استفاده در پرینتر -HP C510 در چهار رنگ مجزا در کارتریج های مجزا بدون هد.


 

فروش کارتریج های سری HP 564 COLOR

 

کارتریج جوهری اچ پی HP 564 COLOR در چهار رنگ cyan , yellow , magente و black به ترتیب آبی زرد قرمز و مشکی در دو نمونه حجم بالا و حجم پایین با تفاوت میل جوهر درون مخزن.

 

 

 

 

تولید شده در سری جدید بسته بندی اچ پی HP با جعبه های سفید و مشکی با هولوگرام پروانه ای و کدشناسایی اصالت کارتریج از طریق سرچ در سایت hp.com

 

 

کارتریج جوهری اچ پی HP 564 COLOR
کارتریج جوهری اچ پی HP 564 COLOR


شارژ کارتریج HP 564


 

قابل شارژ و استفاده مجدد مشروط بر عدم اتمام چیپ کارتریج جوهری اچ پی HP 564 COLOR برای کاربرانی که قصد خرید کارتریج نو را ندارند با ضمانت طول مصرف HP .

 

 

شارژ کارتریج اچ پی 564
شارژ کارتریج اچ پی 564


کیت شارژ کارتریج hp 564


 

 

کیت شارژ کارتریج جوهری اچ پی HP 564 COLOR برای مصرفکنندگان خانگی که کارتریج های خود را در خانه شارژ میکنند ارائه شده در پکیج های جدید نمایندگی رسمی اچ پی HP به همراه سرنگ مخصوص و جوهر اصلی شارژ کارتریج های جوهری HP .

 

 

کیت شارژ کارتریج جوهری HP
کیت شارژ کارتریج جوهری HP

 

 

دارای مخزن اسفنجی بدون هد در رنگهای جداگانه و یک دهانه خروجی جوهر که هنگام اتصال برروی هد موجب روانه شدن جوهر برروی هد میگردد که اتفاقا عملیات شارژ و هواگیری کارتریج نیز از روی همین دهانه انجام میگردد.

 

کارتریج جوهری اچ پی HP 564 COLOR با یک ضامن کنار بدنه که هنگام جازدن درون کیت مخصوص پرینتر مانند اهرم عمل کرده و کارتریج را با کیت حمل کننده پرینتر چفت میکند.

 

کارتریج طرح اصلی اچ پی hp 564

 

بدنه ای با کوالیتی بسیار بالا به جنس پلاستیک مرغوب و تولید شده در دو نمونه اصلی و طرح اصلی برای استفاده کاربران با کاربری های متفاوت و البته کاهش هزینه چشمگیر در نمونه های طرح اورجینال.

 

 

کارتریج چیست ؟
کارتریج چیست ؟

 

 

مشخصات فنی کارتریج جوهری اچ پی HP 564 COLOR
تعداد پرینت 300 برگ بسته به نوع پرینت
رنگ کارتریج
جوهری رنگی ( مشکی آبی زرد و قرمز )
گارانتی محصول
گارانتی طول مصرف فقط برای نمونه طرح اصلیHP
 HP 564 COLOR
پرینتر های مرتبط :  HP C510

 

اینستاگرام | hpaba
اینستاگرام | hpaba

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند *
شما می توانید از این تگ های HTML و ویژگی ها استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>