کارتریج جوهری اچ پی HP 131 BLACK

کارتریج جوهری اچ پی HP 131 BLACK تعداد چاپ 450 برگ برای پرینترهایی چون -HP 460-6520-9800-6213-7213-1513-1600 ارائه شده در نمایندگی رسمی اچ پی HP


 

فروش کارتریج جوهری اچ پی HP 131 BLACK

 

کارتریج جوهری اچ پی HP 131 BLACK اصلی را از کارشناسان ما در بخش فروش ماشین های اداری و رایانه HP قیمت بگیرید ، قابلیت شارژ مجدد و استفاده مکرر از این نوع کارتریج ها با قابلیت های مشابه.

 

کارتریج جوهری اچ پی HP 131 BLACK
کارتریج جوهری اچ پی HP 131 BLACK

 

 

 

فروش کارتریج طرح اصلی HP 131 BLACK

 

فروش کارتریج جوهری اچ پی HP 131 BLACK طرح اصلی برای کاربرانی که الزام به کارهای گرافیکی و تصویری با کیفیت را ندارند و هدف کاهش هزینه مواد مصرفی خود را دارند.

 

گارانتی جوهری اچ پی HP 131 BLACK

 

لازم به ذکرست گارانتی کارتریج های جوهری برای نمونه طرح اصلی بصورت گارانتی طول مصرف میباشد و در مورد نمونه های شارژ شده نیز صادق است ، گارانتی شارژ مجدد برای کارتریج هایی که شارژ شده اند اما ایراد چاپی دارند.

 

البته این نوع گارانتی مشروط بر خراب نشدن هد کارتریج بر اثر استفاده نادرست و یا سوختن چیپ کارتریج نمیشود ، در صورت سوختن یا قطع مدار چیپست کارتریج جوهری اچ پی HP 131 BLACK پرینتر های فوق الذکر به حالت آماده بکار در نمیآید.

 

 

اینستاگرام نمایندگی اچ پی HP

 

مشخصات کارتریج های هر کدام از چاپگر های اچ پی را در بخش مقالات اچ پی آبا قسمت hpaba | new مطالعه کنید ، ما را در گوگل سرچ کنید و در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

 

اینستاگرام | hpaba
اینستاگرام | hpaba

 

مشخصات فنی کارتریج جوهری اچ پی HP 131 BLACK
تعداد پرینت 450 برگ بسته به نوع پرینت
رنگ کارتریج
جوهری رنگی
گارانتی محصول
گارانتی طول مصرف فقط برای نمونه طرح اصلیHP
 HP 131 BLACK
پرینتر های مرتبط :  hp 6213 hp 6520

 

کارتریج چیست قسمت دوم

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند *
شما می توانید از این تگ های HTML و ویژگی ها استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>