کارتریج جوهری اچ پی HP 121 BLACK

کارتریج جوهری اچ پی HP 121 BLACK قابل استفاده در چاپگرهای اچ پی -HP 2563-4283 امکان شارژ مجدد هم برای کارتریج مشکی و هم برای کارتریج رنگی 121 جوهری | hpaba


 

هد کارتریج اچ پی hp 121 black

 

کارتریج جوهری اچ پی HP 121 BLACK با نازل های روی هد که امکان شارژ از روی هد را فراهم میکند برای شارژ و استفاده مجدد مختص کاربرانی که قصد خرید کارتریج نو را ندارند.

 

کارتریج جوهری اچ پی HP 121 BLACK
کارتریج جوهری اچ پی HP 121 BLACK

 

کارتریج جوهری اچ پی HP 121 BLACK در دو نمونه مشکی و رنگی هر دو با امکان شارژ مجدد با قابلیت های مشابه و توان چاپ 200 برگ برای رنگ مشکی و 180 برگ برای رنگ آبی زرد و قرمز.

 

چیپ کارتریج اچ پی hp 121 black

 

وجود چیپست طلایی رنگ کنار هد که در عین پردازش دستورات صادر شده از دیوایس برروی هد وظیف شمارنده یا همان کنتور را دارد برای نمایش مقدار جوهر درون مخزن کارتریج طراحی شده که امکان تعویض ندارد.

 

نگهداری از چیپ کارتریج های جوهری HP

 

 

بیاد داشته باشید که هنگام جا زدن کارتریج جوهری اچ پی HP 121 BLACK درون دستگاه داخل کیت سوزن هایی برای اتصال به چیپست وجود دارند که اگر کارتریج را درست جا نزنید امکان مخدوش کردن چیپ کارتریج وجود دارد.

در این مواقع برد طلایی رنگ شمارنده یا همان چیپست از کار افتاده و چاپگر ارور تعویض کارتریج را میدهد که با توجه به عدم امکان تعویض چیپ میبایست کارتریج را عوض نمایید.

 

 

مشخصات فنی کارتریج جوهری اچ پی HP 121 BLACK
تعداد پرینت 200 برگ بسته به نوع پرینت
رنگ کارتریج
جوهری مشکی
گارانتی محصول
گارانتی طول مصرف فقط برای نمونه طرح اصلیHP
HP 121 BLACK
پرینتر های مرتبط :  hp 2563 hp 4283

 

کارتریج چیست قسمت دوم
کارتریج چیست قسمت دوم

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند *
شما می توانید از این تگ های HTML و ویژگی ها استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>