HP search
HP logo

چه کارتریج هایی قابلیت شارژ مجدد را ندارند

نمایندگی رسمی اچ پی | نمایندگی اچ پی | نمایندگی hp
چه کارتریج هایی قابلیت شارژ مجدد را ندارند، نمایندگی فروش کارتریج  ، همه ی ما می دانیم که پرینترها بدون کارتریج ، دستگاهی بی استفاده و بدون مصرف می باشند. کارتریج ها اصلی ترین قطعه برای پرینترهای لیزری و جوهرافشان به حساب می آیند . برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با کارتریج کلیک کنید. […]
موضوع مقاله:
مقاله های مرتبط:

چه کارتریج هایی قابلیت شارژ مجدد را ندارند، نمایندگی فروش کارتریج  ، همه ی ما می دانیم که پرینترها بدون کارتریج ، دستگاهی بی استفاده و بدون مصرف می باشند. کارتریج ها اصلی ترین قطعه برای پرینترهای لیزری و جوهرافشان به حساب می آیند . برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با کارتریج کلیک کنید. امروزه پرینترهای جوهرافشان و لیزری مصرف بسیار زیادی بین کاربران دارند. کارتریج ها نیز بسته به نوع پرینتر متفاوت می باشند و در گروه های مجزا ساخته و مصرف می شوند.

 

کارتریج های لیزری

کارتریج های لیزری

یکی از نقاط قوت کارتریج ها دسته بندی رنگهای آنها می باشد ؛ همانطور که کارتریج ها به گروه های متفاوت مانند لیزری و جوهرافشان تقسیم می شوند رنگ های آنها نیز به بخش های متفاوت جدا می شوند. کارتریج ها به دو بخش رنگی و سیاه و سفید تقسیم می شوند که شما می توانید از آنها به راحتی استفاده نمایید. کارتریج ها بسته به نوع چاپگر ، نام گذاری و ساخته شده اند و شما باید ، کارتریج مرتبط با دستگاه خود را خریداری نمایید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما در ارتباط باشید. نمایندگی کارتریج های اچ پی HP

یکی از هوشندانه ترین راه ها برای صرفه جویی در مقابل هزینه های زیاد خرید کارتریج اورجینال و نخریدن آنها ، شارژ مجدد کارتریج های پیشین دستگاه پرینتر شما می باشد. شما با این کار می توانید به راحتی در هزینه های خود صرفه جویی نمایید و با شارژ مجدد کارتریج خود ، به راحتی عملیات چاپ خود را از سر بگیرید.

 کارتریج های جوهری شارژ نمی شوند!

 

کارتریج های جوهرافشان

کارتریج های جوهرافشان

 

کارتریجهای جوهرافشان بسته به نوع تولید و مواد مصرفی درونشان ، کمی نیاز به توجه بیشتر نسبت به سایر کارتریج های قابل شارژ درون بازار را دارند.چندین الگو در رابطه با شارژ کارتریج های جوهرافشان الزامی و مهم می باشد که باید به آنها توجه نمایید. در ادامه در رابطه با نحوه ی صحیح نگهداری و شارژ کارتریج های جوهرافشان رنگی و سایه و سفید بیشتر توضیح خواهیم داد.

 

 

 

 

 

 

کارتریج هایی که قابلیت شارژ مجدد را ندارند چه کارتریج هایی هستند؟

در بسیاری از کارتریج های لیزری و جوهری دیده می شود که پس از مصرف و تمام شدن مواد موجود درون کاست آنها ، کارتریج ها قابلیت شارژ مجدد را ندارند و نمی توانند به صورت مجدد شارژ شوند ؛ اما چه موضوعی باعث این مشکل می شود! در بسیاری از شرایط دیده شده که دلیل اصلی شارژ نشدن کارتریج، ایجاد و وجود نقص فنی درون کارتریج می باشد. نقص در کارتریج ممکن است از اختلال مواد و قطعات درون کارتریج باشد.

 

یکی از دلایل شارژ نشدن مجدد کارتریج ها ، چیپ درون آنها می باشد که مانع از شارژ مجدد این قطعه می شود. این قطعه وظایف بسیاری درون دستگاه های پرینتر و البته  کارتریج را دارد. یکی از وظایف اصلی این قطعه مدیریت بخش چاپ و صفحات می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با چیپ کارتریج ها کلیک فرمایید. ( البته هنگام شارژ کارتریج ، چیپست آن را می توانید تعویض می نمایند)

 

کارتریج لیزری اچ پی

کارتریج لیزری اچ پی

سعی کنید در هنگام خرید پرینتر مورد نیاز خود ، به قطعات و کارتریج آن توجه بسیاری داشته باشید. در بسیاری از شرایط دیده شده است که کاربران پرینترهایی راتهیه کرده اند که کارتریج ها و قطعات اصلی آن به سختی پیدا می شود. قیمت کارتریج شما نیز موضوع بسیار مهمی است که باید به آن توجه بسیاری شود،  زیرا که یک کارتریج لیزری و یا جوهرافشان را نمی توان مدام شارژ کرد ، با این کار است کارتریج شما پس از دو یا چندبار شارژ  کاملا مستهلک شود و دیگر قادر به پاسخگویی نیاز های شما نباشد .

 

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در نمایندگی فروش کارتریج تماس حاصل فرمایید

 

تعمیر و شارژ مجدد کارتریج

مرکز تعمیرات و شارژ مجاز  با استفاده و  بهره گیری از بروزترین تجهیزات کارگاهی ، قادر به پشت سر گذاشتن تمامی اختلالات و ایراد ها با کمک کارشناسان خود می باشد. همچنین شما میتوانید پیش از مراجعه به نمایندگی مجاز مشکلات و پرسش های خود را ، با کارشناسان ما به صورت تلفنی مطرح کرده و از آنها راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

 

 

چه عواملی موجب خرابی کارتریج ها می شود
کارتریج جوهرافشان اچ پی

کارتریج جوهرافشان اچ پی

 

هوا و محل نگهداری کارتریج ، در عملکرد این قطعه تاثیر بسزایی دارد و ممکن است یکی از راه های تخریب کننده ی کارتریج ها باشد. کارتریج های لیزری به دلیل داشتن تونر درون کاست خود نباید مدام در فضاهای مرطوب قرار گیرند ، در غیر این صورت و قرار گیری در محیط های نا مناسب دچار اختلال می شوند.   ورود هوا به درون کارتریج های جوهری نیز می تواند عاملی تخریب کننده باشد زیرا که می تواند به راحتی جوهر درون کاست را خشک نماید.

 

 

 

نفوذ آب به درون کارتریج ها یکی از عوامل بسیار مخرب برای کارتریج ها می باشد  ؛ با ورود آب به کارتریج ، این قطعه در کوتاه ترین زمان از بین می رود ، به طوری که استفاده ی مجدد از کارتریج را غیر ممکن می سازد. سعی کنید از نگه داشتن کارتریج ها در نزدیکی هرگونه مایعات خودداری کنید.

 

بدون نگرانی و محدودیتی سوال خود را بپرسید...
🔔 سوال دارید؟ اولین نفر باشید!!!