چرا لپ تاپ روشن نمی شود

چرا لپ تاپ روشن نمی شود | تعمیرات لپ تاپ های اچ پی HP در نمایندگی رسمی اچ پی تعمیر سری خانگی ، پاویلیون ، پروبوک و انوی hpaba.com


 

واحد تعمیرات HP | چرا لپ تاپ روشن نمی شود

 

این روزا همه ی ما از کامپیوتر و لپ تاپ ،دائما استفاده می کنیم. هر لپ تاپی ، کاربرد و امکانات خاص خودش را دارد، ممکن است شما لپ تاپی برای انجام کارهای روزمره و سبک بخواهید نسل پروبوک برای شما مناسب است زیرا این سری از لپ تاپ ها خانگی هستند و اغلب قیمت مناسبی دارند.

 

چرا لپ تاپ روشن نمی شود | انتخاب نوع کاربری لپ تاپهای HP

 

اگر شما به وزن و ضخامت لپ تاپ خود اهمیت می دهید و لپ تاپ نازک و سبک را می پسندید باید نسل الترابوک را انتخاب کنید.

چرا لپ تاپ روشن نمی شود
چرا لپ تاپ روشن نمی شود

 

 

بسیاری از افراد علاقه ی بسیار زیادی به بازی های کامپیوتری دارند و در عین حال یک لپ تاپ مناسب برای کارهای روزمره و البته قدرتمند برای بازی کردن نیاز دارند این دسته از افراد باید لپ تاپ های گیمینگ را انتخاب کنند.

 

 

 

 

 

لینک برخی از سایت های زیرمجموعه نمایندگی اچ پی hp :

hp-co.org ، cartridgestore.ir ، hpaba.com/new ، cartridge.hpaba.com ، shop.hpaba.com

 

چرا لپ تاپ روشن نمی شود | گزارش کارشناسان HP


در این قسمت ما کمی درباره ی نوع و مدل لپ تاپ ها بحث کردیم اما موضوع اصلی نحوه ی نگهداری و مشکلات لپ تاپ ها هستند. تا به حال شده که در هنگام استفاده از لپ تاپ خود با مشکل مواجه شوید و بدون هیچ پیش زمینه ایی یک دفعه لپ تاپتان خاموش شود؟ مشکل از چیست؟

 

آیا ممکن است شارژ لپ تاپ تمام شده باشد یا امکان دارد به مادربرد دستگاه شما آسیب رسیده باشد هزاران دلیل بنا بر این مسئله وجود دارد که بسیاری از افراد از آن سر در نمی آورند و با مراجعه به نمایندگی های قلابی از آنها سوءاستفاده می شود.

 

 

 

پیشنهاد می شود در این صورت حتما به مراکز و نمایندگی های معتبر جهت تعمیر دستگاه مراجعه کنید. اچ پی آبا نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش HP

 

 

 

بسیاری از ایرادات گزارش شده توسط تکنسین های نمایندگی اچ پی hp حاکی از آن است که دلیل روشن نشدن لپ تاپ ها مربوط به ایرادات مادر برد و قسمت گرافیک دستگاه هاست البته درصد قابل توجهی نیز به خرابی باطری یا آدابتور لپ تاپ ها مربوط میشود.

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند *
شما می توانید از این تگ های HTML و ویژگی ها استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>