HP search
HP logo

نمایندگی HP

نمایندگی رسمی اچ پی | نمایندگی اچ پی | نمایندگی hp
نمایندگی HP امروزه در تعداد بسیار زیادی آماده خدمت رسانی در زمینه های فروش، خدمات پس از فروش و همچنین تعمیرات برای شما مشتریان عزیز می باشند.
موضوع مقاله:
مقاله های مرتبط:

HP یکی از بزرگترین و به جرات می توان گفت غول های صنعتی حال حاضر دنیا است که سالانه از نرخ تولید و همچینن فروش بسیار بالایی برخوردار است و بی گمان یکی از چرخ دنده های اقتصادی در ایالت متحده آمریکا بحساب آورده می شود. برند اچ پی ثمره تلاش دو دانشجوی نخبه به نام های هیولت و پاکارد است که حروف اول اسامی آنان نیز نام این کمپانی مطرح جهانی را شکل داده است؛ یعنی HP!

برند HP امروزه آنقدر توسعه و گسترش یافته است که محصولات آن از قاره ای دیگر (قاره آمریکا) به قاره کهن (قاره آسیا) انتقال داده می شود و تقریبا از سال 1950 پای ثابت تمامی بازارهای داخلی و بین المللی فروش محصولات رایانه و همچنین ابزارهای قدرتمند در زمینه های فناوری و اطلاعات در تمام دنیا بوده و همچنان نیز هست. خوشبختانه با تمام ناملایمتی های ایالات متحده در طول تاریخ نسبت به کشور عزیزمان ایران، اچ پی از سال های فعالیتی نسبتا زیادی در ایران برخوردار است و امروزه می توان با نمایندگی های اچ پی رسمی آن در اغلب استان های کشورمان و به ویژه پایتخت؛ یعنی کلانشهر تهران روبرو شد و از نزدیک شاهد فروش و ارائه خدمات پس از فروش اصلی ترین محصولات این برند نام آشنای آمریکایی همچون: پرینترها، لپ تاپ ها، تبلت ها و غیره باشیم.

نمایندگی HP در ایران

همانطور که مستحضر هستید، فعالیت برند اچ پی مدت زمان نسبتا زیادی نیست که در مارکت ایران آغاز شده است اما در همین بازه زمانی نیز توانسته با در نظر گرفتن کیفیت مطلوب و قیمت نهایی مناسب برای خرید مشتریان و مخاطب خود از جایگاه حائز اهمیتی در بازارهای داخلی مان برخوردار شود. امروزه می توان با انواع و اقسام مختلفی از نمایندگی های اچ پی در کشورمان روبرو شد که هر کدامشان در یکی از استان های این مرز و بوم مشغول به فعالیت می باشند.

در بین تمامی نمایندگی های اچ پی در ایران، بی تردید می توان نمایندگی HP تهران را قطب اصلی فروش، مشاوره و همچنین ارائه خدمات پس از فروش محصولات این غول صنعتی بزرگ ایالات متحده ژ؛ یعنی اچ پی دانست که با بهره گیری از زبده ترین و مسئولیت پذیرترین نیروهای تخصصی در بستر مجموعه خود، سبب جلب اطمینان شما از خرید یک کدام از محصولات اورجینال اچ پی و یا تعمیر وسیله الکترونیکی شما در کوتاه ترین زمان و با بهترین کیفیت ممکنه می شود.

اصلی ترین خدمات موجود در نمایندگی HP

ارائه مشاوره و فروش جدیدترن و مدرن ترین پرینترهای اچ پی در ایران

پذیرش امور تعمیراتی برای چاپگرهای اچ پی چه در محیط نمایندگی و چه در محل مورد نظر مشتریان

ارائه خدمات پس فروش جهت جلب اطمینان مشتریان و خریداران دستگاه های پرینتر

ارائه مشاوره و فروش جدیدترن و مدرن ترین لپ تاپ اچ پی در ایران

پذیرش امور تعمیراتی برای لپ تاپ های اچ پی در محیط نمایندگی

ارائه خدمات پس فروش جهت جلب اطمینان مشتریان و خریداران لپ تاپ های HP

ارائه مشاوره و فروش جدیدترن و مدرن ترین تبلت های اچ پی در ایران

پذیرش امور تعمیراتی برای تبلت ها اچ پی در محل نمایندگی این برند آمریکایی

ارائه خدمات پس فروش جهت جلب اطمینان مشتریان و خریداران تبلت های برند اچ پی

و …

کلام آخر

علاقه مندان به خرید  و استفاده از محصولات برند اچ پی توجه داشته باشند که امروزه متاسفانه سودجویان زیادی در قالب نمایندگی HP مشغول به فعالیت شده اند و با قیمت گذاری های نادرست و همچنین عدم تخصص در بخش امور مشتریان و پروسه تعمیرات محصولات تولیدی این کمپانی مشهور جهانی، در صدد تلف نمودن هزینه و از آن مهمتر وقت شما عزیزان می باشند و به همین جهت ما اکیدا توصیه می کنیم که جهت خرید اصلی ترین پرینترها، لپ تاپ ها و سایر محصولات اورجینال برند اچ پی حتما حتما از طریق یک کدام از نمایندگی های رسمی این برند نام آشنا در تهران و یا سایر استان های دیگر کشورمان نمایید تا در مقابل هزینه ای که صرف خواهید نمود به کیفیتی مثال زدنی در خصوص محصول مورد نظرتان دست پیدا نمایید.

بدون نگرانی و محدودیتی سوال خود را بپرسید...
🔔 سوال دارید؟ اولین نفر باشید!!!