صفحه نخستکارتریج اچ پی HPنمایندگی کارتریج اچ پی

نمایندگی کارتریج اچ پی

نحوه قرار دادن کارتریج های جوهر افشان در یک چاپگر توسط: نمایندگی کارتریج اچ پی آیا شما یک چاپگر جدید خرید کرده اید یا وقت آن است که یک کارتریج جدید را در چاپگر خود جایگزین کنید، تعویض کارتریج جوهری در چاپگر تنها چند دقیقه طول می کشد. هنگامی که پرینتر شما روشن است، کارتریج جوهر […]
بازدیدها : 432 | تلفن گویا : 89392-021
QR
کد Quick Response (کد پاسخ سریع)، یک نوع بارکد دو بعدی است که می تواند با استفاده از گوشی های هوشمند و دستگاه های اختصاصی خواندن کد QR خوانده شود، که به طور مستقیم با اسکن یک کد QR به سایت متصل شوید.

کد QR کالا : 728
Need help?
Contact us now

نحوه قرار دادن کارتریج های جوهر افشان در یک چاپگر

توسط: نمایندگی کارتریج اچ پی
آیا شما یک چاپگر جدید خرید کرده اید یا وقت آن است که یک کارتریج جدید را در چاپگر خود جایگزین کنید، تعویض کارتریج جوهری در چاپگر تنها چند دقیقه طول می کشد. هنگامی که پرینتر شما روشن است، کارتریج جوهر جدید خود را بسته بندی خارج کنید، سینی جوهر خود را باز کنید و هر کارتریج قدیمی را با وسایل جدید خود جایگزین کنید. اکثر چاپگرها به طور مشابه عمل می کنند و جایگزینی کارتریج جدید آسان است.

نمایندگی رسمی اچ پی در تهران

نمایندگی رسمی اچ پی در تهران

قرار دادن کارتریج های جوهر در چاپگر HP

سینی جوهر را در مرکز چاپگر خود باز کنید. اگر شما یک پرینتر HP Deskjet دارید، یک جعبه بالا برای اسکن اسناد خواهید داشت. در زیر آن درب مرکزی و سینی جوهر است که بالاتر از سینی خروجی شما است. سینی جوهر پرینتر را باز کنید.
اطمینان حاصل کنید که چاپگر شما وصل شده و روشن است. برای اینکه کارتریج جوهر نصب شود، چاپگر شما باید روشن باشد.
کارتریج های جوهری به مرکز چاپگر شما متصل می شوند.
در بعضی از چاپگرهای HP، مانند پرینتر HP All-in-One، یک درب بالایی وجود دارد که شما برای دسترسی به کارتریج های جوهر بالا می آورید.
کارتریج جوهر موجود را خارج از چاپگر قرار دهید. اگر در چاپگر شما در حال حاضر جوهر کارتریج وجود دارد، باید این موارد قدیمی را آن را باز کنید.
کارتریج جوهری را که می خواهید حذف کنید فشار دهید. یک چفت هست که آن را به نگه دارنده جوهر چسبانده است.
هنگامی که صدای کلیک را می شنوید و کارتریج جوهری موجود ظاهر می شود، بقیه راه را بیرون بکشید.
بعضی از پرینترهای HP دارای یک کارتریج برای هر رنگ هستند. اگر یکی از این چاپگرها دارید، روند مشابه است. فقط کارتریج هر رنگ را که نیاز دارید جایگزین کنید.

نمایندگی کارتریج اچ پی

نمایندگی کارتریج اچ پی

کارتریج جدید جوهر را از بسته بندی خارج کنید. کارتریج جدید جوهری شما در یک بسته پلاستیکی سفید قرار می گیرد.
بسته بندی را باز کنید تا کارتریج جدید را ببینید.
کارتریج شما دارای یک پوشش آبی یا سیاه است، اگر  برای هر رنگ یک کارتریج داشته باشید. پوشش رنگی روی کارتریج نمایانگر کارتریج و رنگ جوهر شماست. کارتریج سیاه و سفید جوهر سیاه دارد.
برگه حفاظتی بر روی کارتریج جوهر را بردارید. این یک فیلم پلاستیکی است که بخشی از کارتریج شما را می پوشاند که جوهر را حفظ می کند.
سعی نکنید که منطقه مسی رنگ کارتریج یا نازلهای جوهر را لمس کنید. لمس کردن این ناحیه می تواند باعث مسدود شدن قفل، خرابی جوهر یا قطع ارتباط شود نباید اثر انگشت شما بر روی چیپ کارتریج ایجاد شود.

نمایندگی کارتریج اچ پی

نمایندگی کارتریج اچ پی

نمایندگی کارتریج اچ پی در ایران

کارتریج های جوهر جدید خود را وارد کنید، اجازه دهید تا کارتریج جدید با پرینتر شما همخوان و سازگار شود.
کارتریج را در شکاف قرار دهید و نازلهای جوهر رو به پایین باشد.
کارتریج های جوهر دارای دو زبانه پلاستیکی کوچک در بالا و در نزدیکی برچسب است که به شما می گوید که تعداد جوهر چقدر است. این زبانه ها باید به شما نزدیکتر باشند. اطمینان حاصل کنید که نازل جوهر از شما دور است.
کارتریج رنگی در سمت چپ قرار دارد. کارتریج سیاه در سمت راست.

درب کارتریج جوهر را ببندید. شما باید آن را کلیک کنید تا در جای خود قرار گیرد.
هنگامی که درب به درستی بسته شد، کارتریج ها به مکان خود می روند.

نمایندگی کارتریج اچ پی

نمایندگی کارتریج اچ پی

چشم انداز برنامه ریزی شده در مورد کارتریج های جوهر افشان اچ پی. بعضی از کارتریج های اچ پی پس از یک تعداد پرینت مشخص شده، تمام می شوند.
بسیاری از مصرف کنندگان Hewlett Packard با پرینترهای جوهر افشان ممکن است متوجه شوند که کارتریجهای جوهرشان دیگر کار نمی کنند – نه به این دلیل که آنها خالی از جوهر هستند یا چون شکسته شده اند بلکه به این دلیل که تولید کنندگان آنها را پس از یک مقدار مشخص از رده خارج می کنند.

نمایندگی کارتریج اچ پی

نمایندگی کارتریج اچ پی

در صورت کار نکردن کارتریج اچ پی، پین اتصال مسی را بر روی کارتریج قدیمی خود و موارد جدید آن بررسی کنید، این پین های جدید دارای یک پین اضافی هستند. آن پین را بردارید و مطمئن شوید که کارتریج خوب کار می کند.

گفتنی است که در سال 1999، HP بر روی بعضی از کارتریج ها که با چاپگر ارتباط برقرار می کند، تراشه ها را نصب می کند تا نشان دهد که چه مدت زمان کارتریج تولید شده و در چاپگر نصب شده است. پس از یک زمان مشخص، چاپگر استفاده از کارتریج را قطع می کند.

این یک اقدام احتیاطی است که طول عمر چاپگر را افزایش می دهد و در حال تلاش برای حفظ کنترل برهم کنش بین کارتریج، سیستم تحویل جوهر و چاپ سر است.

نمایندگی رسمی اچ پی

نمایندگی رسمی اچ پی

HP این مکانیزم زمانبندی را نصب کرده زیرا بسیاری از تولیدکنندگان شروع به دور شدن از کارتریج های یکپارچه جوهری می کنند، یعنی کارتریج هایی که حاوی جوهر، سیستم تحویل و هد و سر چاپ در یک بسته بندی هستند. بسیاری از چاپگرها در حال حاضر تمام قطعات را روی کارتریج ساخته اند.

در یک کارتریج جوهر یکپارچه، این قطعات ظریف با هر کارتریج جدید جایگزین خواهد شد.

با گذشت زمان، جوهر می تواند برخی از رسوب ها را تولید کند که به طور بالقوه می تواند لوله کشی و هد چاپ را مسدود کند، به همین دلیل یک تایمر وجود دارد.

پرینترهای اچ پی در بخش مجرای خروج جوهر و چیپست هیچ چیز جدیدی ندارند. اما در گذشته، آنها برای دستگاه های دفتری با مصرف بالا استفاده می شدند که مقادیر بیشتری از جوهر را در دوره های کوتاهتر مصرف می کردند. بسیاری از تولید کنندگان چاپگر این چاپگرهای مشابه را در سطح مصرف کننده عرضه می کنند، زیرا کارتریج ها دارای فضای بیشتری برای نگه داشتن جوهر بیشتر هستند.

نمایندگی اچ پی تعمیرات

نمایندگی اچ پی تعمیرات

طول عمر بسیاری از کارتریج های جوهر افشان HP که منقضی می شوند، 54 ماه پس از تولید آنها و 2.5 سال پس از نصب آنها در چاپگر است. چند کارتریج طول عمر کوتاه تر از سه سال و 18 ماه در میان کارتریج های اچ پی وجود دارد.

تاریخ انقضاء اجباری برای شرکت اچ پی هزینه بیشتری دارد و بیشتر کارتریج ها حداقل یک تا دو سال پس از پایان دوره کار خواهند کرد. این احتمال وجود دارد که کارتریج پس از پایان تاریخ هم درست کار کند. البته این به این معنا نیست که کارتریج های اچ پی بلافاصله پس از تاریخ انقضا خاموش خواهند شد.

مصرف کنندگان می توانند برای جایگزینی یا تعمیر قطعات در چاپگر به نمایندگی کارتریج اچ پی مراجعه نمایند.

مصرف کنندگان باید به شدت به خرید پرینترهایی که از کارتریج های جوهر یکپارچه استفاده می کنند، توجه کنند.

نمایندگی اچ پی تعمیرات

نمایندگی اچ پی تعمیرات

از دیدگاه مهندسین نمایندگی کارتریج اچ پی و مصرف کننده، کارتریج یکپارچه جوهر برای مشتریانی که از چاپگرهای خود به صورت متناوب استفاده می کنند، مناسب است.” “اگر فقط قصد استفاده از چاپگر خود را یک بار در هفته دارید و سپس بدون استفاده از آن، شاید پنج هفته طول بکشد، این زمانی است که شما یک جوهر یکپارچه را می خواهید.”

از نظر نمایندگی کارتریج اچ پی، کارتریجهای جوهر غیر یکپارچه برای مصرف کنندگانی مناسب است که از چاپگرهای خود به طور مرتب استفاده می کنند و از طریق مصرف جوهر سریع تر از آنکه تاریخ کارتریج منقضی شود، کارتریج را خالی می کنند. زیرا این پرینترها اغلب دارای مخزن بزرگتری هستند.

نمایندگی اچ پی ایران

نمایندگی اچ پی ایران

نمایندگی کارتریج اچ پی همچنین پیشنهاد می کند، مصرف کنندگان از کارتریج های زیاده از حد کار نگیرند، بلکه تنها یک یا دو بار در روز استفاده کنند.

نمایندگی کارتریج اچ پی اطلاع می دهد که، مصرف کنندگانی که کارتریج های خود را منقضی می کنند هیچ هزینه ای دریافت نخواهند کرد. مصرف کنندگان از کارتریج استفاده می کنند و سپس  آن را به نمایندگی کارتریج اچ پی ارسال می کنند از شارژ ارزانتر برخوردار می شوند.

کارتریج جوهری اچ پی HP

کارتریج جوهری اچ پی HP

اگر شما دارای یک چاپگر اچ پی هستید که از یک کارتریج جوهری استفاده می کند، مانند سری MX یا MG، یک پوشش خروجی کاغذی در بالای سینی خروجی خواهید داشت.

در این نوع پرینترها، سینی جوهر را در مرکز خروجی باز کنید.
اطمینان حاصل کنید که چاپگر شما وصل شده و روشن است. برای اینکه کارتریج جوهر برای نمایش اسلاید شود، چاپگر شما باید روشن باشد.
کارتریج های جوهر به سمت راست سینی باز می روند. این موقعیت جایگزینی است.
در بعضی از چاپگرهای اچ پی مانند سری MX یا MG که از کارتریجهای جوهری استفاده می کنند، محفظه کارتریج به جای جایگزینی در پشت جلد حرکت می کند و پوشش به طور خودکار باز خواهد شد.
اگر شما دارای یک پرینتر جت پرینت هستید که از چندین کارتریج جوهر کوچکتر استفاده می کند، نگه دارنده ی کارتریج در هنگام باز کردن درب عملیاتی بالای چاپگر، به وسط سینی عملیاتی خود می افتد.
کارتریج های جوهری موجود را از چاپگر حذف کنید. اگر در چاپگر شما در حال حاضر جوهر کارتریج وجود دارد، باید موارد قدیمی را حذف کنید.

کارتریج جوهری اچ پی HP

کارتریج جوهری اچ پی HP

کارتریج جوهر را که می خواهید حذف کنید فشار دهید. بر روی اهرم قفل کارتریج کلیک کنید، کارتریج را خالی کنید.
هنگامی که صدای کلیک را می شنوید و کارتریج جوهر موجود ظاهر می شود، بقیه راه را بیرون بکشید.

کارتریج جدید جوهری را از بسته بندی خارج نموده. کارتریج جدید را از بسته بندی بیرون بیاورید و نوار محافظ را بردارید.
برخی از چاپگرهای اچ پی فقط از دو کارتریج، یک سیاه و یک رنگی استفاده می کنند، مانند سری MX. دیگران مانند چندکاره ها از چند کارتریج استفاده می کنند، یکی برای هر رنگ. تمام کارتریجها دارای یک فیلم محافظ روی نازل هستند که باید حذف کنید.
برگه حفاظتی بر روی کارتریج جوهر را بردارید. این یک فیلم پلاستیکی است که جوهر خشک نشود.
مراقب باشید که منطقه رنگی مسی کارتریج یا نازلهای جوهر را لمس نکنید. لمس کردن این ناحیه می تواند باعث خراب شدن رنگ، خرابی جوهر یا قطع اتصال شود، نباید اثر انگشت شما بر روی ناحیه خراشیده شود. کارتریج ها را تکان ندهید.

کارتریج جوهرافشان اچ پی HP 662 1515 2515 2545

کارتریج جوهرافشان اچ پی HP 662 1515 2515 2545

کارتریج های جوهری جدید را وارد کنید به آرامی به شکاف جوهر بچسبانید.
کارتریج را در شکاف قرار دهید و نازلهای جوهر دور از شما باشد.
کارتریج رنگی در سمت چپ قرار دارد. کارتریج سیاه در سمت راست. اطمینان حاصل کنید که صدای کلیک را بشنوید تا اطمینان حاصل شود کارتریج به جای خود قفل شده است.
درب کارتریج جوهر را ببندید.
هنگامی که درب به درستی بسته شده باشد، کارتریج ها جای خود بر میگردند.

نمایندگی اچ پی تعمیرات

نمایندگی اچ پی تعمیرات 

 

0/5 (0 Reviews)
برچسب ها :
#
#
#
#
پروفایل نویسنده: نمایندگی اچ پی
Country: Iran

4 پاسخ به “نمایندگی کارتریج اچ پی”

  1. […] کارتریج های لیزری و کارتریج های جوهری نیز به دو دسته ی رنگی و مشکی تقسیم می شوند؛ کارتریج های رنگی از چهار رنگ ، مشکی ، آبی ، زرد و قرمز تشکیل شده اند. این کارتریج ها بنا به نوع چاپگر ، درون پرینترها جا می گیرند و عملیات چاپ را به خوبی انجام می دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما در ارتباط باشید. نمایندگی کارتریج های اچ پی HP […]

  2. […] برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما در ارتباط باشید. نمایندگی کارتریج های اچ پی HP […]

  3. […] برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما در ارتباط باشید. نمایندگی کارتریج های اچ پی HP […]

  4. […] کارتریج اچ پی hp در تهران برای عموم مصرف کنندگان پرینترهای لیزری و […]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمایندگی رسمی اچ پی | نمایندگی اچ پی | نمایندگی hp
نمایندگی کارتریج اچ پی | نمایندگی رسمی اچ پی | نمایندگی اچ پی | نمایندگی hp
نحوه قرار دادن کارتریج های جوهر افشان در یک چاپگر توسط: نمایندگی کارتریج اچ پی آیا شما یک چاپگر جدید خرید کرده اید یا وقت آن است که یک کارتریج جدید را در چاپگر خود جایگزین کنید، تعویض کارتریج جوهری در چاپگر تنها چند دقیقه طول می کشد. هنگامی که پرینتر شما روشن است، کارتریج جوهر […]
View Details

فروشگاه آنلاین اچ پی
فروشگاه اینترنتی اچ پی مرجع فروش اینترنتی کلیه محصولات Hewlett Packard
دانلود درایورهای اچ پی
دانلود مستقیم درایورهای HP با لایسنس معتبر نمایندگی اچ پی
مقاله های اچ پی
ارائه مقاله های اچ پی با کیفیت تصویری و محتوایی بالا در زمینه کالاهای HP