صفحه نخست خدمات پس از فروش HPنمایندگی چاپگرهای اچ پی

نمایندگی چاپگرهای اچ پی

تفاوت میان چاپگرهای جوهر افشان و لیزری توسط نمایندگی چاپگرهای اچ پی چاپگرهای جوهر افشان و لیزری نشان دهنده دو رویکرد بسیار متفاوت برای چاپ اسناد هستند؛ به طور کلی، تکنولوژی جوهر افشان برای اکثر نرم افزارهای کوچک اداری/خانگی بهتر است، در حالی که مدل های لیزری بر روی نیازهای چاپی متوسط ​​تا حجم بالا […]
بازدیدها : 432 | تلفن گویا : 89392-021
QR
کد Quick Response (کد پاسخ سریع)، یک نوع بارکد دو بعدی است که می تواند با استفاده از گوشی های هوشمند و دستگاه های اختصاصی خواندن کد QR خوانده شود، که به طور مستقیم با اسکن یک کد QR به سایت متصل شوید.

کد QR کالا : 728
Need help?
Contact us now

تفاوت میان چاپگرهای جوهر افشان و لیزری
توسط نمایندگی چاپگرهای اچ پی
چاپگرهای جوهر افشان و لیزری نشان دهنده دو رویکرد بسیار متفاوت برای چاپ اسناد هستند؛ به طور کلی، تکنولوژی جوهر افشان برای اکثر نرم افزارهای کوچک اداری/خانگی بهتر است، در حالی که مدل های لیزری بر روی نیازهای چاپی متوسط ​​تا حجم بالا است.

تلفن نمایندگی چاپگرهای اچ پی در تهران 89392 است.

نمایندگی اچ پی ایران

نمایندگی اچ پی ایران

فن آوری چاپگرهای اچ پی

درون چاپگرهای اچ پی، یک پرتو متمرکز از نور لیزر، یک درام فلزی با مواد حساس به نور را پوشانده است و الگوهای الکتریسیته ساکن روی سطح درام ایجاد می کند. پودر تونر به شکلی تقسیم شده به مناطق با برق استاتیک؛ یک صفحه خالی بر روی درام فشار داده می شود و گرما اعمال می شود، تونر را به کاغذ متصل می کند و یک تصویر چاپ می شود. چاپگرهای اچ پی جوهر افشان دستگاه مکانیکی ساده تر هستند، اسپری قطرات جوهر کوچک بر روی کاغذ از سر چاپ که به جلو و عقب در سراسر صفحه حرکت می کند. بخش عمده ای از تکنولوژی جوهر افشان در خود کارتریج قرار دارد. هنگامی که شما یک کارتریج جدید را قرار داده اید، شما قطعات جزئی پیچیده و همچنین جوهر را جایگزین می کنید. چاپگرهای اچ پی نیاز به نگهداری بسیار کمی دارند.

نمایندگی رسمی اچ پی

نمایندگی رسمی اچ پی

سرعت چاپگرهای اچ پی
اگر چه برخی همپوشانی بین کمترین پرینترهای لیزری اچ پی و سریعترین جوهر افشان ها وجود دارد، چاپگر لیزری به طور ذاتی سریع تر است زیرا یک صفحه کامل را در یک زمان چاپ می کند، در حالی که مدل های جوهر افشان هر شخصیت را به طور جداگانه، هر چند به سرعت چاپ می کند. سرعت چاپ متفاوت است با توجه به پیچیدگی حالت چاپگر و اینکه آیا خروجی سیاه و سفید یا رنگی است. چاپگرهای اچ پی جوهر افشان دیجیتال حدود 6 تا 20 صفحه در دقیقه در حالت سیاه و سفید و 4 تا 16 صفحه در هر دقیقه رنگی چاپ می کنند. چاپگرهای اچ پی لیزری برای استفاده در دفاتر کوچک و متوسط، از 12 تا 45 صفحه در هر دقیقه چاپ می کند. پرینترهای لیزری در مقیاس بزرگ که برای خروجی بسیار بالا طراحی شده اند، در سرعت های چاپی تا 110 صفحه در دقیقه و برخی مدل هایی که بیش از 3 میلیون صفحه در هر ماه قادر به چاپ هستند.

نمایندگی رسمی اچ پی در تهران

نمایندگی چاپگرهای اچ پی

تلفن نمایندگی چاپگرهای اچ پی در تهران 89392 است.

نمایندگی رسمی اچ پی

نمایندگی رسمی اچ پی

کارتریج چاپگرهای اچ پی

چاپگرهای اچ پی جوهر افشان از کارتریج های جوهری استفاده می کنند. به طور معمول، چاپگرهای اچ پی یک کارتریج جوهرو سیاه و یک کارتریج به رنگ آبی “سیان”، قرمز و زرد دارند. چاپگرهای اچ پی لیزری از کارتریج های تونری “پودری” استفاده می کنند که به طور معمول بزرگتر هستند و صفحات چاپی بیشتری نسبت به یک کارتریج جوهر می توانند تولید کنند. اگر چه بیشتر چاپگرهای اچ پی جوهر افشان رنگی چاپ می کنند، برخی از مدل های چاپگرهای اچ پی لیزری تنها به رنگ سیاه و سفید چاپ می کنند. چاپگرهای اچ پی لیزری رنگی از کارتریجهای تونری سیاه، آبی، زرد و قرمز استفاده می کنند.

نمایندگی اچ پی تعمیرات

نمایندگی اچ پی تعمیرات

هزینه های چاپگرهای اچ پی

از آنجا که ساز و کار چاپگرهای اچ پی جوهری نسبتا ساده است، این چاپگرها به طور کلی کمتر از مدل های چاپگرهای اچ پی لیزری هزینه می خواهند. برای چاپ حجمی کمتر از 300 صفحه در هر ماه، چاپگرهای اچ پی جوهر افشان می توانند حس اقتصادی خوبی داشته باشند. با این حال، با توجه به هزینه نسبتا بالای کارتریج جوهر افشان، هزینه ها با افزایش حجم چاپ افزایش می یابد و چاپگرهای لیزری ارزان تر می شوند. هزینه واقعی هر صفحه بستگی به مقدار رنگ یا تونری است که صفحه دریافت می کند. چاپگرهای اچ پی جوهر افشان از 1000 تا 10000 ریال در هر صفحه محاسبه می شود. در مقایسه، هزینه های صفحه برای یک مدل لیزر از 500 ریال تا 5000 ریال می رسد.

نمایندگی اچ پی تعمیرات

نمایندگی چاپگرهای اچ پی

زمان راه اندازی چاپگرهای اچ پی

معمولا چاپگرهای اچ پی لیزری چند دقیقه قبل از چاپ آماده می شوند. در مقابل، چاپگرهای اچ پی جوهر افشان زمان کمتری می خواهند.

نمایندگی چاپگرهای اچ پی

نمایندگی چاپگرهای اچ پی

انواع و فرمت های چاپگرهای اچ پی

هر دو نوع چاپگرهای اچ پی لیزری و جوهر افشان در طیف گسترده ای از اندازه و فرمت هستند. بیشتر مدل های چاپگرهای اچ پی دسکتاپ برای خانه و دفتر است. چاپگرهای اچ پی جوهر افشان با اندازه بزرگتر قادر به تولید پوستر و نقشه های بزرگ دیواری هستند. تکنولوژی مورد استفاده در پرینترهای لیزری، اندازه خروجی را به اندازه عرض درام محدود می کند، بنابراین آنها اندازه کاغذ های معمولی مانند اندازه های A4، اندازه های رسمی و پاکت ها را چاپ می کنند.

نمایندگی چاپگرهای اچ پی

نمایندگی چاپگرهای اچ پی

کیفیت چاپ چاپگرهای اچ پی

چاپگرهای لیزری شهرت خوبی برای چاپ متن روشن و واضح دارند و چاپگرهای جوهر افشان برای عکس های با کیفیت بسیار مناسب هستند، مخصوصا هنگام چاپ روی کاغذ عکس. فرایند چاپ لیزری که تونر به کاغذ را به شدت متصل می کند، نسبت به خروجی جوهر افشان، بسیار کمتر مستعد ابتلا به چربی است که می تواند چند دقیقه طول بکشد. کیفیت تصویر بستگی دارد نه تنها به خود چاپگر، بلکه همچنین تنظیم چاپی که در رایانه استفاده می کنید: تنظیمات با کیفیت بالاتر تولید خروجی را بهتر می کند، اما تونر یا جوهر بیشتری مصرف می کند. با پیشرفت تکنولوژی، کیفیت چاپ برای هر دو مدل لیزر و جوهر افشان در طول زمان بهبود یافته است.

کارتریج مخصوص پلاتر اچ پی HP

کارتریج مخصوص اچ پی HP

نحوه تغییر کارتریج چاپگرهای اچ پی رنگی لیزری
چاپگرهای اچ پی رنگی لیزری از چهار کارتریج تونر استفاده می کند – سیاه، قرمز، آبی و زرد. با توجه به تنوع چاپگرهای اچ پی، هر کارتریج قادر به چاپ حدود 1 تا 2 هزار صفحه است. گاهی ممکن است نیاز به جایگزینی یک یا چند کارتریج تونر داشته باشید. اگر این طور باشد، نمایشگر منو به شما هشدار می دهد. روند جایگزینی هر تونر یکسان است؛ اگر شما نیاز به جایگزینی چند کارتریج دارید، به سادگی روند را تکرار کنید.

نمایندگی چاپگرهای اچ پی

نمایندگی چاپگرهای اچ پی

یک چاپگر بی سیم  اچ پی همه کاره، چطور کار می کند؟
چاپگرهای همه کاره به راحتی دستگاه های چندگانه را در یک بسته ارائه می دهند.
در گذشته شما نیاز به یک چاپگر، دستگاه فکس، کپی و اسکنر برای انجام کارهایی که یک چاپگر همه در یک می تواند انجام دهد. به غیر از در واقع چاپ، این پرینترهای چند منظوره طیف وسیعی از ویژگی های دیگر را ارائه می دهند که عنوان “همه در یک” را به آنها می دهد. مدل های بی سیم چاپگرهای اچ پی حتی نیاز به اتصال فیزیکی به کامپیوتر شما برای برقراری ارتباط با آن ندارند.

کارتریج جوهری اچ پی HP 121 COLOR

کارتریج جوهری اچ پی HP COLOR

چاپگرهای اچ پی بی سیم

عنوان “بی سیم” در توضیحات یا نام چاپگرهای اچ پی به این معنی است که لازم نیست چاپگر بطور فیزیکی برای چاپ به کامپیوتر شما وصل شود. این گزینه معمولا هنگامی که نیاز به یک اتصال با سیم باشد، همچنان در دسترس است، اما لازم نیست. در عوض، شبکه بی سیم شما وسیله ای برای اتصال دو وسیله فراهم می کند. پس از اتصال چاپگرهای اچ پی و رایانه به همان شبکه، توانایی چاپ از هر نقطه در محدوده بی سیم را خواهید گرفت. این ویژگی زمانی مناسب است که فضای کامپیوتری شما فضای محدودی داشته باشد یا از یک لپ تاپ استفاده کنید و بخواهید حرکت کنید. این راحتی معمولا برای توابع دیگر چاپگر که نیازمند تعامل کامپیوتری است نیز کاربرد دارد.

نمایندگی چاپگرهای اچ پی

نمایندگی چاپگرهای اچ پی

اسکنر و کپی HP

چاپگرهای All-in-One معمولا با اسکنر برای تبدیل عکس های فیزیکی و اسناد به فایل های دیجیتالی که از طریق یک برنامه مشاهده تصویر دیده می شوند، می آیند. بخش اسکنر دارای پوششی است که شما را بلند می کند تا مواد اسکن شده خود را بر روی یک سطح شیشه ای قرار دهید تا از طریق چاپگر اسکن شود و به کامپیوتر شما ارسال شود یا ذخیره شده بر روی یک دستگاه ذخیره سازی قابل جابجایی متصل به چاپگر. ناحیه اسکنر اغلب به عنوان یک کپی دوبار می شود، که شما را قادر می سازد کپی فیزیکی اسناد و عکس های خود را انجام دهید.

پرینتر لیزری مشکی چندکاره ی اچ پی HP 1132

پرینتر لیزری مشکی چندکاره ی اچ پی HP 1132

فکس و چاپگرهای اچ پی
بسیاری از پرینترهای چند منظوره نیز قادر به ارسال فکس هستند. در حالی که این ویژگی ممکن است در دفتر مفید باشد، اغلب در پرینترهای همه در یک برای استفاده خانگی استفاده می شود. اسناد فاکس از همان صفحه شیشه ای استفاده می کند که برای اسکن یا کپی کردن تصاویر، و همچنین یک صفحه کلید فیزیکی یا صفحه لمسی برای ورود به شماره فکس استفاده می کند. فکس های دریافت شده نیز می تواند با استفاده از عملکرد چاپگر همه در یک دستگاه چاپ شود.

پرینتر لیزری رنگی چندکاره ی اچ پی HP 175A

پرینتر لیزری رنگی چندکاره ی اچ پی HP 175A

ویژگی های چاپگرهای اچ پی

در حالی که اکثر چاپگرهای اچ پی چندکاره می توانند چاپ، کپی، اسکن و فکس را انجام دهند، بعضی از آنها فراتر می روند و می توانند ویژگی های اضافی ارائه دهند. چنین ویژگی هایی شامل چاپ دو طرفه و چاپ عکس است. برخی از چاپگرهای اچ پی بی سیم حتی برنامه هایی را ارائه می دهند. برای مثال، برخی از چاپگرهای اچ پی بی سیم HP all-in-ones برنامه هایی برای چاپ مستقیم از رسانه ها و برنامه های آنلاین برای اهداف جدید مانند چاپ صفحه های رنگ آمیزی و خطوط هواپیمایی را ارائه می دهند.

0/5 (0 Reviews)
برچسب ها :
#
#
#
#
پروفایل نویسنده: نمایندگی اچ پی
Country: Iran

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمایندگی چاپگرهای اچ پی | نمایندگی رسمی اچ پی | نمایندگی اچ پی | نمایندگی hp
تفاوت میان چاپگرهای جوهر افشان و لیزری توسط نمایندگی چاپگرهای اچ پی چاپگرهای جوهر افشان و لیزری نشان دهنده دو رویکرد بسیار متفاوت برای چاپ اسناد هستند؛ به طور کلی، تکنولوژی جوهر افشان برای اکثر نرم افزارهای کوچک اداری/خانگی بهتر است، در حالی که مدل های لیزری بر روی نیازهای چاپی متوسط ​​تا حجم بالا […]
View Details

فروشگاه آنلاین اچ پی
فروشگاه اینترنتی اچ پی مرجع فروش اینترنتی کلیه محصولات Hewlett Packard
دانلود درایورهای اچ پی
دانلود مستقیم درایورهای HP با لایسنس معتبر نمایندگی اچ پی
مقاله های اچ پی
ارائه مقاله های اچ پی با کیفیت تصویری و محتوایی بالا در زمینه کالاهای HP