صفحه نخست پرینتر اچ پی HPنمایندگی پرینتر اچ پی

نمایندگی پرینتر اچ پی

مکانیزم بکار رفته در کارتریج های اچ پی، مجموعه ای از داده های رنگی ایجاد شده توسط دانشمندان اچ پی است که بیشترین رنگ ها را در سیستم سازگار با پرینتر اچ پی در یک مدل چاپی خاص نشان می دهد. آشنایی با سیستم چاپ اچ پی هنگامی که یک پرینتر اچ پی کالیبراسیون می شود، […]
بازدیدها : 432 | تلفن گویا : 89392-021
QR
کد Quick Response (کد پاسخ سریع)، یک نوع بارکد دو بعدی است که می تواند با استفاده از گوشی های هوشمند و دستگاه های اختصاصی خواندن کد QR خوانده شود، که به طور مستقیم با اسکن یک کد QR به سایت متصل شوید.

کد QR کالا : 728
Need help?
Contact us now

مکانیزم بکار رفته در کارتریج های اچ پی، مجموعه ای از داده های رنگی ایجاد شده توسط دانشمندان اچ پی است که بیشترین رنگ ها را در سیستم سازگار با پرینتر اچ پی در یک مدل چاپی خاص نشان می دهد.

نمایندگی رسمی اچ پی در تهران

نمایندگی رسمی اچ پی در تهران

آشنایی با سیستم چاپ اچ پی

هنگامی که یک پرینتر اچ پی کالیبراسیون می شود، سیستم پردازشگر پرینتر اچ پی برای توسعه این داده های به خصوص، بهینه سازی شده و توسعه داده است تا مشتری بتواند بهترین چاپ استاندارد را از پرینتر اچ پی تحویل بگیرد. ما توجه سیستم خاص پرینترهای اچ پی و انواع مدل های پرینتر، تنظیمات دستگاه، مجموعه جوهر، موتور رنگ و کاغذی که استفاده می شود، و زمانی که ما این اطلاعات رنگی را توسعه می دهیم تمام تلاش خود را نموده ایم تا همه این عوامل بتواند بر خروجی رنگ تاثیر بگذارد.

نمایندگی پرینتر اچ پی

نمایندگی پرینتر اچ پی

در نمایندگی پرینتر اچ پی ما نمودار رنگ PDF قابل چاپ را برای همه دستگاه های پرینتر اچ پی ارائه می کنیم. نمودار رنگ PDF شامل مجموعه ای از داده های رنگی (در CMYK یا RGB) است که مخصوص پرینترهای اچ پی ساخته شده است.

شما همچنین می توانید با نمایندگی اچ پی در تهران تماس بگیرید تا فایل های پشتیبانی اضافی نرم افزار (یعنی رنگ پالت های Adobe Illustrator، Adobe Photoshop، Adobe Indesign، Macromedia Freehand، CorelDRAW، و غیره …) را دریافت کنید و یا پرینتر اچ پی خود را برای پشتیبانی رنگ اضافی پرینتر اچ پی بروز کنید.

نمایندگی پرینتر اچ پی

نمایندگی پرینتر اچ پی

ما دوست داریم از مصرف کنندگان و برندها بشنویم؛ لطفا با نمایندگی اچ پی درتهران تماس بگیرید.

در نمایندگی پرینتر اچ پی ما به طور جدی به حفظ حریم خصوصی احترام می گذاریم، لطفا به سیاست حفظ حریم خصوصی ما مراجعه کنید تا در مورد سیسات شرکت اچ پی بیشتر بدانید.

نمایندگی اچ پی ایران

نمایندگی اچ پی ایران

نمایندگی اچ پی در تهران در قبال شما مسئول است و لطفا به یاد داشته باشید که استفاده شما از این سایت پذیرش شرایط اچ پی است.

تبلیغات در سایت نمایندگی پرینتر اچ پی توسط شبکه های تبلیغاتی کشور انجام و کنترل می شود. نمایندگی پرینتر اچ پی محصولات و خدمات مورد نظر را ارزیابی می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر به سؤالات متداول اچ پی مراجعه کنید.

نمایندگی پرینتر اچ پی

نمایندگی پرینتر اچ پی

اطلاعات در وب سایت نمایندگی پرینتر اچ پی به طور کلی واقعی و ملموس است ولی به عنوان جایگزینی برای مشاوره حقوقی صحیح در نظر گرفته نشده است. نمایندگی پرینتر اچ پی هیچ دلیلی برای صحت اطلاعات ارائه شده ارائه نمی دهد و هیچ مسئولیتی در قبال خسارات و زیان ناشی از استفاده از آن ندارد.

در نمایندگی پرینتر اچ پی همه حقوق محفوظ است محتویات این سایت ممکن است بدون اجازه کتبی مجددا منتشر شود، مجددا چاپ، بازنویسی و یا تجدید شود.

نمایندگی پرینتر اچ پی

نمایندگی پرینتر اچ پی

درایورهای چاپگر و اسکنر برای پرینتر اچ پی

اگر شما یک چاپگر قدیمی دارید که از تکنولوژی اچ پی پشتیبانی نمی کند، ضروری است نرم افزار راه اندازی مورد نیاز برای استفاده از پرینتر اچ پی را نصب کند.

بسیاری از پرینترها و اسکنرها از تکنولوژی های بدون درایو مانند AirPrint یا IPP Everywhere استفاده می کنند که درایور اضافی روی سیستم اچ پی شما نیست. اما اشخاص ثالث هنوز هم می توانند برای دستگاه های قدیمی تر که نیاز به یک درایو دارند در دسترس باشند. همیشه برای به روز رسانی نرم افزار قبل از اتصال دستگاه به پرینتر اچ پی خود برای اولین بار چک کنید. اگر درایو مناسب از HP در دسترس باشد، نمایندگی پرینتر اچ پی آن را ارائه می کند.

نمایندگی پرینتر اچ پی

نمایندگی پرینتر اچ پی

نمایندگی اچ پی

بسیاری از فروشندگان چاپگرها و اسکنرها تکنولوژی هایی مانند AirPrint را پذیرفته اند و دیگر دستگاه های قدیمی را ارائه نمی دهند. اگر چاپگر شما در چند سال گذشته ساخته شده باشد، احتمالا به یک درایو نیاز دارد. این فهرست برای اهداف مرجع ارائه شده است و دیگر به روز نمی شود.

نمایندگی پرینتر اچ پی
خدمات و تعمیرات پرینتر های اچ پی در دستگاه های چاپ (WS-Print) با ویندوز ویستا معرفی شد و یک پروتکل اتصال برای چاپ و اسکن لوازم جانبی ارائه شود.

نمایندگی اچ پی تعمیرات

نمایندگی اچ پی تعمیرات

آشنایی با نمایندگی پرینتر اچ پی

تکنولوژی نمایندگی پرینتر اچ پی یک چارچوب مشترک برای توصیف و به اشتراک گذاری اطلاعات فراهم می کند. در نتیجه، ویندوز با مجموعه ای از پروتکل ها برای مصرف و کنترل خدمات در دستگاه های متصل به شبکه همراه است.

چهار ویژگی خدمات اچ پی برای چاپ و اسکن وجود دارد، به منظور کمک به تولید کنندگان دستگاه ها از تجربه بهبود یافته مشتری در هنگام اتصال، نصب و استفاده از دستگاه ها با ویندوز استفاده شود.

نمایندگی رسمی اچ پی

نمایندگی رسمی اچ پی

برای ویندوز 8، طرح چاپ خدمات وب در دستگاه (WSD) به v1.1 به روز شده است. این نسخه از طرح (به نام WS-Print v1.1) برای پشتیبانی از تنظیمات درایور افزایش یافته، نمایش رنگ بهتر برای جوهر / تونر و شناسه مدل دستگاه به روز شد.

برای ویندوز 8.1، WS-Print شامل تمام عناصر عملیاتی و الگوی استفاده شده در WS-Print v1.1 است، اما تعریف خدمات چاپ برای خدمات اچ پی در دستگاه ها به روز شده است. و وب سرویس های جدید در دستگاه های چاپ WS-Print v1.2 است.

نمایندگی اچ پی تعمیرات

نمایندگی اچ پی تعمیرات

در WS-Print v1.2 پشتیبانی از عنصر schema جدید و عملیات جدید اضافه شده است. عنصر schema جدید “SupportsWSPrintV12” برای شناسایی پشتیبانی از WS-Print V1.2 استفاده می شود. عملیات جدید، “SetPrinterElements” یک مشتری را قادر می سازد مقدار عنصر طرح را در چاپگر تنظیم کند. برای مثال، مشتری می تواند یک عنصر سفارشی به نام “InkHeadAlignmentValue” که چاپگر اچ پی آن را برای هد جوهر افشان استفاده می کند تنظیم میکند.

برای راحتی شما، مشخصات در بخش دانلود درایورهای اچ پی ارائه می شود، در قالب کامل و مستقل، همراه با Web Serv مربوط به آنها است.

در زمینه چاپگرهای اچ پی، توضیحات زبان (WSDLs) و XML تعاریف طرح (XSDs). و چهار سرویس ها و در مورد مشخصات دستگاه ها شامل قرارداد مجوز اسناد فنی می باشد که به کیت توسعه ی درایور اچ پی اشاره دارد.

بخش های زیر اطلاعات دقیق تر درباره جنبه های مختلف پرینترهای اچ پی را ارائه می دهد.

نمایندگی اچ پی ایران

نمایندگی اچ پی ایران

نمودار نمایندگی پرینتر اچ پی

نمودارهای توالی نمایندگی پرینتر اچ پی، تعامل بین مشتری و چاپگر را برای تعیین نسخه S-Print که پشتیبانی می شود، نشان می دهد و سپس برای بازیابی عناصر طرح ریزی شده توسعه یافته است.

0/5 (0 Reviews)
برچسب ها :
#
#
#
پروفایل نویسنده: نمایندگی اچ پی
Country: Iran

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمایندگی پرینتر اچ پی | نمایندگی رسمی اچ پی | نمایندگی اچ پی | نمایندگی hp
مکانیزم بکار رفته در کارتریج های اچ پی، مجموعه ای از داده های رنگی ایجاد شده توسط دانشمندان اچ پی است که بیشترین رنگ ها را در سیستم سازگار با پرینتر اچ پی در یک مدل چاپی خاص نشان می دهد. آشنایی با سیستم چاپ اچ پی هنگامی که یک پرینتر اچ پی کالیبراسیون می شود، […]
View Details

فروشگاه آنلاین اچ پی
فروشگاه اینترنتی اچ پی مرجع فروش اینترنتی کلیه محصولات Hewlett Packard
دانلود درایورهای اچ پی
دانلود مستقیم درایورهای HP با لایسنس معتبر نمایندگی اچ پی
مقاله های اچ پی
ارائه مقاله های اچ پی با کیفیت تصویری و محتوایی بالا در زمینه کالاهای HP