صفحه نخستخدمات پس از فروش HPنمایندگی هارد اچ پی

نمایندگی هارد اچ پی

بسیاری از مشکلات لپ تاپ های اچ پی مربوط به شکست های نرم افزاری بر روی هارد دیسک است. بخش جامع تست نمایندگی هارد اچ پی، تست خطاهای نرم افزاری را در هارد دیسک انجام می دهد.   آموزش تست هارددیسک اچ پی پس از اتمام تست، مطمئن شوید که لپ تاپ HP را مجددا راه اندازی […]
بازدیدها : 432 | تلفن گویا : 89392-021
QR
کد Quick Response (کد پاسخ سریع)، یک نوع بارکد دو بعدی است که می تواند با استفاده از گوشی های هوشمند و دستگاه های اختصاصی خواندن کد QR خوانده شود، که به طور مستقیم با اسکن یک کد QR به سایت متصل شوید.

کد QR کالا : 728
Need help?
Contact us now

بسیاری از مشکلات لپ تاپ های اچ پی مربوط به شکست های نرم افزاری بر روی هارد دیسک است. بخش جامع تست نمایندگی هارد اچ پی، تست خطاهای نرم افزاری را در هارد دیسک انجام می دهد.

 

آموزش تست هارددیسک اچ پی

پس از اتمام تست، مطمئن شوید که لپ تاپ HP را مجددا راه اندازی کنید تا تعیین کنید آیا آزمایش با موفقیت همراه بوده است یا خیر.
اگر آن را قبلا متصل نکرده اید، آداپتور برق متناوب را به لپ تاپ اچ پی وصل کنید.
لپ تاپ HP را خاموش کنید و 5 ثانیه صبر کنید.
دکمه Power را برای شروع لپ تاپ HP فشار دهید و کلید F10 را برای ورود به منوی تنظیم BIOS فشار دهید.
استفاده از کلیدهای پیکان راست یا چپ را برای حرکت از طریق انتخاب منو برای پیدا کردن گزینه تست اولیه هارد دیسک خود. بسته به BIOS شما این زیر Diagnostics یا Tools یافت می شود.
انتخاب تست اولیه هارد دیسک خود را انجام دهید، سپس کلید Enter را فشار دهید تا تست شروع شود.

برای تماس با نمایندگی هارد اچ پی در تهران، با شماره 89392 تماس بگیرید

نمایندگی هارد اچ پی

نمایندگی هارد اچ پی

 

نمایندگی هارد دیسک اچ پی

گاهی در  لپ تاپ HP – هارد دیسک خطا قبل از شروع کامپیوتر شروع می شود
خطای هارد دیسک لپ تاپ HP
لطفا آزمون هارد دیسک را در سیستم اجرا کنید.
ارور دیسک سخت # (XXX)
این پیام خطا ممکن است یک مشکل را در بخش ها، داده ها یا دیسک های فیزیکی در دیسک سخت نشان دهد.
اگر این پیام خطا نمایش داده شود، موارد زیر را انجام دهید:
پشتیبان گیری فوری از تمام داده ها و فایل های مهم را ایجاد کنید. برای راهنمایی در مورد چگونگی پشتیبان گیری از اطلاعات خود، برای پشتیبان گیری از فایل های خود (ویندوز 8) برای رایانه های ویندوز 8 یا پشتیبان گیری فایل های خود (ویندوز 7) برای لپ تاپ HP  با ویندوز 7 مراجعه کنید.
تست تشخیص هارد دیسک را برای بررسی وضعیت هارد دیسک انجام دهید. برای راهنمایی در مورد چگونگی انجام آزمایش هارد دیسک، به مراحل زیر مراجعه کنید.
یک تست تشخیص هارد دیسک را انجام دهید
آزمایش هارد دیسک را در تشخیص سخت افزار PC PC با استفاده از مراحل در این بخش انجام دهید. شش تست هارد دیسک وجود دارد. اگر فکر می کنید مشکل با هارد دیسک وجود دارد، ابتدا آزمایش سریع (2 تا 3 دقیقه) را امتحان کنید. اگر تست سریع یک مشکل را پیدا نکند، تست گسترده (2 ساعت یا بیشتر) را اجرا کنید که همچنین یک گزینه Loop Until Error دارد.
برای خاموش کردن کامپیوتر، دکمه قدرت را حداقل 5 ثانیه نگه دارید.
کامپیوتر را روشن کنید و بلافاصله Esc را فشار دهید، حدود یک بار در هر ثانیه. وقتی منو ظاهر می شود کلید F2 را فشار دهید.

نمایندگی هارد اچ پی

نمایندگی هارد اچ پی

پشتیبانی مشتری HP در نمایندگی هارد اچ پی

تست خودکار هارد دیسک Self Test، در BIOS بسیاری از نوت بوک HP که پس از سال 2003 تولید می شود، وجود دارد و شرایط و یکپارچگی هارد دیسک را آزمایش می کند. اگر شما هر گونه پیام خطا در مورد مشکلات احتمالی هارد دیسک را مشاهده می کنید، باید از خود تست هارد دیسک در BIOS استفاده کنید. به طور دوره ای از تست به عنوان بخشی از یک برنامه تعمیر و نگهداری منظم برای شناسایی مشکلات بالقوه قبل از اینکه آنها مشکلی را استفاده کنید، استفاده کنید.
تست خود را از BIOS انجام دهید

نمایندگی هارد اچ پی

نمایندگی هارد اچ پی

سرعت اولین هارد اچ پی 10،000 دور در دقیقه بود. در سال 1997، آی بی ام، تبلت 3.5 اینچ 16.8 گیگابایت تایتان، اولین هارد دیسک را برای استفاده از Microdrive منتشر شد، و مقدار 340 مگابایت بر روی یک دیسک 1 اینچی دیسک ذخیره کرد.

در سال 2000، Maxtor خریداری محصول سختافزاری شرکت Quantum رقیب خود را داشت، و Seagate با 15،000 دور در دقیقه با Cheetah X15 HDD توانست. Seagate با نشان دادن یک تراکم عمود بر ضبط مغناطیسی ضخامت 100 گیگابایت در هر اینچ مربع در همان سال به یک نقطه عطف دیگر رسید. هیتاچی در سال 2003 کسب و کار ذخیره سازی داده های IBM را خریداری کرد، Seagate نخستین سری رابط های سری کامپیوتری پیشتاز Serial Advanced Technology را تولید کرد و Western Digital اولین هارد درایو 10000 دور در دقیقه SATA 37 گیگابایتی Raptor را ساخت. در سال 2004، توشیبا اولین هارد دیسک 0.85 اینچی را تولید کرد، یک مدل 2 گیگابایتی بر روی یک تبلت واحد، در حالی که هیتاچی اولین هارد دیسک 500 گیگابایتی را در سال 2005 حمل می کرد. در سال 2006، Seagate Maxtor را به بازار عرضه کرد. ظرفیت های رانندگی از آنجا به سرعت افزایش یافت.

نمایندگی هارد اچ پی

نمایندگی هارد اچ پی

ظرفیت هارد دیسک های اچ پی

تا پایان  سال 2010 شرکت اچ پی اولین هارد دیسک TB را منتشر کردد، اچ پی با شرکت توشیبا اولین درایو 4 TB را در اوایل همین دهه تولید کرد. در سال 2013، Seagate یک هارد دیسک 5 بیتی داشت، در حالی که HGST (یک شرکت تابعه Western Digital) یک هارد دیسک هلیوم پر از 6 بایت را حمل می کرد.

هلیم تسریع و آشفتگی کمتر از هوا را ارائه می دهد، زیرا آن کمتر متراکم و سبک تر از هوا است. این به این معنی است که درایوهای پر از هلیوم خنک تر و سریعتر می توانند فضای ذخیره سازی بالاتری داشته باشند. علاوه بر این، هارد دیسک سخت هلیوم، تولید کنندگان را قادر می سازد تا هفت پلاتر را در فضای مورد نیاز برای پنج پلاتر در هارد دیسک معمولی قرار دهیم.

نمایندگی هارد اچ پی

نمایندگی هارد اچ پی

هارد دیسک اچ پی

در سال 2013، اچ پی هارد دیسکی را با استفاده از فناوری ضبط مغناطیسی (SMR) برای جلوگیری از محدودیت های فیزیکی درایوهای معمولی معرفی کرد. SMR لایه های مغناطیسی بر روی هر دیسک به جای قرار دادن آنها موازی به یکدیگر به عنوان در هارد دیسک های معمولی، در نتیجه افزایش تراکم ذخیره سازی، آهنگها مانند سایبانهای روی سقف همپوشانی دارند.

امروزه به دلیل توسعه HDD های اچ پی مبتنی بر هلیوم و تکنولوژی SMR، ظرفیت هارد دیسک به 10 ترابایت، 12 ترابایت، 14 ترابایت و 16 ترابایت افزایش یافته است.

گارانتی اچ پی

گارانتی اچ پی

قطعات هارد دیسک اچ پی

یک درایو سخت اچ پی شامل چندین عنصر اصلی در پوشش آن است. این ها عبارتند از دیسک برای ذخیره داده ها، یک اسپیندل برای چرخاندن صفحات، یک دست خوانش / نوشتن برای خواندن و نوشتن داده ها، یک محرک برای کنترل عمل و حرکت بازوی خواندن / نوشتن و یک صفحه منطقی است.

هارد دیسک اچ پی شامل یک یا چند plateter آلومینیومی، شیشه ای یا سرامیکی ساخته شده از مواد زیربغرو با سطح مغناطیسی نازک و یا لایه رسانه ای برای ذخیره داده ها است. Platters فروشگاه و سازماندهی داده ها را در ساختارهای خاص – آهنگ ها، بخش ها و خوشه ها – بر روی این لایه رسانه ای که تنها چند میلیون ثانویه یک اینچ ضخامت دارد. یک لایه محافظتی محافظ و روانکاری فوق العاده در بالای محافظ رسانه های مغناطیسی در برابر آسیب های تصادفی و آلودگی با مواد خارجی مانند گرد و غبار.

فناوری یک هارد دیسک اچ پی

هارد دیسک اچ پی موتور محرک دستورالعمل ها را از هیئت مدیره HDD دریافت می کند و حرکت بازوی خواندن / نوشتن را کنترل می کند. این کنترل انتقال داده های دی وی دی را تضمین می کند و اطمینان می دهد که سر خواندن / نوشتن همیشه در جای مناسب است.

مدار هوشمند یا هیئت منطق، به موتور محرک می گوید که چه کاری انجام دهد. این در پایه پایین دستگاه قرار گرفته است، به نام پوشش، و یک کابل روبان انعطاف پذیر، تخته مدار را به موتور محرکه که سوئیچ خواندن / نوشتن را کنترل می کند، متصل می کند.

فاکتور فرم
دیسک اچ پی باید در محفظه نصب شده برای محافظت از محیط داخلی هارد دیسک از آلاینده های خارجی و هوا. داخلی داخلی درایو، همچنین به عنوان سرپوش شناخته می شود، به طور امن به پوشش و سپس معمولا با آلومینیوم پوشیده شده است. فاکتور شکل HDD، اندازه و شکل این محفظه است.

فاکتور فرم HDD سازگاری آن با درایوهای رایانه ها و کامپیوترهای قابل حمل، سرورها، ذخیره سازی را تعیین می کند

nclosures، آرایه های ذخیره سازی یا هر محصول مصرفی که از یک دیسک سخت استفاده می کند، مانند یک ضبط کننده ویدئویی دیجیتال (DVR). استانداردهای صنعت هندسه فاکتورهای HDD را تعیین می کند که شامل طول، عرض و ارتفاع HDD، علاوه بر جهت و موقعیت رابط رابط میزبان است.

فاکتورهای فشرده سازمانی مشترک شرکت فاکتور فرم کوچک (2.5 اینچ) و فاکتور فرم بزرگ (3.5 اینچ) هستند، که اندازه گیری ها نشان دهنده قطر تقریبی دیسک های دیسک در داخل محفظه های درایو است. در حالی که محوطه های HDD سازمانی معمولا دارای طول و عرض استاندارد هستند، ارتفاع می تواند به ترتیب تا 15 میلی متر و 26.1 میلی متر برای محوطه های فرم کوچک و بزرگ شکل متفاوت باشد. ارتفاع فانکشن 3.5 اینچی از 19.9 میلی متر تا 26.1 میلیمتر است، در حالی که 2.5 اینچ دیسک سخت 2.5 تا 2.5 میلیمتر است.

خدمات تخریب دیسک سخت
فقط به این دلیل که داده ها حذف شده و دیگر در دسترس برنامه یا سیستم عامل (OS) که آن را ایجاد نکرده است، به این معنا نیست که اطلاعات در هارد دیسک موجود نیست. فرمت کردن یک درایو همیشه بیت های اطلاعات را نابود نمی کند و همچنین داده های رونویسی را با اطلاعات دیگر بارگیری نمی کند.

برنامه های تخصصی به نام “شیدر هارد دیسک” داده ها را بازنویسی می کنند و در نظر گرفته شده است که داده ها را غیرقابل برگشت دهند. کارشناسان می گویند که پس از استفاده از یک شردرسنده دیسک سخت، ممکن است داده های اصلی هنوز قابل بازیابی باشند، حتی اگر فرایند مجددا استفاده شده توسط این برنامه ها صدها بار افزایش یابد. سوراخ حفاری از طریق هارد دیسک لزوما این ترفند را انجام نمی دهد، زیرا برخی آهنگ ها باقی می مانند.

 

نمایندگی هارد اچ پی

نمایندگی هارد اچ پی

 

خطاهای رایج هارد دیسک اچ پی

هارد دیسک اچ پی می تواند برای تمام انواع دلایل شکست بخورد. با این حال، شکست معمولا به شش دسته گسترده تقسیم می شود.

شکست الکتریکی زمانی اتفاق می افتد که، به عنوان مثال، افزایش ولتاژ برق، یک مدار الکترونیکی دیسک سخت را خسارت می بخشد، باعث می شود که سر یا مدار مدار چاپی / نوشتن شکست بخورد. اگر یک هارد دیسک قدرتمند باشد، اما نمیتواند داده یا بوت را بخواند و نوشت، به احتمال زیاد یک یا چند جزء آن خراب الکتریکی شده است.

شکست مکانیکی می تواند به علت سایش و اشک، و همچنین به علت شدت ضربه، مانند حذف یک هارد دیسک خارجی یا رایانه ای که یک هارد دیسک داخلی دارد، ایجاد شود. این باعث می شود، در میان چیزهای دیگر، رانندگی خواندن / نوشتن برای ضربه زدن به چرخ دنده باعث آسیب فیزیکی غیر قابل برگشت است.

شکست منطقی زمانی رخ می دهد که نرم افزار هارد دیسک به خطر بیافتد یا به درستی اجرا نشود. همه نوع فساد اطلاعات – مانند فایل های خراب، بدافزار و ویروس ها، بسته شدن نامناسب برنامه یا خاموش کردن کامپیوتر، خطای انسانی یا حذف تصادفی فایل های مهم برای عملکرد دیسک سخت – می تواند منجر به شکست منطقی شود. اثرات شکست منطقی از سقوط های مکرر تا انجماد ثابت و خطاهای دیسک، ناپدید شدن داده ها، فایل های غیر قابل دسترسی و موارد دیگر متفاوت است.

خرابی ناخالص بخش می تواند زمانی اتفاق بیفتد که رسانه های مغناطیسی بر روی دیسک چرخشی هارد دیسک وجود داشته باشد و ناحیه خاصی در دیسک ایجاد شود. بخش های بد بومی هستند و اغلب زمانی که آنها رخ می دهند محدود می شود. با این حال، با گذشت زمان، تعداد بخش های بد می تواند افزایش یابد، در نهایت منجر به سقوط، فایل های غیر قابل دسترسی و یا حلق آویز یا عقب نشینی عملیات یک هارد دیسک می شود.

خرابی نرم افزار زمانی اتفاق می افتد که نرم افزاری که وظایف نگهداری را بر روی یک درایو انجام می دهد و دیسک سخت را برای برقراری ارتباط با کامپیوتر خراب می کند یا به درستی متوقف می شود. این نوع خرابی می تواند منجر به انجماد دیسک در هنگام بوت شدن شود یا رایانه ای که هارد دیسک متصل به شناسایی یا عدم شناسایی آن نیست.

شکست های ناشناخته متعددی که در طول زمان تجمع می یابند نیز ممکن است رخ دهد. به عنوان مثال، یک مشکل الکتریکی می تواند منجر به شکست مکانیکی شود، مانند سقوط سر / خواندن. این ممکن است منجر به شکست منطقی شود، و در نتیجه چند بخش بد ایجاد می شود در روی دیسک های سخت دیسک.

0/5 (0 Reviews)
برچسب ها :
#
#
#
#
#
پروفایل نویسنده: نمایندگی اچ پی
Country: Iran

8 پاسخ به “نمایندگی هارد اچ پی”

  1. […] جلوگیری کنید و از اطلاعات خود به خوبی محافظت نمائید. هاردهای با کیفیت در مقابل فایل های مخرب ، بد افزار و .. بسیار مقاوم و ایمن […]

  2. […] هارد های  ای دیتا  ، فضای مطمئن و محافظت شده  برای ذخیره سازی اطلاعات هر کاربر می باشد که با توجه به ابعاد و کوچک بودن آن قابلیت حمل و جا به جایی این کالا بسیار آسان و بی دردسر شده است . هارد های تایوانی ای دیتا در حجم های متفاوتی طراحی ، ساخته و به بازار ارائه داده شده است. هر مصرف کننده می تواند با در نظر گرفت  فضای مورد نظر اطلاعات خود، این محصول کاربردی و لازم را در حجم های متفاوت تهیه می کند. […]

  3. […] هارد های سیگیت ،فضای امن برای ذخیره اطلاعات هر کاربر، که با توجه به حجم و ابعاد آن، به راحتی قابل حمل و جا به جایی است. هارد سیگیت برندی آمریکایی می باشد که عنوان بزرگترین سازنده ی هارد دیسک جهان را از آن خود کرده است. هاردهای اینترنال و اکسترنال seagate در انواع مختلف طراحی، تولید و به بازار عرضه می شود. این برند در سال ۱۹۷۹ توسط شخصی به نام آلن شوگرت تاسیس شد و به نام تجاری شوگرت تکنولوژی فعالیت خود را آغاز کرد. خدمات فروش و پس از فروش این برند همیشه نزد خریداران محبوب و قابل احترام بوده.  هر کاربر می تواند با توجه به خواسته ی خود فضای اطلاعات شخصیش را در نظر بگیرد، این محصول در حجم های مختلف خریداری و مصرف کند . […]

  4. […] هارد اکسترنال سیلیکون پاور ، فضای بسیار امن و مطمئن برای ذخیره سازی اطلاعات هر شخص می باشد که با توجه به ابعاد و کوچک بودن آن امکان حمل کردن این کالا بسیار آسان و بی دردسر است. هارد های اکسترنال silicon power دارای ابعادی کوچک و حجم های متفاوت می باشند . silicon power در سال ۲۰۰۳ توسط جمعی از متخصصین تجارت بین الملل بنیان گذاری و تاسیس شد و پس از آن سالها در حوزه ی طراحی و ساخت هارد اسکترنال پیشرفت چشمگیری داشت. سیلیکون پاور هارد های اسکترنال زیادی ساخته و به بازار ارائه داده است و هر شخص با توجه به فضای مورد نظر اطلاعات خود، این محصول کاربردی و لازم را تهیه می کند. […]

  5. […] هارد خود را بنا به سلیقه و حجم مورد نیازشان تامین کنند. هارد اینترنال ، نیز هاردهای، مطمئن برای ذخیره ی هر اطلاعاتی درون […]

  6. […] هارد اکسترنال ، فضای برای ذخیره سازی اطلاعات هر شخص می باشد که با توجه به ابعاد و کوچک بودن آن امکان حمل کردن این کالا بسیار آسان و بی دردسر است. هارد های اکسترنال در حجم های متفاوتی ساخته و به بازار ارائه داده می شوند که هر شخص با توجه به فضای مورد نظر اطلاعات خود، این محصول کاربردی و لازم را تهیه می کند. […]

  7. […] هارد اکسترنال اچ پی HP  ، هارد اکسترنال با کیفیت اچ پی  ، فضای مطمئن و ایمن برای ذخیره سازی […]

  8. […] هارد اینترنال ، هارد های اینترنال یکی از مطمئن ترین فضا برای ذخیره سازی اطلاعات شخصی هر کاربر می باشند ، علاوه بر آن، فضایی گسترده درون آنها وجود دارد که محل ذخیره سازی اسناد و اطلاعات هر کاربر می باشد. اصلی ترین تفاوت هارد اینترنال !  تفاوت اصلی آنها با نسل خارجی خود ، غیر قابل حمل بودنشان است، هارد های اکسترنال به دلیل حجم کوچک و خارجی بودن توانایی حمل توسط افراد و مصرف کنندگان را دارند […]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمایندگی رسمی اچ پی | نمایندگی اچ پی | نمایندگی hp
نمایندگی هارد اچ پی | نمایندگی رسمی اچ پی | نمایندگی اچ پی | نمایندگی hp
بسیاری از مشکلات لپ تاپ های اچ پی مربوط به شکست های نرم افزاری بر روی هارد دیسک است. بخش جامع تست نمایندگی هارد اچ پی، تست خطاهای نرم افزاری را در هارد دیسک انجام می دهد.   آموزش تست هارددیسک اچ پی پس از اتمام تست، مطمئن شوید که لپ تاپ HP را مجددا راه اندازی […]
View Details

فروشگاه آنلاین اچ پی
فروشگاه اینترنتی اچ پی مرجع فروش اینترنتی کلیه محصولات Hewlett Packard
دانلود درایورهای اچ پی
دانلود مستقیم درایورهای HP با لایسنس معتبر نمایندگی اچ پی
مقاله های اچ پی
ارائه مقاله های اچ پی با کیفیت تصویری و محتوایی بالا در زمینه کالاهای HP