صفحه نخست خدمات پس از فروش HPنمایندگی رسمی اچ پی

نمایندگی رسمی اچ پی

اچ پی آبا در تهران، مرکز شهر واقع شده است، تاریخ طولانی و افتخار خود را به عنوان یک طراح مستقل حرفه ای کامپیوتر و نمایندگی فروش. تخصص ما محصولات HP است. ما متعهد به رضایت مشتری هستیم. با سالها کسب و کار، شما می توانید با اعتماد به نفس خرید با دانستن اینکه شما […]
بازدیدها : 432 | تلفن گویا : 89392-021
QR
کد Quick Response (کد پاسخ سریع)، یک نوع بارکد دو بعدی است که می تواند با استفاده از گوشی های هوشمند و دستگاه های اختصاصی خواندن کد QR خوانده شود، که به طور مستقیم با اسکن یک کد QR به سایت متصل شوید.

کد QR کالا : 728
Need help?
Contact us now

اچ پی آبا در تهران، مرکز شهر واقع شده است، تاریخ طولانی و افتخار خود را به عنوان یک طراح مستقل حرفه ای کامپیوتر و نمایندگی فروش. تخصص ما محصولات HP است. ما متعهد به رضایت مشتری هستیم. با سالها کسب و کار، شما می توانید با اعتماد به نفس خرید با دانستن اینکه شما در حال دریافت خدمات با کیفیت بالا نمایندگی رسمی اچ پی، و همچنین به طور مرتب محصولات جدید هستید اقدام نمایید.

نمایندگی پرینتر اچ پی

نمایندگی پرینتر اچ پی

مرکز خدمات پشتیبانی نمایندگی رسمی اچ پی

نمایندگی رسمی اچ پی بر روی کمک به سازمان شما بیشتر تمرکز دارد. این که آیا محصول مورد نظر یک تبلت ساده است که دانش آموزان با آن دانش را یاد میگیرند یا یک مرکز داده بزرگ برای کردن کسب و کار است، نمایندگی اچ پی تکنولوژی و خدماتی را که نیاز دارید فراهم می کند، بنابراین سازمان شما می تواند بهترین کار را انجام دهد.

نمایندگی رسمی اچ پی

نمایندگی رسمی اچ پی

تجهیزات نمایندگی رسمی اچ پی
داستان نمایندگی رسمی اچ پی در سال 1388با فروش سخت افزار های برند اچ پی در یک فضای دفتر 400 فوت مربع تحت نام اچ پی آبا آغاز شد. 9 سال بعد ما به مرکز تکنولوژی بالاتر دست پیدا کردیم و رشد کردیم.

نمایندگی اچ پی از برخی از بزرگترین مناطق و مشاغل در سراسر کشور پشتیبانی می کند. ما همواره در ارائه محصولات و خدماتی متمرکز هستیم که می توانیم افتخار کنیم و به دنبال انجام این کار برای 30 سال آینده و فراتر از آن باشیم.

نمایندگی رسمی اچ پی در تهران

نمایندگی رسمی اچ پی در تهران

فناوری اچ پی

در نمایندگی رسمی اچ پی ما هر روز با تکنولوژی کار می کنیم. ما آن را پاک می کنیم، آن را بازسازی، پیکربندی، فروش آن و حتی آن را ارتقا می دهید. اما حتی در تمام این زمانها و تحقیق در زمینه فناوری، ما درک می کنیم که در پشت 0 و 1، افرادی وجود دارند که مهم ترین عنصر تکنولوژی است. ما افتخار می کنیم که بزرگترین گروه مردان و زنان را که نمایندگی رسمی اچ پیو در محل کار خود استخدام کرده ایم.

نمایندگی رسمی لپ تاپ اچ پی

نمایندگی رسمی لپ تاپ اچ پی

لپ تاپ های اچ پی
نمایندگی رسمی اچ پی یکی از پیشگامان تأمین تجهیزات تایید شده IT در سراسر تهران و ایران است. تکنسین های مجاز نمایندگی رسمی اچ پی به طور کامل آموزش تعمیرات و تجهیزات IT را به بالاترین استانداردها آموزش دیده اند.

با تمام تجهیزات نمایندگی اچ پی که به طور کامل بازرسی شده، تمیز شده و با مشخصات سازنده تجهیزات اصلی سازگار گشته است، می توانیم برخی از جامع ترین ضمانت های استاندارد موجود برای تجهیزات اچ پی را ارائه دهیم.

نمایندگی کارتریج اچ پی

نمایندگی کارتریج اچ پی

خدمات نمایندگی رسمی اچ پی
از لحظه ای که شروع به کار با نمایندگی رسمی اچ پی می کنید، تیم پشتیبانی با تجربه ما بر روی ارائه یک سرویس جهانی که بیش از انتظارات شما است تمرکز خواهد کرد. همه کارکنان نمایندگی رسمی اچ پی، چه از پشتیبانی میز داخلی شما و چه در پاسخ دادن به سؤال ها بر روی گوشی، به انجام هر کاری که نیاز دارید تا کار را انجام دهید، با شما هستند.

نمایندگی رسمی اچ پی

نمایندگی رسمی اچ پی

نمایندگی رسمی اچ پی و محیط زیست
نمایندگی اچ پی مسئولیت زیست محیطی خود را بسیار جدی می گیرد. ما متعهد به کاهش زباله های الکترونیکی در فرآیند های تخریب داده ها هستیم، اگر نمایندگی رسمی اچ پی نمی تواند چیزی را بازسازی یا بازیافت کند، ما همیشه در روش های مناسب دفع مشارکت می کنیم. هدف نمایندگی رسمی اچ پی این است که درآمدهای بهره وری را به سطوح بالاتری برساند و دیگران را در شبکه خود از همکاران و صنعت فناوری اطلاعات به طور کلی تشویق کنیم تا رهبری ما را دنبال کنند.

نمایندگی اچ پی تعمیرات

نمایندگی اچ پی تعمیرات

نمایندگی لپ تاپ اچ پی hp در ایران
نمایندگی رسمی اچ پی مرکز تخصصی تعمیرات لپ تاپ اچ پی همراه با فاکتور و گارانتی رسمی و کتبی ۴ ماهه ، تحویل اورژانسی ، تعویض انواع چیپست (گرافیک – شمالی – جنوبی و…) با پیشرفته ترین تجهیزات است.

نمایندگی اچ پی، تعویض ال سی دی لپ تاپ اچ پی ، تعویض کارت مودم وایرلس ، شبکه ، تعمیر یا تعویض درایو لپ تاپ ( دی وی دی رایتر ، بلوری ) ، تعویض سی پی یو و رم لپ تاپ اچ پی را انجام می دهد.

تعمیر فن لپ تاپ اچ پی، تعمیر قاب لپ تاپ اچ پی، تعمیر لولای لپ تاپ اچ پی، تعویض قاب لپ تاپ اچ پی، در صورت تعمیر لپ تاپ، سرویس داخلی و خدمات نرم افزاری در نمایندگی اچ پی انجام میشود.

0/5 (0 Reviews)
برچسب ها :
#
پروفایل نویسنده: نمایندگی اچ پی
Country: Iran

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمایندگی رسمی اچ پی | نمایندگی رسمی اچ پی | نمایندگی اچ پی | نمایندگی hp
اچ پی آبا در تهران، مرکز شهر واقع شده است، تاریخ طولانی و افتخار خود را به عنوان یک طراح مستقل حرفه ای کامپیوتر و نمایندگی فروش. تخصص ما محصولات HP است. ما متعهد به رضایت مشتری هستیم. با سالها کسب و کار، شما می توانید با اعتماد به نفس خرید با دانستن اینکه شما […]
View Details

فروشگاه آنلاین اچ پی
فروشگاه اینترنتی اچ پی مرجع فروش اینترنتی کلیه محصولات Hewlett Packard
دانلود درایورهای اچ پی
دانلود مستقیم درایورهای HP با لایسنس معتبر نمایندگی اچ پی
مقاله های اچ پی
ارائه مقاله های اچ پی با کیفیت تصویری و محتوایی بالا در زمینه کالاهای HP