نمایندگی خدمات اچ پی

شرکت اچ پی آبا بعنوان نماینده رسمی اچ پی در ایران، هر سال بیش از یک میلیون تماس با نمایندگی خدمات اچ پی را مدیریت می کند و این شرکت تلاش می کند تا هر یک را یک تجربه رضایت بخش برای مشتری بداند. برای ارتقاء پشتیبانی از نمایندگی خدمات اچ پی یک عامل مجازی را با استفاده از راه حل های جدید برای خدمات مشتری ساخته است. مشتریان هم اکنون می توانند با شماره 89392 در تهران برای حل مشکلات رایج، با کارکنان پشتیبانی مشتریان اچ پی تماس برقرار کنند.

نمایندگی خدمات اچ پی
گارانتی اچ پی

مرکز خدمات اچ پی

بسیاری از صاحبان کامپیوتر و لوازم جانبی با برند اچ پی، ناامیدی از تلاش برای دریافت پشتیبانی فنی را تجربه کرده اند. مرور مطالب آنلاین برای پیدا کردن منابع مناسب و یا تکرار همه چیزهایی که قبلا با پشتیبانی تلفنی انجام داده اید، به دنبال کمک می تواند یک تجربه زمان گیر باشد. اما همیشه لازم نیست که اینطور باشد.

برای تماس با نمایندگی خدمات اچ پی در تهران با شماره 89392 تماس بگیرید.

نمایندگی رسمی اچ پی در تهران
نمایندگی رسمی اچ پی در تهران

عوامل مجازی برای مشکلات دنیای واقعی
شرکت HP یکی از بزرگترین تولید کنندگان رایانه های شخصی و چاپگرهای جهانی است و مراکز تماس با پشتیبانی مشتری بیش از یک میلیون مخاطب را در سال اداره می کنند. هر مخاطب فرصتی برای تاثیر بر آینده این نام تجاری ارائه می دهد. مدیر نمایندگی خدمات اچ پی می گوید: “اگر ما قادر به ارائه یک تجربه خوب مشتری باشیم، این امر باعث می شود تا کسب و کار پیوسته برای HP بیشتر شود.”

ارائه طیف وسیعی از محصولات پشتیبانی شده توسط HP به مشتریان نمایندگی خدمات اچ پی را دارای تجربه ای فوق العاده پیچیده می کند. این شرکت پتانسیل هوش مصنوعی (AI) را برای کمک به مشتریان خود و عامل های پشتیبانی آن در اختیار مرکز اطلاعات محصولات اچ پی در ایران قرار داده است، لذا ارائه خدمات بهتر برای مشتریان به طور قابل توجهی افزایش اثربخشی عوامل پشتیبانی را داشته است.

نمایندگی اچ پی تعمیرات
نمایندگی اچ پی تعمیرات

نمایندگی اچ پی در تهران

نمایندگی خدمات اچ پی آماده شده برای تبدیل دید خود به واقعیت، HP با راه حل داینامیک  برای خدمات مشتری با ایجاد یک عامل مجازی که به عنوان پایه و اساس برای مدل پشتیبانی جدیدش خدمت می کرد، مشغول به کار است. راه حل تقویت هوشمندانه انسان در خدمات مشتری و تعامل در همه کانال ها، توانمند سازی نمایندگی خدمات اچ پی در ارائه تجارب استثنایی مشتری است. HP همچنین عامل مجازی را در ابزار پشتیبانی نصب شده بر روی هر کامپیوتر HP قرار داده و اطمینان دارد که تمام مشتریان از راه حل پشتیبانی جدید بهره مند شوند.

مدیر عامل اجرایی نمایندگی خدمات اچ پی، می گوید: “HP توانایی تجدید نظر در پشتیبانی از طریق توانمند سازی مشتریان خود را دارد تا بتواند به راحتی طیف وسیعی از مسائل را حل و فصل کند.” قابلیت های پیشرفته این راه حل های خدمات را به صورت موثر و با دقت بیشتری مدیریت خواهد کرد.

گارانتی اچ پی
گارانتی اچ پی

نمایندگی رسمی تعمیرات اچ پی

نمایندگی خدمات اچ پی مشتریان را در یک مکالمه و گفتگوی چندگانه مشغول به کار می کند و به آنها کمک می کند تا مشکلات آنها را شناسایی و حل کنند. اگر دستیار قادر به حل مشکل کامل نشد، انتقال تماس با یک نماینده و متخصص ماهر زنده برای شمتری انجام می شود. هنگامی که درخواست مشتری به مرکز تماس نمایندگی خدمات اچ پی می آید، خدمات تمام موارد را در بر می گیرد، از جمله مشکلاتی که مشتری با آن مواجه است و آنچه که قبلا شده است، و همچنین اطلاعاتی مانند نتایج تشخیصی، عمر سیستم، و شماره سریال، “مشتری نیاز به شروع کردن از ابتدا ندارد”.

خدمات پس از فروش اچ پی
خدمات پس از فروش اچ پی

نمایندگی خدمات اچ پی

با خدمات اچ پی در محل، عوامل مرکز تماس HP می توانند به سرعت منابع را با استفاده از ابزار برای حل و فصل مشکلات مشتری راهنمایی کنند. خدمات اچ پی، مرکز پشتیبانی مشتری برای شرکت HP، است.

در همه پایگاه های داده ای که خدمات اچ پیدر حال حاضر استفاده می کنیم، فرآیند خدمات رسانی را برای مشتری ساده تر کرده ایم. این امر به کاهش زمان تماس تماس می انجامد، و به طور کلی انتظار مشتری را کاهش می دهد. خدمات اچ پی دانش پایه ای را که مشتری به دنبال آن هست خواهد داشت.

علاوه بر ارائه اطلاعات با ارزش برای تماس با خدمات اچ پی، راه حل و بینش کلیدی کسب و کار برای HP فراهم شده است. خدمات اچ پی با استفاده از داشبورد سیستم، می تواند در یک مکان و در مورد بازخورد مستقیم مشتریان درک شود، معیارهای کلیدی در مورد نحوه عملکرد سیستم و اینکه آیا حل آن مشکلات مشتری را حل می کند یا نه می باشد. پشتیبانی و مراکز تماس برای خدمات اچ پی از آنچه جمه آوری می شود برای بهبود محصولات و خدمات آینده استفاده کند.

خدمات پس از فروش اچ پی
خدمات پس از فروش اچ پی

نمایندگی رسمی اچ پی

در خدمات اچ پی عامل مجازی در طول زمان دقیق تر می شود، بنابراین نمایندگان ما همیشه بهترین وجه ممکن را خواهند داشت. در اصل، ما با 15 تا 20 درصد مسائل با ابزارهای دیجیتالی روبرو شدیم. خدمات اچ پی در حال گسترش است تا به 70 یا 80 درصد با هوش مصنوعی برسد.

با استفاده از فن آوری جدید، HP توانسته است تجربه ی پشتیبانی بهینه از طریق تمام کانال ها را ارائه دهد. هنگامی که ما یک محصول را به فروش می رسانیم، ما همچنین برتری خدمات را هم به فروش می رسانیم. سرپرست پشتیبانی مشتریان HP می گوید “با راهکارهای دینامیک برای خدمات مشتری، ما بازی پیش رو را خواهیم برد و راهکارهایی را برای پشتیبانی و خدمات کسب و کار اچ پی ارائه خواهیم داد با ارائه بهترین تجربه و رضایت مشتری.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند *
شما می توانید از این تگ های HTML و ویژگی ها استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>