صفحه نخستخدمات پس از فروش HPنمایندگی اچ پی

نمایندگی اچ پی

تشویق کسب و کارها برای پیوستن به نمایندگی اچ پی ماموریت ما در افزایش تنوع در نمایندگی اچ پی متوقف نمی شود، برای کار با نمایندگی اچ پی، ما چشم انداز خود را به تصور آینده و چیزهایی که اتفاق می افتد به اشتراک می گذاریم. از شرکت های حقوقی نمایندگی اچ پی به سازمان های بازاریابی، […]
بازدیدها : 432 | تلفن گویا : 89392-021
QR
کد Quick Response (کد پاسخ سریع)، یک نوع بارکد دو بعدی است که می تواند با استفاده از گوشی های هوشمند و دستگاه های اختصاصی خواندن کد QR خوانده شود، که به طور مستقیم با اسکن یک کد QR به سایت متصل شوید.

کد QR کالا : 728
Need help?
Contact us now

تشویق کسب و کارها برای پیوستن به نمایندگی اچ پی
ماموریت ما در افزایش تنوع در نمایندگی اچ پی متوقف نمی شود، برای کار با نمایندگی اچ پی، ما چشم انداز خود را به تصور آینده و چیزهایی که اتفاق می افتد به اشتراک می گذاریم. از شرکت های حقوقی نمایندگی اچ پی به سازمان های بازاریابی، به ارائه دهندگان زنجیره تامین نمایندگی اچ پی، ما با شرکا و تامین کنندگان ما همکاری می کنیم، همچنین محیط های فراگیر در داخل تیم خود را در تیم خود ایجاد می کنیم.

در حالی که تلاش های ما با افزایش نمایندگی های اچ پی شروع شد، کار ما تا زمانی که مانع اندازه گیری موفقیت در نسبت ها نشود، شروع نمی کنیم، اندازه گیری میزان موفقیت و رضایت مشتری برای نمایندگی اچ پی مهم است.

نمایندگی رسمی اچ پی در تهران

نمایندگی رسمی اچ پی در تهران

توانایی شما برای تعلق، نوآوری و رشد.
تنوع، یک هدف صریح در نمایندگی اچ پی است. فرهنگ ما برای کسب اعتماد، احترام و عزت برای همه شناخته شده است.

آدرس نمایندگی اچ پی

آدرس نمایندگی اچ پی

ابتکارات نمایندگی اچ پی

تعهد ما به تنوع و انعطاف پذیری، کلید اصول پایه نمایندگی اچ پی است، و ما منابع مورد نیاز برای انجام کارها را اختصاص می دهیم. علاوه بر سرمایه گذاری های مالی، منجر به کسب و کار در نمایندگی اچ پی ارائه راهنمایی و حمایت از ابتکارات تنوع وظیفه نمایندگی اچ پی است.

کاربا فرصت برابر در نمایندگی اچ پی، ایجاد فرصت شغلی برابر بدون در نظر گرفتن نژاد، رنگ، مذهب، جنسیت، منشاء ملی، اجداد، شهروندی، جنس، سن، ناتوانی یا وضعیت بعنوان جانباز و معلول، نیروهای مسلح، نیروهای خدمات یا سایر افراد، وضعیت تاهل، وضعیت خانوادگی، سن، معلولیت، موقعیت ژنتیکی یا وضعیت خاص یا هر ویژگی دیگری که توسط قانون قابل اجرا، محافظت می شود.

آدرس نمایندگی اچ پی

آدرس نمایندگی اچ پی

اگر می خواهید اطلاعات بیشتر در مورد نمایندگی اچ پی به عنوان یک متقاضی تحت قانون ببینید، لطفا با دفتر نمایندگی اچ پی در تهران تماس بگیرید، فرصت های شغلی برابر، قانون فرصت شغلی برابر قانون قانون است

قابلیت دسترسی: نمایندگی اچ پی متعهد به کار و ارائه خدمات مناسب برای افراد واجد شرایط با شرایط یکسان است.

نمایندگی رسمی اچ پی

نمایندگی رسمی اچ پی

نمایندگی اچ پی تاثیر گذار بر تجارت

خدمات نمایندگی اچ پی در سراسر تهران و تمام شهرهای ایران را شامل می شود.

هیئت مدیره HP و رهبران بازار اقتصادی  و اندیشه کسب و کار از سراسر کشور است که استراتژی و اقتصاد را هدایت می کنند تا تعهد ما را به تنوع انجام دهند.

در دنیایی که روز به روز در حال رشد و تکامل است، اچ پی تکنولوژی را ایجاد می کند که زندگی را برای همه، در همه جا بهتر می کند. نوآوری اچ پی از یک تیم با افراد متمایز می شود، هر کدام با همکاری و مشارکت دیدگاه ها، دانش و تجربیات خود برای پیشبرد خدمات زندگی می کنند و کار می کنند. از اولین روزهای اچ پی، ما متوجه شده ایم که جذب و طراحی از دیدگاه های مختلف، محصولات و خدمات ما را بهبود می بخشد.

نمایندگی اچ پی ایران

نمایندگی اچ پی ایران

ما از کارکنان اچ پی در مورد اینکه چگونه دیدگاه های فردی خود را بر محصولات، کسب و کار و فرهنگ شرکت تاثیر می گذارد، می گوییم.

“رهبری صنعت اچ پی ، فراتر از محصولات است، این شامل اینگه چگونه ما روز به روز کار می کنیم. ما متعهد به حفظ محیط زیست با دیدگاه فراگیر هستیم. اچ پی افتخار می کند که بخشی از برنامه های نوآورانه ای باشد که ما در حال زندگی با آن هستیم تا همکار انتخابی برای همه گروه ها و نماینده در صنعت فناوری باشیم.

اچ پی مانند یک شرکت خدمات ماشینهای اداری و کامپیوتری در سراسر تهران و ایران فعال است. اچ پی تنوع پذیرش، مهربانی و احترام به دیدگاه های مختلف را نشان می دهد که راه حل خلاقانه و نوآورانه ای را هدایت می کند. ما هر روز زندگی می کنیم.

نمایندگی اچ پی

نمایندگی اچ پی

پیشرفت کنونی اچ پی 
ما استانداردهای تنوع و انعطاف پذیری را بازتولید می کنیم – در نحوه عملکرد ما به عنوان یک شرکت و تاثیر بر جامعه. تنوع در همه ما انجام می شود، و هر کارمند اچ پی در هر سطح نقش مهمی دارد. با ارزیابی تفاوت ها – چه نژاد، قومیت، جنسیت، ملیت، توانایی، وضعیت نظامی، مذهب، نسل، جنس، و یا دیدگاه ها – ما درگیر موفقیت بلند مدت شرکت اچ پی هستیم.

نمایندگی رسمی اچ پی

نمایندگی رسمی اچ پی

زنجیره تامین اچ پی 
هدف  HP برای رشد میزان عرضه خدمات ماشینهای اداری و رایانه ای، تولید صنعتی سالم و کاهش میزان انتشار گازهای گلخانه ای مربوط به حمل و نقل محصول تا سال 2025 نسبت به سال 2015 است
انتشار گازهای گلخانه ای در زنجیره عرضه ما عمدتا از مواد خام مورد استفاده در تولید و تولید محصولات HP است.

عملیات 1.4٪
هدف HP کاهش مقیاس 1 و محدوده 2 انتشار گازهای گلخانه ای از عملیات جهانی ما تا سال 2025، نسبت به سال 2015
انتشار گازهای گلخانه ای از عملیات HP به طور عمده ناشی از انرژی استفاده شده توسط امکانات ما در سراسر جهان است.

نمایندگی اچ پی تعمیرات

نمایندگی اچ پی تعمیرات

نمایندگی اچ پی

میزان شدت به عنوان بخشی از تولیدات اولویت تولید کنندگان و صادرکنندگان حمل و نقل محصول محاسبه شده توسط انتشار گازهای گلخانه ای مربوط به HP تقسیم بر درآمد سالانه HP محاسبه می شود. این روش عملکرد را بر اساس بهره وری کسب و کار نرمال میکند. شدت به عنوان یک میانگین نورد سه ساله برای کاهش تاثیر سال واریانس در سال و نشان دادن روند بلندمدت گزارش شده است. تولیدکنندگان تولید گازهای گلخانه ای GHG شامل دامنه 1 و دامنه 2 هستند. با توجه به جداسازی شرکت HP در 1 نوامبر 2015، محاسبه برای تمام سالها با استفاده از درآمد HP و صرف هزینه های مربوط به واحدهای تجاری که در حال حاضر بخشی از شرکت HP هستند

میزان شدت انتشار گازهای گلخانه ای HP میزان انتشار گازهای گلخانه ای را در طول عمر محصول در هر واحد برای سیستم های شخصی و در هر صفحه چاپ شده برای پرینترها براساس استفاده پیش بینی شده اندازه گیری می کند. سپس این ارزش ها با سهم سیستم های شخصی و چاپ محصولات به درآمد کل به دست می آید. این انتشارات بیش از 99 درصد از محصولات تولیدی HP هر ساله از جمله نوت بوک، تبلت، دسکتاپ، مشتریان نازک، صفحه نمایش، دستگاه های رایانه ای موبایل، ایستگاه های کاری، نمایش ها و علامت های دیجیتالی حمل می شود. و جوهر افشان HP ، LaserJet، DesignJet، Indigo، Scitex، Jet Fusion 3D و اسکنرها. از سال 2016، پیشرفت در برابر این هدف به میزان 19٪ کاهش یافت.

0/5 (0 Reviews)
برچسب ها :
#
#
پروفایل نویسنده: نمایندگی اچ پی
Country: Iran

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمایندگی رسمی اچ پی | نمایندگی اچ پی | نمایندگی hp
نمایندگی اچ پی | نمایندگی رسمی اچ پی | نمایندگی اچ پی | نمایندگی hp
تشویق کسب و کارها برای پیوستن به نمایندگی اچ پی ماموریت ما در افزایش تنوع در نمایندگی اچ پی متوقف نمی شود، برای کار با نمایندگی اچ پی، ما چشم انداز خود را به تصور آینده و چیزهایی که اتفاق می افتد به اشتراک می گذاریم. از شرکت های حقوقی نمایندگی اچ پی به سازمان های بازاریابی، […]
View Details

فروشگاه آنلاین اچ پی
فروشگاه اینترنتی اچ پی مرجع فروش اینترنتی کلیه محصولات Hewlett Packard
دانلود درایورهای اچ پی
دانلود مستقیم درایورهای HP با لایسنس معتبر نمایندگی اچ پی
مقاله های اچ پی
ارائه مقاله های اچ پی با کیفیت تصویری و محتوایی بالا در زمینه کالاهای HP