صفحه نخست خدمات پس از فروش HPنمایندگی اچ پی ایران

نمایندگی اچ پی ایران

نحوه بازگشت لپ تاپ به نمایندگی اچ پی ایران برای تعمیرات اگر لپ تاپ HP شما مشکلی داشته باشد، آن را به نمایندگی اچ پی ایران ارسال کنید. اگر لپ تاپ HP شما کار نمی کند و یا عملکرد نامناسب است و شما همه کارهایی را که می توانید انجام دهید برای حل مشکل خودتان […]
بازدیدها : 432 | تلفن گویا : 89392-021
QR
کد Quick Response (کد پاسخ سریع)، یک نوع بارکد دو بعدی است که می تواند با استفاده از گوشی های هوشمند و دستگاه های اختصاصی خواندن کد QR خوانده شود، که به طور مستقیم با اسکن یک کد QR به سایت متصل شوید.

کد QR کالا : 728
Need help?
Contact us now

نحوه بازگشت لپ تاپ به نمایندگی اچ پی ایران برای تعمیرات

اگر لپ تاپ HP شما مشکلی داشته باشد، آن را به نمایندگی اچ پی ایران ارسال کنید.

نمایندگی رسمی اچ پی در تهران

نمایندگی رسمی اچ پی در تهران

اگر لپ تاپ HP شما کار نمی کند و یا عملکرد نامناسب است و شما همه کارهایی را که می توانید انجام دهید برای حل مشکل خودتان را انجام داده ای، باید لپ تاپ را بصورت حرفه ای و در نمایندگی اچ پی ایران تعمیر کنید.

لپ تاپ ها همیشه برای رفع مشکل و تعمیر آسان نیستند. بنابراین، شما باید لپ تاپ را به نمایندگی اچ پی ایران ارسال کنید، بنابراین یک تکنسین در نمایندگی اچ پی ایران می تواند کامپیوتر شما را تعمیر کند. ارسال کامپيوتر به نمایندگی اچ پی ایران دشوار نيست، و شما واقعا بايد اجازه دهيد که نمایندگی اچ پی ایران لپ تاپ شما را تعمیر کند، به خصوص اگر هنوز کامپيوتر تحت گارانتی قرار دارد.

نمایندگی اچ پی تعمیرات

نمایندگی اچ پی تعمیرات

مرکز مشتریان نمایندگی اچ پی ایران

با مرکز مشتریان نمایندگی اچ پی با شماره تلفن 89392 در تهران تماس بگیرید اگر شما یک کاربر خانگی یا یک مشتری تجاری هستید، تفاوتی ندارد. همچنین شما می توانید با مراجعه به مرکز خدمات مشتریان نمایندگی اچ پی ایران در وب سایت مراقبت از مشتری اچ پی تماس بگیرید.

اگر مشکلی که با لپ تاپ HP دارید با عامل پشتیبانی فنی که به شما کمک می کند در نمایندگی اچ پیتماس بگیرید. عوامل پشتیبانی فنی تلاش خواهند کرد که به شما در حل مشکل کمک کند. اگر متخصصین بصورت غیر حضوری نتوانند به شما کمک کند که مشکل را با رایانه خود اصلاح کنید، درخواست تعمیرکار حضوری بنمایید یا برای تعمیر لپ تاپ را به نمایندگی اچ پی ایرانارسال نمایید.

نمایندگی رسمی اچ پی

نمایندگی رسمی اچ پی

تعمیر در محل توسط تعمیرکاران سیار نمایندگی اچ پی ایران

لپ تاپ های اچ پی در صورت خرابی، در محل هم تعمیر می شوند، در صورت امکان، قبل از ارسال لپ تاپ به نمایندگی اچ پی، داده ها را در لپ تاپ خود پاک کنید.

لپ تاپ خود را حداقل 3 اینچ با مواد بسته بندی فوم  بپیچانید تا اطمینان حاصل شود که لپ تاپ به اندازه کافی از مایعات یا شوک در حین حمل و نقل محافظت می شود. اگر لپ تاپ به درستی بسته بندی نشده باشد، نمایندگی اچ پی ایران مسئولیتی ندارد. در صورتی که این اتفاق می افتد، هرگونه ضمانت نامه در مورد لپ تاپ HP خاتمه می دهد.

اگر با نمایندگی اچ پی برای تعمیرات دستگاه خود هماهنگ کرده اید، صبر کنید تا پیک تعیین شده توسط نمایندگی اچ پی به خانه یا دفتر شما برسد و لپ تاپ معیوب را تعمیر کند یا به نمایندگی اچ پی ببرد. HP با استفاده از پیک های گواهی شده برای انتخاب و ارائه رایانه های ارسال شده برای تعمیرات گارانتی استفاده می کند. پیک باید ظرف یک یا دو ساعت پس از تماس با سرویس نمایندگی اچ پی، به مقصد برسد.

2 تا 10 روز برای اتمام تعمیرات لازم است. شما می توانید وضعیت تعمیر را با مراجعه به وب سایت سرویس نمایندگی اچ پی به مشتریان و کلیک بر روی “بررسی تعمیر” در صفحه اصلی بررسی کنید.

نمایندگی اچ پی تعمیرات

نمایندگی اچ پی تعمیرات

خدمات سیستم نمایندگی اچ پی ایران

کسب و کار شما می تواند از سال ها تجربه و دانش سیستم خدمات نمایندگی اچ پی ایران که از کار در صنعت فناوری اطلاعات برای 40 سال به دست آورده است، بهره ببرد.

خدمات سیستم نمایندگی اچ پی ایرانمتخصص در:

طراحی، تامین و اجرای شبکه ها و راه حل های فناوری اطلاعات برای کسب و کارهای کوچک.
راه حل های فناوری اطلاعات برای خانه و یا محل کار.
تعمیرات دسک تاپ و نوت بوک، تعمیر و نگهداری و تعمیرات چاپگر و پرینتر های صنعتی و کارتریج.
با نمایندگی اچ پی شما همچنین یک شرکت قدیمی برای پشتیبانی و نگهداری بعد از فروش خواهید داشت.
نمایندگی اچ پی ایران نماینده سیستم خدمات محلی و عامل گارانتی شما برای محصولات HP است، نمایندگی اچ پی همچنین می تواند شما را از تجهیزات دیگر تولید کنندگان درجه اول بهره مند کند. ما کارکنان مجرب دوستانه ای داریم که می توانند به شما در طیف گسترده ای از راه حل ها کمک کنند، چه شما یک فرد یا یک کسب و کار کوچک هستید.

نمایندگی اچ پی ایران

نمایندگی اچ پی ایران

0/5 (0 Reviews)
برچسب ها :
#
#
#
#
پروفایل نویسنده: نمایندگی اچ پی
Country: Iran

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمایندگی اچ پی ایران | نمایندگی رسمی اچ پی | نمایندگی اچ پی | نمایندگی hp
نحوه بازگشت لپ تاپ به نمایندگی اچ پی ایران برای تعمیرات اگر لپ تاپ HP شما مشکلی داشته باشد، آن را به نمایندگی اچ پی ایران ارسال کنید. اگر لپ تاپ HP شما کار نمی کند و یا عملکرد نامناسب است و شما همه کارهایی را که می توانید انجام دهید برای حل مشکل خودتان […]
View Details

فروشگاه آنلاین اچ پی
فروشگاه اینترنتی اچ پی مرجع فروش اینترنتی کلیه محصولات Hewlett Packard
دانلود درایورهای اچ پی
دانلود مستقیم درایورهای HP با لایسنس معتبر نمایندگی اچ پی
مقاله های اچ پی
ارائه مقاله های اچ پی با کیفیت تصویری و محتوایی بالا در زمینه کالاهای HP