HP search
HP logo

مروری بر مشخصات پرینتر لیزری رنگی اچ پی HP LaserJet Pro MFP 577

نمایندگی رسمی اچ پی | نمایندگی اچ پی | نمایندگی hp
مروری بر مشخصات پرینتر لیزری رنگی اچ پی HP LaserJet Pro MFP 577  ، پرینتر لیزری اچ پی HP 577  چاپگری شناخته شده و محبوب از سری چاپگرهای لیزری رنگی، چهار کاره ی کمپانی اچ پی می باشد کعه نسبت به نسل های پیشین خود امکانات و قابلیت های زیادی دراد ، و از این […]
موضوع مقاله:
مقاله های مرتبط:

مروری بر مشخصات پرینتر لیزری رنگی اچ پی HP LaserJet Pro MFP 577  ، پرینتر لیزری اچ پی HP 577  چاپگری شناخته شده و محبوب از سری چاپگرهای لیزری رنگی، چهار کاره ی کمپانی اچ پی می باشد کعه نسبت به نسل های پیشین خود امکانات و قابلیت های زیادی دراد ، و از این خدمات برای مصرف کنندگان خود استفاده می نماید .HP M577 با توجه به سطح و قدرت پردازش بالا در انجام عملیات چاپی ، بسیار سریع و با کیفیت بوده و شما را از داشتن هر گونه چاپگر دیگر بی نیاز می سازد .

 

پرینتر لیزری رنگی HP M577

از پرینتر لیزری HP LaserJet Pro MFP 577 از قدرت و سرعت بسیار بالایی در انجام عملیات های چاپی برخوردار است از همین رئو از این دستگاه در محیط های کاری فشرده استفاده می شود . در رابطه با چاپگر لیزری رنگی HP 577 مطالب بسیار زیادی است که در ادامه با آنها آشنا خواهیم شد . شما می توانید با استفاده از پرینتر لیزری M 577 ؛  در محیط های کاری شلوغ و پر کار به راحتی عملیات های چاپی خود را انجام دهید زیرا که این دستگاه قدرتمند اچ پی ،با استفاده از بروز ترین امکانات و ایجاد تکنولوژی نوین در چاپ خود ،توانایی برآورده ساختن تمامی توقعات و انتظارات شما از یک دستگاه چاپگر را دارا هستند .

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با فروش و شرایط فروش پرینتر لیزری رنگی چهارکاره ی HP LaserJet Pro MFP 577با کارشناسان ما در نمایندگی محصولات اچ پی در تهران تماس حاصل فرمایید.

 

مشخصات چاپگر چهار کاره ی HP 577

پرینتر لیزری رنگی اچ پی M577

پرینتر لیزری رنگی اچ پی M577

 

محصولات اچ پی از ابتدا تا کنون از کیفیت های بسیار بالایی برخوردار بوده اند و همچنان نیز کیفیت را ، الگوی اصلی محصولات خود می دانند. نکته ی دیگر در رابطه با محصولات اچ پی ، تنوع بالای آنها می باشد ، برعکس برندهای دیگر ، اچ پی همیشه گزینه های بیشتری برای کاربران دارد و همین موضوع باعث محبوبیت زیاد این کمپانی بزرگ شده است.  حال سری می زنیم به مشخصات فنی پرینتر قدرتمند و چهارکاره ی اچ پی HP 577 ، تا با ویژگی ها و امکانات مناسب این دستگاه بیشتر آشنا شویم.

 

 

مشخصات HP LaserJet MFP M577

 مشخصات فنی پرینتر لیزری محبوب HP laserjet 577 ، این بخش جزء حساس ترین و مهمترین بخش های معرفی پرینتر لیزری رنگی 577 اچ پی می باشد. ابتدا مانند همیشه ،  قدرت پردازش و توانایی چاپ این محصول را ارزیابی می کنیم . اچ پی 577 مانند نسل های پیشین خود جزء دسته پرینترهای  لیزری رنگی قدرتمند ، در بازار  می باشد ، همین موضوع باعث شده تا کاربران و مصرف کنندگان بسیاری این محصول را در سبد خرید خود انتخاب کنند.

 

پرینتر لیزری چندکاره ی رنگی HP M577 توانایی سی و نه برگه A4 سیاه و سفید را در دقیقه دارد! این تعداد برای چاپ اسناد با رنگ سیاه و سفید بسیار مناسب است و کارایی بسیاری برای کاربران دارد . پس از رنگ سیاه و سفید ، حالا با  سرعت بخش رنگی این محصول آشنا می شویم. همانطور که می دانید HP 577یک پرینتر لیزری رنگی قدرتمند  است ، توانایی چاپ رنگی این چاپگر قدرتمند  در دقیقه چیزی حدود به سی و هشت تا چهل برگ A4 می باشد.

 

امکانات پرینتر لیزری HP laserJet M577

چاپ دورو به صورت اتوماتیک درون این دستگاه اولین نکته ی مثبتی می باشد که باید به آن اشاره می کردیم. چاپ درور به صورت اتوماتیک در ، دستگاه های  بزرگی چون 577  اهمیت بسیار بالایی دارند که درون این دستگاه این آپشن را می توان مشاهده کرد.  ، اتصال از طریق شبکه ی Wi-Fi ، مانیتور بزرگ جهت انجام عملیات های چاپی  ، سرعت مناسب در چاپ ، صفحه نمایش لمسی و … اشاره کرد. تمامی امکانات مثال زده شده در چاپ بسیار کاربردی و لازم می باشند که این پرینتر لیزری اچ پی تمامی این امکانات را در بر گرفته است  و می تواند به شما خدمات مناسبی را در جهت چاپ ، کپی ، فکس و اسکن ارائه دهد.

 

 

پرینتر چهار کاره ی M 577

پرینتر چهار کاره ی M 577

کارتریج مورد مصرف پرینتر لیزری رنگی چهارکاره ی HP 577 از سری کارتریج های با کیفیت و پر فروش کمپانی اچ پی می باشد . HP 508A نام کیت کارتریج مورد استفاده ی این پرینتر پرفروش است ، این کارتریج از سری کارتریج های پر قدرت و با کیفیت کمپانی محبوب HP به شمار می رود  که توانایی چاپ 6000 برگ به صورت سیاه و سفید و 5000 برگ به صورت رنگی  را دارند. از طرفی دیگر توانایی چاپ این چاپگر  577 می توان به توانایی بالای چاپ در ماه اشاره کرد که چیزی حدود 80.000 برگ می باشد ، اما این تعداد چاپ در ماه، ممکن است به مراتب ، در روند کار چاپگر شما اختلال ایجاد کنید پس پیشنهاد می شود تعداد کمتری را با این چاپگر ، پرینت بگیرید.

 

 

تکنولوژی چاپ این چاپگر لیزری می باشد؛ با توجه به این موضوع نتیجه می گیریم پرینتر لیزری رنگی چهار کاره ی اچ پی 577 از سرعت و کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

 

 

HP LaserJet PRO MFP 577

یکی از موضوعاتی که کاربران به آن اهمیت بسیاری می دهند ، شکل ظاهری پرینترها می باشد. شاید این موضوع در روند کار پرینتر ها تاثیر نداشته باشد اما به هر حال یکی از گزینه های خرید مشتریان می باشد. اچ پی در پرینتر لیزری 577 از دو سبک مدرن و ساده استفاده کرده است ! همانطور که می دانید اچ پی در ساخت محصولات خود طراحی های ساده ایی را به کار می برد و از این رو بسیاری از افراد هوادار سبک طراحی محصولات این کمپانی می باشند.

 

اگر پرینتر 577 لیزری رنگی اچ پی را مشاهده فرمایید متوجه خواهید شد که اچ پی همچنان روند طراحی ساده ی خود را ادامه داده اما با اضافه کردن آپشن هایی چون صفحه ی بزرگ و ابعادی خاص ، به این دستگاه یعنی HP laserJet 577 شکل و شمایلی مدرن بخشیده است.  به همین دلیل است که طراحی این چاپگر لیزری رنگی از سری  ، بسیاری از کاربران را مجذوب خود می کند. . کیفیت ساخت این محصول در رده ی مثبت قرار گرفته ، این به این معنی است که در ساخت این محصول از برترین مواد اولیه استفاده شده است.

 

 

پرینتر 577 چهارکاره ی HP

پرینتر 577 چهارکاره ی HP

 

  • قیمت بی ام و 120i عزیز

    عالی دمت گرم

🔔 سوال دارید؟ دومین نفر باشید!!!