تعمیرات هارد اینترنال اچ پی HP  ،هارد های اینترنال اچ پی جزء اصلی ترین قطعات لپ تاپ ها و دیگر محصولات نیاز به هارد اچ پی به حساب می آیند، از نظر کیفیت ، این هارد ها بسیار قوی و هوشمند می باشد و می توان با اعتماد کامل از آنها در هر شرایطی استفاده کرد. این هارد ها مانند نسل اسکترنال خود در حجم و فضا های مختلفی تولید می شوند.

 

تعمیرات تخصصی هارد اچ پی HP

برای تعمیر هارد اینترنال اچ پی HP ، می توانید با متخصصین ما در نمایندگی تعمیرات هارد در ارتباط باشید. مطمئنا اطلاعات موجود درون هارد های اینترنال جز اصلی ترین داده ها و موجودی های شما در دستگاه می باشد ، پس توجه داشته باشید ، برای تعمیر هارد اینترنال اچ پی حتما به نمایندگی مجاز تعمیرات هارد دیسک مراجعه فرمایید.

 

تعمیر هارد اینترنال HP
تعمیر هارد اینترنال HP

 

اطلاعات و مدارک موجود در درایوهای سخت افزاری داخلی ، با ارزش ترین داده  و دستگاه ، برای هر فرد است که نیاز شدید نسبت به حفاظت از آنها دارد، بنابراین حذف این اطلاعات می تواند بدترین  اتفاق باشد. درایور های سخت داخلی با توجه به توانایی ذخیره اطلاعات، برنامه ها و داده ها در فضاهای مختلف از حافظه ی خود ذخیره می نمایند و در صورت لازم در اختیار افراد می گذارند.

 

 

 

 

هارد اینترنال اچ پی HP

هارد اینترنال ، هارد های اینترنال یکی از مطمئن ترین فضا برای ذخیره سازی اطلاعات شخصی هر کاربر می باشند ، علاوه بر آن، فضایی گسترده درون آنها وجود دارد که محل ذخیره سازی اسناد و اطلاعات هر کاربر می باشد. اصلی ترین تفاوت هارد اینترنال !  تفاوت اصلی آنها با نسل خارجی خود ، غیر قابل حمل بودنشان است، هارد های اکسترنال به دلیل حجم کوچک و خارجی بودن توانایی حمل توسط افراد و مصرف کنندگان را دارند

 

اینترنال HP هارد های داخلی اچ پی

درایور سخت داخلی اچ پی
درایور سخت داخلی اچ پی

 

 

 هارد های اینترنال به دلیل جای گیری در لپ تاپ ها ، کامپیوتر و … به عنوان یک هارد، قابل حمل و خارجی به حساب نمی آیند و از آنها نمی توان مانند اکسترنالها استفاده نمود. هارد های اینترنال اچ پی  به صورت ثابت درون کالاهای رایانه ایی، لپ تاپ و سرور  قرار می گیرند.

 

 

 

 

 

کیفیت هارد های تولید شده و مورد مصرف کاربران، جزء موارد  بسیار حساس می باشد به گونه ایی که کاربران باید توجه داشته باشند تا از چه هاردی و با چه قابلیت هایی استفاده می نمایند، خرید یک هارد مطمئن از یک برند مطرح مانند اچ پی HP می تواند ؛ به راحتی هزینه های شما را در ادامه ی روند کار کاهش دهد تا شما با خیالی آسوده از هارد های اینترنال اچ پی استفاده نمایید. هارد های ایترنال اچ پی به شما کاربران گرامی امکانات و قابلیت های بسیاری را ارائه می دهند که می توانید در طول مصرف از آنها استفاده نمایید.

 

کیفیت هارد اینترنال اچ پی

البته نمی توان مدعی شد که اچ پی به دلیل ساخت کیفیت بالای هارد های خود ، در روند مصرفی به مشکل بر نمی خورد. * فایل های ویروسی و مخرب انقدر پر قدرت و توانمند هستند که به هر نحوه بتوانند به اطلاعات و هر فایل شخصی ذخیره شده درون هارد دسترسی پیدا کنند ، پس بهتر است با خرید یک هارد اینترنال با کیفیت درصد نفوذ آنها را کاهش دهیم* برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هاردهای اینترنال HP با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 

هارد داخلی اچ پی HP

هارد های داخلی ، نوع کاربری این هارد ها یعنی هارد های اینترنال داخلی می باشد دقیقا  بر خلاف هارد های اکسترنال . هارد های اینترنال اچ پی درون کامپیوتر و یا لپ تاپ های محصولات اچ پی به صورت ثابت قرار گرفته و عمل می کنند به همین دلیل است که به آنها هارد های داخلی می گویند. نوع کاربری آنها درون دستگاه های کامپیوتری و یا سرور می باشد و با توجه به قرارگیری آنها ، شما می توانید اطلاعات مورد نظر و مهم خود را بدون استفاده از کابل یا … بدون واسطه درون آنها ذخیره کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

ریکاوری هارد اینترنال اچ پی HP

بازیابی هارد اینترنال اچ پی  ، جز حساسترین کار در زمینه ی تعمیرات تخصصی و بازگردانی اطلاعات از دست رفته ی هارد اینترنال  می باشد  بازگردانی اطلاعات هارد عملیاتی تخصصی می باشد که به تکنسین های این زمینه نیاز فراوانی دارد. شما می توانید با مراجعه به مرکز تعمیرات هارد ، اطلاعات هارد خود را در حداقل زمان برگردانید و از آنها مجدد استفاده نمائید. اغلب افراد پس از مواجه شدن با اطلاعات پاک شده ی خود  بر این باورند که ریکاوری و یا بازگردانی اطلاعات هارد اینترنال عملی غیرممکن می باشد و عقیده ایی به بازگردانی مجدد ندارند ( البته درصد بسیار کمی می باشند) .

 

 

خرید هارد اینترنال HP
خرید هارد اینترنال HP

تعمیرات هارد لپ تاپ های اچ پی HP ، همه ی کاربرانی که از لپ تاپ های اچ پی استفاده می نمایند می دانند که   ، یکی از اصلی ترین قطعات تشکیل دهنده ی لپ تاپ های اچ پی  ، هارد می باشند. همچنین این قطعه بسیار حساس و مهم برای کاربران و مصرف کنندگان لپ تاپ های اچ پی می باشد . راز حساسی و اهمیت بالای این قطعه ، توانایی ذخیره سازی می باشد . هارد ها توانایی ذخیره سازی تمامی اطلاعات مهم ، کاربردی را درون خود دارد تا شمابتوانید در موارد ضروری از آنها استفاده نمایید.

 

هارد اینترنال لپ تاپ های اچ پی

تعمیر هارد دیسک لپ تاپ اچ پی
تعمیر هارد دیسک لپ تاپ اچ پی

دلیل اصلی محبوبیت زیاد لپ تاپ ها چیست ؟ ابعاد کوچک ، قابل حمل بودن ، پردازش قوی ، وزنی سبک و … از صفات دوست داشتنی لپ تاپ ها می باشند.طبیعتا این ویژگی ها نزد هواداران بسیار خاص و محبوب می باشد و همین ویژگی ها باعث می شود تا این محصول در دنیا ،  محبوب و پرفروش بشود.با پیشرفت تکنولوژی، لپ تاپ ها هم پیشرفت زیادی داشته اند و امروزه ، جز کالاهای اساسی و مهم برای هر شخص به حساب می آیند .

 

 

فضایی مطمئن ، هارد لپ تاپ های HP

هارد های لپ تاپ اچ پی HP ، همانطور که می دانید هارد ها اصلی ترین و قابل اعتماد ترین فضا برای ذخیره سازی اطلاعات شخصی ما می باشند و نگهداری صحیح از آنها بسیار مهم است ؛ بسیاری از افراد و مصرف کنندگان ، خرید این محصول پیشرفته را برای نگهداری از اطلاعات خود  واجب می دانند. به طوری کلی هارد ها عموما به دو دسته ی اینترنال و اکسترنال تقسیم می شوند. هارد های داخلی را اینترنال و هارد های خارجی را اکسترنال می گویند. هارد لپ تاپ های اچ پی HP درد دسته ی اینترنالها قرار گرفته است.

 

تعمیر هارد لپ تاپ HP

تعمیرات هارد لپ تاپ ها اچ پی HP  ، چندین سال است که لپ تاپ ها در حوزه ی ارتباطات و محصولات الکترونیکی پیشرو هستند و سال به سال نیز تغیرات زیاد ومفیدی را درون آنها شاهد هستیم. به جرعت می توان مدعی شد که لپ تاپ ها جز اصلی ترین و محبوب ترین محصولات در حوزه ی الکترونیک می باشند. بیشتر افراد علاوه بر شناخت لپ تاپ ، با قطعات آن هم آشنا هستند که این موضوع آنها را بر نگهداری صحیح این دستگاه متمرکز می نمایید.

 

تنوع هارد دیسک ها بسیار زیاد می باشد همین موضوع باعث شده تا ، لپ تاپ ها نیز با حجم هارد های متفاوت درون بازار دیده بشوند ؛ برای خرید لپ، تاپ اچ پی HP می توانید به راحتی ، در رابطه با حجم هارد لپ تاپ اچ پی مورد نظر خود تحقیقاتا لازم را انجام دهید و پس از آن اقدام به خرید لپ تاپ بکنید .

هارد دیسک لپ تاپ HP

H.D.D کلمه ای است که درون لپ تاپ ها بسیار دیده می شود ، این کلمه ی مخفف شده ، همان هارد دیسک می باشد . HARD DISK DRIVE ، دیسک درایو سخت معنی کامل جمله ی لاتین H.D..D است که به صورت مخفف  نوشته شده . هارد دیسک های لپ تاپ اچ پی را  می تواند به عنوان مهم ترین و حساس ترین بخش هر مدل از کامپیوتر شخصی اچ پی در نظر گرفته ، بنابراین، این قطعه در همه ی مدلهای لپ تاپ های اچ پی بسیار مهم است و نقش بسیار اساسی و کاربردی را ایفا می کند.

 

تعمیر هارد لپ تاپ اچ پی
تعمیر هارد لپ تاپ اچ پی

 

همانطور که گفته شد، هارد دیسک های لپ تاپ های اچ پی تنوع بسیار زیادی دارند ، البته لازم به ذکر است که این هارد ها بنا به حجم و توانایی ذخیره سازیشان دسته بندی می شوند و قیمت های متفاوتی نسبت به هم دارند . پیشنهاد نمایندگی مجاز اچ پی به شما این است که هنگام  خرید و یا تعمیر قطعات لپ تاپ  به خصوص تعمیر و یا خرید هارد دیسک به کیفیت و حجم آن توجه داشته باشید.

 

 

 

دلایل زیادی هارد ، و اطلاعات درون هارد یک کاربر را در خطر می اندازد و نوعی تهدید جدی به حساب می آید  ، خطراتی که توانایی ایجاد اختلال در روند صحیح کار هارد شما را دارند و می توانند در نوع پردازش و عملیات های صحیح هارد دیسک شما مشکل به وجود بیاورند  ؛ شما می توانید در مقابل هرگونه تهدید به راحتی از لپ تاپ و هارد خود محافظت کنید.

 

بازگردانی اطلاعات هارد لپ تاپ HP

در هنگام پاک شدن ناگهانی اطلاعات هارد خود ، هوشمندانه ترین واکنش ، مراجعه به نمایندگی مجاز ریکاوری و بازگردانی اطلاعات هارد لپ تاپ های اچ پی می باشد. شما می توانید با مراجعه به مرکز مجاز تعمیرات هارد لپ تاپ اچ پی ، اطلاعات از دست رفته ی خود را به راحتی بازیابی کنید ، متخصصان ما در مرکز مجاز هارد می توانند پاسخگوی شما در تعمیرات و ریکاوری هارد لپ تاپ های اچ پی می باشند.

 

تعمیرات تخصصی هارد لپ تاپ HP
تعمیرات تخصصی هارد لپ تاپ HPتعمیرات تخصصی هارد لپ تاپ HP

 

تعمیرات هارد اکسترنال اچ پی HP  ، هارد اکسترنال با کیفیت اچ پی  ، فضای مطمئن و ایمن برای ذخیره سازی اطلاعات شخصی هر کاربر می باشد.  با توجه به ابعاد کوچک و کم جای این محصول ، هاردهای اکسترنال HP را می توان بدون هیچ دردسری حمل کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هارد های اکسترنال کمپانی اچ پی HP می توانید با کارشناسان ما در مرکز مجاز تعمیرات هارد تماس حاصل فرمایید.

هارد اکسترنال اچ پی HP

فروش هارد اکسترنال اچ پی
فروش هارد اکسترنال اچ پی

 

هارد های اکسترنال کمپانی اچ پی مانند سایر شرکت ها در حجم های متفاوت ساخته و به بازار عرضه می شوند ، با توجه به این موضوع شما کاربران گرامی می توانید حجم هارد مورد نظر خود را انتخاب کرده،و سپس آن را خریداری نمایید. هارد اکسترنال جزء کالاهای لازم در زمینه ی شخصی سازی و نگهداری اطلاعات می باشند که باید از آنها به خوبی مراقبت کرد. به ادامه ی مقاله توجه داشته باشید.

 

 

 

تعمیر هارد اکسترنال اچ پی HP

هارد اکسترنال اچ پی نیز مانند دیگر قطعات هوشمند مانند ، لپ تاپ HP ، موبایل و … می توانند دچار اختلال شود و از کار بی افتد . بدترین حادثه برای اطلاعات شخصی هر فرد ، پاک شدن آن می باشد ، اما در مورد پاک شدن اطلاعات هارد بهتر است نگران نشویم! اطلاعات پاک شده درون هارد های اکسترنال اچ پی HP ، کاملا قابل ریکاوری و برگشت می باشند.

هاردهای اکسترنال ؛ هارد های خارجی می باشند که با توجه به قابلیت نگهداری اطلاعات در فضاهای متفاوت، از آنها استفاده می کنیم.

شما می توانید برای ریکاوری و بازگشت اطلاعات هارد خود ، با کارشناسان ما در نمایندگی تعمیرات هارد در ارتباط باشید. نمایندگی تعمیرات هارد اچ پی مفتخر است تا شما را در بازگردانی اطلاعات هارد ، یاری نمایید. همچنین این نمایندگی با استفاده از جدیدترین ابزارآلات در این زمینه توانایی بازگشت اطلاعات شما را در حداقل زمان ممکن دارد.

 

کیفیت هارد اکسترنال HP

 

شفافیت این موضوع کاملا برای همه ی مصرف کنندگان و کاربران آشکار  و واضح  می باشد! مطمئنا برند های معتبر در ساخت محصولات ، کیفیت بالاتری نسبت به سایر برند ها از خود نشان می دهند . البته با توجه به این موضوع نمی شود مدعی شد که هارد های اکسترنال اچ پی به دلیل کیفیت بالای سازنده ، دچار اختلال نمی شوند ، اما شما با خرید این هارد می توانید امنیت بیشتری را در طول مصرف احساس کنید و همچنین پس از به مشکل خوردن این هارد ، با مراجعه به نمایندگی می توانید از خدمات متمایز برند HP بهرهمند شوید.

 

ریکاوری اطلاعات هارد اکسترنال HP

همه ی ما با تمامی خاصیت های مفید هارد اکسترنال های اچ پی HP به خوبی آشنا هسیتم ؛ و می دانیم که نقش اساسی و موثری در حفظ اطلاعات شخصی ما دارند، اما لحظه ایی را به یاد آورید که اطلاعات هارد شما دیگر قابل نمایش نباشند و هارد در حالت پردازش دچار اختلال شود! در این لحظه واکنش شما نسبت به این صحنه چیست؟ مطمئنا شوکه می شوید زیرا که نگران اطلاعات درون هارد خود هستید اما جای نگرانی نیست ! شما می توانید با مراجعه به مرکز مجاز تعمیرات هارد در کوتاه ترین زمان اطلاعات هارد خود را بازگردانید و با تعمیر هارد خود ، همانند روزهای اول از حافظه ی قابل حمل خود استفاده نمایید.

 

تعمیرات هارد اکسترنال اچ پی HP
تعمیرات هارد اکسترنال اچ پی HP

 

اختلال و خرابی در پردازنده ی هارد ها ، امری عجیب و غیر ممکن نمی باشد ؛ هارد ها از دسته محصولات و کالاهای کامپیوتری به حساب می آیند و جزء لوازم جانبی کامپیوتری محسوب می شوند، پس عجیب نیست اگر اختلالی درون آنها صورت بگیرد! اختلال در نوع پردازش هارد ها می تواند عوامل زیادی داشته باشد که در این مقاله به صورت کاملا خلاصه در رابطه با نوع آنها می پردازیم .

 

 

 

 

 

پس همانطور که متوجه شدیم خرابی هارد ممکن است دلایل زیادی را به همراه داشته باشد . در اکثر مواقع ممکن است بر اثر ضربه های پیشبینی نشده  به هارد،  پردازنده و برد آنها خراب شود و توانایی ذخیره سازی خود را از دست دهد .  دربسیاری از مواقع نیز ، پیش آمده که ،  عوامل خارجی و بدافزار راه نفوذ به هارد شما را پیدا کردند و با گسترش در شبکه ، توانایی بهم ریختن فضای ذخیره سازی  را دارند . همانطور که گفته شد خرابی هار دلایل زیادی دارد که ممکن است برای هر مصرف کننده پیش بیاید.

 

برای تعمیر هارد اکسترنال خود می توانید با کارشناسان ما در نمایندگی تعمیرات هارد در ارتباط باشید.

 

دسترسی هارد اکسترنال HP

اصلی ترین راه ارتباطی هارد ها ، اتصال از طریق پورت USB و کابل های موجود می باشد. امروزه اکثر هارد های اکسترنال برای دسترسی و ورود نیاز به یک کامپیوتر و یک کابل USB مخصوص دارند ، با این کار شما می توانید اطلاعات مورد نظر خود را درون هارد ذخیره کنید و یا از هارد به بیرون منتقل نمایید.

جدیدا راه کاربردی تر و ساده تری برای ارتباط این محصولات با دنیای اطلاعات بیرون پیدا شده است که کمپانی اچ پی HP یکی از طرفداران و مصرف کنندگان این تکنولوژی است. با توجه به این تکنولوژی شما قادر خواهید بود تا از طریق امواجی مانند Wi-Fi و یا بلوتوث به هارد خود متصل شوید و هارد برای ذخیره سازی و یا انتقال اطلاعات به شما اجازه ی ورود دهد. مرکز تعمیرات هارد با کادری مجرب و مهندسین متخصص در امر تعمیرات هارد اکسترنال و بازیابی آنها و تعمیر سخت افزاری هاردهای معیوب را در دستور کار خود قرار داده تا سهم بیشتری از تعمیرات هارد را به خود اختصاص دهد.

 

هارد اکسترنال اچ پی HP
هارد اکسترنال اچ پی HP

سایت اچ پی HP ، همه چیز در رابطه با اچ پی . از پیدایش اچ پی تا اولین محصول این کمپانی ، نگاهی کوتاه به زندگی موسسان اچ پی و محصولات جدید و تو راه این کمپانی بزرگ. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید. بیشتر ما با محصولات و کمپانی مشهور اچ پی آشنا هستیم و از محصولات آن استفاده می نماییم. این شرکت با کوشش فراوان دو موسس خود امروزه جایگاهی بزرگ در بین سایر برند ها پیدا کرده است

تاریخچه ی اچ پی hp

ابتدا شرکت اچ پی با سرمایه ایی بسیار نا چیز و اندک تاسیس شد و در ادامه این تلاش هیولت و پاکارد بود تا تواسنت این شرکت را سرپا نگه دارد. هیولت و پاکارد دو موسس نام اشنای کمپانی بزرگ اچ پی بودند که طی سالها تلاش فراوان توانستند شرکتی به نام اچ پی در زمینه ی تولیدات محصولات فناوری الکترونیک تاسیس نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت اچ پی HP مراجعه فرمایید

 

hpaba-hewlett-dave-packard
hpaba-hewlett-dave-packard

هیولت و پاکارد ، نام کامل این دو نابغه ی بزرگ دیوید پاکارد و ویلیام ردینگتون هیولت می باشد که هر دو دانشجوی دانشگاه آستنفورد بودند. این دو شرایط زندگی متفاوتی نسبت به یکدیگر داشتند اما هدف یکسان آنها باعث شد تا دست به دست هم بدهند و شرکت اچ پی امروز را تاسیس نمایند. امروزه شرکت اچ پی ، شرکتی نام آور و بزرگی در سراسر دنیا به حساب می آید که با طراحی و ساخت محصولات خارق العاده در صنعت ، الکترونیک ، ساخت کالاهای اداری و کامپیوتری فعالیت می کند.

 

 

دو دوست به نام هیولت و پاکارد

دیوید پاکارد ، در تاریخ 7 سپتامبر سال 1912 در شهر پوابلو ایالت کلرادو کشور آمریکا متولد شد. دیوید پاکارد مهندسی در دانشگاه آستنفورد بود که پس از آشنایی و دوستی با شریک خود یعنی هیولت تصمیم به ساخت یک شرکت در زمینه ی تولیدات محصولات فناوری می گیرد. سرانجام دیوید پاکارد در   26 مارس 1996 در گذشت.

ویلیام ردینگتون هیولت ، هیولت نیز مانند پاکارد یکی از دانشجویان دانشگاه شناخته شده ی آستفورد بود. هیولت در تاریخ ۲۰ می ۱۹۱۳ در شهر ان آربر ایالت میشگان  متولد شد. او پس از سالها تلاش در کنار پاکارد ، همفکری و همیاری موفق به اجرا کردن ایده های خود تحت عنوان مدیرعامل کمپانی اچ پی شد. سرانجام این شخص در تاریخ ۱۲ ژانویه ۲۰۰۱ در پالو آلتو در گذشت.

نخسیتن محصول اچ پی با طرح و ایده ی هیولت به ثبت رسید. این شخص تحت عنوان اچ پی دستگاهی نوسان ساز طراحی کرد و در اواخر دهه ی 1930 آن را ساخت ؛ به طوری که پس از ساخت این محصول ، بسیاری از برند های مشهور در آن دوره از رقابت کنار گذاشته شدند. اما هیولت و پاکارد به دنبال ساخت محصولات بیشتر بودند و با طراحی و تلاش به موفقیت های بیشتری در حوزه ی ساخت محصولات الکترونیک رسیدند.

امروزه اچ پی به یک کمپانی بزرگ و قابل اطمینان در سراسر دنیا تبدیل شده است ف به طوری که در هر کجا می توان به راحتی از محصولات آن استفاده کرد و از خدمات آن بهره ی لازم را برد. اچ پی در تمامی این سالها توانسته تا همیشه از نظر ساخت با کیفیت و  با کاربرپسند  کالاهای خود در تولیدات ماشین های اداری و رایانه ایی،  مشتریان و کاربران همیشگی خود را راضی نگه دارد.

شما می توانید با مراجعه به وب سایت اچ پی HP از جدیدترین اخبار ها در رابطه با محصولات اچ پی HP با خبر شوید

کیفیت محصولات کمپانی اچ پی HP

کمپانی بزرگ اچ پی
کمپانی بزرگ اچ پی

کمپانی بزرگ و نام آشنای hp تا به امروز  ؛ثابت کرده است که قدرتی بی نظیری در ساخت انواع محصولات اداری و کامپیوتری دارد و هموراه توانسته محصولات خود را با فناوری های جدید و سرعتی بسیار بالا به کاربران خود ارائه دهد .

 

 

 

در ادامه کمپانی اچ پی به کاربران خود این قول را داده که  ، طی نسل بعدی محصولات خود را به بهترین شکل نسبت به نسل قبل طراحی و معرفی کند. نتیجه ی این عمل صرف انرژی بیشتر برای محصولات HP می باشد و این ویژگی عامل اصلی پیشرفت این برند بزرگ می باشد.

 

محصولات اچ پی HP

محصولات جدید اچ پی شامل دستگاه هایی سرور ، چاپگرها ، پرینترهای سه بعدی ، کارتریج ، دستگاه های کپی ، فاکس ، لپ تاپ ، گوشی موبایل ، تبلت و … می شود. البته محصولات نام برده نیمی از دارای کمپانی اچ پی می باشد که روانه ی بازار شده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با جدیدترین محصولات اچ پی اینجا کلیک کنید .

لپ تاپ اسپکتر Specter foilo

در آخر می خواهیم یکی از جدیدترین محصولات اچ پی را به شما معرفی کنیم ! این محصول از سری لپ تاپ های اسپکتر کمپانی اچ پی می باشد که دارای قابلیت ها و امکانات های خاصی می باشد. نسل اسپکتر لپ تاپ های اچ پی به نازک ترین رایانه ی قابل حمل معروف می باشد به طوری که پس از ساخت آن این لپ تاپ در یک رده  بالاتر از مک بوک اپل جای گرفت. یکی از خصوصیات جالب این لپ تاپ قاب و مواد سازنده ی روی این کامپیوتر می باشد ؛ قاب این لپ تاپ از چرم ساخته شده است. اچ پی نام این محصول را لپ تاپ specter folio گذاشته است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با فروش و خدمات پس از فروش اچ پی ، به وب سایت اچ پی HP مراجعه فرمایید

 

لپ تاپ specter folio
لپ تاپ specter folio