صفحه نخستکارتریج اچ پی HPقیمت کارتریج اچ پی 901

قیمت کارتریج اچ پی 901

قیمت کارتریج اچ پی 901 در سایت اچ پی حدود 5.99 دلار است. (قیمت ها ممکن است برای AK و HI متفاوت باشد.) توجه: قیمت های پایین تر از فروشندگان متفرقه دیگر در مورد قیمت کارتریج اچ پی 901 غیر اصلی ممکن است. کارتریج جوهری HP 901 با: پرینترهای اچ پی Officejet 4500، J4540، J4550، J4580، […]
بازدیدها : 432 | تلفن گویا : 89392-021
QR
کد Quick Response (کد پاسخ سریع)، یک نوع بارکد دو بعدی است که می تواند با استفاده از گوشی های هوشمند و دستگاه های اختصاصی خواندن کد QR خوانده شود، که به طور مستقیم با اسکن یک کد QR به سایت متصل شوید.

کد QR کالا : 728
Need help?
Contact us now

قیمت کارتریج اچ پی 901 در سایت اچ پی حدود 5.99 دلار است. (قیمت ها ممکن است برای AK و HI متفاوت باشد.) توجه: قیمت های پایین تر از فروشندگان متفرقه دیگر در مورد قیمت کارتریج اچ پی 901 غیر اصلی ممکن است. کارتریج جوهری HP 901 با: پرینترهای اچ پی Officejet 4500، J4540، J4550، J4580، J4680 کار می کنند.

نمایندگی رسمی اچ پی در تهران

نمایندگی رسمی اچ پی در تهران

بهترین قیمت کارتریج اچ پی 901

چاپ حرفه ای را در هنگام استفاده از کارتریج اصلی HP و کارتریج تونری انتظار داشته باشید. عملکرد قابل اعتماد، نتایج صفحه سازگار و بی نظیر از کارتریج اچ پی 901 مورد انتظار است. با کارتریج اصلی HP، شما همچنین می توانید از چاپ مجدد هزینه ها اجتناب کنید و به کارایی بی نظیری که از چاپگر HP خود انتظار دارید، اطمینان حاصل کنید.

در مقایسه با قیمت کارتریج استاندارد HP با کارتریج و جوهر های بی کیفیت، قیمت کارتریج اچ پی901 بسیار مناسب است. بر اساس نتایج منتشر شده توسط شرکت اچ پی، صرفه جویی در مصرف بیشتر و چاپ بیشتر بدون تعویض کارتریج، اغلب با کارتریج های اصلی HP XL و کارتریج Original HP X تونر مشاهده شده است.

نمایندگی کارتریج اچ پی

نمایندگی کارتریج اچ پی

کدام کارتریج جوهر و یا تونر برای چاپگرهای اچ پی لازم است؟ این یک سوال بسیار رایج است و ما می توانیم به سرعت و به راحتی برای شما پاسخ دهیم. همه چیزهایی که شما باید بدانید مدل چاپگر اچ پی است و اینکه آیا می خواهید جوهر رنگی یا سیاه یا تونر رنگی داشته باشید.

خرید از نمایندگی اچ پی باعث می شود تا کارتریج های مناسب را را با قیمت مناسب انتخاب کنید. به سادگی مدل چاپگر یا نام تجاری خود را در جعبه جستجو وارد کنید و یا با ما تماس بگیرید.

شماره تلفن نمایندگی رسمی اچ پی در ایران  تهران 89392 می باشد.

نمایندگی اچ پی تعمیرات

نمایندگی اچ پی

اگر شماره کارتریج اچ پی را می دانید، فقط آن را به ما اعلام کنید. ما گزینه های بزرگی برای انتخاب داریم، انتخاب گسترده، تضمین قیمت و تحویل فوری در تهران و کلیه شهرستانها.

کارتریج های خود را از طریق نمایندگی رسمی کارتریج اچ پی دریافت کنید.

 

کارتریج اچ پی 901

کارتریج جوهر افشان کارتریج اچ پی 901 فابریک بوده و از نظر کیفیت چاپ و تعداد پرینت عالی می باشد، این کارتریج شامل گارانتی تعویض می باشد.
قیمت کارتریج اچ پی 901

قیمت کارتریج اچ پی 901

کارتریج HP 901 Black Ink-CC653AN
قیمت: 5.99 دلار
حمل و نقل رایگان در سفارش بیش از 25 عدد.
توجه: اگر قیمت کارتریج اچ پی 901 پایین تر از 5 دلار باشد، مشکوک به غیر اصلی است.
اطمینان حاصل کنید که قیمت کارتریج اچ پی 901 را سایت اصلی اچ پی مطابقت دهید.
کارتریج جوهر HP 901 با پرینترهای مدل HP Officejet 4500، J4540، J4550، J4580، J4680 کار می کند.
چاپ دوبرابربیشتر با کارتریج اچ پی 901 مدل ایکس.
عملکرد کارتریج اچ پی 901(تقریبا) 200 صفحه نوشته معمولی است.
کارتریج اچ پی 901 در بسته بندی جدید Original HP 901 جوهر کارتریج (CC653AN) ارائه شد.

کارتریج جوهرافشان یکی از قسمت‌های مهم پرینترهای لیزری است که دارای جوهری است که در هنگام چاپ بر روی کاغذ قرار می‌گیرد. کارتریج اچ پی 901 جوهرافشان ممکن است دارای یک یا چند مخزن مجزا برای جوهر باشد. برخی از مدل‌ تراشه‌ای را هم در کارتریج تعبیه می‌کنند که با پرینت ارتباط برقرار کرده و اطلاعات کارتریج را به آن ارسال می‌کند.

اکثر شرکت‌های تولیدکننده از سیستم‌های حرارتی در کارتریج‌های خود استفاده می‌کنند. (به‌استثنای پرینترهای اپسون که از سیستمpiezoelectric استفاده می‌کنند). شاید آسان‌ترین و کم‌دردسرترین روش استفاده از مخزن باشد. مخزن شامل چندین کارتریج به همراه شیلنگ‌هایی است که به تانکر جوهر در بیرون از پرینتر متصل هستند. در این روش به جای شارژ کارتریج، کاربر جوهر لازم را در مخزن این سیستم پر می‌کند. اولین‌ مدل‌های مخزن کارتریج از کارتریج‌های اصلی ساخته شده توسط شرکت‌ تولیدکننده استفاده می‌کردند. این کارتریج‌ها سوراخ شده و شیلنگ‌هایی به آن‌ها متصل می‌شدند که از سوی دیگر به تانکر جوهر متصل بودند. امروزه این مخزن‌ها که به صورت عمده در چین تولید می‌شوند، تماما از تجهیزات مشابه استفاده کرده و دارای چیپ‌ست‌های Auto Reset هستند. البته تمامی کارتریج‌ها و پرینترها با این سیستم سازگار نیستند.

0/5 (0 Reviews)
برچسب ها :
#
#
#
پروفایل نویسنده: نمایندگی اچ پی
Country: Iran

یک پاسخ به “قیمت کارتریج اچ پی 901”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمایندگی رسمی اچ پی | نمایندگی اچ پی | نمایندگی hp
قیمت کارتریج اچ پی 901 | نمایندگی رسمی اچ پی | نمایندگی اچ پی | نمایندگی hp
قیمت کارتریج اچ پی 901 در سایت اچ پی حدود 5.99 دلار است. (قیمت ها ممکن است برای AK و HI متفاوت باشد.) توجه: قیمت های پایین تر از فروشندگان متفرقه دیگر در مورد قیمت کارتریج اچ پی 901 غیر اصلی ممکن است. کارتریج جوهری HP 901 با: پرینترهای اچ پی Officejet 4500، J4540، J4550، J4580، […]
View Details

فروشگاه آنلاین اچ پی
فروشگاه اینترنتی اچ پی مرجع فروش اینترنتی کلیه محصولات Hewlett Packard
دانلود درایورهای اچ پی
دانلود مستقیم درایورهای HP با لایسنس معتبر نمایندگی اچ پی
مقاله های اچ پی
ارائه مقاله های اچ پی با کیفیت تصویری و محتوایی بالا در زمینه کالاهای HP