HP search
HP logo

فلش مموری اچ پی HP X725W Flash Memory 16GB

نمایندگی رسمی اچ پی | نمایندگی اچ پی | نمایندگی hp
فلش مموری اچ پی HP X725W Flash Memory 16GB تعمیرات فلش مموری های اچ پی به دلیل نسبت قیمت فلش مموری به تعمیرات در اکثر موارد توجیه ندارد اما … با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی اچ پی HP همراه شوید.   بررسی فلش اچ پی HP X725W Flash Memory 16GB   اما در مرکز […]
موضوع مقاله:
مقاله های مرتبط:

فلش مموری اچ پی HP X725W Flash Memory 16GB تعمیرات فلش مموری های اچ پی به دلیل نسبت قیمت فلش مموری به تعمیرات در اکثر موارد توجیه ندارد اما … با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی اچ پی HP همراه شوید.


 

بررسی فلش اچ پی HP X725W Flash Memory 16GB

 

اما در مرکز خدمات ماشین های اداری و رایانه این امر در صورت مقرون به صرفه بودن برای مشتری فقط و فقط در مورد فلش مموری هایی که توسط خود این مرکز فروخته شده صورت میگیرد.

 

گارانتی فلش مموری های HP نیز به همین روال توسط شرکت های گارانتی کننده که اسامی آنها در لیست اتحادیه فن آوران موجود است انجام میشود.

 


فلش مموری اچ پی HP X725W Flash Memory 16GB

فلش مموری اچ پی HP X725W Flash Memory 16GB

 


 

فروش فلش مموری اچ پی HP X725W Flash Memory 16GB

 

فروش فلش مموری های HP در کلیه مراکز مجاز ماشین های اداری و رایانه در صنف IT صورت میپذیرد ولی آیا تمامی این فروشندگان مجاز به ارائه گارانتی هستند؟

 

خیر چراکه فقط مراکزی میتوانند گارانتی فلش مموری و سایر دستگاه های دیگر را ارائه دهند که مجوز خدمات گارنتی را پس از طی مراحل مختلف از اتحادیه فن آوران تهیه کرده باشند.


مشخصات فلش مموری اچ پی HP X725W Flash Memory 16GB


فلش مموری اچ پی HP X725W Flash Memory 16GB
رابط
USB 3.0

 HP X725W Flash Memory 16GB

ظرفیت
–16 گیگابایت
×
سازگار با سیستم عامل
Windows 10 – Windows 8.1 – Windows 8 – Windows 7 – Windows Vista – Windows XP – Windows 2000 – Mac OS 10.3 and above
ضد اثر انگشت
×
فلش مموری اچ پی HP X725W

 

این مراکز که حتما میبایست تاییدیه مرکز حمایت از حقوقو مصرف کنندگان زیر نظر وزارت صنعت معدن و تجارت را قبلا دریافت کرده باشند و مورد تایید اتحادیه نیز قرار گرفته باشند.

 

پس با مراجعه به وب سایت اتحادیه فن آوران که میتوانید آدرس آن را در GOOGLE سرچ نمایید از کم و کیف این مراکز مطلع شوید. از اعتماد و انتخاب شما متشکریم، نمایندگی رسمی اچ پی HP

بدون نگرانی و محدودیتی سوال خود را بپرسید...
🔔 سوال دارید؟ اولین نفر باشید!!!