کارتریج اچ پی 1102
کارتریج اچ پی 83a
کارتریج اچ پی 17a
کارتریج اچ پی 2130
کارتریج اچ پی 85a
کارتریج اچ پی 79a
کارتریج اچ پی ۶۱
کارتریج اچ پی 402
کارتریج اچ پی ۲۰۳۵
کارتریج اچ پی 2035
کارتریج اچ پی 05a
کارتریج اچ پی ۱۳۰۰
قیمت کارتریج اچ پی 05a
خرید کارتریج اچ پی 05a
قیمت کارتریج اچ پی 05a آ
کارتریج اچ پی 1050
کارتریج اچ پی 1006
کارتریج اچ پی 1200
کارتریج اچ پی 2015
کارتریج اچ پی 201a
کارتریج اچ پی 2014
کارتریج اچ پی 2025
قیمت کارتریج اچ پی 26a
قیمت کارتریج اچ پی 2035
کارتریج اچ پی 301
کارتریج اچ پی 35a
کارتریج اچ پی 307
کارتریج اچ پی 49a
کارتریج اچ پی 400
کارتریج اچ پی 5225
کارتریج اچ پی 5200
کارتریج اچ پی 564
کارتریج اچ پی 7110
کارتریج اچ پی 7103
کارتریج اچ پی 79
قیمت کارتریج اچ پی 79a
كارتريج 7110 اچ پي قابل شارژ
قیمت کارتریج اچ پی 78
قیمت کارتریج اچ پی 85a
کارتریج لیزری اچ پی 85a
کارتریج اچ پی 901
قیمت کارتریج اچ پی 901

لپ تاپ های اچ پی با نمایش رنگارنگ 
بیشتر رنگ های صفحه لپ تاپ شما می تواند نمایش داده شود، عکس های پر جنب و جوش، فیلم ها و سایر مطالب ظاهر می شود. نمایندگی لپ تاپ اچ پی توانایی هر صفحه را برای تولید سایه ها با استفاده از رنگ رنگ sRGB اندازه گیری می کند. لپ تاپ هایی که می توانند 95 درصد یا بیشتر از محیط تولید کنند، رنگ زیادی دارند. کسانی که درصد بیش از 100 را طالب هستند واقعا پر جنب و جوش هستند.

نمایندگی رسمی لپ تاپ اچ پی
نمایندگی رسمی لپ تاپ اچ پی

با وجود اینکه نمایندگی اچ پی با استفاده از محصولات x360 خود در خطوط Spectre، Envy و Pavilion در حال بررسی فاکتورهای مختلف نوت بوک است، سازنده PC در طراحی لپ تاپ سنتی حاضر نیست. نوت بوک های نمایندگی لپ تاپ اچ پی امسال در نمایشگاه ها، در اندازه های 14، 15 و 17 اینچی ارائه شدند، این نشان دهنده ادامه سرمایه گذاری نمایندگی اچ پی در زمینه لپ تاپ های ارزان قیمت است.

بزرگترین تغییرات نمایندگی لپ تاپ اچ پی در سال جاری، شامل پشتیبانی از آخرین معماری Broadwell اینتل و همچنین انتقال نمایندگی اچ پی به نشانی جدید در تهران و با نام تجاری زیمابی است.

نمایندگی رسمی لپ تاپ اچ پی
نمایندگی رسمی لپ تاپ اچ پی

 

نمایندگی لپ تاپ اچ پی در تهران

نمایندگی اچ پی در تهران به نشانی:

ـهران خیابان سپهبد قرنی نرسیده به پل کریمخان، روبروی بیمارستان آپادانا، شماره 218، طبقه دوم است.

شماره تلفن نمایندگی اچ پیدر تهران 021.89392 می باشد.

تفاوت طراحی بین سری Pavilion سال گذشته و مدل های امسال وجود دارد، به این معنی که در بخش نمایشی خیلی تغییر نکرده است. کاربران همچنان یک طرح پلی کربنات با یک سری گزینه های رنگی دریافت خواهند کرد.

نمایندگی لپ تاپ اچ پی ادعا می کند که طراحی پوسته ی “Lumia-like” یك لایه ی آن باعث می شود كه Pavilion با استفاده از قطعات كوچك، روشی طراحی شده كه نوكیا – در حال حاضر مایكروسافت – بر روی فلش برای دستگاه های ویندوز فونش متوسل می شود. ساخت و ساز کاملا جامد است با یک قطعه جامد از پلاستیک برای درب، قطعه دیگر برای دو طرف و شاسی، و یک عرشه صفحه کلید. کیفیت ساخت به نظر می رسد در مقایسه با مکبوک های پلاستیکی بازنشسته اپل از سال گذشته است.

نمایندگی رسمی لپ تاپ اچ پی
نمایندگی رسمی لپ تاپ اچ پی

مرکز خدمات نمایندگی لپ تاپ اچ پی

آیا شما به دنبال مرکز خدمات لپ تاپ اچ پی در تهران هستید اگر بله کارشناسان ما در اینجا برای ارائه خدمات با کیفیت به تمام لپ تاپ های شما در تهران هستند. مرکز خدمات شماره تلفن آدرس و شماره تلفن نمایندگی اچ پی:

نمایندگی اچ پی در تهران به نشانی: تهران خیابان سپهبد قرنی نرسیده به پل کریمخان، روبروی بیمارستان آپادانا، شماره 218، طبقه دوم است.

شماره تلفن نمایندگی لپ تاپ اچ پیدر تهران 021.89392 می باشد.

نمایندگی رسمی لپ تاپ اچ پی
نمایندگی رسمی لپ تاپ اچ پی

 نمایندگی رسمی لپ تاپ اچ پی

فروش و خدمات پس از فروش HP فقط از طریق نمایندگی مرکزی با شماره 89392-021 صورت می پذیرد.

از اعتماد و انتخاب شما متشکریم – پرینتر HP ، اسکنر HP ، لپ تاپ HP،کارتریج HP، پلاتر HP ،سرور HP ، اچ پی HP ، HP Iran ، تعمیرات HP.

نمایندگی رسمی لپ تاپ اچ پی در ایران که تحت امتیاز شرکت اچ پی آبا می باشد ،برای اولین بار در سال 1392 از شرکت اصلی اچ پی در سنگاپور اخذ گردید.

در این نمایندگی خدمات فروش و پس از فروش کلیه محصولات اچ پی از قبیل لپ تاپ اچ پی،تبلت اچ پی، ماشینهای اداری اچ پی(پرینترهای لیزری رنگی و تک رنگ، پرینترهای جوهرافشان ،پرینترهای چندکاره،فکس ،اسکنر و پلاتر موجود بوده و تعمیرات تخصصی محصولات اچ پی توسط کارشناسان دوره دیده انجام میگیرد.
همچنین این نمایندگی در زمینه فروش و خدمات پس از فروش مواد مصرفی (کارتریج های جوهری ، لیزری،تونر و انواع قطعات مصرفی) فعالیت می نماید.
نمایندگی رسمی اچ پی (اچ پی آبا) در زمینه خدمات تخصصی و تعمیرات لپ تاپ های اچ پی دارای لابراتوارمجهز تست و عیب یابی لپ تاپ و انبار قطعات یدکی اصلی کامل و مجهز بوده و در این زمینه در ایران منحصر بفرد می باشد.