تست اسکناس REMO 328

تست اسکناس REMO 328 | دستگاه تست اسکناس تقلبی مدل REMO 328 که مناسب برای تست اسکناس های جعلی می باشد | برای کسب اطلاعات بیشتر، با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

نمایندگی رسمی اچ پی HP با کارشناسان ما در ارتباط باشید

 

دانلود درایور      افزودن به سبد خرید


دستگاه تست اسکناس REMO 328

 

دستگاه تست اسکناس328 remo دستگاهی کاملا ضروری برای محیط هایی می باشد که گردش پولی بسیار زیادی دارند. remo 328  از چندین لامپ همراه با یک بدنه بسیار سبک و مرغوب ساخته شده است و ارتباط آن از طریق برق امکان پذیر می شود ، نحوه ی تشخیص آن با روشن کردن لامپ های مخصوص است که پس از طی کردن مراحل اصالت اسکناس را به خوبی و دقیق تشخیص می دهد.
تشخیص اصالت ایران چک  و انواع پول،  با استفاده از دستگاه اورجینال تست اسکناس remo 328.

تست اسکناس تقلبی REMO 328

تست اسکناس REMO 328| نمایندگی رسمی اچ پی HP | برای خرید یا مشاوره  دستگاه تست اسکناس REMO 328 با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 

خرید تست اسکناس تقلبی remo 328  | نمایندگی رسمی اچ پی HP

تست اسکناس REMO 328
تست اسکناس REMO 328

مواد استفاده شده در ساخت این دستگاه  تست اسکناس بسیار مرغوب و سبک می باشد. این تست اسکناس یعنی 328 رمو ، دستگاهی رومیزی می باشد اما به دلیل وزن سبک آن می توان آن را به راحتی جا به جا کرد. و شما می توانید بدون هیچ مشکلی آن را حمل کنید . تشخیص اسکناس های جعلی توسط یک لامپ مخصوص درون این دستگاه قدرتمندصورت می گیرید.  که با حداکثر صرفه جویی در برق می توانید به درستی اصالت اسکناس های خود را تشخیص دهید . نمایندگی رسمی اچ پی HP

دستگاه تست اسکناس جعلی رمو 328 دارای نور زمینه جهت تشخیص تصاویر و متن های نامرئی روی انواع اسکناس و تراول چک های مسافرتی است.لامپ های رمو مدل 328 دارای عمر بسیار بالا با حداکثر صرفه جویی در برق می باشند.

 

 

دستگاه تست اسکناس های تقلبی 328 remo

 

نمایندگی رسمی اچ پی HP در مرکز تعمیرات ماشین های اداری و رایانه تعمیر انواع تست اسکناس برند remo  زیر نظر کارشناسان مجرب و کارآزموده را در دستور کار خود قرار دارد.

 

نام کامل محصول |

تست اسکناس REMO 328
گارانتی محصول
گارانتی 1 ساله رسمی

نمایندگی رسمی اچ پی HP

توضیحات
×
دستگاه تست اسکناس REMO 328

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند *
شما می توانید از این تگ های HTML و ویژگی ها استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>