صفحه نخست خدمات پس از فروش HPآدرس نمایندگی اچ پی

آدرس نمایندگی اچ پی

شرکت اچ پی آبا نماینده رسمی محصولات اچ پی در سال 1994 تأسیس شد و به یکی از بزرگترین شرکتهای مستقل خدمات IT و الکترونیک در ایران تبدیل شده است.   نشانی نمایندگی اچ پی در تهران: نمایندگی تعمیرات اچ پی، تهران، خیابان سپهبد قرنی، نرسیده به پل کریمخان زند شماره 218 (روبروی بیمارستان آپادانا)، طبقه دوم تلفن: […]
بازدیدها : 432 | تلفن گویا : 89392-021
QR
کد Quick Response (کد پاسخ سریع)، یک نوع بارکد دو بعدی است که می تواند با استفاده از گوشی های هوشمند و دستگاه های اختصاصی خواندن کد QR خوانده شود، که به طور مستقیم با اسکن یک کد QR به سایت متصل شوید.

کد QR کالا : 728
Need help?
Contact us now

شرکت اچ پی آبا نماینده رسمی محصولات اچ پی در سال 1994 تأسیس شد و به یکی از بزرگترین شرکتهای مستقل خدمات IT و الکترونیک در ایران تبدیل شده است.

 

نشانی نمایندگی اچ پی در تهران:

نمایندگی تعمیرات اچ پی، تهران، خیابان سپهبد قرنی، نرسیده به پل کریمخان زند

شماره 218 (روبروی بیمارستان آپادانا)، طبقه دوم

تلفن: 89392

نمایندگی رسمی اچ پی در تهران

نمایندگی رسمی اچ پی در تهران

تمرکز بر کیفیت و مراقبت از مشتری موجب شد تا نمایندگی تعمیرات اچ پی به وسیله مارک های پیشرو در صنعت تایید شود.

نمایندگی رسمی محصولات اچ پی در زمینه خدمات لپ تاپ، پرینتر، دسکتاپ، تبلت فعالیت می نماید.

روند تعمیر و بازسازی الکترونیک فوق العاده پیچیده است و شامل بسیاری از تخصص های مختلف است.

نمایندگی تعمیرات اچ پی یک مفهوم به نام “تدارکات سرویس” را برای توصیف روش منحصر به فردی که در آن کار می کند، توسعه داده است تا اطمینان حاصل شود که سطح خدمات بالا می تواند از طریق اتوماسیون و تدارکات به دست آید. ویدئو بالا این فرایند را توصیف می کند و نشان می دهد که چگونه فرایند تعمیر برای تولید کنندگان و خرده فروشان را به طور یکسان آسان می کند تا اطمینان حاصل شود که کاربران نهایی بهترین نتیجه را ممکن می سازند.

در نهایت، نقش کلیدی سرویس Plus به حداکثر رساندن نمایندگان تولید کنندگان و خرده فروشان است و در نتیجه بهترین راه حل را برای مشتری به ارمغان می آورد.

آدرس نمایندگی اچ پی

نمایندگی اچ پی

آدرس نمایندگی تعمیرات اچ پی در تهران:

تهران، خیابان سپهبد قرنی، نرسیده به پل کریمخان زند، شماره 218 (روبروی بیمارستان آپادانا)، طبقه دوم

تلفن: 89392

اچ پی

اچ پی

محیط زیست و پایداری از نظر نمایندگی تعمیرات اچ پی
نماینده رسمی محصولات اچ پی مسئولیت بسیار زیادی در محیط اطراف دارد. به عنوان یک متخصص در تدارکات تکنولوژی و خدمات نماینده رسمی محصولات اچ پی به شدت بر روش ها و فرآیندهای پایدار تمرکز می کند. در واقع، مدل کلی کسب و کار نماینده رسمی محصولات اچ پی بستگی به محیط زیست دارد.

نمایندگی رسمی اچ پی

نمایندگی رسمی اچ پی

مرکز خدمات نمایندگی تعمیرات اچ پی

علاوه بر کار تعمیراتی خودمان، ما همچنین با سایر تولیدکنندگان، خرده فروشان، بیمه گران و تعمیرکاران همکاری می کنیم و در این کار اطمینان می دهیم که نماینده رسمی محصولات اچ پی همواره در حال بازیافت، استفاده مجدد و تعمیر دستگاه های از کار افتاده، متمرکز می شود. ما درک می کنیم که این سه عامل، سنگ بنای کم کردن زباله ها و به حداکثر رساندن بازگشت تجهیزات الکترونیکی هستند.

تدارکات عالی نمایندگی تعمیرات اچ پی به مشتریان اجازه می دهد که پول خود را صرفه جویی کنند و تاثیرات آنها را بر محيط زيست کاهش دهد.

ما بر کاهش زباله ها و حفظ سطح بالایی از بهره وری انرژی متمرکز هستیم. نمایندگی اچ پی به اندازه کافی بازیافت می کند و از روش های مناسب دفع مواد خطرناک و سمی استفاده می نماید. ما همچنین با سیاست های زیست محیطی همکاری می کنیم تا اطمینان حاصل شود که استانداردها بر اساس الزامات آنها حفظ می شوند.

نمایندگی تعمیرات اچ پی افتخار می کند که با همکاری شرکای E-Cycle، توانایی های گروه، نه تنها مدیریت زباله های الکترونیک را اولویت بندی می کند، بلکه یک سازمان غیر انتفاعی است که به حمایت از افراد معلول کمک می کند.

نمایندگی رسمی اچ پی

نمایندگی رسمی اچ پی

با تحویل دستگاه خود به شرکت اچ پی آبا و یا ارسال تجهیزات خود به ما، شما تایید می کنید که شرایط زیر را قبول می کنید:
1. خدمات نمایندگی اچ پی
نمایندگی تعمیرات اچ پی در جهت تعمیر، ارتقاء، و خدمات نصب، که ممکن است در ارتباط با تجهیزات شما (به عنوان خدمات خارج از ضمانت) مورد نیاز است را ارائه می دهد.
ما معمولا خدمات خود را در محل نمایندگی اچ پی انجام می دهیم، و مسئولیت شما در ارائه و بازپس گیری حضوری تجهیزات خودتان  از نمایندگی اچ پی می باشد. با این حال، ممکن است ما موافقت کنیم که خدمات را در محل شما انجام دهیم، در این صورت ما ممکن است مبلغی را برای زمان سفر و هزینه ها علاوه بر هزینه اعلام شده یا نرخ ساعتی استاندارد به عنوان موارد احتمالی، دریافت کنیم. اگر از ما بخواهید که متخصصین و تجهیزات خود را به آدرس شما ارسال کنیم، این کار صرفا  بعهده شماست، با هزینه های اضافی برای خدمات حمل و نقل و غیره که اعلام می شود.
خدمات نمایندگی اچ پی در طول ساعات کاری عادی و در ساعتهای 9 صبح تا 6 بعد از ظهر از شنبه تا چهارشنبه (به استثنای تعطیلات عمومی) انجام می دهیم. اگر به خدمات فوری “خارج از ساعات” نیاز دارید، ممکن است نرخ ساعتی که بالاتر از نرخ استاندارد است دریافت گردد.
اگر چه نمایندگی تعمیرات اچ پی از تمام اقدامات معقول برای رسیدن به نتایج مطلوب بهره می برد اما به دلیل تعدادی از مسائل بالقوه مربوط به تجهیزات شما (از جمله نوع دستگاه، هر گونه آسیب قبلی، نرم افزار نصب شده، هر گونه ویروس و غیره) ممکن است هزینه های اضافی دریافت شود. نمایندگی اچ پی تضمین کننده و قادر به هر نتیجه از خدمات خاص نمی باشد.
نمایندگی اچ پی تمام حقوق لازم و موافقت نامه های شخص ثالث را در اختیار شما قرار می دهد.

نمایندگی اچ پی تعمیرات

نمایندگی اچ پی تعمیرات

2. تعمیرات و خدمات نمایندگی اچ پی در آدرس نمایندگی اچ پی یا محل کار شما.
نمایندگی اچ پی خدمات و تعمیرات در آدرس نمایندگی اچ پی و همینطور در محل کار شما و بر روی تجهیزات شما را از قبل هماهنگ خواهد کرد.
در طی تسهیل خدمات، نمایندگی اچ پی ممکن است از خدمات سازمان های خدماتی شخص ثالث به عنوان حمل کننده استفاده کند. نمایندگی اچ پی به شما اطلاع می دهد که شخص ثالث در این موارد مورد استفاده قرار می گیرد.
در حالی که نماینده رسمی محصولات اچ پی تلاش می کند تا اطمینان حاصل شود که سطح خدمات به اندازه مطلوب و کافی حفظ می شود، نماینده رسمی محصولات اچ پی سطح کارهایی که توسط این اشخاص ثالث انجام می شود را تضمین نمی کند.
نماینده رسمی محصولات اچ پی به بهترین نحو، در مورد هر گونه اختلاف با یک شخص ثالث، شما را مطلع خواهد کرد.

نمایندگی اچ پی تعمیرات

نمایندگی اچ پی تعمیرات

3. قطعات و لوازم جانبی مورد استفاده در نمایندگی اچ پی
با توجه به بند 4 در زیر هر قسمت یا لوازم جانبی که به عنوان بخشی از خدمات نمایندگی اچ پی به شما ارائه می شود علاوه بر هزینه خدمات ساعتی و سایر هزینه ها (به جز مواردی که به طور صریح شامل چنین هزینه های اضافی است) پرداخت می شود.

نمایندگی رسمی اچ پی

نمایندگی رسمی اچ پی

شرایط خاص مربوط به درخواست ها و خرید قطعات نمایندگی اچ پی: فروش تمام قطعات نهایی است و سفارش قطعات نادرست برای بازگشت یا بازپرداخت پذیرفته نمی شود. اگر قطعات دریافت شده معیوب باشند، آنها در صورت لزوم آزمایش می شوند و جایگزین می شوند. همه قطعات دارای یک گارانتی 30 روزه از طرف نمایندگی اچ پی هستند. شرایط خدمات تجاری نمایندگی اچ پی به عنوان بخشی از لوازم جانبی مورد استفاده قرار می گیرد.

نمایندگی اچ پی تعمیرات

نمایندگی اچ پی تعمیرات

4. هزینه ها و پرداخت ها برای خدمات نمایندگی اچ پی
اگر درخواست خدمات شما یک ادعای گارانتی از جانب نمایندگی اچ پی باشد، پس هر تعهدی که در این شرایط به شما تعلق می گیرد و هزینه های ما را پرداخت می کند، اعمال نخواهد شد و در صورت اتمام بودن گارانتی نمایندگی اچ پی، تمام هزینه ها دریافت می شود. اگر هزینه های مورد ادعای ضمانت توسط تولید کننده تجهیزات مربوطه پرداخت نشود، پس مسئولیت نمایندگی اچ پی مسئولیت (صرف نظر از حقوق شما و یا علیه چنین تولید کننده ای) نیست.
در بعضی موارد نمایندگی اچ پی خدماتی را هماهنگ می کند که شامل ارائه دهندگان خدمات شخص ثالث می شود. در این موارد، نماینده رسمی محصولات اچ پی، به اندازهای که توسط ارائه دهنده خدمات شخص ثالث یا هرگونه کمک هزینه ای که ممکن است واجد شرایط تحت شرایط گارانتی یا بیمه باشد، هزینه می کند. از زمان تحویل دستگاه به نمایندگی اچ پی یا در اسرع وقت پس از آن، از این شرایط دستگاه مطلع خواهید شد.
نمایندگی اچ پی طبق استاندارد های اچ پی، همیشه با شرایطعالی خدمت رسانی می نماید. حداقل هزینه ها برای تمام تعمیرات و خدمات اعمال می شود. این حداقل هزینه خواهد بود و شما قبل از تعمیرات مطلع خواهید شد.
قبل از اینکه تجهیزات خود را نمایندگی اچ پی تحویل بگیرید، باید هزینه های خود را به صورت کامل (پول نقد، EFTPOS یا کارت اعتباری تایید شده توسط نمایندگی اچ پی) پرداخت کرده باشید.

نمایندگی اچ پی تعمیرات

نمایندگی اچ پی تعمیرات

خدمات پس از فروش اچ پی

قبل از اینکه نمایندگی اچ پی خدمات خود را شروع کند، رضایت خود را از تعمیر و هزینه ها اعلام کنید.
تجهیزات خود را باید در ظرف 7 (هفت روز) پس از اینکه ما به شما اطلاع می دهیم، تحویل بگیرید. اگر هزینه های نمایندگی اچ پی را پرداخت نکرده اید (به موجب قاعده پولی یا اعتباری)، ما حق داریم که تجهیزات شما را حفظ کرده و آن را به فروش برسانیم.

نمایندگی اچ پی تعمیرات

نمایندگی اچ پی تعمیرات

30 روز پس از اولین بار تقاضای پرداخت هزینه ها، مهلت قانونی پایان می یابد. شما مسئولیت پرداخت هزینه های مربوط به بازیابی بدهی های خود را (از جمله هزینه هایتعمیرات دستگاه و خدمات نمایندگی اچ پی) می پردازید. نمایندگی اچ پی حق دارد کلیه مبلغ را از درآمد حاصل از فروش تجهیزات شما تحت این بند کسر کند. شما همچنان نسبت به هر کمبودی که پس از هر گونه فروش وجود دارد، به ما مسئولیت دارید.
مقررات 3 و 4 در بالا منافع امنیتی را به نفع نمایندگی اچ پی ایجاد می کند. اگر چنین منافعی ایجاد شود، می توانیم یک یا چند اظهارنامه مالیاتی را در ثبت اوراق بهادار دارایی شخصی ثبت کنیم تا از موقعیت نمایندگی اچ پی محافظت کنیم.

نمایندگی اچ پی تعمیرات

نمایندگی اچ پی تعمیرات

تجهیزات و داده های شما در نمایندگی اچ پی

نمایندگی اچ پی تلاش خواهد کرد همه مراقبت های معقول را از تجهیزات شما انجام دهد با این حال، اگر تجهیزات شما در معرض خطر قرار گیرد. اطمینان حاصل کنید که تجهیزات شما به طور کامل بیمه شده است.
شما باید قبل از ارائه تجهیزات خود به نمایندگی اچ پی، اطمینان حاصل کنید که تمام نرم افزارها و داده های موجود در تجهیزات شما توسط شما پشتیبانی می شوند. نمایندگی اچ پی به هر دلیلی مسئولیت هیچ گونه خرابی داده های تجهیزات شما را نخواهد داشت.
اگر ما به هر دلیلی نیاز به ارسال تجهیزات به سازنده یا شخص ثالثی دیگر داشته باشیم، قبول می کنید که نمایندگی اچ پی نمی تواند مسئول امنیت یا محرمانه بودن اطلاعات موجود در تجهیزات شما (از جمله هر گونه اطلاعات شخصی) باشد. توصیه می کنیم قبل از ارائه تجهیزات خود به نمایندگی اچ پی اطلاعاتی را که مخصوصا شخصی یا حساس هستند حذف کنید.

شما موافقت کردید و حقیقتا تضمین می کنید که در مورد ارائه کلیه اطلاعات شخصی به نمایندگی اچ پی، موافقت می کنید. در چارچوب یک ادعای ضمانت یا سایر خدمات، ممکن است ما برای ارزیابی صحت اطلاعات، دستگاه را به سازنده مربوطه ارسال کنیم. شما به چنین کاری رضایت دارید شما همچنین موافقت خود را برای دریافت ارتباطات الکترونیکی از نمایندگی اچ پی به موقع با توجه به کالا یا خدمات اعلام می نمایید.

نمایندگی اچ پی تعمیرات

نمایندگی اچ پی تعمیرات

6. مسئولیت
با توجه به بند 6 در زیر، نمایندگی اچ پی برای هر مبلغی که بیش از مجموع هزینه هایی که نمایندگی اچ پی در دوره 12 ماهه بلافاصله قبل از هرگونه ادعای شما پرداخت کرده، بیش از مجموع هزینه هایی که نمایندگی اچ پی در هر مورد مسئولیت هرگونه تخلف غیرمستقیم یا پیوسته، از جمله بدون محدودیت، هر گونه از دست رفتن درآمد، از دست دادن سود یا از دست دادن اطلاعات.
تمامی ضمانت ها و تمامی مسئولیت های احتمالی که ممکن است به نمایندگی اچ پی مربوط باشد و در هر قانون، مقررات و یا سایر قوانین موجود باشد، از این توافق به بعد باطل است، از جمله موارد مربوط به فروش محصولات قانون با اصلاحیه و مقررات قانون حمایتی مصرف کننده به این معنی که شما خدمات خود را برای اهداف تجاری خریداری می کنید. هیچ چیز در این توافق به هیچ وجه برای محدود کردن هر گونه حقوق قانونی و راهکارهایی که شما ممکن است داشته باشید و اجازه ندهید که طبق قانون مجاز نباشید یا محدود شود.

آموزش تعمیرات پرینترهای اچ پی HP

تعمیرات پرینترهای اچ پی HP

7. تحویل / حمل و نقل
a خدمات نماینده رسمی محصولات اچ پی با استفاده از وسایل نقلیه عمومی و خدمات پیک برای ارائه خدمات تحویل در محل است.
ب بیمه کالا در حمل و نقل مسئولیت مالک کالا است

کارتریج و مواد مصرفی HP

کارتریج و مواد مصرفی HP

8. تعاریف
تجهیزات به معنی تجهیزات و اموال مربوط به آن است که توسط فرم درخواست خدمات ذکر شده است؛
درخواست خدمات به معنای درخواست شما برای خدمات نمایندگی اچ پی است که در فرم درخواست خدمات توضیح داده شده است یا به طور خلاصه توسط شما درخواست شده است.
نرخ ساعتی استاندارد به معنی نرخ ساعت استاندارد ما برای خدمات (به علاوه GST) است که ما از طرف نمایندگی اچ پی اطلاع داده می شود (به استثنای قطعات، لوازم جانبی یا خدمات شخص ثالث).
ادعای گارانتی به معنای ادعای شماست که درخواست خدمات شما توسط یک ضمانت صادر شده توسط یک تولید کننده تحت پوشش قرار می گیرد.
شما، به معنای مشتری است، همانطور که در فرم درخواست خدمات اطلاع داده شده است و ما، به معنی نمایندگی اچ پی است.

پرینتر جوهرافشان چندکاره اچ پی HP Deskjet 5510E

پرینتر جوهرافشان چندکاره اچ پی HP Deskjet 5510E

برچسب ها :
#
#
#
پروفایل نویسنده: نمایندگی اچ پی
Country: Iran

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آدرس نمایندگی اچ پی | نمایندگی رسمی اچ پی | نمایندگی اچ پی | نمایندگی hp
شرکت اچ پی آبا نماینده رسمی محصولات اچ پی در سال 1994 تأسیس شد و به یکی از بزرگترین شرکتهای مستقل خدمات IT و الکترونیک در ایران تبدیل شده است.   نشانی نمایندگی اچ پی در تهران: نمایندگی تعمیرات اچ پی، تهران، خیابان سپهبد قرنی، نرسیده به پل کریمخان زند شماره 218 (روبروی بیمارستان آپادانا)، طبقه دوم تلفن: […]
View Details

فروشگاه آنلاین اچ پی
فروشگاه اینترنتی اچ پی مرجع فروش اینترنتی کلیه محصولات Hewlett Packard
دانلود درایورهای اچ پی
دانلود مستقیم درایورهای HP با لایسنس معتبر نمایندگی اچ پی
مقاله های اچ پی
ارائه مقاله های اچ پی با کیفیت تصویری و محتوایی بالا در زمینه کالاهای HP