پرینتر لیزری

پرینتر لیزری
پرینتر لیزری برای اولین بار توسط شرکت اچ پی ابداع شد که برای چاپ تصاویر و متون از نور یا لیزر استفاده می کند و دارای مخزن رنگ پودری می باشد ، پودر رنگ آنها تونر نامیده می شود و بعضا به خاطرهمین موضوع به این نوع از پرینترها تونری هم می گویند. پرینتر های جوهری بیشتر برای چاپ عکس استفاده می شوند وقیمت اولیه آنها ارزانتر ولی تعداد خروجی آنها بسیار کمتراز پرینترهای لیزری می باشد

پرینتر لیزری

پرینتر لیزری

پرینتر لیزری برای اولین بار توسط شرکت اچ پی ابداع شد که برای چاپ تصاویر و متون از نور یا لیزر استفاده می کند و دارای مخزن رنگ پودری می باشد ، پودر رنگ آنها تونر نامیده می شود و بعضا به خاطرهمین موضوع به این نوع از پرینترها تونری هم می گویند.
پرینتر های جوهری بیشتر برای چاپ عکس استفاده می شوند وقیمت اولیه آنها ارزانتر ولی تعداد خروجی آنها بسیار کمتراز پرینترهای لیزری می باشد که در نهایت چاپ هر برگ توسط پرینترهای جوهری گرانتر از لیزری تمام خواهد شد و پرینترهای جوهری حتما باید در مدت های مشخص فعالیت نمایند تا جوهر در درون کارتریج خشک نشود.
پرینترهای رنگی لیزری که از رنگ های پودری (تونر) استفاده می کنند بیشتر برای چاپ فرم ها و اسناد اداری استفاده می شوند وقیمت اولیه کارتریج های آنها به مراتب گرانتر از کارتریج های جوهری است اما با توجه به سرعت و تعداد زیاد خروجی آنها ،هزینه چاپ هربرگ ارزانتر تمام می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان شرکت اچ پی آبا"نماینده رسمی پرینتر لیزری اچ پی در ایران" تماس بگیرید.

شماره تلفن شرکت اچ پی آبا 89392-021

برای دیدن ویدئوی آموزشی "چه پرینتری بخرم" که توسط گروه زیمابی ساخته شده است اینجا را کلیک کنید
Country: Iran