پرینتر اچ پی

پرینتر اچ پی
پرینتر های اچ پی از پرفروشترین وپرمصرف ترین پرینتر های موجود در ایران هستند. این سيستم ها از قابليت وکارایی بسیار بالا و قيمت نسبتا پايين برخوردارند و به دليل امتیازات بسیاری که در مقایسه با دیگر پرینتر ها دارند بخوبی توانسته اند جای خود را در بین کاربران ایرانی باز کنند. کارشناسان اچ پی مشخصات پرینتر های شرکت اچ پی را بدینگونه برمیشمارند

پرینتر اچ پی

مقالات آموزشی اچ پی

پرینتر های اچ پی از پرفروشترین وپرمصرف ترین پرینتر های موجود در ایران هستند. این سيستم ها از قابليت وکارایی بسیار بالا و قيمت نسبتا پايين برخوردارند و به دليل امتیازات بسیاری که در مقایسه با دیگر پرینتر ها دارند بخوبی توانسته اند جای خود را در بین کاربران ایرانی باز کنند.
کارشناسان اچ پی مشخصات پرینتر های شرکت اچ پی را بدینگونه برمیشمارند.
کیفیت خوب چاپ و استفاده از قطعات مرغوب ( بعنوان مثال اکثر خازنهای پرینتر های اچ پی از جنس جامد هستند،درصورتی که سایر پرینتر ها از خازنهای لیتیومی استفاده می کنند).
طراحی کلاسیک واستفاده از بدنه محکم.
پشتیبانی قوی توسط سایت شرکت اچ پی و فراوانی قطعات پرینتر های اچ پی در ایران.
استفاده ازجدیدترین تکنولوژی در پرینتر های اچ پی. (پرینترهای اچ پی همواره سردمدار پرینترهای دیگر بوده اند)
خلاصه اینکه:
با خرید پرینتر اچ پی علاوه بر مزایای فوق که آنها را در سایر پرینتر ها نمی توانید بیابید، در صورت داشتن هر گونه ایراد سخت افزاری و نرم افزاری هم ،در ایران دچار مشکل نخواهید شد زیرا همه لوازم و قطعات و تخصص های لازم برای رفع مشکلات پرینتر های اچ پی در ایران و در نمایندگی مرکزی اچ پی وجود دارد.
شماره تلفن شرکت اچ پی آبا "نماینده رسمی پرینتر اچ پی در ایران" 89392-021
برای دیدن ویدئوی های معرفی انواع پرینترهای اچ پی موجود در بازار اینجا را کلیک کنید
Country: Iran