لپ تاپ اچ پی

لپ تاپ اچ پی
لپ تاپ ها ی اچ پی از پرفروشترین وپرمصرف ترین لپ تاپ های موجود در ایران هستند. این سيستم ها از قابليت حمل و نقل بالا و قيمت نسبتا پايين برخوردارند و به دليل امتیازات بسیاری که در مقایسه با دیگر لپ تاپ ها دارند بخوبی توانسته اند جای خود را در بین کاربران ایرانی باز کنند. کارشناسان اچ پی امتیازات و معایب لپ تاپ های شرکت اچ پی را بدینگونه برمیشمارند.

لپ تاپ اچ پی

لپ تاپ اچ پی

لپ تاپ ها ی اچ پی از پرفروشترین وپرمصرف ترین لپ تاپ های موجود در ایران هستند. این سيستم ها از قابليت حمل و نقل بالا و قيمت نسبتا پايين برخوردارند و به دليل امتیازات بسیاری که در مقایسه با دیگر لپ تاپ ها دارند بخوبی توانسته اند جای خود را در بین کاربران ایرانی باز کنند.
کارشناسان اچ پی امتیازات و معایب لپ تاپ های شرکت اچ پی را بدینگونه برمیشمارند.
امتیازات:
کیفیت خوب ساخت و استفاده از قطعات مرغوب ( بعنوان مثال اکثر خازنهای لپ تاپ های اچ پی از جنس جامد هستند،درصورتی که سایر لپ تاپ ها از خازنهای لیتیومی استفاده می کنند).
طراحی کلاسیک واستفاده از بدنه فلزی.
استفاده از صفحه نمایش مات که از انعکاس نور محیط و آسیب دیدن چشم جلوگیری می کند.
پشتیبانی قوی توسط سایت شرکت اچ پی و فراوانی قطعات لپ تاپ های اچ پی در ایران.
استفاده از فینگر پرینت در لپ تاپ های اچ پی. ( فینگر پرینت نوعی قفل امنیتی است که با اثر انگشت باز می شود.)
دارا بودن انواع پورت های موجود(esata,hdmi,vga,usb3)
استفاده از بلوتوث در تمامی لپ تاپ های اچ پی.
و اما معایب لپ تاپ های اچ پی:
کولینگ ضعیف (که این عیب با استفاده از کول پد جبران می شود)
استفاده از چیپ گرافیک AMD به جای چیپ های گرافیک NVIDIA .که این عیب هم فقط برای کاربران بسیار حرفه ای که قصد کارهای گرافیکی بسیار سنگین دارند خود را نشان می دهد.
خلاصه اینکه:
اگر لپ تاپ اچ پی بخرید علاوه بر مزایای فوق که آنها را در سایر لپ تاپ ها نمی توانید بیابید، در صورت داشتن هر گونه ایراد سخت افزاری و نرم افزاری هم ،در ایران دچار مشکل نخواهید شد زیرا همه لوازم و قطعات و تخصص های لازم برای رفع مشکلات لپ تاپ های اچ پی در ایران و در نمایندگی مرکزی اچ پی وجود دارد.
برای دیدن ویدئوی آموزشی "چه لپ تاپی بخرم" اینجا را کلیک کنید
Country: Iran