درایور لپ تاپ

درایور لپ تاپ
درایور لپ تاپ یک میان افزار یا هماهنگ کننده قطعات سخت افزاری لپ تاپ است که میان سیستم عامل و سخت افزارها ارتباط برقرار نموده و باعث راه اندازی قطعات لپ تاپ میگردد

درایور لپ تاپ

قیمت روز لپ تاپ

درایور لپ تاپ یک میان افزار یا هماهنگ کننده قطعات سخت افزاری لپ تاپ است که میان سیستم عامل و سخت افزارها ارتباط برقرار نموده و باعث راه اندازی قطعات لپ تاپ می
گردد.
تمام قطعات اصلی لپ تاپ ها دارای یک درایور مخصوص هستند که هنگام نصب ویندوز باید از آنها برای نصب و راه اندازی قطعات استفاده نمود.
درایور لپ تاپ مجموعه نرم افزارهایی است که برای قطعاتی مانند: کارت گرافیک، کیبورد،کارت شبکه،کارت صدا،بلوتوث،کارت وایرلس،وبکم،موس،درگاه های یو اس بی،هارد دیسک،دی وی دی رایتر،باطری و کلیه قطعات دیگر هنگام نصب مورد نیاز می باشد. هنگام خرید لپ تاپ تمامی درایورهای آن نیز در سی دی های جداگانه یا بصورت فایلی جداگانه در حافظه لپ تاپ به خریدار ارائه می گردد تا هنگام نصب ویندوز جدید از آنها استفاده شود.
در صورتی که درایور لپ تاپ در دسترس نباشد، می توان تمامی درایورهای لازم را از سایت شرکت سازنده لپ تاپ دانلود نموده و نصب نمائید.
به عنوان مثال بخش دانلود درایور لپ تاپ های اچ پی به نشانی زیر می باشد:
http://www8.hp.com/uk/en/drivers.html
همچنین می توانید برای اطلاعات بیشتر و تهیه درایور لپ تاپ با شرکت اچ پی آبا نماینده رسمی لپ تاپ های اچ پی در ایران تماس بگیرید.
شماره تلفن: 89392-021
برای دیدن ویدئوی آموزشی "چه لپ تاپی بخرم" اینجا را کلیک کنید
برای دیدن لیست قیمت روز لپ تاپ اینجا را کلیک کنید
Country: Iran