بایگانی‌ها تعمیرات تخصصی هارد - نمایندگی مجاز اچ پی HP | شرکت HP

بایگانی‌ها تعمیرات تخصصی هارد - نمایندگی مجاز اچ پی HP | شرکت HP
حافظه مهمترین بخش زندگی شماست آنرا به دست هر کسی ندهید ...

بایگانی‌ها تعمیرات تخصصی هارد - نمایندگی مجاز اچ پی HP | شرکت HP

 

 

مرکز بازیابی اطلاعات هارد

مرکز هارد ایران

 

 

مرکز ریکاوری هارد ریکاوری هارد

 

  بازیابی اطلاعات هارد با دستگاه MRT در بهترین بستر ممکن و آخرین امکانات

  به روز در این حوزه ، در مرکز ماشین های اداری و رایانه hpaba در حال انجام

  است لذا با مراجعه به مرکز خدمات شرکت و تماس با تلفن ویژه خدمات به شماره

021-89392 از خدمات ویژه و متمایز این مرکز بهرمند شوید ، همکاران ما در

  مرکز خدمات همه روزه به جز ایام تعطیل از ساعت 9 صبح تا 6 بعدازظهر و

  روزهای پنجشنبه 9 صبح تا 3 بعدازظهر پاسخگوی نیاز شما عزیزان هستند.

 

Country: Iran

بایگانی‌ها تعمیرات تخصصی هارد - نمایندگی مجاز اچ پی HP | شرکت HP

نحوه بازیابی اطلاعات هارد دیسک با اطلاعات ارزشمند که امکان دسترسی به اطلاعات هارد برای شما مقدور نیست و ممکن است درایو آسیب دیده (شکست مکانیکی) یا پاک شده (شکست منطقی) باشد. روش های زیادی برای بررسی و بازیابی اطلاعات هارد شما وجود دارند که متوجه بشید آیا امکان بازگردانی محتوای هاردتان وجود دارد یا نه؛ با کمی زمان، ابزار مناسب و مراقبت شاید امکان پذیر باشد.

اتصال هارد به کامپیوتر

اولین گام لازم بازیابی اطلاعات هارد دیسک این است که بدانید اتصال هارد به کامپیوترتان با کبل USB انجام می شود؟ اگر نشد یکبار هم با کامپیوتر ثانویه امتحان کنید؛ سپس با این اتصال خارجی راحت عملیات نصب درایور هارد را انجام دهید. اگر هارد از لحاظ فیزیکی (شکست مکانیکی) مشکل داشته باشد مانند: خم یا شکسته شدن پین ها و … کار کمی سخت تر می شود.

هشدارهای شکست مکانیکی یا مشکل سخت افزار

یک درایو سنتی (غیر Solid State) حاوی دیسک های 'platters' نامیده می شود. این پلاترها با یک ماده مغناطیسی پوشش داده می شوند و با سرعت بالا تحت بازوی مکانیکی (بازوی موتوری) حرکت می کنند که به سمت جلو و عقب روی سطح هر دیوار حرکت می کند. در پایان این بازوی فلزی یک سیم مسی کوچک است. این کامپیوتر از طریق این سیم پالس را ارسال می کند که وضعیت حالت مغناطیسی یک دی وی دی را تغییر می دهد و آن را در زیر قرار می دهد. به این ترتیب فایل هایی که در کامپیوتر ذخیره می کنید به مواد مغناطیسی کد گذاری می شوند. تحمل در یک درایو سخت دقیقا کالیبراسیون شده است. همانطور که با هر قسمت مکانیکی حرکت می کند، اصطکاک در حرکات ایجاد گرما می شود. بنابراین یک مشکل فیزیکی (و یا در معرض مشکل فیزیکی) ممکن است به عنوان یک درایو غیر طبیعی باشد.

سر و صدا توسط بازوی محرک تولید می شود و در چندین تلاشی برای خواندن به همان نقطه روی دیسک می رسد. یک خطای مکانیکی جدیتر یک کیبورد با صدای غیر طبیعی است یا صدای خرد کردن. این یک مسئله جدی است؛ زیرا معمولا یک شاخص شکست مکانیکی قابل توجه است. درایو باید بلافاصله خاموش شود.

PCB الکترونیک مسئول کنترل عملکرد درایو و ارتباط آن با کامپیوتر است.

 

بازیابی اطلاعات هارد

گام دوم ما پس از اتصال و نصب درایو، حتما بررسی وجود و بروزرسانی نرم افزارهای آنتی ویروس یا ضد ویروس است؛ زیرا مطمئن نیستیم که محتوای هارد هنگام بازیابی و اتصال به سیستم فعال چه نوع فایل هایی هستند. بسیاری نرم افزار در زمینه های بازیابی اطلاعات، بازگردانی اطلاعات در اینترنت وجود دارند که می توانید دانلود و نصب کنید.

بازیابی اطلاعات هاردHard Disks

 

Country: Iran