HP logo
HP search

نمایندگی اچ پی پلاترهای 8 رنگ HP

نمایندگی اچ پی پلاترهای 8 رنگ HP | نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش HP | برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما به شماره ی ۸۹۳۹۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

 

نمایندگی اچ پی پلاترهای 8 رنگ HP

 

نمایندگی اچ پی پلاترهای 8 رنگ HP | پلاترها به دو گروه تقسیم میشوند. پلاتر ایی که در آنها از کاغذ خاصی با پوشش ویژه استفاده می کنند الکترو استاتیک نامیده میشوند و پلاترهائی که از کاغذ های معمولی استفاده می کنند.فعالیت اصلی شرکت HP در زمینه تولید محصولات، تکنولوژی ، نرم افزار و رویکردها و خدمات الکترونیکی در بخش های مختلف دولتی، سلامت و آموزش به شرکت های کوچک، متوسط و بزرگ می باشد. Bill Hewlett و Dave Packard که هر دو از بنیان گذاران HP هستند و نام HP از اسم این دو نفر گرفته شده محصولات اچ پی شامل انواع رایانه، ماشینهای اداری مانند پرینتر، اسکنر، فکس، پلاتر، تبلت، گوشی تلفن همراه، دوربین عکاسی، فلش مموری،کاغذ و سرورهای قدرتمند می باشد. شرکت اچ پی آبا نماینده رسمی ماشینهای اداری، لپ تاپ، کارتریج وکلیه مواد مصرفی دستگاههای اچ پی در ایران است. کمپانی HP یک شرکت چند ملیتی فعال در زمینه تکنولوژی اطلاعات است و مرکز آن در Palo Alto ایالت کالیفرنیا می باشد.محصولات اچ پی در تمام دنیا به دلیل داشتن کیفیت و خدمات پس از فروش قوی شناخته شده اند. پلاتر های HP به راحتی می توانند با رسم نقطه های منفرد پر شمار، گرافیک های پیکسلی خوبی را به کاربران خود ارائهدهند . در واقع این پلاترها به آسانی می توانند ترسیم های بزرگ را انجام دهند. از دستگاهای پلاتر اکثرا برای چاپ نقشه ها و نمودارها استفاده می کنند و از آنجایی که پرینترهای معمولی حداکثر کاغذهایی به ابعاد A3 را میتوانند چاپ کنند و در کارهای نقشه کشی مناسب نیستند و البته  به ابعاد بیش از این نیاز است لذا به منظور تولید خروجی های بزرگ از پلاتر ها استفاده میشود. هیولت و پاکارد هر دو در سال ۱۹۳۵ در رشته مهندسی الکترونیک از دانشگاه Stanford آمریکا فارق التحصیل شدند.

 

پلاترهای اچ پی نمایندگی HP در تهران

پلاتر های عریض :  ازلاترهای عریض اکثرا برای چاپ نقشه ، طرح های گرافیکی،  تبلیغات محلی و بنری ،  عکس های بزرگ و …  استفاده  می شود.


 پلاتر های کم عرض


رسام ها(که صرفا جهت ترسیم نقشه و طراحی ساخته شده اند)

رسام های جوهر افشان : این‌گونه از پلاترها ، همانند چاپگرهای جوهرافشان معمولی  البته در سایز و شکل متفاوت تر از پریتنترها  بوده و قادر به ترسیم اشکال و حروف می باشند.

رسام های قلمی : این‌ نوع پلاترها (رسام‌ها) ، با کمک گرفتن از یک یا چند قلم رنگی، خطوط را روی کاغذ یا رسانه ای شفاف،طراحی و رسم می‌کنند. این مدل از پلاترهای  رسام‌ برای تهیه متن مناسب نیستند زیرا باید هر کارکتر را بصورت جداگانه ساخته و ترسیم کنند، که این کار بسیار  وقت گیر است. در ضمن، کاراکترها ظاهری ماشینی خواهند داشت، چون بدون تعویض قلم نمی‌توان ضخامت خطوط را تغییر داد. (بخصوص در انواع قدیمی تر). اما در قالب‌های بزرگتر که ضخامت قلم چندان مهم نیست، رسام می‌تواند به سادگی با رسم نقطه‌های مفرد پر شمار، گرافیک‌های پیکسلی بسیار خوبی ارائه دهد. در حقیقت این‌گونه رسام‌ها می‌توانند به آسانی ترسیم‌های بزرگ را انجام دهند.

 

رسام های لیزری ( الکترواستاتیکی ) : نوع و طراحی چاپ این نوع پلاتر ها مانند پرینترهای لیزری معمولی  بوده و همانند پرینترها درون آنها از درام ، تونر – دولوپر و … استفاده می گردد. این پلاتر به علت سرعت بسیار  بالای چاپ و کیفیت پایین تر در تولید رنگ ها نسبت به پلاتر های جوهر افشان عموما جهت چاپ نقشه و متون مورد استفاده قرار می گیرند.

بیشتر پلاترهای لیزری موجود در بازار ایران به شکل تک رنگ یافت می شود که فقط توانایی چاپ رنگ مشکی را درون خود دارند .

 

بخش های موتوری و مکانیکی پلاترهای HP

– انتقال به ریل عرضی و قلم ثابت
– محرکهای قدرت پلاتر
– سیستم کنترل سخت افزار و نرم افزار مربوطه

قسمت های بیرونی و درونی پلاتر اچ پی

– بدنه
– سطح ریل عرضی
– ریل طولی
– مکانیزم تقلیل دهنده

جهت کارائی ایده آل در سرعت و دقت این دستگاه بهینه سازی عملکرد دستگاه ضروری است
قسمت کنترل از سه بخش تشکیل شده است
۱- بخش تغذیه انرژی برق
۲- بخش هدایت موتورها
۳- بخش موتورها

تکنولوژی حرکتی پلاترهای HP شامل : مسطح – غلطکی – مختلط  می باشد

نمایندگی اچ پی پلاترهای 8 رنگ HP | به یاد داشته باشیمپلاتر های اچ پی از رایج ترین انواع پلاترهای های موجود در ایران می باشند.  برای رسیدن به یک استاندارد و کیفیت خوب در چاپ پلاترهای رنگی و مشکی اچ پی بدون در نظر گرفتن مدل یا کارکرد چاپگر جوهری ، تعمیر و نگهداری پلاترها امری بسیار مهم و قابل توجهی  می باشد. هر دستگاهی بدون مراقبت از بین می رود مخصوصا اگر چاپگرهای جوهرافشان باشند.
 
 
حرکت کاغذ در پلاترهای HP

(Flat bed): پلاترهای فلت بد |  در این‌گونه پلاترها ، کاغذ ثابت نگهداشته شده و قلم ها مخصوص در جهت محور تعیین شده حرکت می کنند. یکی از نقص های بزرگ این گونه از پلاترها ، جاگیر بودن محل قرارگیری کاغذ است.

(Roller): پلاترهای غلطکی | در این مدل از پلاترها ، کاغذ میان یک استوانه ی مشخص طبق دستور کاغذ به حرکت در می آید و قلم مورد نظر  در جهت یک محور حرکت کرده و در همین شکل ، استوانه با کاغذ متصل به آن، در جهت محور دیگر حرکت می‌کند.

(Hybrid):  در این مدل از پلاترها ، همانند نوع غلطکی کاغذ را در جهت محور عمودی حرکت می‌دهند ولی از نظر اندازه، از آنها کوچکترند.

 

پلاترهای جوهرافشان HP

نمایندگی اچ پی پلاترهای 8 رنگ HP | پلاتر های جوهرافشان اچ پی از حداقل تا حداکثر تعداد کارتریج تهیه شده اند . در پلاترهای HP  حداقل از چهار رنگ اصلی کارتریج ها یعنی قرمز(Magenta)-آبی(Cyan)- مشکی (Black) و زرد (Yellow)  تجهیز شده اند و  با استفاده از این چهار رنگ می توانند تمامی طیف های رنگی را مانند دیگر دستگاه های چاپگر تولید شده توسط شرکت HP را  تولید و به چاپ برسانند .البته کمپانی اچ پی  به منظور تهیه ی طیف بیشتر و جدید تری از رنگها توسط پلاترهای خود از زیر مجموعه و رنگهای اصلی دیگری در پلاترهای خود استفاده می کند که با کمک و استفاده از آنها می توان به نتیجه های مثبت تر و البته باکیفیت تری رسید.برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ی ۸۹۳۹۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید | کارشناسان ما شما را در امر خرید و یا تعمیر پلاترهای HP یاری می نمایند.

 

 

پلاترهای محبوب HP

نمایندگی اچ پی پلاترهای 8 رنگ HP |کمپانی محبوب اچ پی، در زمینه ی ساخت  پلاتر یکی از مشهور و البته شناخته شده ترین های این صنعت می باشد، پلاترهای اچ پی از ویژگی های خاصی بهرمندند که بیشتر کاربران برای امکانات و ساختار قوی ، این پلاترها ؛ اچ پی را در سبد خرید خود انتخاب می کنند . امنیت یکی از ویژگی های مهم در پلاترهای و دیگر محصولات اچ پی می باشد ، اچ پی توانسته با ساختاری قوی و بی نظیر امنیت محصولات خود در برابر هر گونه ورودی نامعتبر و خارجی تضمین کند.

 

همانگونه که اطلاع دارید پلاتر نوعی چاپگر بزرگ برای چاپ در ابعاد عریض است.پلاتر می تواند به سادگی یا رسم نقطه های منفرد پر شمار گرافیک های پیکسلی خوبی ارائه دهد . در واقع پلاتر به آسانی می تواند ترسیم های بزرگ را انجام دهد، استفاده مشخص کاربران از پلاتر ها در صنعت چاپ های بزرگ و با کیفیت می باشد در نتیجه ی عمل  از پلاتر بیشتر برای چاپ نقشه ها و نمودارها استفاده میشود.
پلاتر معمولا برای چاپ تصاویر و طراحی و ترسیم های با عرض زیاد به کار می رود.

نمایندگی اچ پی پلاترهای 8 رنگ HP

نمایندگی اچ پی پلاترهای 8 رنگ HP

پلاتر برای تهیه متن مناسب نیست زیرا باید هر کاراکتر به صورت منفرد رسم شود که این کار وقت گیر است ، پلاتر عکس برای چاپ تابلو یا نقشه های صنعتی و شکل ها است و به طور معمول این کار با حرکت هد رنگریز متحرک روی یک صفحه کاغذی بزرگ صورت می گیرد
دقت پلاتر در تهیه ترسیم ها بسیار زیاد است . هدف از ساخت دستگاه پلاتر اتصال به کامپیوتر، پردازش و ترسیم فرامین ارسالی از کامپیوتر، این دستگاه نقشه و نمودار های ترسیمی طراحی شده توسط کامپیوتر را بر روی کاغذ می آورد.
 

 

 

گارانتی محصولات اچ پی

محصولات جدید HP نمایندگی اچ پی  | لازم به ذکر است تمامی محصولات HP در این مرکز دارای ۱ سال گارانتی معتبر می باشد که شما می توانید بدون کوچکترین مشکل آن را تهیه کنید.

( برای کسب از اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما با شماره ی ۸۹۳۹۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید )

شما می توانید برای مشاوره و خرید با متخصصان ما تماس بگیرید

تلفن:۸۹۳۹۲-۰۲۱

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای اطلاع از سایر محصولات اینجا کلیک فرمایید

 

 

 

لینک هایی که ممکن است برای شما مفید باشد:

تعمیر مادربرد لپ تاپ لنوو ، فروشگاه مرکزی لپ تاپ ایسر ، فروش کارتریج جوهری HP ، فروش کارتریج لیزری HP ، مرکز ماشین های اداری و رایانه